سامی لو

سامی لو خواننده و آهنگساز وانتونز | بررسی بیوگرافی و رابطه سامی لو و رها

در پاسخ به سوال سامی لو‌ کیست؟ می توان گفت او متولد ۲۶ مرداد ماه سال ۱۳۷۴ می باشد که در یک خانواده کم جمعیت در تهران به دنیا آمد و خانواده اش از وضعیت مالی نسبتاً مطلوبی برخوردار بودند. خواهر و برادری ندارد به همین منظور خانواده اش برای سامی لو هیچ چیزی کم نذاشته اند و تمام رسیدگی‌ هایشان به تک فرزندشان بوده است بعد از مدتی به دلیل محدودیت هایی که در ایران بود و همچنین عدم پیشرفت در ایران به خارج از کشور مهاجرت کرد و در خارج از کشور توانست به موفقیت های زیادی در حوزه خوانندگی رپ فارسی و بیت سازی برسد همچنین در گروه «وانتونز» فعالیت می کند و توانسته است در این گروه بسیار خوش بدرخشد. در ادامه مقاله به معرفی بیشتر او و دانلود آهنگ یادش بخیر سامی لو می پردازیم.

اینستاگرام سامی لو

اینستاگرام سامی لو

سامی لو اینستا را به‌ عنوان تبلیغ کارهایش یعنی آهنگ ها و بیت سازی هایش در نظر گرفته است و با آیدی samiloww در اینستاگرام فعالیت می کند. اینستاگرام سامی لو ۱۷۴ کا فالوور دارد و بیشتر پست هایش مربوط به حوزه کاری اش و عکس های دو نفره با همسرش رها می باشد که تمامی پست هایش از محبوبیت خاصی برخوردارند و تنها یک پیج پابلیک در اینستاگرام دارد و تمامی پیج های شبیه به آیدی اش فیک می باشند.

کلاب هاوس سامی لو

همان طور که می دانید برنامه کلاب هاوس کمتر از یک سال ساخته شده است و بسیاری از سلبریتی ها، هنرمندان، بلاگر ها و دیگر افراد معمولی در این اپلیکیشن اکانت دارند و همچنین افراد معمولی، هنرمند و مشهور مورد علاقه شان را دنبال می کند یکی از این هنرمندان مشهور سامی لو می باشد که بار ها در روم های مختلف مشغول به سخنرانی شده است و صحبت هایی در مورد زندگی شخصی و علاقه اش به خوانندگی را در این روم ها ذکر کرده است او در رابطه با این نرم‌ افزار گفته است که وقت زیادی از روز را اختصاص به این اپلیکیشن می دهم زیرا صحبت کردن و ارتباط برقرار کردن صوتی را با مردم و هوادارانم دوست دارم.

سامی لو در برنامه استعداد یابی رپ کورش

سامی لو در برنامه استعداد یابی رپ کوروش

اول از همه یک توضیح کلی در مورد برنامه استعداد یابی رپ کوروش وانتونز برایتان ارائه خواهیم کرد تا بدانید چه برنامه ای می باشد، برنامه استعداد یابی رپ کوروش برنامه ای می باشد که بسیاری از هنرمندان و افراد معروف و همچنین افراد عادی می توانند شرکت کنند تا استعداد و توانایی خودشان را به بینندگان مسابقه نشان دهند و سامی لو با شرکت در این مسابقه توانست استعداد خود را به تمامی افراد نشان دهد و حضور او در این مسابقه باعث معروفیت و شناخته شدنش شد، در این برنامه سامی لو و آرتا وانتونز در کنار یکدیگر مشاهده شدند.

این خواننده رپ و دوست دخترش

نام دوست دختر sami loww رها می باشد که در گروه خوانندگی .انتونز با هم آشنا شدند زیرا رها هم با این گروه کار می‌کرد که بعد از مدتی رابطه عاشقانه با یکدیگر ازدواج کردند و تمامی عکس هایشان در اینستاگرام شان منتشر شده است با دانلود آهنگ تلخه ولی حقیقته از سامی لو می‌توان به کلیپ های جذابی از رها و همسرش دست یافت.

