والیبالیست های ایرانی شاغل

لیست والیبالیست های ایرانی شاغل اروپا در سال ۲۰۲۴

والیبالیست های ایرانی شاغل اروپا افرادی هستند که در ایران مشغول به فعالیت بوده اند و در حال حاضر در اروپا ساکن هستند و در همان کشور مشغول به کار شده اند.

والیبالیست های ایرانی شاغل اروپا چه افرادی هستند؟

والیبالیست های ایرانی شاغل اروپا چه افرادی هستند؟

امروزه والیبالیست های ایرانی در کشور های اروپایی مشغول به فعالیت هستند. در دو سال گذشته دستمزد های میلیاردی به بازیکنان داده می شد تا در لیگ های داخلی بازی کنند و به لیگ های اروپایی نروند. اما با برکنار شدن تیم بانک سرمایه که قرار دادهای مهمی را امضا می کرد بازار لژیونر در والیبال ایران داغ شد.

میلاد عبادی پور

میلاد عبادی پور یکی از والیبالیست های ایرانی می باشد که در باشگاه والیبال اسکرا بلچاتوف لهستان مشغول فعالیت است. این والیبالیست در بیست و پنجم مهر ماه سال هزارو سیصد وهفتاد و دو در ارومیه به دنیا آمده است. میلاد در تیم ملی نوجوانان ایران در مسابقات قهرمانی افراد کمتر از ۲۱ سال جهان که در سال ۲۰۱۳ و حضور او در تیم ملی جوانان ایران در مسابقات قهرمانی جوانان آسیا را در کارنامه خود به ثبت رسانده است. میلاد بعد از برگزاری مسابقات لیگ ملت ها به همراه تیم ایران در مرحله اول مسابقات توکیو که در روسیه برگزار شده بود به میدان رفت. میلاد در دوره قبل در تیم اسکرا بلچاتوف بازی می کرد و قبل از شروع مسابقات پلاس لیگا در سال ۲۰۱۹ و ۲۰۲۰ و بعد از توافق با مدیران باشگاه قرار داد خود را با تیم لهستان باری دیگر تمدید کرد.

محمد موسوی

محمد موسوی یکی از بهترین والیبالیست های جهان می باشد که در سی و یکم مرداد ماه سال هزار و سیصد و شصت و شش در دزفول به دنیا آمد. این والیبالیست از کودکی به الیبال علاقه بسیاری داشت به همین علت از نه سالگی زیر نظر یکی از اساتید برجسته به فعالیت پرداخت. این بازیکن تا به اکنون توانسته افتخار و مدال های بسیاری را برای کشورش به ارمغان بیاورد.

جواد معنوی نژاد

جواد معنوی نژاد که در شش آذر ماه سال هزار و سیصد و هفتاد و چهار به دنیا آمده است یکی از بهترین والیبالیست های جهان می باشد. این والیبالیست از زمانی که یازده ساله بود والیبال را زیر نظرش پدرش شروع کرد. سعید معزی و حسن افغان از بهترین مربی های این ورزشکار بودند. معنوی نژاد برای لیگ جهانی ۲۰۱۷ توسط ابگور کولاکویچ به تیم ملی ایران دعوت شد و مقابل آرژانتین و لهستان به بازی پرداخت. معنوی نژاد در سال ۱۳۹۸ بعد از دو سال که در ورونا ایتالیا بازی کرده بود از این تیم جدا شد و با اینکه پیشنهاد های بسیاری از لهستان و ایران تا به اکنون داشته اما هنوز تیم خود را انتخاب نکرده و تصمیم نگرفته که در کدام تیم بازی کند اما اینطور که پیداست به احتمال زیاد در ایران بازی کند.

سعید معروف

سعید معروف یکی از بهترین والیبالیست های ایرانی می باشد که در بیست و هشتم سال هزارو سیصد و شصت و چهار در ارومیه به دنیا آمد. وی کاپیتان سابق تیم ملی ایران بود و سابقه درخشانی را در کارنامه خود به ثبت رسانده است. معروف به علت بازی خوبی که دارد مورد توجه عکاس های ایتالیایی قرار گرفت و از او خواستند تا در این تیم بازی کند اما هنوز که سعید معروف نپذیرفته است.

مجتبی میزا جان پور

مجتبی میزا جان پور یکی از بازیکنان محبوب والیبال می باشد. این والیبالیست ها در تیم آ ایتالیا و تیم کاستلانا بازی کرده است و برای سری بعد نیز پیشنهاد های اروپایی به او داده اند.

