نگین فضلی

نگین فضلی کیست؟ کلیپ های جنجالی این تیک تاکر ساکن ترکیه

نگین فضلی یکی از تیک تاکرهای ایرانی است او توانسته با ایفا کردن نقش های مختلف در کلیپ های طنز همواره توجه بسیاری از مردم را به خود جذب کند و همچنین در سال۱۳۷۸ و در خرداد ماه متولد شده اس

. نگین فضلی با توجه به فعالیت بسیار زیاد در فضای مجازی به بلاگری معروف تبدیل شده که بیشتر مردم او را می‌ شناسند و همچنین مدتی را از ایران مهاجرت کرد و به کشور ترکیه رفت و در آنجا زندگی می‌ کرد اما بعد از مدتی تصمیم خود را از بازگشت به ایران اطلاع داد و علت بازگشت او دلتنگیش برای خانواده ا‌ش بوده است او همچنین کلیپ های اینستاگرامیش را با افراد مختلف از جمله نیکا فلاحی و محمد روشنفکر و دیگر افراد می سازد و آنها را به اشتراک می گذارند.

نگین فضلی کیست؟

نگین فضلی کیست؟

بیوگرافی نگین فضلی به این صورت است که او در سال ۱۳۷۸ و در مرداد ماه متولد شده و مدتی را به خارج از کشور مهاجرت کرد ولی دوباره به ایران بازگشت و علت بازگشتش را دلتنگی برای اعضای خانواده اش بازگو کرده است. نگین با توجه به فعالیت در صفحات مجازی مختلف به یکی از بلاگرها و افراد معروف و شاخص در صفحات مجازی تبدیل شده است به صورتی که بسیاری از مردم او را دنبال می کنند و هم چنین خبری در خصوص ازدواج نگین به گوش نرسیده است.

خانواده این بلاگر در ایران زندگی می کنند؟

نگین تنها یک برادر دارد و همراه با خانواده چهار نفره خود زندگی می کند.

عکس های جدید نگین فضلی را از کجا ببینیم؟

برای مشاهده عکس های نگین فضلی و همچنین عکس های جدید او می توانیم به گوگل مراجعه کنیم و با جستجو کردن نام او آنها را مشاهده کنیم و همچنین در صفحات مجازی مختلف با دنبال کردن او عکس هایش را مشاهده کنیم. در صفحات مجازی مختلف مانند اینستاگرام و یوتیوب نگین عکس ها و ویدیوهایی را از خود و دوستانش مانند نیکا فلاحی و محمد روشنفکر و همچنین خانواده‌اش به اشتراک گذاشته است و این چنین به نظر می رسد که او بیشتر فعالیت خود را در اینستاگرام انجام می دهد.

آدرس پیج اینستاگرام نگین فضلی چیست؟

نگین فضلی در اینستا هم فعالیت می‌ کند که یکی از افراد شاخ و بسیار معروف در میان جوانان است توانسته بازخورد خوبی را با توجه به ویدیو هایش از مردم بگیرد و آدرس پیج اینستاگرام او به صورت neginfazli1 اسا که او در حدود دو میلیون دنبال کننده و مخاطب دارد و صد پست اینستاگرامی را از خود منتشر کرده است. بیشترین عکس هایی که نگین از خود در اینستاگرام منتشر کرده است مربوط به خودش است او همچنین کلیپ های طنزی را به اشتراک گذاشته است که به همراه دوستانش ساخته است.

فعالیت این شاخ مجازی در دیگر شبکه های اجتماعی

فعالیت این شاخ مجازی در دیگر شبکه های اجتماعی

نگین علاوه بر اینستاگرام در دیگر شبکه های مجازی همچون کلاب هاوس نگین فضلی و یوتیوب نیز فعالیت دارد.

