سارن

بیوگرافی سارن خواننده + بررسی حواشی او با تتلو و نیلی افشار

سارن یکی از خوانندگان و سلبریتی های اینستاگرام است که چندین سال پیش از ایران خارج شد. او هم اکنون در کشورهای خارجی مختلف در حال فعالیت در زمینه موسیقی پاپ می باشد. اگر از طرفدارهای این خواننده محبوب هستید، در این مقاله همراه ما باشید تا اطلاعاتی دقیق و کامل را نسبت به او و حاشیه هایی که دارد کسب کنید.

سارن کیست؟

سارن کیست؟

بیوگرافی سارن در بیشتر سایت های معتبر و همین طور در ویکی پدیا در دسترس می باشد که از مصاحبه های این خواننده به دست آمده است. سارن یکی از خوانندگان دختر و مدل های اینستاگرام بسیار مطرح ایرانی می‌ باشد که حدود یک سال است در کشور ترکیه سکونت گزیده است. استعداد او به قدری زیاد بود که از حدود سنین نوجوانی در این مسیر قدم نهاد و با حمایت های اطرافیان و تلاش بی دریغ خود توانست به جایگاه امروزش دست پیدا کند.

او که در رشته تجربی در دبیرستان تحصیلات خود را به پایان رساند با اصرار مادرش روبرو شد که باید برای ادامه زندگی اش در دانشگاه تحصیلات خود را ادامه می‌ داد. اما او با این مسئله به مخالفت برخاست و اصرار نمود که می‌ خواهد در مسیر موسیقی پیشرفت کند. به همین دلیل به حرف و توصیه خانواده خود عمل نکرد و از ایران برای رسیدن به خواسته‌ هایش خارج شد.

ازدواج کردن سارن حقیقت دارد؟

همیشه حوالی خوانندگان و افراد مشهور حواشی بسیاری به وجود می آید. ازدواج کردن سارن نیز یکی از شایعه های مربوط به این خواننده است که به صورت گسترده ای در فضای مجازی منتشر شده است. در این مورد بهتر است بدانید که سارن تا کنون ازدواج نکرده است و اکنون مجرد می باشد. اما او در فضای مجازی اعلام کرده است که با فردی در ارتباط می باشد و گفته می شود که نام این فرد امیر براتی است. اما این زوج تا کنون در مورد ازدواج کردن هیچ صحبتی نکرده اند. سارن توییتر نیز دارد و موضوع ازدواج خود را در این برنامه تکذیب کرده است.

درگیری سارن و دنیا دادرسان

درگیری سارن و دنیا دادرسان

یکی از مهم ترین حواشی سارن مربوط می شود به دعوای او و دنیا دادرسان که جنجال های بسیاری نیز به وجود آورد. درگیری بین این دو چهره معروف از جایی شروع شد که سارن در رابطه با دنیا صحبت هایی کرد و مدعی شد که او با یکی از عوامل رادیو جوان رابطه دارد و به همین دلیل است که اخیرا به این خواننده بیشتر از همه هنرمندان توجه می شود. در پی این ماجرا دنیا دادرسان نیز جواب سارن را داد و بیان کرد که این خواننده به واسطه صدایی که دارد بسیار محبوب است؛ اما همیشه سعی دارد حاشیه ایجاد کند و اکنون نیز می خواهد با استفاده از من دیده بشود.

در پی این ماجرا استوری و لایوهای زیادی از این دو خواننده منتشر شد و سعی داشتند که یکدیگر را تخریب بکنند. البته باید بگوییم که در نهایت دنیا دادرسان با کمک عوامل رادیو جوان توانست به این خواننده ضربه بزند و به همین خاطر سارن از آن ها عذرخواهی کرد تا بتواند جلوی مشکلاتی که برای او به وجود آوردند را بگیرد. اگر قصد دارید اطلاعات بیشتری در مورد این موضوع داشته باشید چنین امکانی را دارید که تمامی ویدیوهای مربوط به دعوای سارن و دنیا دادرسان مشاهده بکنید.