مرتضی شریفی

مرتضی شریفی در ششم خرداد ماه سال هزارو سیصد و هفتاد و هشت در ارومیه به دنیا آمده است. او یکی از بهترین بازیکنان تیم ملی والیبال می باشد. این بازیکن در سال هزارو سیصد و نود و هفت به دعوت ایگور کولاکویچ عضو تیم ملی بزرگسالان والیبال ایران شد. او در سال ۲۰۱۹ به همراه تیم ملی ایران با مقام قهرمانی بازی های انتخابی المپیک در آسیا رسیده و به المپیک صعود کرده است.

امیر غفور ( ایتالیا)

امیر غفور

امیر غفور در شانزدهم خرداد ماه هزار و سیصد وهفتاد در کاشان متولد شد. این بازیکن عضو تیم ملی والیبال مردان ایران و باشگاه والیبال سپاهان اصفهان می باشد. امیر غفور نیز برای بازی در تیم های ایتالیایی دعوت شده است.

فرهاد قائمی

فرهاد قائمی یکی از والیبالیست های ایرانی است که تا به اکنون در این تیم بسیار درخشیده است. این بازیکن تا به اکنون توانسته در سال ۲۰۰۷ در مکزیک به همراه تیم ملی والیبال نوجوانان مقام قهرمانی را دریافت کند. این بازیکن در ترکیه نیز توانست بدرخشد.

صابر کاظمی

صابر کاظمی بازیکن تیم ملی والیبال مردان می باشد و نژاد او ترکمن است. این بازیکن در سال ۲۰۱۸ برای اولین بار به تیم ملی بزرگسالان دعوت شد و در مقابل ایتالیا اولین بازی تیم ملی را تجربه کرد. او در بازی های المپیک سال ۲۰۲۰ در فهرست ایران نیز جا دارد.

مهتاب رحمانی ( پرتغال)

بررسی والیبالیست های ایرانی شاغل اروپا در سال ۲۰۲۳ و ۲۰۲۴

گفتنی است که ورزش والیبال در کشور ایران از محبوبیت بسیار زیادی برخوردار است. حال این موضوع را هم باید افزود که این روزها والیبالیست‌ های با استعداد و توانمندی در ورزش والیبال در حال فعالیت هستند و توانسته اند افتخارات بسیار زیادی را در کارنامه حرفه‌ ای شان به ثبت برسانند. هم چنین بازی خوبشان مورد توجه خیلی از تیم‌های خارجی قرار گرفته است. این موضوع باعث شده تا برخی از آن ها در تیم‌ های اروپایی مشغول به فعالیت شوند. حال در ادامه قرار است به بررسی والیبالیست های ایرانی شاغل در سال ۲۰۲۳ و ۲۰۲۴ بپردازیم. از این رو پیشنهاد می‌ کنیم برای کسب اطلاعات بیشتر تا انتهای مطالب همراه ما باشید.

مهدی جلوه

مهدی جلوه متولد ‎۳۱ اردیبهشت ۱۳۸۰ در تهران می باشد. او بازیکن والیبال اهل ایران است. بهتر است بدانید که مهدی جلوه تا به اکنون سابقه بازی در تیم‌ هایی همچون فولاد سیرجان، نیان الکترونیک را داشته است. هم چنین ناگفته نماند که در حال حاضر او در تیم فنرباغچه (ترکیه) حضور دارد و در این تیم مشغول به بازی است. مهدی جلوه تا به اکنون بازی بسیار خوبی را در تیم فنرباغچه از خود به نمایش گذاشته است و بازی خوب او مورد تعریف خیلی از اهالی والیبال قرار گرفته است.

محمدرضا بیک

از دیگر والیبالیست‌ های با استعداد و جوان اهل ایران می‌ توان به محمدرضا بیک اشاره کرد. گفتنی است که بازی خوب و استعداد بی‌ نظیرش در والیبال باعث شد تا در ۲۲ سالگی به آرزویش برسد و عازم پرتغال شود تا در یکی از تیم‌ های ریشه‌ دار والیبال آن توپ بزند. محمدرضا بیک تا به اکنون در خیلی از تیم‌ های اروپایی به عنوان بازیکن حضور داشته و بازی خوبی را نیز از خود به نمایش گذاشته است. حال این موضوع را هم باید افزود که در حال حاضر او عضو تیم آ.اس. آتلوس اورستیادا (یونان) می باشد و در این تیم مشغول به فعالیت است.

