ربکا قادری

ربکا قادری کیست؟ بیوگرافی و اسم واقعی ربکا دوست دختر سابق آرتا

ربکا قادری یکی از مشهور ترین شاخ های اینستاگرام است که در این مقاله در رابطه با این فرد مشهور توضیحاتی را برای شما ذکر می کنیم و در رابطه با فعالیت هایی که این فرد مشهور انجام می دهد مطالب کاملی را بیان می کنیم.

افرادی که علاقمند به شناخت بیشتر این فرد مشهور هستند با مطالعه این مقاله می توانند اطلاعات دقیقی در رابطه با وی کسب کنند. این مقاله را مطالعه کنید و تا پایان مقاله با ما همراه باشید.

بیوگرافی ربکا قادری چیست؟

بیوگرافی ربکا قادری چیست؟

ربکا قادری کیست؟ که در این قسمت از مقاله در رابطه با این فرد مشهور توضیحات کاملی را برای شما ذکر می کنیم و بیوگرافی این فرد را بیان می کنیم. ربکا قادری این مدل مشهور ایرانی در تاریخ ۲۲ فروردین سال ۱۳۷۷ در تهران متولد شده است. این فرد مشهور از کودکی به این کار علاقمند بود و از ۱۳ سالگی فعالیت خود را آغاز کرد و با حمایت خانواده خود توانست در این حرفه موفق شود او حتی زمانی که وارد دبیرستان شد رشته مد و لباس را انتخاب کرد تا تحصیلات این رشته و حرفه را داشته باشد و زمانی که وارد دانشگاه شد حرفه مورد علاقه خود یعنی مد و لباس را انتخاب کرد و مدرک لیسانس خود را از این رشته دریافت کرد.

همان طور که بیان کردیم این فرد مشهور از سن ۱۳ سالگی فعالیت خود را آغاز کرد و به این صورت می باشد که او عکس های خود را به شرکت ها و سایت های تبلیغاتی ارسال کرد. با قبولی عکس های وی فعالیت وی آغاز شد. او توانست در حرفه مدلینگ فعالیت خود را اغاز کند و او برای اینکه بتواند به کار خود ارتقاء دهد و پیشرفت داشته باشد به خارج از کشور مهاجرت کرد.

زیرا فعالیت در حرفه مدلینگ در کشور ایران با محدودیت هایی مواجه است و افرادی که در حرفه مدلینگ فعالیت می کنند به راحتی نمی توانند فعالیت کنند به همین دلیل است که این مدل معروف نیز به خارج از کشور مهاجرت کرد و هم اکنون در ترکیه زندگی می کند. او در ترکیه فعالیت می کند و این مدل مشهور معروف ایرانی توانست برند مختص به خود را تاسیس کند و در برند خود شروع به فعالیت کند و با فعالیت هایی که انجام می دهد کسب درآمد می کند. او درآمد بسیار زیادی دارد که در ادامه مقاله در رابطه با فعالیت هایی که این مدل مشهور ایرانی انجام می دهد و نحوه کسب در امد ان توضیحات کاملی را در اختیار شما قرار می دهیم. افرادی که علاقمند به شناخت این فرد هستند با مطالعه این مقاله می توانند اطلاعات دقیقی را کسب کنند.

[مقاله پیشنهادی از تاینی بت برای بازی در بهترین سایت شرط بندی : ورود به سایت بازی انفجار تاینی بت با ۵۰ درصد بونوس بی قید و شرط]

ربکا قادری از چه برندهایی برای آرایش استفاده می کند؟

ربکا قادری از چه برندهایی برای آرایش استفاده می کند؟

ربکا قادری، عکاس و مدل اینستاگرامی با استعدادی است که به جزئیات ظاهر خود اهمیت ویژه‌ ای می‌ دهد. وی در طی فعالیت‌ های خود، با ترکیب ظرافت و حسن ذوق، آرایش‌ هایی نازک و ظریف را بر چهره خود به تصویر می‌ کشد.

