خلسه

سپهر خلسه کیست؟ بررسی منبع درآمد و حواشی خلسه و همسرش نیلوفر

سپهر خلسه یکی از خواننده های رپ فارسی می باشد که طرفداران زیادی دارد. خلسه از دوستان بسیار صمیمی سروش لشکری می باشد که تشویق های او باعث شد تا سپهر خلسه به خوانندگی علاقه پیدا کند و امروزه تبدیل به یکی از معروف ترین رپر های ایرانی شود. خلسه زمانی که ۱۷ سال سن داشت به دلایل خانوادگی به همراه خانواده خود به ونکوور کانادا مهاجرت کرد و در آن جا فعالیت خود را در زمینه رپ و خوانندگی ادامه داد. خلسه در طول زمان فعالیت خود در زمینه خوانندگی آلبوم ها و آهنگ های جذاب زیادی منتشر کرده است که در طول این مقاله بیشتر به آن ها می پردازیم.

بیوگرافی خلسه

بیوگرافی خلسه

سپهر شهابلو که با نام هنری سپهر خلسه شناخته شده و فعالیت می کند رپر به نام ایرانی می باشد که متولد ۱۷ مرداد ماه سال ۱۳۶۷ در تهران می باشد که تا سن ۱۷ سالگی در تهران زندگی می کرد و پس از آن به همراه خانواده اش به ونکوور مهاجرت کرد. دلیل مهاجرت این رپر به همراه خانواده اش به آن دلیل بود که در آن زمان مادر سپهر حساب دار یک شرکت کانادایی بود و به دلیل شغلی که مادر او داشت مجبور شدند به ونکوور کانادا مهاجرت کنند و پس از مهاجرت سپهر در یکی از دانشگاه های این شهر مشغول ادامه تحصیل شد و در کنار آن نیز فعالیت خود را در زمینه خوانندگی آغاز کرد.

سپهر خلسه در ابتدا علاقه زیادی به خوانندگی نداشت اما پس از آشنایی با هیچکس یا همان سروش لشکری در لندن او را تشویق به این حرفه کرد و باعث شد تا خلسه به خوانندگی علاقه زیادی پیدا کند و در سن ۲۲ سالگی به صورت حرفه ای در عرصه رپ مشغول به فعالیت شد. به گفته خود خلسه اگر کمک های هیچکس نبود او هیچ گاه به این جایگاهی که در حال حاضر دارد نمی رسید. اولین آلبوم خلسه در سال ۱۳۹۴ به نام فکر و خیال منتشر شد که استقبال زیادی از این آلبوم صورت گرفت. به جز هیچکس، خلسه تا کنون با دیگر رپر های شناخته شده مانند بهزاد لیتو نیز فعالیت های زیادی داشته است و فیت های مختلفی را با یک دیگر منتشر کرده اند.

ردلاین خلسه

ردلاین خلسه

برنامه ردلاین یا خط قرمز یکی از برنامه های معروف تاک شو می باشد که با حضور آرتیست ها و اینفلوئنسرهای اینستاگرامی برگزار می شود که چندی پیش سپهر خلسه نیز به عنوان مهمان در این برنامه حاضر شد. مجریان این برنامه پاشا مجلسی و کامبیز اخباری می باشند که این برنامه به صورت لایو انجام می شود. مدت زمان برنامه ردلاین که با حضور سپهر خلسه ضبط شد ۲۷ دقیقه می باشد که فیلم کامل این برنامه را در چنل های مختلف یوتیوب وجود دارد و پیدا کردن آن کار چندان دشواری نیست. برنامه خط قرمز یکی از معروف ترین برنامه های تاک شو می باشد که تا کنون مهمانان سرشناس دیگری نیز مانند علیرضا جی جی و بهزاد لیتو نیز در آن به صورت لایو در آن شرکت کرده اند.

اینستاگرام sepehr khalse

اینستاگرام sepehr khalse

خلسه در اینستاگرام فعالیت زیادی دارد و با توجه به شهرتی که دارد از فالوور های بالایی نیز در پیج خود بهره می برد. سپهر خلسه در پیج اینستاگرامی خود اغلب کاور آهنگ های جدید و موزیک ویدیو های خود را منتشر می کند و در کنار آن ها نیز از فعالیت های روزانه خود عکس و فیلم های زیادی به اشتراک می گذارد. سپهر خلسه در پیج اینستاگرامی خود بیش از ۱ میلیون و ۷۰۰ هزار فالوور دارد و تا کنون نیز ۲۸۲ پست با موضوعات مختلف منتشر کرده است. سپهر خلسه در بیو پیج خود چیز خاصی درج نکرده است و تنها کلمه آرتیست (artist) در بیو پیج وی به چشم می خورد. همچنین خلسه در پیج خود تنها یک هایلایت از استوری های خود ذخیره کرده است که مربوط به آلبوم های این خواننده می باشد که در این قسمت لینک چنل یوتیوب خود را نیز برای طرفداران خود گذاشته است.