احسان دانش‌ دوست

احسان دانش دوست متولد ۱۱ دی ۱۳۷۸ در گنبد کاووس است. او بازیکن تیم ملی جوانان والیبال ایران می باشد. پست احسان دانش دوست دریافت کننده قدرتی است و در زدن سرویس‌ های پرشی قدرتی تبحر خاصی را داراست. این والیبالیست جوان و با استعداد تا به اکنون در خیلی از تیم های معروف و به نام حضور داشته است. هم چنین ناگفته نماند که او از والیبالیست های ایرانی شاغل است. چرا که هم اکنون در تیم سیزره بلده (ترکیه) حضور دارد.

بردیا سعادت

بردیا سعادت از والیبالیست های ایرانی شاغل اروپا

بردیا سعادت متولد ۲۱ مرداد ۱۳۸۱ در ارومیه است. او بازیکن والیبال تیم ملّی ایران می باشد. در حال حاضر بردیا سعادت در پست پشت خط‌ زن بازی می‌ کند. حال این موضوع را هم باید افزود که بردیا سعادت هم اکنون در تیم آلانیا بلدیه (ترکیه) حضور دارد و در این تیم مشغول به بازی است.

علی‌ اصغر مجرد

علی‌ اصغر مجرد متولد ۸ آبان ۱۳۷۶ بازیکن والیبال اهل ایران است که تا به اکنون برای باشگاه والیبال شهرداری ارومیه و تیم ملی والیبال ایران بازی کرده است. هم چنین ناگفته نماند که علی‌ اصغر مجرد از والیبالیست های ایرانی شاغل است. چرا که هم اکنون در تیم کلوبال اسپورتیو راپید (رومانی) حضور دارد.

احسان احمدی نواره از والیبالیست های ایرانی شاغل اروپا

احسان احمدی نواره متولد سال ۱۳۷۹ در سنندج است و یکی از بازیکنان والیبال اهل ایران می باشد. احسان احمدی نواره از استعداد و مهارت بسیار خوبی در ورزش والیبال برخوردار است و از ستارگان نوظهور و بازیکنان تاثیرگذار والیبال ایران به شمار می‌ رود. حال گفتنی است که او در حال حاضر در تیم سی وی کابو دی کروز (اسپانیا) حضور دارد. بهتر است بدانید احسان احمدی نواره تا به اکنون در تیم سی وی کابو دی کروز بازی بسیار خوبی را از خود به نمایش گذاشته است و توانسته در میان طرفداران این تیم از محبوبیت بسیار زیادی برخوردار شود.

علی فضلی

علی فضلی یکی دیگر از والیبالیست های موفق ایرانی است که در پست پشت خط زن بازی می کند. حال این موضوع را هم باید افزود که سرعتی زن فصل گذشته تیم والیبال هراز آمل با عقد قرارداد رسمی به تیم رایژیون لویی مو در لیگ برتر فنلاند پیوست. بهتر است بدانید که علی فضلی در پست پشت خط زن در این تیم بازی می‌ کند. تیم رایژیون لویی مو شش بار عنوان قهرمانی لیگ برتر فنلاند را در کارنامه دارد و یکی از برترین تیم های فنلاند به شمار می رود.

والیبالیست های زن ایرانی شاغل اروپا

والیبالیست های زن ایرانی شاغل اروپا

گفتنی است که در حال حاضر علاوه بر والیبالیست‌ های مرد خیلی از والیبالیست‌ های زن ایرانی هم شاغل اروپا هستند و تا به اکنون بسیار افتخار آفرین بودند. حال در ادامه قرار است به بررسی والیبالیست های زن ایرانی شاغل اروپا بپردازیم و اطلاعات کاملی را در این باره قرار دهیم. به همین دلیل پیشنهاد می کنیم برای کسب اطلاعات بیشتر تا انتهای مطالب همراه ما باشید.

فاطمه زارع یکی از والیبالیست های ایرانی شاغل

فاطمه زارع یک بازیکن والیبال اهل ایران است. او یکی از والیبالیست‌ های با استعداد و توانمند به شمار می‌ رود که در خیلی از تیم‌ های برتر ایران به عنوان بازیکن والیبال حضور داشته است. حال این موضوع را هم باید افزود که چندی قبل او با یکی از تیم های برتر مجارستان (هرکولس فیای هنود اسپورت اگیه سولت) قرار داد بست و در حال حاضر در این تیم حضور دارد. گفتنی است که فاطمه زارع تا به اکنون بازی بسیار خوبی را در این تیم از خود به نمایش گذاشته و توانسته افتخارآفرین شود.