همواره به دنبال بهترین‌ ها بوده و از برندهای معتبر آرایشی همچون دیور، فلورمار و پاستل بهره می‌ برد. در نگاه اول به عکس‌ ها و کلیپ‌ های او، اولین چیزی که به چشم می‌ آید، ظرافت و دقت در انتخاب آرایش است. برای ربکا، پوست صاف و پر انرژی نه تنها نمادی از زیبایی است، بلکه نشان‌ دهنده مراقبت‌ ها و انتخاب‌ های درست در زمینه محصولات آرایشی با کیفیت نیز محسوب می‌ شود.

عکس ربکا قادری را چگونه می توان مشاهده کرد؟

به دلیل شهرت بسیار زیادی که این فرد دارد و نحوه فعالیت او مشاهده کردن عکس های این فرد کار دشواری نمی باشد و شما به راحتی می توانید عکس های این مدل مشهور را مشاهده کنید. نحوه مشاهده عکس های این فرد به این صورت می باشد که شما با مراجعه کردن به سایت های مختلف و صفحات مجازی مختلف و شبکه های اجتماعی مختلف به راحتی می توانید عکس های این فرد را مشاهده کنید. در واقع همان طور که ذکر کردیم به دلیل اینکه این فرد در حرفه مد فعالیت می کند تمامی عکس های او بر روی جلد مجلات مختلف قابل مشاهده می باشد. حتی شما می توانید برای مشاهده عکس های این فرد مشهور به پیج اینستاگرام او مراجعه کنید تا به راحتی تمامی عکس های این فرد را مشاهده کنید.

اینستاگرام ربکا قادری شامل چه محتوایی است؟

اینستاگرام ربکا قادری شامل چه محتوایی است؟

در این قسمت از مقاله در رابطه با محتوای پیج اینستاگرام این مدل مشهور ایرانی توضیحاتی را برای شما ذکر می کنیم. محتوای پیج اینستاگرام ربکا قادری شامل عکس ها و ویدئوها و کلیپ هایی است که او در پیج اینستاگرام خود منتشر می کند. شما با مراجعه کردن به پیج او به راحتی می توانید تمامی عکس ها و ویدئوهای او را مشاهده کنید. زیرا به دلیل این که این مدل مشهور ایرانی در حرفه مدلینگ فعالیت می ‌کند عکس های خود را نیز در پی اینستاگرامی خود منتشر می‌ کند تا تمامی طرفداران و هواداران او به راحتی بتوانند شاهد عکس های او باشند. اگر به پیج اینستاگرامی این فرد مراجعه کنید تعدادی از پست های آن را مشاهده می کنید که تبلیغاتی می باشد.

در واقع این افراد به راحتی از شهرت خود استفاده می ‌کنند و برای برندها و شرکت ‌های مختلف کار تبلیغات انجام می ‌دهند و به دلیل پربازدید بودن پیج اینستاگرامی این افراد تبلیغات در پیج آن ها بسیار پربازدید خواهد شد. او تاثیر بسیار خوبی برای آن شرکت و برند به همراه دارد اگر به پیج اینستاگرامی او مراجعه کنید شاهد تبلیغاتی که در پیج خود منتشر می ‌کند، خواهید بود. در ادامه مقاله در رابطه با فعالیت ‌هایی که این بازیگر مشهور انجام می ‌دهد توضیحاتی را در اختیار شما قرار می دهیم و بیان می کنیم که در کدام یکی از شبکه‌ های اجتماعی فعالیت می‌ کند و چه فعالیت هایی انجام می دهند. اگر علاقمند به شناخت بیشتر این مدل مشهور ایرانی هستید با مطالعه این مقاله می توانید اطلاعات کامل در رابطه با او کسب کنید.

ربکا قادری در کلاب هاوس هم فعالیت دارد؟

اگر به دنبال فعالیت در برنامه‌ های مجازی هستید، قطعا با نام کلاب هاوس آشنایی دارید یا حتی به صورت فعال در آن شرکت می‌ کنید. کلاب هاوس، یک برنامه مبتنی بر گفتگوهای صوتی است که پس از ورود به بازار ایران، توانست توجه زیادی از کاربران ایرانی را جلب کند. بسیاری از افراد، از جمله چهره‌ های شناخته‌ شده، از این برنامه استفاده می‌ کنند تا در محیطی صوتی با هواداران و مخاطبان خود در تماس باشند.