عذر خواهی سارن از دنیا دادرسان

عذر خواهی سارن از دنیا دادرسان

پس از درگیری سارن و دنیا دادرسان، سارن ویدئویی را منتشر کرد که در آن با گریه از دنیا عذر خواهی می کرد. او بیان کرده بود که تمامی این صحبت ها از سر عصبانیت بوده است و اشتباه کرده است. او ادامه داده بود که هر فردی ممکن است مرتکب اشتباه شود و از دنیا درخواست می کرد که عذر خواهی او را بپذیرد.

در این مورد بهتر است بدانید که اگر حتی موضوع رادیو جوان و دنیا حقیقت داشته باشد، سارن نباید این موضوع را این گونه بیان می کرد و با این کار شخصیت خود را خورد کرد. او می توانست از راه های قانونی وارد عمل شود و شکایت خود از رادیو جوان را ثبت کند اما او از طریق غیر حرفه ای عمل کرد و اجازه داد که همه او را نقد کرده و حق را به دنیا بدهند.

پس از این ماجرا دنیا و رادیو جوان مدعی شدند که سارن یک خواننده خوش صدا است که معروفیت زیادی ندارد و تمامی این حواشی را برای جلب توجه به وجود آورده است و حالا مجبور به عذر خواهی کردن شده است. اینستاگرام سارن بسیار فعال است و می توان این ویدئوها را در صفحه او پیدا کرد.

رابطه سارن و تتلو در چه حد است؟

در گذشته به خاطر میزان قدرت صدای سارا خوش شانس و امیر تتلو، طرفداران این دو درخواست داشتند که سارن و امیر تتلو با هم آهنگ مشترکی را منتشر نمایند. بعد از آن که این دختر خواننده به ترکیه مهاجرت نمود، حواشی و شایعه هایی پیرامون رابطه این خواننده و تتلو به گوش رسید و از این خواننده سوال می‌ شد که چرا تا کنون یک فیت با‌ تتلو منتشر نکرده است.

به گفته خود این خواننده آهنگی که با صدای او و تتلو منتشر شود، می‌ تواند غوغای بسیار زیادی به پا کند. اما خود امیر تتلو فردی نیست که تنها فعالیت کاری و موسیقی با دختری داشته باشد و در ازای آن نیازهای جنسی خود را مطرح می‌ کند و این دختر خواننده نیز فردی نبود که بتواند به نیازهای امیر تتلو توجه نماید و به سرعت درخواست او را رد نمود. به همین خاطر میان او و طرفداران تتلو درگیری‌ هایی به وجود آمد که برای او حاشیه ساز شد.

بررسی آلبوم های سارن خواننده

بررسی آلبوم های سارن خواننده

همان طور که می دانید سارن یک خواننده فعال است که بسیاری از ترانه های او به صورت سینگل ترک بوده است. او در مدتی که به عنوان خواننده فعالیت دارد، تنها یک آلبوم منتشر کرده است که نام آن ۲۱ می باشد. او در مورد این آلبوم بیان کرده است که تلاش زیادی کرده است تا بتواند توجه طرفداران خود را بیش تر از قبل به دست آورد.

سارن خواننده تنها ۴ سال است که در عرصه خوانندگی فعالیت دارد و زمان زیادی برای تهیه آلبوم نداشته است. حمایت بالا و داشتن سرمایه زیاد از شرایط تولید آلبوم است که سارن این امکانات را در دست ندارد و به همین دلیل تنها یک آلبوم منتشر کرده است. آلبوم ۲۱ در روز تولد او منتشر شده است و در مورد روزهای ۲۱ سالگی اش می باشد.

در این آلبوم تنها ۶ ترانه وجود دارد که اصغر آقا، پره حرف، بزار برو و از یادم میره، دارم میرم و یادت میفتم نام این ترک ها می باشد. اکنون می توانید این ترانه ها را با کیفیت های مختلف و به همراه متن آن ها در اینترنت جست و جو کرده و دانلود نمایید. سبک این ترانه ها پاپ است و مدت زمان آن ها بین ۲ تا ۴ دقیقه می باشد.

عکس های جدید سارن را در کجا ببینیم؟

اگر مایل به مشاهده عکس های سارن می باشید بهتر است که او را در شبکه مجازی اینستاگرام دنبال نمایید. او در ترکیه عکس های زیادی از فعالیت‌ های خود را منتشر می‌ کند و تعداد پست های او هم اکنون به حدود ۹۰ رسیده است که همه عکس ها این خواننده می باشد.

