بردیا سعادت

بیوگرافی بردیا سعادت والیبالیست + عکس های او در کنار خواهرش

بردیا سعادت یکی از والیبالیست های ایرانی می‌ باشد که در تیم‌ های باشگاهی کشورمان نیز حضور داشته است و تجربه بازی در لیگ والیبال سری آ ایتالیا نیز داشته است. وی در حال حاضر در ترکیه و در تیم تورشاد فعالیت دارد.

بردیا سعادت کیست؟

بردیا سعادت کیست؟

بردیا سعادت از بازیکنان مطرح و شایسته لیگ والیبال ایران می باشد که در طی سال های اخیر به خصوص رقابت های اخیر تیم ملی والیبال در رقابت‌های مختلف بسیار نامش مطرح شده است و علاقه مندان به والیبال را امیدوار به ظهور ستاره‌ ای جدید در تیم ملی کشورمان کرده است.

این بازیکن در ۲۱ مرداد ماه سال ۱۳۸۱ در کشورمان متولد شده است. بردیا فعالیت خود در لیگ برتر والیبال را در سال‌ های اخیر آغاز کرده‌ است و با درخشش خود در این تیم ها سرمربی تیم ملی را مجاب به دعوت او به تیم ملی کرده است. بردیا در رقابت‌ های نوجوانان تیم ملی کشورمان مدال برنز را در سال ۲۰۱۸ در مسابقات آسیایی کسب کرده است و همچنین عنوان فردی بهترین پشت خط زن این مسابقات را از آن خود کرده است.

بردیا سعادت سابقه حضور در چه تیم هایی دارد؟

بردیا سعادت سابقه حضور در چه تیم هایی دارد؟

بردیا سعادت یکی از والیبالیست های موفق و با استعداد ایرانی به شمار می‌ رود. حال گفتنی است که او تا به اکنون در تیم‌ های مختلفی حضور داشته و به بازی پرداخته است که در ادامه قرار است به این موضوع بپردازیم. به همین دلیل پیشنهاد می‌ کنیم برای کسب اطلاعات بیشتر تا انتهای مطالب همراه ما باشید.

دورنا ارومیه

اگر از طرفداران این والیبالیست مشهور هستید شاید برای شما هم جالب باشد که بدانید سعادت فعالیت حرفه‌ ای خود را در سال ۱۳۹۶ و در سن ۱۶ سالگی با تیم دورنا ارومیه شروع کرد. او در این تیم توانست بازی خوبی را از خود به نمایش بگذارد و به این گونه توجهات خیلی از تیم‌ های دیگر را به سمت خود جلب کرد.

خاتم اردکان

گفتنی است بردیا سعادت که همشهری سعید معروف است در سن ۱۸ سالگی و در آبان ماه ۱۳۹۸ با تیم خاتم اردکان یزد قرارداد بست. این بازیکن جوان و خوش چهره والیبال توانست در این تیم نیز بازی بسیار خوبی را از خود به نمایش بگذارد. البته ناگفته نماند که این بازیکن والیبال تنها یک سال در این تیم حضور داشته است. پس از آن او برای پیشرفت در حرفه‌ اش با یکی از تیم‌ های خارجی قرارداد بست.

اوکی نیش

اوکی نیش یکی تیم های پرافتخار صربستان است که مربی این تیم پس از آنالیز بازی خوب سعادت در تیم خاتم اردکان تصمیم گرفت تا این بازیکن را استخدام کند. به این گونه سعادت به این تیم منتقل شد و از سال ۲۰۲۰ تا ۲۰۲۱ در این تیم مشغول به فعالیت بوده است. گفتنی است که بازی خوب سعادت در این تیم باعث شد تا او در میان هواداران تیم اوکی نیش از محبوبیت بسیار زیادی برخوردار شود.

سوان کپکو ویکستورم

بهتر است بدانید که بردیا سعات بعد از یک سال حضور موفق در تیم اوکی نیش و در کشور صربستان با پیشنهادی جدی و وسوسه کننده از لیگ سری آ ایتالیا و کره جنوبی مواجه شد. در نهایت پس از مذاکرات انجام شده در تاریخ ۱۵ اردیبهشت ۱۴۰۰ سعادت با تیم (سوان کپکو ویکستورم) کره جنوبی قرارداد بست. جالب است بدانید که مربی وی دراگان کوبیس دستیار کولاکویچ سرمربی سابق تیم ملی ایران بوده است.