بین این جمع، ربکا قادری نیز به جمع کاربران کلاب هاوس پیوست تا با این روش جدید، هم با هوادارانش صحبت کند و هم شهرت خود را ارتقا دهد. ولی باید اشاره کرد که اخیرا فعالیت‌ های او در کلاب هاوس کم‌ رنگ‌ تر شده و او به فعالیت‌ های خود در پلتفرم‌ های دیگر مانند اینستاگرام و یوتیوب متمایل شده است.

یوتیوب Rebecca Ghaderi شامل چه محتوایی است؟

همانطور که گفتیم امروزه تعداد زیادی از افراد در صفحات مجازی فعالیت می ‌کنند و با فعالیت هایی که انجام می دهند برای خود کسب درآمد می ‌کنند. در واقع امروزه صفحات مجازی و شبکه ‌های اجتماعی راهی برای کسب درآمد افراد شده است. این مدل مشهور ایرانی نیز در صفحات مجازی مختلف فعالیت می ‌کند. همان طور که در قسمت هایی از مقاله بیان کردیم این فرد در یوتیوب فعالیت ‌هایی انجام می‌ دهد و ویدئوها و فیلم ها و عکس های خود را در این صفحات مجازی منتشر می‌ کند. شما برای این که بتوانید تمامی ویدئوهای این فرد مشهور را مشاهده کنید به راحتی می ‌توانید به یوتیوب او مراجعه کنید. مشاهده کردن ویدوهای این مدل مشهور ایرانی در یوتیوب کار دشواری نمی باشد. شما با سرچ کردن نام این فرد در قسمت جستجو یوتیوب خود به راحتی می توانید تمامی ویدژو های این فرد مشهور را مشاهده کنید.

درامد ربکا قادری چقدر می باشد؟

درآمد ربکا قادری چقدر می باشد؟

در این قسمت از مقاله در رابطه با درآمد این مدل مشهور ایرانی توضیحاتی را برای شما بیان می کنیم در قسمتی از مقاله توضیحات مختصری را در رابطه با درآمد این فرد مشهور برای شما بیان کردیم. در این قسمت آن توضیحات رو کامل تر می کنیم تا اطلاعات کامل تری را در رابطه با این فرد کسب کنید. در واقع به دلیل فعالیت‌ های بسیار زیادی که این افراد انجام می‌ دهند و تمامی فعالیت ‌های که آن ها انجام می دهند بسیار پردرآمد می ‌باشد و درآمد این افراد بسیار زیاد می باشد. در واقع زندگی های لاکچری آن ها و خانه‌ های آن ها و ماشین‌ هایی که استفاده می ‌کنند به راحتی می توان متوجه بالا بودن درآمد این افراد باشیم.

در واقع فعالیت‌ هایی که این فرد انجام می ‌دهد که باعث کسب درآمد زیاد می شود که یکی از آن فعالیت ‌ها شامل تبلیغات برای برندهای مختلف و شرکت های مختلف می باشد. این تبلیغات را هم می ‌توانند در پیج اینستاگرامی خود به اشتراک بگذارند و و هم تعدادی از این افراد مشهور در شبکه ‌های تلویزیونی برای برند و شرکت های مختلف کار تبلیغات انجام می دهند در واقع فعالیت در حرفه مدلینگ بسیار پر درآمد و پرسود می باشد. به دلیل اینکه این مدل مشهور ایرانی برند مختص به خود را تاسیس کرده است درآمد بسیار زیادی را به دست می آورد. البته رقم دقیقی در رابطه با درآمد او بیان نشده است ولی همانطور که از عکس های منتشر شده او مشاهده می کنیم می توانیم متوجه بالا بودن درآمد این فرد مشهور باشیم.