آدرس پیج اینستاگرام سارن چیست؟

آدرس پیج اینستاگرام سارن چیست؟

سارن اینستا خود را محلی برای انتشار اخبار جدیدش پیرامون تولید آهنگ ها و آلبوم خود قرار داده است و همچنین از طریق انتشار استوری و پست هایش با مخاطبان و طرفداران خود ارتباط برقرار می‌ کند و سعی می‌ کند تا همچنان ارتباط میان خود و طرفدارانش را حفظ نماید. آدرس پیج اینستاگرام او saaren_music می‌ باشد و شما از طریق این آدرس می توانید او را دنبال کنید. او میلیون ها فالوور دارد و تعداد زیادی در حال همراهی و دنبال کردن این خواننده می باشند‌.

یوتیوب سارن فعال است؟

سارن بعد از مهاجرتش به کشور ترکیه یوتیوب خود را فعال ساخت و ولاگ های سفرش به قسمت های مختلف ترکیه را در یوتیوب خود منتشر نمود. او همچنین ولاگ مهاجرتش را ساخته است و از ارتباطش با دیگر خوانندگان مانند نیلی افشار نیز کلیپ و ویدیوهای زیادی تولید می‌ کند. او این کلیپ ها را در یوتیوب خود قرار می‌ دهد تا با بالا رفتن تعداد سابسکرایبر هایش از یوتیوب درآمد بیشتری را به دست آورد.

فعالیت او در اینستاگرام و یوتیوب به قدری زیاد است که قسمت عمده درآمد او از طریق یوتیوب و اینستاگرام می باشد. کلیپ های منتشر شده از او بیشتر با نیلی افشار و برادرش می باشد و همچنین با نگین فضلی نیز که از شاخه های شبکه مجازی اینستاگرام است، کلیپ های زیادی را تولید نموده است.

دعوای شدید سارن و رها وانتونز

دعوای شدید سارن و رها وانتونز

این موضوع مربوط می شود به زمانی که سارن برای ساخت موزیک دردسر از رها وانتونز به او کمک کرد و در ابتدا به نظر می رسید که از این همکاری خوشحال می باشند. مدتی بعد این ترک منتشر شد و سارن ادعا کرد که رها پول او را پرداخت نکرده است و حقش را خورده است. در پی این ماجرا رها وانتونز سعی داشت که جواب او را ندهد؛ اما سامی لو همسر سابق وی در یک استوری سارن را تگ کرد و نوشت تا کنون فقط یک موزیک خوب منتشر کرده ای که آن را هم من و یک نفر دیگه ساخته ایم پس سعی کن اینقدر به دنبال حاشیه نباشی و سرت در کار خودت باشد.

به دنبال این استوری سارن دوباره جواب این هنرمند را داد. اما سامی سعی داشت که با سکوت خود به چنین حواشی خاتمه بدهد. در واقع باید بگوییم که سارن یکی از خواننده های پر حاشیه ایرانی می باشد که همیشه به دنبال حق خود است.

حمایت کردن سحر خواننده از این فرد

سحر مقدس یک خواننده با تجربه و معروف است که طرفداران بسیاری دارد. او در یکی از مصاحبه های خود در مورد رادیو جوان صحبت کرد و تمامی حرف های سارن را تایید کرد. او بیان کرده بود که دنیا دادرسان باعث شده است که او دیگر با رادیو جوان همکاری نداشته باشد و به خاطر این خواننده، بسیاری از خوانندگان زن از این شبکه دور شده اند. او در نهایت بیان می کرد که مدارکی از دنیا دارد که تمامی این صحبت ها را تایید می کند و به طور کامل حمایت خود را از سارن اعلام کرد. اما تا کنون سحر این مدارک را نشان نداده است و می گوید که در زمان مناسب این کار را انجام خواهد داد.

نظر سارن در مورد رپ خواندن

نظر سارن در مورد رپ خواندن

سارن تا کنون در مورد خوانندگان و رپرهای بسیاری نظر داده است. او در یک ویدئو در مورد رپ خواندن نگین فضلی اظهار نظر کرده است و او را مورد تمسخر قرار داده است. او در نهایت بیان می کند که نگین فضلی رپ می کند چرا که رپ خوانی نیازی به صدا ندارد و نگین هم صدای خوبی ندارد. البته او در مورد سایر رپرها نیز صحبت می کند و بیان می کند که تولید ترانه های پاپ زحمت بیش تری نسبت به ترانه رپ دارد.