زهرا مغانی قهرمان‌لویی

زهرا مغانی متولد ۱۶ دی ۱۳۸۰ در تهران است. او بازیکن تیم ملی والیبال زنان ایران می باشد. بهتر است بدانید که زهرا مغانی بازیکن سابق باشگاه پیکان و پورتو پرتغال است. حال این موضوع را هم باید افزود که او یکی از والیبالیست های ایرانی شاغل است. چرا که هم اکنون عضو تیم اوکی لوگاتک (اسلوونی) است. زهرا مغانی تا به اکنون در این تیم عملکرد بسیار خوبی داشته است.

طیب عینی

طیب عینی ثمرین متولد ۹ خرداد ۱۳۷۶ در تهران است. او بازیکن اهل ایران می باشد که تا به اکنون برای باشگاه های والیبال همچون تیم هورسان رامسر بازی کرده است. بهتر است بدانید طیب عینی ثمرین یکی از بازیکنان با استعداد و توانمند ایران به شمار می‌ رود که در پست دفاع وسط مشغول به فعالیت است. هم چنین این موضوع را هم باید افزود که مدتی قبل این بازیکن به تیم بیگادیک بی ال دی (ترکیه) پیوست و در حال حاضر در این تیم مشغول به فعالیت است. بازی فوق العاده طیب عینی ثمرین در تیم بیگادیک بی ال دی باعث شده است تا این بازیکن والیبال در میان طرفداران این تیم از محبوبیت بسیار زیادی برخوردار شود.

فاطمه خلیلی چرماهینی

فاطمه خلیلی چرماهینی یکی از والیبالیست‌ های جوان و توانمند کشورمان است که تا به اکنون توانسته افتخارات بسیار زیادی را در کارنامه حرفه‌ ای اش به ثبت برساند. حال این موضوع را هم باید افزود که فاطمه خلیلی چرماهینی از والیبالیست های ایرانی شاغل است. چرا که در حال حاضر فاطمه خلیلی چرماهینی عضو تیم بوردو اسپور کلوبو (ترکیه) است. بهتر است بدانید که تیم بوردو اسپور کلوبو یکی از برترین و معروف ترین تیم های کشور ترکیه به شمار می رود که فاطمه خلیلی چرماهینی توانسته در این تیم حضور یابد.

مهتاب رحمانی

مهتاب رحمانی نیز یکی از بهترین والیبالیست ها می باشد که در تیم ایران به خوبی درخشیده است. این والیبالیست کرمانشاهی در مصاحبه ای گفته است با هماهنگی باشگاه و فدراسیون بعد از مسابقات آسیایی به پرتغال می روم و اگر ممکن نبود تا آخر مرداد در کنار تیم خواهم بود.

مونا دریس محمودی

مونا دریس محمدی یکی از والیبالیست های ایران می باشد. بعد از این که مهتاب رحمانی به تیم پرتغال پیوست باشگاه والیبال زنان بواویشتا پرتغال به این بازیکن پیشنهاد داد و مونا قبول کرد.

منا آشفته از والیبالیست های ایرانی شاغل اروپا

منا آشفته متولد ۱۳ دی ۱۳۷۹ در گرگان است. او بازیکن تیم ملی والیبال زنان ایران می باشد. حال این موضوع را هم باید افزود که منا آشفته در ابتدا در سال ۱۳۹۷ به همراه مهسا صابری به لیگ یک ترکیه و باشگاه بالیکسیر دی اس آی ترکیه پیوست. این بازیکن والیبال اهل ایران در شهریورماه ۱۳۹۸ و پس از یک سال بازی در بالیکسیر به تیم کاهرمان ماراش البیستان اسپور که به تازگی وارد لیگ ترکیه شده بود پیوست. هم چنین در حال حاضر نیز منا آشفته عضو تیم بوردو اسپور کلوبو (ترکیه) می باشد.

حال شاید برای شما هم جالب باشد که بدانید منا آشفته علاوه بر این که در میان علاقمندان به ورزش والیبال از محبوبیت و شهرت بسیار زیادی برخوردار است در میان مردم ایران نیز بسیار محبوب و پرطرفدار می باشد. چرا که حاشیه منا در ۲۰ مهر ۱۴۰۲ با انتشار فیلم بازی کردن در لیگ ترکیه بدون حجاب در فضای مجازی به نوعی اعتراض خود را به حجاب اجباری اعلام کرد. پس از این که منا فیلم بدون حجاب خود را در راستای اعتراض به حجاب اجباری منتشر کرد در میان تمام مردم ایران از محبوبیت بسیار زیادی برخوردار شد. هم چنین طرفداران بسیار زیادی را نیز به دست آورد.