حاشیه های سامی لو

حاشیه های سامی لو

سامی لو یکی از خوانندگان رپ فارسی می باشد که در بین جوانان بسیار مشهور و محبوب واقع شده است و همانطور که می دانید بسیاری از سلبریتی ها، هنرمندان و افراد مشهور در مورد شان خبر ها و شایعه های دروغی پخش می شود که با استفاده از این کار عده ای افراد سود جو به نفع خودشان استفاده می کنند و گاهی این خبر سازی ها و حاشیه ها ساختگی می باشد تا افراد معروف بیشتر شناخته شوند این خواننده رپ فارسی هم حاشیه هایی را داشته است.

دیس بک های sami loww

یکی از خبرساز ترین حاشیه‌ هایش دیس بک هایش می باشد زیرا او با تعداد زیادی از خوانندگان رپ ایرانی در ارتباط است اما با تعداد کمی از خوانندگان رپ فارسی ارتباط و رابطه خوبی ندارد و به همین علت نسبت به ترک های آن ها دیس بک هایی را ارائه کرده است و همچنین تعداد زیادی از خوانندگان رپ هم نسبت به ترک های سامی لو دیس بک داده اند.

یوتیوب سامی لو

امروزه بسیاری از سلبریتی ها و افراد معروف در اپلیکیشن‌ های مختلف فعالیت می‌کنند و یکی از مهم ترین و پول ساز ترین اپلیکیشن ها نرم افزار یوتیوب می باشد که سامی‌ لو خواننده معروف رپ فارسی ایران در این اپ فعالیت دارد و حتی می توان گفت بیشتر موزیک ویدیو ها و آهنگ هایش را اول از همه در یوتیوب منتشر می کند که البته «دانلود آهنگ سامی لو اگه دستاتو نگرفتم» یکی از پست های پر بازدید در یوتیوب اش می باشد. همانطور که می دانید یوتیوب یک نرم افزار پر درآمد می باشد زیرا به تعداد ویو های هر پست به طور مستقیم مقداری دلار به حساب فرد واریز می شود. اکانت یوتیوب اش را با یک سرچ ساده در این اپلیکیشن می توان پیدا کرد و جز دنبال کننده هایش شد.

برترین ترک های سامی لو

برترین ترک های سامی لو

این خواننده رپ فارسی آهنگ های بسیاری را از سال‌ های فعالیتش تا به امروز منتشر کرده است. چهار تا از بهترین و محبوب ترین ترک های سامی لو را می توان آهنگ داد، آهنگ تنگه دلم، آهنگ فردا و آهنگ یادش بخیر نامید و از بین این چهار آهنگ می‌توان گفت «دانلود آهنگ داد از سامی لو» جز پر فروش ترین و برترین ترک هایش واقع شده است در این ترک از جملات پر بار و پر مفهومی استفاده کرده است و کمتر کسی وجود دارد که این آهنگ را حداقل یک بار گوش نداده باشد و همچنین موزیک ویدیو این آهنگ جذاب در اینستاگرام و یوتیوب سامی لو ثبت شده است پس برای مشاهده و دانلود این موزیک ویدیو حتماً به اکانت پابلیک اینستاگرامش سر بزنید.

سامی لو تنگه دلم

همانطور که می دانید سامی‌ لو یکی از خوانندگان رپ فارسی می باشد این تازه وارد رپ، آهنگ و ترک های زیادی را منتشر کرده است که بسیاری از این ترک ها مورد استقبال مردم و هوادارانش قرار گرفته است آهنگ رپ «تنگه دلم» هم از او می باشد این آهنگ یکی از پر استقبال ترین آهنگ های وی است که از انتشار آن چند سال می گذرد اما همچنان در بین هوادارانش محبوب می باشد و دانلود این آهنگ از طریق سایت های ایرانی چون رادیو جوان، رپ فارس و … قابل دانلود و مشاهده است.