ویدئوهای مختلفی در باره رپ کردن سارن منتشر شده است، البته او به رپ خواندن علاقه زیادی نشان نداده است و سبک پاپ را بیش تر از هر سبکی دوست دارد. عبارت سارن رپ، را در اینترنت جست و جو کنید و ویدئوهای این خواننده در مورد رپ خوانی را مشاهده نمایید.

معرفی برادر سارن

معرفی برادر سارن

نام برادر سارن، پارسا خوش شانس است. سن پارسا از سارن کم تر است و اکنون در فضای مجازی فعالیت زیادی دارد و در گذشته توسط این خواننده به مردم معرفی شد و خیلی زود به شهرت رسید. او و سارن رابطه بسیار خوبی با یک دیگر دارند و در بسیاری از ویدئوهای یک دیگر حضور دارند. پارسا توانسته است در اینستاگرام حدود ۲۶ هزار دنبال کننده به دست آورد و روز به روز به تعداد مخاطبان او افزوده می شود.

پارسا در گذشته در ایران حضور داشت اما پس از مدتی به ترکیه رفت، گفته می شود که پارسا در خانه سارن سکونت دارد. سارن در مورد پارسا ادعا می کند که او یکی از مهم ترین و با ارزش ترین افراد زندگی اش است و همواره مانند یک رفیق همراه او می باشد. در مورد شغل پارسا بهتر است بدانید که او مانند سارن خواننده نیست و تا کنون در این زمینه فعالیتی نداشته است.

او بیش تر مواقع در حال گیتار زدن می باشد و هر از گاهی به آهنگ سازی شغول می شود. اما فعالیت اصلی او یوتیوبری می باشد. پارسا در اینستاگرام یک بلاگر بسیار معروف است که از کودکی رابطه خوبی با خواهر خود داشته است و به دلیل حمایت هایی که سارن از او می کند، همیشه قدردان او است. سارن اینستا، را جست و جو کنید و از این طریق اینستاگرام پارسا را به دست آورید.

درآمد این خواننده از کجاست؟

فعالیت این خواننده در رادیو جوان و در یوتیوب و اینستاگرام برای او درآمد زیادی را به همراه می آورد. او از دنبال کنندگانش در اینستاگرام می‌ خواهد که او را در رادیو جوان و در یوتیوب دنبال نمایند و با سابسکرایب کردنش در یوتیوب به کسب درآمد بیشتر او کمک نمایند. همچنین بازدید کلیپ های او به قدری بالا است که گفته می‌ شود درآمد این خواننده از یوتیوب بسیار قابل توجه می باشد.

حاشیه های سارن درباره چه موضوعاتی است؟

حاشیه های سارن درباره چه موضوعاتی است؟

حاشیه هایی که درباره سارن وجود دارد در رابطه با رابطه اش با امیر تتلو و یا قطع ارتباطش با دوست پسر سابقش می باشد. او همچنین بعد از آن که به کشور ترکیه مهاجرت نمود، یکی از دوستان بسیار صمیمی نیلی افشار شناخته شد و به خاطر ارتباط بسیار زیادش با نیلی افشار حواشی زیادی برای او به وجود آمد. زیرا گمان می‌ شد که او نیز همانند نیلی افشار مدیریت سایت شرط بندی را به عهده گرفته است.

صحبت های سارن و نیلی افشار

در این رابطه باید بگوییم که سارن زمانی که برای اولین بار به ترکیه مهاجرت کرد دوستی نزدیکی با نیلی افشار همسر سابق پویان مختاری داشت. این دو چهره معروف همیشه در کنار یکدیگر دیده می شدند و مدعی بودند که قرار است در زمینه خوانندگی همکاری داشته باشند.

همه چیز بین آن ها خوب بود تا این که سارن اعلام کرد که رابطه خود را با نیلی قطع کرده است؛ چرا که گمان کرده از ابتدا دوستی اشتباهی با هم داشته اند. در پی این ماجرا نیلی افشار نیز توضیحاتی ارائه داد و بدگویی هایی در مورد سارن داشت. اکنون این دو چهره معروف همچنان با هم ارتباطی ندارند و دیگر در کنار هم دیده نشدند.