نادیا نصیریان

نادیا نصیریان یکی از والیبالیست‌ های موفق و توانمندی است که تا به اکنون توانسته در خیلی از تیم‌ های برتر والیبال ایران به بازی بپردازد. هم چنین ناگفته نماند که بازی خوب او مورد توجه خیلی از تیم های خارجی نیز قرار گرفته است. حال این موضوع را هم باید افزود که مدتی قبل توافقی بین نادیا نصیریان و تیم والیبال کلاب استراسبورگ (فرانسه) انجام شد و به این گونه او به این تیم پیوست. در حال حاضر نادیا نصیریان عضو تیم والیبال کلاب استراسبورگ می‌ باشد و تا به اکنون عملکرد بسیار خوبی در این تیم داشته است.

مبلغ قرارداد های والیبالیست های ایرانی شاغل اروپا چقدر است؟

معمولا مبلغ قرار دادهای والیبالیست های ایرانی شاغل اروپا در هیچ سایتی گفته نشده اما معمولا مبالغی که این افراد دریافت می کنند کم نیست. افرادی همانند معنوی نژاد و شریفی در سال گذشته جز لژیونرهای کم‌ درآمد بودند و گفته شد قرار داد این دو نفر کمتر از صد دلار بوده است.

آدرس پیج اینستاگرام والیبالیست های ایرانی شاغل اروپا

اگر شما علاقه مند هستید تا پیج های این افراد را در اینستاگرام دنبال کنید می توانید نام آن ها را در قسمت جستجوگر اینستاگرام وارد کنید و از این طریق به راحتی پیج این افراد را بیابید. معمولا آن ها فالوور بسیاری دارند و عکس های تیم هایشان را در این پیج قرار داده اند.

والیبالیست های ایرانی شاغل اروپا چه افتخاراتی به دست آورده اند؟

والیبالیست های ایرانی شاغل اروپا چه افتخاراتی به دست آورده اند؟

این والیبالیست ها افتخاراتی بسیاری به دست آورده اند و توانسته اند جز ستارگان این رشته بدرخشند. هر یک از افراد نام برده شده توانسته اند در تیم به خوبی بازی کنند و به شهرت برسند به گونه ای که از تیم های دیگر برای بازی در تیمشان به این افراد پیشنهاد داده شد.

والیبالیست های ایرانی شاغل اروپا مهاجرت کرده اند؟

بعضی از این از این والیبالیست ها به اروپا مهاجرت کردند اما بعضی از آنها علاقه ای به مهاجرت نداشته اند و دوست دارند در کشور خودشان پیشرفت کنند و در زادگاهشان ایران شناخته شوند. کسانی همچون سعید معروف و مرتضی شریفی دعوت های بسیاری از سوی کشور ها ی اروپایی داشته اند اما آن ها این دعوت ها را رد کرده اند. اما کسانی همچون صابر کاظمی و فرهاد قائمی به کشورهای اروپایی سفر کرده و مقام های زیادی کسب کرده اند.

والیبالیست های ایرانی شاغل اروپا می توانند در تیم ملی بازی کنند؟

والیبالیست های ایرانی شاغل اروپا می توانند در تیم ملی بازی کنند؟

بازیکنان زیادی در خارج از کشور مشغول به کار شده اند اما بعد از مدتی پشیمان شده اند. معمولا راه برای این افراد باز است آن ها در تیم های دیگر تجربه کسب می کنند و خبره می شوند این گونه نسبت به قبل حرفه ای تر می شوند و بازی های درخشانی را به ارمغان می آورند.

حواشی والیبالیست های ایرانی شاغل اروپا

در هر حرفه ای کسانی هستند که حاشیه هایی بسازند و همینطور افرادی که به این حاشیه ها اهمیت داده و گسترش بدهند. برای این بازیکنان نیز حاشیه های زیادی به وجود آمده است. از نمونه بارز این حاشیه این است که حتما این بازیکنان از تیم های ایرانی اخراج شده اند که به تیم های کشور های دیگر روی می آورند اشاره کرد. یکی دیگر از این حاشیه ها این است که در ایران این بازیکنان توانمند دستمزد دریافت نمی کنند و به همین علت به کشورهای اروپایی رفته و در آنجا بهترین دستمزد ها را دریافت می کنند.

به این مقاله امتیاز دهید :
mohammad jorjandi

محمد جورجندی مدرس امنیت در فضای مجازی هستم و فعالیت سایت های شرط بندی را بررسی می کنم. همچنین در تلاشم تا بهترین سایت ها را به شما معرفی کنم.