حاشیه های نگین فضلی

نگین فضلی که فعال در یوتیوب کلاب هاوس و اینستاگرام است توانسته مخاطب‌های بسیار زیادی را برای خود جذب کند و او مصاحبه های کوتاهی را انجام داده که در این مصاحبه ها درباره حاشیه‌های او صحبت کردند و بیشتر حاشیه های او مربوط به مهاجرتش به ترکیه و بازگشت دوباره او به کشور است. نگین همچنین با تبلیغ سایت ها و پیج های مختلف توانسته درآمد بسیار زیادی را کسب کند که همواره این حاشیه به دنبال او است که او از این تبلیغات هزینه های بسیار زیادی را به دست می آورد.

نگین فضلی در ایران زندگی می کند؟

نگین فضلی که در سال ۱۳۷۸ در ایران متولد شده تا سال های اخیر در ایران زندگی می کرده است اما بعد از مدتی تصمیم به مهاجرت گرفت و به کشور ترکیه مهاجرت کرد و در آنجا مدتی را زندگی کرد اما بعد از آن خبری را در اینستاگرام خود منتشر کرد که بسیار دلتنگ خانواده اش است و برای خانواده اش قصد برگشت به ایران را دارد و در حال حاضر از مردادماه سال ۱۴۰۰ به ایران برگشت و او در ایران زندگی می کند.

شغل نگین فضلی چیست؟

نگین فضلی تاکنون درباره شغلش صحبتی نکرده است اما به نظر می رسد که درآمد بسیار زیادی از راه تبلیغ پیج ها و سایت ها در اینستاگرام خود به دست می آورد و همواره این شایعه در ارتباط با وجود دارد که او درآمد بسیار زیادی را بدست می‌آورد. نگین همچنین با ساخت کلیپ های طنز به همراه دیگر دوستانش و یا حتی به تنهایی توانسته در میان مردم محبوب شود و او با برخی تبلیغات در این کلیپ ها توانسته درآمدی را برای خود به دست آورد.

شغل نگین فضلی چیست؟

دوست پسر نگین فضلی کیست؟

همواره خبرهای بسیار زیادی در ارتباط با رابطه رمانتیک نگین با افراد مختلفی به گوش می خورد که نگین همه این خبرها را رد کرده است و مدتی بود خبری با عنوان نگین و رلش در فضاهای مجازی دست به دست می‌ شد اما این شایعه بود که نگین سپس آن را رد کرد و به نظر می رسد افراد معروف در فضای مجازی خودشان برای جذب مخاطب و دنبال کننده ها همواره خبرهای را در ارتباط با رابطه شان پخش می کنند.

چرا نگین فضلی از ایران رفت؟

نگین فضلی که در ایران زندگی می کرد مدتی بود تصمیم به مهاجرت از ایران را گرفته بود که بعد از مدتی خبر مهاجرت او به گوش رسید و علت مهاجرت او به نظر می رسد برای آزادی بیشتر و رفاهی که در دیگر کشورها وجود دارد بوده است اما او بعد از مدتی دلتنگی برای خانواده اش را علت بازگشت دوباره اش به کشور اطلاع داد و او همچنین در حال حاضر در ایران زندگی می کند.

نگین فضلی قبل از عمل

افراد معروف و مشهور در فضاهای مجازی برای جذب دنبال کننده ها و همچنین زیباتر شدن عمل های زیبایی را انجام می دهند و به نظر می‌ رسد نگین یکی از این افراد است که عمل های زیبایی را انجام داده است همچنین نگین فضلی دارای قدی با ارتفاع ۱۶۳ سانتی متر و وزن ۶۳ کیلوگرم است.

عکس های قبل از عمل این شاخ مجازی

نگین فضلی سعی کرده که عکس های قبل از عمل خود را تا حدودی از گوگل و صفحات مجازی مختلف پاک کند و همواره در استوری های اینستاگرامی اش بیشتر با فیلترها و آرایش حضور پیدا می کند.