آیا تا به حال مصاحبه ای با سارن انجام شده است؟

آیا تا به حال مصاحبه ای با سارن انجام شده است؟

مصاحبه هایی که با سارا خوش شانس انجام شده است پیرامون موضوعاتی مانند مهاجرتش به کشور ترکیه می باشد. نگین که یکی از شاخ های اینستاگرام است از او مصاحبه‌ ای انجام داده و این مصاحبه در یوتیوب منتشر شده است‌. در این مصاحبه درباره نام واقعی و همین‌ طور سال تولد و نحوه فعالیت هایش در ایران از او سوالاتی پرسیده شده و او هم اکنون این مصاحبه را به عنوان اولین کلیپ یوتیوب خود منتشر نموده است.

خودکشی سارن حقیقت دارد؟

مدتی پیش سارن در استوری خود نوشت فردی به نام حامد حاشمی کارهای او را قفل کرده است و نمی گذارد موزیک های خود را منتشر کند. وی همچنین در استوری دیگر نوشت من ۲ تا پرونده خودکشی دارد الان هم نه می توانم در این کشور بمانم و نه می توانم به ایران بازگردم. به هر حال چنین موضوعی بسیار جنجالی بود و حواشی زیادی به وجود آمد. در پی این ماجرا و با توجه به ادعاهای این خوانند مشخص شد که وی مشکلات روحی زیادی دارد و باید تحت درمان قرار بگیرد تا دیگر دست به خودکشی نزند. به هر حال چنین رفتارهای از سمت سارن بسیار شوکه کننده و عجیب بود و حواشی بسیاری هم به همراه داشت.

بهترین آهنگ های سارن کدامند؟

بهترین آهنگ های سارن کدامند؟

در این قسمت قصد داریم سه نمونه از بهترین آهنگ های سارن را که توانسته نظر و رضایت مخاطبینش را جلب نماید معرفی نماییم. فعالیت این خواننده مدت طولانی است که مورد رضایت طرفدارانش قرار گرفته است و هرچه زمان می‌ گذرد آهنگ های بسیار بهتری از این خواننده منتشر می‌ شود.

آهنگ درد

می توان گفت بهترین اثر این خواننده ترک آهنگ درد می باشد. این آهنگ بسیار غمگین است و با کمال تعجب آهنگسازی و ترانه سرایی آن به صورت کامل بر عهده خود این خواننده بوده است.

آهنگ بازی

Saaren آهنگ بازی را در حدود یک سال گذشته منتشر نموده است و به گفته او این اثر توانست به تجربه هنری او بی افزاید.

یه جوری میرم

یه جوری میرم یکی از آهنگ های بسیار قدیمی این خواننده می باشد که با مضمون غمگین منتشر شده است. یه جوری میرم با ترانه سرایی و صدای این خواننده منتشر شده است و توانسته توجه مخاطبین را جلب نماید.

برای دانلود آهنگ های این خواننده چه کاری باید انجام داد؟

برای دانلود آهنگ های این خواننده چه کاری باید انجام داد؟

دانلود آهنگ ساده نیست سارن و آهنگ دیگر سارن تهران کنارت از طریق اپلیکیشن رادیو جوان و همچنین مراجعه به سایت های معتبر دانلود آهنگ امکان پذیر است. تمامی ترک آهنگ های این خواننده در اپلیکیشن رادیو جوان در دسترس می باشد و قانونی ترین روش برای دسترسی به آثار این خواننده به شمار می رود.

لایوهای سارن درباره چه موضوعاتی است؟

سارن خواننده محبوب ایرانی لایوهای زیادی در اینستاگرام برگزار نمی‌ کند اما لایوهایش بیشتر پرسش و پاسخ میان او و طرفدارانش می باشد. شما می توانید با دنبال کردن او در این لایوهای اینستاگرامی شرکت نمایید.