تاپ والی لاتینا

سعادت پس از به نمایش گذاشتن بازی خوبش در تیم سوان کپکو ویکستورم توجه یکی از بهترین تیم‌ های ایتالیا یعنی تیم تاپ والی لاتینا را به سمت خود جلب کرد. حال پس از مذاکرات انجام شده سعادت به این تیم منتقل شد. گفتنی است پس از این که این والیبالیست جوان و با استعداد به تیم تاپ والی لاتینا منتقل شد توانست با بازی خوبش توجهات بسیار زیادی را به سمت خود جلب کند.

تورشاد

در اواسط سال ۲۰۲۲ این والیبالیست جوان و موفق ایرانی توجه مربی یکی از تیم های مشهور ترکیه به نام تورشاد را به سمت خود جلب کرد. سرانجام پس از مدتی با توجه به مذاکرات انجام شده در اواخر سال ۲۰۲۲ این بازیکن والیبال به تیم تورشاد منتقل شد. در حال حاضر نیز بردیا سعادت در تیم تورشاد حضور دارد.

نگاهی به عملکرد بردیا سعادت در ترکیه

نگاهی به عملکرد بردیا سعادت در ترکیه

همان طور که در قسمت قبل بیان کردیم مدتی است که بردیا به یکی از موفق‌ ترین و مشهورترین تیم‌ های والیبال ترکیه یعنی تیم تورشاد منتقل شده است. حال این موضوع را هم باید افزود که تا به اکنون بردیا عملکرد فوق العاده‌ ای را در این تیم از خود به نمایش گذاشته است. هم چنین بردیا سعادت با کسب ۱۲۵ امتیاز توانسته به سومین بازیکن برتر لیگ ترکیه تبدیل شود.

در حال حاضر سعادت یکی از بازیکنان اصلی این تیم به شمار می‌ رود که تا به اکنون موفق شده نتایج بازی را به سود تیم خود تغییر دهد. گفتنی است قدرت بدنی بالا و عملکرد بی‌ نظیر بردیا در این تیم باعث شده است تا او در میان هواداران تیم تورشاد طرفداران بسیار زیادی را بدست آورد.

آدرس پیج اینستاگرام بردیا سعادت چیست؟

آدرس پیج اینستاگرام بردیا سعادت چیست؟

این بازیکنان جوان و شایسته تیم ملی کشورمان در اینستاگرام حضور دارند و دارای صفحه رسمی در این برنامه می باشد. آدرس اینستاگرام بردیا سعادت bardia_saadat. می باشد.

عکس های بردیا سعادت را در کجا ببینیم؟

بردیا که در سال اخیر و در رقابت‌های مختلف تیم ملی کشورمان نامش بسیار مطرح شد علاقه‌مندان بسیاری را به بازی خود جذب کرده است. برای مشاهده عکس های این بازیکن می توان علاوه بر مراجعه به مرورگر گوگل به صفحه اینستاگرام این بازیکن مراجعه کنیم. بردیا در صفحه اینستاگرامی خود عکس متعددی را از خودش منتشر می کند.

این والیبالیست هم اکنون بازی می کند؟

این والیبالیست هم اکنون بازی می کند؟

بردیا سعادت از جمله بازیکنان لژیونر تیم ملی کشورمان می باشد که هم اکنون در لیگ سری آ ایتالیا در یک تیم لیگ برتری این کشور مشغول به بازی می باشد.

درآمد این والیبالیست بالاست؟

با توجه به حضور این بازیکن در لیگ های معتبر اروپایی و کشور ایتالیا و همچنین توجه به ارزش پول کشورمان می توان گفت که این بازیکن درآمد بالایی دارد.