محل زندگی Rebecca Ghaderi کجاست؟

در قسمتی از مقاله در رابطه با محل زندگی این مدل مشهور ایرانی توضیحاتی را برای شما بیان کردیم و ذکر کردیم که هم اکنون مدل مشهور ایرانی در کجا زندگی می کند. همان طور که بیان کردیم ربکا قادری در تهران متولد شده است و اوایل فعالیت خود را در تهران گذرانده است بعد از اینکه توانست تحصیلات خود را به اتمام برساند و تجربه ‌هایی در حرفه مدلینگ کسب کند از ایران مهاجرت کرد و به ترکیه سفر کرد. او هم اکنون در ترکیه زندگی می کند و تمامی فعالیت ‌های خود در ترکیه انجام می‌ دهد او حتی در این کشور برند مخصوص به خود را تاسیس کرده است. او قصد بازگشت به ایران را ندارد و تصمیم دارد که در ترکیه تمامی فعالیت‌ های خود را انجام دهد. در ادامه مقاله در رابطه با فعالیت هایی که این فرد در ترکیه انجام می ‌دهد توضیحات کامل تری را برای شما بیان می کنیم.

برنامه خودمونی شو از ربکا قادری

برنامه خودمونی شو از ربکا قادری

ربکا قادری با فعالیت‌ های پررنگ خود در زمینه یوتیوب و اینستاگرام به یکی از چهره‌ های برجسته مجازی تبدیل شده است. او با استفاده از شبکه‌ های اجتماعی نه تنها موفق به جلب مخاطبان زیادی شده است، بلکه منابع درآمدی قابل توجهی نیز برای خود ایجاد کرده است.

اخیرا، ربکا وارد عرصه یوتیوب شده و با پذیرش مثبتی که از جانب مخاطبان مواجه شده، توانسته است جای خود را در بین یوتیوبرها نیز محکم کند. او تمامی تلاش خود را متمرکز بر تولید محتوای جذاب برای کانال یوتیوب خود کرده و تا کنون موفق به ارائه برنامه‌ های متنوع و متفاوتی شده است.

یکی از پروژه‌ های محبوب و پرطرفدار ربکا قادری در یوتیوب، برنامه‌ ای به نام خودمونی شو است. او با ارائه هر قسمت جدید از این برنامه، محتوایی با کیفیت و جذاب به دست مخاطبان خود می‌ رساند. این تلاش‌ ها همچنین باعث شده تا ربکا از طریق بازدیدهای ویدیوهایش منابع درآمدی مطلوبی داشته باشد.

دوست پسر ربکا قادری کیست؟

اگر به سایت ‌های مختلف و صفحات مجازی مختلف مراجعه کنید شاهد خبر هایی در رابطه با دوست پسر ربکا قادری این مدل و بازیگر مشهور ایرانی مطالبی را مشاهده می کنید طبق خبر ها و عکس‌ هایی که امروزه در صفحات مجازی منتشر شده است گفته شده است که آرتا میر حسینی دوست پسر این مدل مشهور ایرانی بود. به گفته این مدل مشهور ایرانی این دو نفر مدت زیادی است که با یکدیگر در رابطه احساسی می باشند و حتی با یکدیگر در یک خانه زندگی می کنند رابطه عاشقانه ای که در بین این دو فرد می باشد بسیار پایدار و صمیمانه است.

آرتا میر حسینی در یکی از گروه های موسیقی به همراه سامی لو و رها وانتونز و البته دوست صمیمی اش کوروش وانتونز در حال فعالیت می باشد و دلیل شهرت این فرد فعالیت در سایت های شرط بندی و تاسیس سایتی به نام خود می باشد که او را به شهرت رسانده است. در ادامه مقاله در رابطه با این بازیگر و مدل مشهور ایرانی دو ذاتی بیشتری را برای شما بیان می کنیم.