این خواننده چه عمل های زیبایی داشته است؟

این خواننده چه عمل های زیبایی داشته است؟

در این رابطه باید بگوییم که سارن تا کنون عمل بینی داشته است و مدعی می باشد که به جز آن هیچ عمل دیگری انجام نداده است. با این حال اما بسیاری از افراد گمان می کنند که او دروغ می گوید و عمل های زیبایی بیشتری دارد. البته باید بگوییم که سارن تغییراتی چون ژل لب و زاویه فک نیز داشته است ولی مدعی می باشد که این ها عمل جراحی به حساب نمی آیند. همچنین وی در روزهای اولی که به شهرت رسید بسیار چاق بود اما با ورزش و تمرینات مداوم توانست به اندام متناسبی دست پیدا کند.

رادیو جوان چه بلایی سر این خواننده آورده است؟

موضوع درگیری سارن و رادیو جوان مربوط می شود به دعوای این خواننده با سارن که بسیار جنجالی بود. در واقع وقتی که سارن به دنیا توهین هایی کرد و مدعی شد که با عوامل رادیو جوان رابطه دارد مشکلات بسیاری را برای خود به وجود آورد.

لازم است بدانید که بعد از چنین اقدامی عوامل رادیو جوان گزارش تخلفات او را دادند و کاری کردند که نزدیک بود کانال یوتیوب سارن بسته شود. این خانم هم وقتی چنین برخوردی را دید با گریه گفت من بیشتر درآمد خود را از یوتیوب دارم و خواهش می کنم که این کار را با من نکنید و بگذارید به زندگی خود برسم. در نهایت هم از رادیو جوان و هم دنیا دادرسان عذرخواهی کرد و اکنون دیگر حاشیه زیادی از او دیده نمی شود.

برنامه یوتیوبی کچی بیتز و سارن خواننده

برنامه یوتیوبی کچی بیتز و سارن خواننده

سارن نه تنها به عنوان یک خواننده بلکه به عنوان یک یوتیوبر ایرانی بسیار حرفه ای شناخته می شود. وی همیشه سعی دارد که در این فضا ویدیوهای سرگرم کننده ای در اختیار مخاطبان خود قرار بدهد و باید بگوییم که بسیار هم از او حمایت می شود. در یکی از این ویدیوها کچی بیتز (خشایار اس آر) رپر معروف ایرانی نیز حضور دارد و به گفت و گو با یکدیگر می پردازند. گفته می شود که این ولاگ بسیار پر بازدید بوده و در سطح گسترده ای مورد استقبال مخاطبان قرار گرفته است.

افشاگری این خواننده پاپ در خصوص فشارهای رادیو جوان

در هنگامی که سارن با دنیا دادرسان دعوا کرده بود، به رادیو جوان نیز تهمت هایی وارد کرد و توهین های مختلفی به این شبکه کرد. او بیان کرده بود که دنیا دادرسان با عوامل رادیو جوان در رابطه است و به همین دلیل از او حمایت می کنند. سارن حتی بیان کرده بود که عوامل رادیو جوان از خوانندگان زن درخواست رابطه جنسی می کنند و در صورت پاسخ منفی دادن به آن ها، با او همکاری نخواهند کرد و به همین دلیل افراد کمی با این گروه همکاری دارند.

در جواب کار سارن، رادیو جوان هم مدارکی را تهیه کرد که نشان می داد سارن تا کنون تخلف های بسیاری داشته است و احتمال می رفت که یوتیوب سارن برای همیشه بسته شود. سارن هم زمانی که متوجه این موضوع شد با گریه و زاری از این گروه خواهش کرد که این کار را با او نکنند چرا که بیش ترین درآمد او از همین طریق می باشد. رادیو جوان در این مدت فشارهای بسیاری به این خواننده وارد کرد و در نهایت نشان داد که قادر است هر کاری با خواننده ها انجام بدهد.

سوالات متداول

  1. سارن کیست؟

    سارا خوش شانس ملقب به سارن از خوانندگان با تجربه و با استعداد ایرانی می باشد.

  2. بهترین آثار سارا خوش شانس چه می باشد؟

    درد و تهران کنارت و بازی از جمله بهترین آثار سارا خوش شانس می باشد.

  3. سارا خوش شانس چند سال سن دارد؟

    سارا خوش شانس هم اکنون ۲۵ ساله است.

۵/۵ - (۲ امتیاز)
mohammad jorjandi

محمد جورجندی مدرس امنیت در فضای مجازی هستم و فعالیت سایت های شرط بندی را بررسی می کنم. همچنین در تلاشم تا بهترین سایت ها را به شما معرفی کنم.