نگین فضلی در ترکیه

نگین فضلی در ترکیه

نگین فضلی مدتی به کشور ترکیه مهاجرت کرد و در آنجا زندگی کرد و عکس ها و ویدیوهایی را در ترکیه از خود منتشر کرد و در آن جا به نظر می رسد که با افراد معروف دیگری در ارتباط بود اما بعد از مدتی نگین از بازگشتش به ایران خبر داد و علت بازگشت او دلتنگی برای اعضای خانواده اش بوده است. همچنین بعد از بازگشت به ایران عکس های مختلفی را در کنار برج میلاد به همراه خانواده اش منتشر کرد به نظر می رسد نگین در صفحه اینستاگرام خود عکس هایی را از خانواده اش منتشر کرده است و در زمانی که در ترکیه بود بسیار احساس دلتنگی می کرد و آن را با مردم به اشتراک می گذاشت

نگین فضلی و نیکا دوست های صمیمی هستند؟

نگین فضلی ویدیو هایی را که از خود منتشر می‌ کند که به همراه دوستانش است و یکی از دوستان صمیمی اونیکا فلاحی است که آنها با یکدیگر لایوهای بسیار زیادی گذاشتند و همچنین در صفحات مجازی مختلف دوستی خودشان را اعلام کردند. نگین علاوه بر نیکا فلاحی با افراد دیگری همچون سارن و محمد روشنفکر دوستی دارد.

چالش نگین فضلی

نگین فضلی در تیک تاک نیز فعالیت می‌ کند و به عنوان یکی از افراد معروف شناخته می‌ذشود و همچنین چالش های مختلفی را انجام داده که بسیاری از مردم و جوانان هم از او تقلید کرده و ویدیوهای چالش های خود را برای نگین فضلی می‌ فرستند و در چالش او شرکت می کنندهمچنین نگین به عنوان یک تیک تاکر و بلاگر مشهور شناخته می شود.

سوالات متداول

سوالات متداول

 1. نگین فضلی کیست؟

  نگین یکی از افراد معروف و مشهور در فضاهای مجازی است که توانسته توجه مردم را به خود جلب کند و همچنین یک بار مهاجرت کرده و دوباره به ایران بازگشته است. همچنین نگین ویدیوهای بسیار زیادی را به همراه دوستانش مانند محمد روشنفکر و نیکا فلاحی در صفحات مجازی مختلف به اشتراک می‌ گذارد و از مردم بازخورد خوبی را گرفته است

 2. آیا نگین فضلی میان مردم محبوب است؟

  نگین یکی از افراد جوان فعال در فضای های مجازی است که توانسته محبوبیت زیادی را در افراد همسال خود پیدا کند. او همچنین با توجه به محبوبیتی که در میان مردم دارد توانسته از راه تبلیغات در صفحه اینستاگرام خود درآمد بسیار زیادی را کسب کند و مردم هم در ارتباط با پست ها و ویدیوهای او بازخورد نسبتاً خوبی را داشته اند

 3. علت بازگشت نگین به ایران چه بود؟

  نگین به علت دلتنگی برای اعضای خانواده‌اش به ایران بازگشت و این خبر را در صفحات اینستاگرامی خود منتشر کرد. همچنین بعد از بازگشت نگین به ایران عکس‌های مختلفی را در کنار برج میلاد و همراه خانواده‌ اش منتشر کرد و از اینکه دوباره در کنار خانواده اش قرار گرفته ابراز خوشحالی کرد

 4. آیا نگین فضلی جزو افراد ثروتمند است؟

  نگین که یک بلاگر مشهور است توانسته با توجه به محبوبیتی که در میان مردم دارد و تبلیغات مختلف در ویدیوهای خود و همچنین در استوری های اینستاگرام خود درآمد بسیار زیادی را کسب کند. به صورتی که مردم هم نسبت به ویدیوهای او و همچنین کلیپ هایش در حوزه ها و موضوعات مختلف بازخورد خوبی را داشته اند.

۵/۵ - (۱ امتیاز)
mohammad jorjandi

محمد جورجندی مدرس امنیت در فضای مجازی هستم و فعالیت سایت های شرط بندی را بررسی می کنم. همچنین در تلاشم تا بهترین سایت ها را به شما معرفی کنم.