حواشی ربکا قادری در رابطه با چه موضوعاتی می باشد؟

حواشی ربکا قادری در رابطه با چه موضوعاتی می باشد؟

همانطور که می ‌دانید زمانی که فردی به شهرت می رسد حاشیه‌ هایی در رابطه با فعالیت ‌های آن فرد در صفحات مجازی مختلف منتشر می ‌شود در این قسمت از مقاله در رابطه با حواشی های منتشر شده در رابطه با ربکا قادری توضیحاتی را برای شما بیان می کنیم و ذکر می ‌کنیم که حواشی منتشر شده صحت دارد یا خیر. در واقع سایت هایی طراحی شده اند که در این سایت ها در رابطه با افراد مشهور خبر های نامعتبری را منتشر می ‌کنند و باعث ایجاد حواشی و جنجال های در رابطه با آن افراد مشهور می‌ شود حواشی منتشر شده در رابطه با این مدل مشهور ایرانی درباره ارتباطات او می باشد.

گفته شده است این مدل مشهور ایرانی با فردی دیگر در رابطه احساسی می باشد ولی این خبر منتشر شده دروغ است و همانطور که در این مقاله بیان کردیم این مدل مشهور ایرانی با آرتا میر حسینی در رابطه می باشد. او با فرد دیگری در ارتباط نمی باشد و تمامی حواشی منتشر شده دروغ است و افرادی که علاقمند به مشاهده و مطالعه اخبار افراد مشهور هستند بهتر است به سایت مراجعه کنند که حواشی ها و اخبار های درستی را منتشر می‌ کنند. زیرا سایت های طراحی شده اند که همانطور که بیان کردیم حواشی ها و اخبار های نادرست را منتشر می کنند.

مصاحبه با Rebecca Ghaderi را چگونه می توان مشاهده کرد؟

مصاحبه با Rebecca Ghaderi را چگونه می توان مشاهده کرد؟

شبکه های تلویزیونی و مجلات طراحی شده اند که از افراد مشهور به برنامه های خود دعوت می کنند و در رابطه با فعالیت ‌هایی که این افراد انجام می دهند سوال هایی مطرح می شود یکی از مصاحبه هایی که این مدل مشهور ایرانی به آن دعوت شده است مصاحبه ای است که مختص به مجله پل می باشد. این مجله در کشور ترکیه تاسیس شده است و از افراد مشهور و موفق به برنامه خود دعوت می ‌کنند. در رابطه با فعالیت‌ های آن ها سوال های مطرح می ‌شود مصاحبه هایی که با افراد مشهور انجام می شود به این صورت می باشد که سوال هایی در رابطه با فعالیت‌ های آن ها و هدف های آن ها برای آینده خود و روش موفقیت های آن ها سوال های مطرح می ‌شود.

زیرا افرادی که علاقمند به دانستن این مطالب هستند با مشاهده این مصاحبه‌ ها به راحتی می‌ توانند اطلاعات کاملی را در رابطه با فرد مورد علاقه خود و افراد مشهور کسب کنند. زیرا زمانی که مجله یا شبکه‌ های تلویزیونی قصد انجام مصاحبه با هر فرد مشهوری را دارد زمان و تاریخ دقیق مصاحبه را در مجله و شبکه های تلویزیونی خود اعلام می ‌کنند تا تمامی طرفداران و هواداران این افراد به راحتی بتوانند شاهد مصاحبه انجام شده با این افراد باشند. حتی این افراد مشهور نیز در پیج اینستاگرامی خود تاریخ انجام مصاحبه را منتشر می ‌کنند و تا تمامی طرفداران و هواداران او بتوانند مصاحبه را مشاهده کنند و با مراجعه کردن به سایت‌ های مختلف و صفحات مجازی مختلفی مانند آپارات و یوتیوب به راحتی می توانید این مصاحبه ها را مشاهده کنید.