سامی لو داد

این آهنگش یک ترانه رپ احساسی است که از محبوبیت زیادی در بین طرفدارانش برخوردار شد و با جرات می توان گفت یکی از بهترین آهنگ های این خواننده ایرانی می باشد.

سامی لو فردا

همانطور که از اسم این آهنگ پیداست در آن از جملات انگیزشی و قدرت نمایانه استفاده کرده است و به هوادارانش و شنوندگان آهنگ امید و انگیزه می‌ دهد به همین خاطر بسیاری از جوانان تحت تاثیر این آهنگ بوده‌ اند و جزء آهنگ های محبوب و پر استقبال سامی لو می باشد سبک این آهنگ رپ انگیزشی می باشد زیرا جملات انگیزشی و امید بخش در آن استفاده شده است، با یک سرچ ساده در گوگل می توان به راحتی به این آهنگ دسترسی یافت.

دانلود اهنگ سامی لو

دانلود اهنگ سامی لو

همان‌طور که می‌ دانید این خواننده رپ جوان در گروه انتونز مشغول به فعالیت است و آهنگ هایی را که گروهی خوانده اند بسیار جذاب و محبوب می باشد که البته این خواننده رپ ایرانی به صورت تکی هم آهنگ ها و ترک هایی را خوانده است که یکی از بهترین ترک هایش آهنگ «اگه دستاتو نگرفتم» می باشد حال برای دانلود آهنگ های تکی و دسته جمعی اش کافی است که نام آهنگ هایش را همراه با نام خودش بر موتور جستجوگر گوگل سرچ کنید تا با بهترین کیفیت آهنگ هایش را مشاهده و دانلود کنید همچنین سایت‌ های موزیک چون رادیو جوان، رپ فارس، رپ صدا و غیره هم قابل دانلود و مشاهده می باشد می توان گفت که تمامی آهنگ هایش در فضای مجازی موجود می باشند و دسترسی به آن ها کار سختی نیست.

بیت سازی سامی لو

این رپر ایرانی مدتی است که به خارج از ایران مهاجرت کرده است و در آن جا به خوانندگی و بیت سازی مشغول است می‌ توان آن را یکی از بهترین و حرفه ای ترین بیت ساز های ایران نام برد زیرا در کنار خوانندگی اش مشغول به بیت سازی هم می باشد و برای همکارانش بیت های بسیار جذاب و پر محتوایی نوشته است. پس می توان گفت یکی از خوانندگان و بیت ساز های مشهور ایرانی می باشد ناگفته نماند که از طریق بیت سازی درآمد های قابل توجهی را کسب کرده است. در یکی از مصاحبه هایش اعتراف کرده است که از کودکی به بیت سازی علاقه مند بوده است و به خاطر این علاقه مشغول به این کار می باشد.

آلبوم های sami low

اگر از اول مقاله با ما همراه بوده باشید متوجه این موضوع می‌ شوید که بیشتر در حوزه بیت سازی فعالیت می کند و خوانندگی را هم در کنارش انجام می دهد که البته در عرصه خوانندگی به صورت گروهی در گروه انتونز فعالیت می کند. اما این خواننده و بیت ساز معروف آلبوم هایی را هم از خود منتشر کرده است که این آلبوم ها در فضای مجازی پخش شده‌ اند و برای دسترسی به آن ها کافی است در گوگل نام آلبوم و آهنگ هایش را سرچ کنید تا تمامی آلبوم هایش برایتان مشخص شود.

سوالات متداول

 1. سامی لو در چه سالی متولد شد؟

  ۱۳۷۴.

 2. نام دوست دختر سامی لو چیست؟

  رها.

 3. آهنگ یادش بخیر از کدام خواننده است؟

  سامی لو.

 4. سامی لو ساکن کجاست؟

  در خارج از ایران زندگی می کند.

۵/۵ - (۱ امتیاز)
mohammad jorjandi

محمد جورجندی مدرس امنیت در فضای مجازی هستم و فعالیت سایت های شرط بندی را بررسی می کنم. همچنین در تلاشم تا بهترین سایت ها را به شما معرفی کنم.