بردیا سعادت در کدام تیم است؟

بردیا در باشگاه تاپ والی لاتینا در سری آ کشور ایتالیا وجود دارد. بردیا از جمله بازیکنان لژیونر ملی پوش رشته والیبال کشورمان که در کشور ایتالیا حضور دارد می باشد.

بررسی دستاوردها و افتخارات این والیبالیست مطرح

بررسی دستاوردها و افتخارات این والیبالیست مطرح

بهتر است بدانید که بردیا یکی از موفق‌ ترین و با استعداد ترین والیبالیست‌ های ایرانی است. او از زمانی که فعالیت خود را به صورت جدی در این ورزش شروع کرده است توانسته در کارنامه حرفه‌ ای اش افتخارات و دستاوردهای متعددی را به ثبت برساند.

گفتنی است که این والیبالیست جوان در سال ۲۰۱۸ و در مسابقات قهرمانی نوجوانان آسیا در تبریز موفق به کسب مدال برنز شد. هم چنین او در این مسابقات به عنوان بهترین پشت خط زن نیز انتخاب شده است. هم چنین سعادت یکی از اعضای تیم ملی زیر ۲۱ سال ایران در سال ۲۰۱۹ بود که موفق شد تا در بحرین قهرمان جهان شود. حال این والیبالیست جوان و موفق ایرانی با توجه به افتخارات و دستاوردهایی که تا به اکنون در کارنامه حرفه‌ ای اش به ثبت رسانده است. توانسته در میان مردم به ویژه علاقمندان به ورزش والیبال از محبوبیت بسیار زیادی برخوردار شود و طرفداران فراوانی را نیز بدست آورد.

خواهر بردیا سعادت کیست؟

اگر از طرفداران این والیبالیست موفق ایرانی هستید شاید برای شما هم جالب باشد که بدانید بردیا در یک خانواده ترک زبان و در شهر ارومیه به دنیا آمده است. حال گفتنی است که او در یک خانواده کم جمعیت بزرگ شده است. چرا که تنها یک خواهر کوچکتر از خود دارد. حال این موضوع را هم باید افزود با توجه به این که در حال حاضر بردیا سعادت اینستا را به مرکز فعالیت خود تبدیل کرده است. به همین دلیل او تا به اکنون از طریق صفحه شخصی خود در اینستاگرام تصاویر متعددی از خود را در کنار خواهرش منتشر کرده است.

طبق صحبت‌ های بردیا سعادت والیبالیست ایرانی او علاقه بسیار زیادی به خواهرش دارد و رابطه خوبی با یکدیگر دارند. البته ناگفته نماند که هیچگونه اطلاعات دقیقی در مورد خواهر بردیا در دسترس نمی‌ باشد و تنها تصاویری از او منتشر شده است. حال می‌ توانید با مراجعه به اینستاگرام این والیبالیست و یا حتی اینترنت به جستجو و مشاهده تصاویر بردیا سعادت و خواهرش بپردازید.

سوالات متداول

 1. بردیا سعادت کیست؟

  بردیا از بازیکنان مطرح و شایسته کشورمان می باشد که در ۲۱ مرداد ماه سال ۱۳۸۱ در کشورمان متولد شده است.

 2. آدرس پیج اینستاگرام بردیا سعادت چیست؟

  این بازیکنان جوان و شایسته تیم ملی کشورمان در اینستاگرام حضور دارند و دارای صفحه رسمی در این برنامه می باشد. آدرس صفحه رسمی اینستاگرامی بردیا سعادت bardia_saadat می باشد.

 3. سعادت در کدام تیم است؟

  بردیا در باشگاه تاپ والی لاتینا در سری آ کشور ایتالیا وجود دارد.

 4. درآمد این والیبالیست بالاست؟

  با توجه به حضور این بازیکن در لیگ های معتبر اروپایی و کشور ایتالیا و همچنین توجه به ارزش پول کشورمان می توان گفت که این بازیکن درآمد بالایی دارد.

۵/۵ - (۲ امتیاز)
mohammad jorjandi

محمد جورجندی مدرس امنیت در فضای مجازی هستم و فعالیت سایت های شرط بندی را بررسی می کنم. همچنین در تلاشم تا بهترین سایت ها را به شما معرفی کنم.