ربکا قادری قبل از عمل چگونه بود؟

ربکا قادری قبل از عمل چگونه بود؟

این مدل مشهور ایرانی برای اینکه چهره زیباتری داشته باشد عمل های زیبایی زیادی بر روی چهره خود انجام داده است عکس های قبل از عمل زیبایی او را می‌توان در صفحات مجازی مختلف مشاهده کنید. زمانی که این فرد عمل های زیبایی بر روی چهره خود انجام داد زیبایی او بیشتر شده است است. به دلیل اینکه این فرد مشهور از سن کم فعالیت خود را آغاز کرده است تمامی عکس های او در صفحات مجازی منتشر شده است و افرادی که علاقمند به مشاهده عکس های قبل از عمل او هستند به راحتی می توانند به سایت های مختلف مراجعه کنند و تمامی عکس های این فرد مشهور را مشاهده کنند‌.

ربکا قادری در نهنگ عنبر چه نقشی داشت؟

همان طور که در قسمت هایی از مقاله اشاره کردیم این مدل مشهور ایرانی در سریال های مختلف ایفای نقش کرده است و در حرفه بازیگری نیز فعالیت هایی انجام داده است. این مدل مشهور ایرانی در سریال نهنگ عنبر که یکی از محبوب ترین سریال های ایرانی می باشد ایفای نقش کرده است و شما با مراجعه کردن به سایت های مختلف و صفحات مجازی مختلف مانند آپارات و یوتیوب می توانید این فیلم را دانلود کنید و مشاهده کنید این بازیگر در سریال ‌های زیادی ایفای نقش کرده است. البته نقش کمی به او داده شده است ولی با وجود آن توانسته است عملکرد خوبی در ایفای نقش خود داشته باشد.

ربکا قادری در رحمان ۱۴۰۰ به خوبی ایفای نقش کرده است. ربکا قادری و آرتا همانطور که در قسمت هایی از مقاله بیان کردیم در رابطه احساسی هستند. اگر به سایت ‌های مختلف و صفحات مجازی مختلف و شبکه های اجتماعی مختلف مراجعه کنید به راحتی می توانید تمامی فیلم هایی که این بازیگر مشهور و مدل مشهور ایرانی در آن ایفای نقش کرده است را مشاهده کنید و به راحتی دانلود کنید زیرا دانلود فیلم هایی که این بازیگر ایرانی در آن ایفای نقش کرده است رایگان می باشد و برای دانلود این فیلم ها احتیاج به پرداخت هزینه نمی باشد و شما به راحتی می توانید این فیلم ها را به صورت رایگان دانلود کنید.

مدلینگ Rebecca Ghaderi چگونه است؟

مدلینگ Rebecca Ghaderi چگونه است؟

عکس قبل عمل ربکا قادری را می توانید در سایت های مختلف مشاهده کنید‌. در این قسمت از مقاله در رابطه با مدلینگ این فرد مشهور توضیحاتی را برای شما بیان می کنیم در واقع همان طور که گفتیم این فرد از ۱۳ سالگی فعالیت خود را آغاز کرده است. او زمانی که به کشور ترکیه مهاجرت کرد برند مخصوص به خود را تاسیس کرد و در برندی که خود تاسیس کرده است در حال فعالیت می باشد و اگر این مقاله را مطالعه کنید در رابطه با فعالیت هایی که در حرفه مدلینگ انجام داده است اطلاعات کاملی را به دست می آورید.

لایوهای Rebecca Ghaderi را چگونه می توان مشاهده کرد؟

برای مشاهده لایو های ربکا قادری بهتر است که به پیج اینستاگرامی او مراجعه کنید تا به راحتی تمامی لایو هایی که در پیج خود منتشر می ‌کند را مشاهده کنید. زیرا این افراد لایوهای بسیار زیادی در پیج اینستاگرامی خود منتشر می‌ کنند تا به راحتی بتوانند از این روش با طرفداران و هواداران خود در ارتباط باشند. همان طور که گفتیم شما با مراجعه کردن به اینستاگرام او به راحتی می توانید تمامی مطالب منتشر شده را مشاهده کنید.

