محمد موسوی

محمد موسوی کیست؟ افشاگری امین فردین از محمد موسوی

ورزش والیبال از ورزش های پرطرفدار در ایران و جهان است و بازیکنان زیادی در این ورزش مشغول به بازی هستند و از بازیکنان مشهور ایرانی می توان محمد موسوی را نام برد که از والیبالیست های ایرانی است و هم اکنون در تیم فنر باغچه بازی می کند در تاریخچه بازی های این والیبالیست افتخارات و مدال های زیادی به چشم می خورد. موسوی متولد سال ۱۳۶۶ است و پست این بازیکن مدافع وسط و سرعتی زن است.

محمد موسوی کیست؟

محمد موسوی کیست؟

سید محمد والیبالیست ایرانی با نام مستعار هیرو از از ۱۰ بازیکن برتر والیبال است که زاده شده در تاریخ ۳۱ مرداد ۱۳۶۶ است و با قد ۲۰۳ سانتی متر در پست مدافع وسط، سرعتی زن بازی می کند و در تیم ملی والیبال ایران بازی می کند و ۷ مدار طلا در کارنامه این بازیکن به چشم می خورد.

آدرس پیج اینستاگرام محمد موسوی چیست؟

اگر شما علاقه مند به این بازیکن هستید می توانید پیج اینستاگرام این بازیکن را دنبال کنید و پست ها و استوری های این بازیکن را دنبال کنید، آدرس پیج این والیبالیست seyedmohamadmousavi است که ۱.۱ میلیون دنبال کننده دارد و در این پیج عکس ها و فیلم های مربوط به خودش را منتشر می کند.

عکس های محمد موسوی را در کجا ببینیم؟

می توانید عکس های موسوی را در موتور جستجو گوگل به راحتی مشاهده کنید و همچنین در شبکه های مجازی نیز و در کانال های ورزشی در فضای مجازی نیز عکس های مربوط به این والیبالیست قابل مشاهده است. همچنین با سرچ کردن نام محمد موسوی در شبکه های اجتماعی مانند اینستاگرام پیج های زیادی که توسط طرفداران این بازیکن اداره می شود مشاهده می کنید که در این صفحات نیز عکس های زیادی از این والیبالیست محبوب وجود دارد.

این والیبالیست هم اکنون بازی می کند؟

موسوی از سال ۲۰۰۴ تا کنون مشغول به بازی در ورزش والیبال است و هم اکنون علاوه بر بازی در تیم ملی والیبال ایران در تیم فنرباغچه نیز بازی می کند. همچنین در سابقه تیم هایی که موسوی در آن ها بازی کرده است تیم های پتروشیمی بندر امام ،پیکان تهران، گیتی پسند اصفهان، کتین ورامین ،پیام خراسان و سایپا نیز وجود دارد.

درآمد این والیبالیست بالاست؟

درآمد این والیبالیست بالاست؟

محمد موسوی از والیبالیست های گران قیمت ایرانی است و طبق گفته های خودش قرارداد هایش در سال های پیش میلیاردی بوده است و از درآمد حال حاضر این بازیکن اطلاعات دقیقی وجود ندارد.

خداحافظی محمد موسوی با والیبال واقعیت دارد؟

پس از اینکه سعید معروف کاپیتان تیم ملی با گذاشتن پستی در اینستاگرام به طور غیر مستقیم اعلام کرد که دیگر در تیم ملی والیبال ایران بازی نمی کند شایعاتی مبنی بر خداحافظی موسوی با ورزش والیبال وجود دارد که این شایعات در حال حاضر تایید نشده است و این بازیکن در تیم فنر باغچه و تیم ملی والیبال مشغول به بازی است.

سوالات متداول

 1. شماره پیراهن و پست محمد موسوی چیست؟

  ایشان در پست مدافع وسط، سرعتی زن بازی می کند و شماره پیراهن این بازیکن ۶ است.

 2. قد محمد موسوی چند است؟

  قد این بازیکن ۲۰۳ سانتی متر است.

 3. محمد موسوی چند مدال در تاریخچه بازی های خود دارد؟

  در تاریخچه افتخارات موسوی ۷ مدال طلا ، ۲ مدان نقره و ۱ مدال برنز وجود دارد.

 4. محمد موسوی اصالتا اهل کجاست؟

  موسوی اصلتا اهل دزفول است و در این شهر متولد شده است.

به این مقاله امتیاز دهید :
mohammad jorjandi

محمد جورجندی مدرس امنیت در فضای مجازی هستم و فعالیت سایت های شرط بندی را بررسی می کنم. همچنین در تلاشم تا بهترین سایت ها را به شما معرفی کنم.