اسم اصلی ربکا قادری چیست؟

بیشتر افراد مشهور زمانی که به شهرت می رسند نام های خود را تغییر می دهند و با آن نام هنری خود بین تمامی طرفداران و هواداران خود شناخته می شود که اگر به سایت های مختلف مراجعه کنید به راحتی می توانید نام اصلی این افراد و نام هنری آن ها را مشاهده کنید. ولی این مدل مشهور ایرانی زمانی که به شهرت رسید نام خود را تغییر نداده است و به همین نام از اول در بین تمامی طرفداران و هواداران خود شناخته می‌ شود. او گفته است که قصد ندارد نام خود را تغییر دهد و امروز تمامی طرفداران و هواداران او با نام ربکا قادری او را می شناسند. پیج ربکا قادری را می توانید مراجعه کنید و تمامی فعالیت هایی که انجام می دهد را مشاهده کنید‌.

رابطه ربکا قادری با کوثر چگونه است؟

رابطه ربکا قادری با کوثر چگونه است؟

مدتی پیش، خبر جدایی ربکا قادری و آرتا وانتونز، رپر مشهور ایرانی، سوژه بسیاری از گفتگو‌ها در فضای مجازی شد. این خبر به قدری موجب تعجب کاربران شد که برای مدت‌ ها محور بحران‌ ها و بحث‌ ها ماند.

دلیل این جدایی، اتفاقی بود که بین آرتا و مدل اینستاگرامی به نام کوثر رخ داده بود. با انتشار این خبر، موجی از واکنش‌ ها و انتقادات به کوثر به وجود آمد. با توجه به اتفاقات، رابطه ربکا و کوثر نیز تحت تاثیر قرار گرفته و اکنون به نظر می‌ رسد که بین این دو فاصله‌ های زیادی ایجاد شده است.

کلیپ های این فرد در پلت فرم های ایرانی هم وجود دارد؟

ربکا قادری، با فعالیت هابی حرفه‌ ای در فضای مجازی، نقطه قوت خود را نشان داده است. وی در اکثر پلتفرم‌ های معتبر و پرطرفدار عضویت دارد و با فعالیت‌ های جذابش توانسته جلب توجه طرفداران زیادی کند. شهرت او نه تنها در میان مخاطبان خارجی محبوب است، بلکه در میان کاربران ایرانی نیز محبوبیت زیادی پیدا کرده است.

آنچه جذاب است این است که ویدیوها و کلیپ‌ های ربکا نه تنها در شبکه‌ های معروف خارجی، بلکه در پلتفرم‌ های ویدیویی داخلی نظیر آپارات، نماشا و دیدئو نیز قابل دسترسی است. از آن جایی که سرویس‌ های ایرانی بدون فیلتر هستند، شما به راحتی و بدون نیاز به فیلترشکن می‌ توانید لحظات جذاب ربکا را تجربه کنید.

ولاگ تولد ربکا قادری

چندی پیش، ربکا با برگزاری یک مهمانی تولد خیره‌ کننده خود را در مرکز توجه قرار داد. تصاویر و کلیپ‌ های این مهمانی که در فضای مجازی منتشر شد، نشان‌ دهنده‌ این بود که هزینه‌ های بالایی برای ترتیب این مهمانی صرف شده است.

ربکا قادری برای برگزاری این مهمانی لوکس چندین دلیل داشته است، از جمله افزایش حضور خود در فضای دیجیتال، تقویت تعداد فالوورهایش و تهیه یک ویدئوی ویژه برای یوتیوب بود. قبل از برگزاری مهمانی، او نکته‌ ای جذاب را به طرفدارانش انتقال داد او می‌ گوید که در انتظار یک سورپرایز بزرگ باشند.

در روز تولد، ربکا تصاویر و کلیپ‌ های مختلفی از مهمانی خود را در اینستاگرام منتشر کرد. ولی او مخاطبانش را در انتظار ولاگ ویژه‌ تولد در یوتیوب نگه داشت. پس از انتشار ویدئو در یوتیوب، او لینک آن را در استوری اینستاگرام به اشتراک گذاشت و دعوت کرد تا همگان به تماشای آن بپردازند. اگر کنجکاو به مشاهده جزئیات مهمانی ربکا قادری هستید، یوتیوب او جای مناسبی است.

آنفالو کردن اعضای وانتونز توسط ربکا قادری

آنفالو کردن اعضای وانتونز توسط ربکا قادری

ربکا قادری، که در فضای مجازی به عنوان یکی از مدل‌ های برجسته شناخته می‌ شود، برای یک دوره معینی از زمان با آرتا وانتونز، رپری از اعضای گروه موسیقی وانتونز، در رابطه بود. این دو به نظر می‌ رسید که رابطه‌ دوستانه و محبت‌ آمیزی دارند و حتی در میان کاربران فضای مجازی، فن پیج‌ های مختلفی به نام آن‌ ها ساخته شده بود. اما به طور ناگهانی، شایعاتی درباره‌ جدایی آن‌ ها شروع به گوش رسید و سپس طبق گفته‌ ها، دلیل این جدایی، خیانت آرتا به ربکا بود.

همچنین، پس از این جدایی، به نظر می‌ رسید که اعضای دیگر گروه وانتونز طرف آرتا را گرفتند و به همین دلیل، ارتباط آن‌ ها با ربکا قادری سرد شد و حتی او را در اینستاگرام آنفالو کردند. این اقدام، جنجالی را در میان کاربران به وجود آورد. بسیاری از طرفداران ربکا نسبت به تصمیم اعضای گروه وانتونز انتقاد کردند و احساس کردند که با وجود خیانت محتمل آرتا، باز هم او را حمایت کرده و در مقابل ربکا قرار گرفته‌ اند. در حال حاضر، ارتباطی میان ربکا و اعضای گروه وانتونز وجود ندارد و تمام ارتباطات آن‌ ها قطع شده است.

آیا ربکا با اعضای وانتونز هنوز دوست است؟

گروه وانتونز نامی شناخته شده در عرصه‌ موسیقی است که هواداران زیادی در میان جامعه پیدا کرده‌ اند. این گروه از چهار عضو به نام‌ های کوروش وانتونز، آرتا وانتونز، سامی لو و رها تشکیل شده است. زمانی که آرتا و ربکا رابطه‌ ای عاطفی با یکدیگر آغاز کردند، ربکا نیز با بقیه‌ اعضای گروه آشنا شد و با آن‌ ها دوستی نزدیکی برقرار کرد.

به همین دلیل، ربکا قادری زمان‌ های زیادی را در کنار اعضای گروه می‌ گذراند و تعداد زیادی از عکس‌ ها و ویدئوهایش را در حضور این افراد منتشر می‌ کرد. ولی با پایان یافتن رابطه‌ آرتا و ربکا، دوستی او با سایر اعضای گروه نیز دچار تغییرات شد و در نهایت ارتباط میان آن‌ ها قطع شد.

سوالات متداول

 1. ربکا قادری چه کسی است؟

  ربکا قادری یکی از مشهور ترین مدل های ایرانی است که از سن ۱۳ سالگی فعالیت خود را در حرفه مدلینگ آغاز کرده است و تا هم اکنون در حال فعالیت می باشد.

 2. این مدل مشهور ایرانی در چه سالی متولد شده است؟

  این مدل مشهور ایرانی در ۲۲ فروردین ماه، سال ۱۳۷۷ در تهران متولد شده است.

 3. این مدل مشهور ایرانی در کدام کشور زندگی می کند؟

  ربکا قادری در تهران متولد شده است ولی برای اینکه بتواند به کار خود ارتقاء دهد به خارج از کشور مهاجرت کرده است و هم اکنون در ترکیه زندکی می کند.

 4. عکس های این فرد مشهور را چگونه می توان مشاهده کرد؟

  برای مشاهده عکس های این مدل مشهور ایرانی باید به سایت های مختلف و صفحات مجازی مختلف مراجعه کنید تا به راحتی تمامی عکس های این افراد را مشاهده کنید.

به این مقاله امتیاز دهید :
mohammad jorjandi

محمد جورجندی مدرس امنیت در فضای مجازی هستم و فعالیت سایت های شرط بندی را بررسی می کنم. همچنین در تلاشم تا بهترین سایت ها را به شما معرفی کنم.