بهترین آهنگ های خلسه 

بهترین آهنگ های خلسه 

سپهر خلسه تا کنون آهنگ های زیادی را منتشر کرده است که هر کدام از ان ها طرفداران زیادی پیدا کردند و نقش زیادی در افزایش شهرت وی داشتند. از معروف ترین آهنگ های سپهر خلسه می توان به آهنگ هایی همچون گل من، سیلیکون، جومونگ، قلب بنفش، بریم باهم، بودی یارم و سال به سال اشاره کرد. البته به جز این مواردی که گفته شد سپهر خلسه آهنگ های جذاب دیگری نیز دارد که هر کدام از آن ها طرفداران خاص خود را دارند. در این قسمت ما بهترین و معروف ترین آهنگ های سپهر خلسه را به شما معرفی خواهیم کرد. همچنین شما می توانید برای دانلود آهنگ های سپهر خلسه از سایت های معتبر موزیک استفاده کنید.

جومونگ

آهنگ جومونگ یکی از معروف ترین و بهترین آهنگ های سپهر خلسه می باشد که به همراه تاسمانی فیت داده شده است. این آهنگ در سال ۱۳۹۶ منتشر شد که استقبال زیادی از این آهنگ صورت گرفت. این آهنگ بیش از ۴ دقیقه زمان دارد و در چنل یوتیوب خود این رپر تا کنون نزدیک به ۹۰ هزار بازدید داشته است.

گل من

آهنگ گل من از بهترین و جذاب ترین آهنگ های سپهر خلسه می باشد که در ساخت این آهنگ بهزاد لیتو نیز خلسه را همراهی کرده است. این آهنگ در ۱۸ اکتبر سال ۲۰۱۸ میلادی منتشر شد که ۴:۴۰ زمان این آهنگ می باشد.  آهنگ گل من در چنل یوتیوب خلسه بیش از ۱۲۴ هزار بازدید داشته است و از این آهنگ تا کنون در کنسرت های زیادی استفاده شده است. آهنگ گل من بدون شک از بهترین فیت ها و بهترین آهنگ های خلسه می باشد و جزو پر بازدید ترین آهنگ های این رپر به شمار می رود.

قلب بنفش

آهنگ قلب بنفش یکی از جدید ترین و بهترین آهنگ های خلسه می باشد که در دسامبر سال ۲۰۲۰ به صورت رسمی منتشر شد. برای ساخت آهنگ قلب بنفش علی اردوان نیز سپهر خلسه را همراهی کرده است و باعث شد تا این آهنگ به عنوان یکی از جذاب ترین فیت های خلسه شناخته شود. این آهنگ حدود ۶ ماه پیش از سوی رادیو جوان منتشر شد که در سایت رادیو جوان ۱۲۶ هزار بازدید داشته است. زمان این آهنگ ۳:۲۵ می باشد که این آهنگ را می توانید با تمامی کیفیت ها از تمامی سایت های داخلی دانلود کنید.

سلیکون

از دیگر اهنگ های سپهر خلسه که در زمان انتشار سر و صدای زیادی به پا کرد می توان به آهنگ سیلیکون اشاره کرد. اهنگ سیلیکون از بهترین و محبوب ترین آهنگ های سپهر خلسه می باشد که طرفداران بسیار زیادی دارد. آهنگ سیلیکون در سال ۲۰۱۶ میلادی منتشر شد که سینا فریاد نیز قسمت پایانی این آهنگ را خوانده است. آهنگ سیلیکون به قدری محبوب و جذاب است که در همان ابتدا که این آهنگ منتشر شد علاوه بر استقبال زیادی که از آن صورت گرفت بسیاری از کاربران از این اهنگ در دابسمش های خود استفاده کردند که باعث شد این اهنگ به یکی از چالش های جذاب در فضای مجازی تبدیل شود. امروزه پس از حدود ۴ سال که از انتشار این اهنگ می گذرد هنوز کاربران زیادی وجود دارند تا از این آهنگ در چالش ها و دابسمش های خود استفاده می کنند که نشان دهنده میزان محبوبیت اهنگ سیلیکون می باشد.

سال به سال

آهنگ سال به سال یکی از بهترین و معروف ترین آهنگ های سپهر خلسه می باشد که با یک موزیک ویدیو بسیار جذاب و دیدنی در فوریه سال ۲۰۲۰ میلادی منتشر شد. این آهنگ بیش از ۴ دقیقه زمان دارد و همان طور که گفته شد از بهترین و جذاب ترین موزیک های این رپر به شمار می رود. این آهنگ در یوتیوب تا کنون نزدیک به ۶۵۰ هزار بازدید داشته است و کی از آهنگ های پر بازدید خلسه می باشد. همان طور که گفته شد این آهنگ یک موزیک ویدیو بسیار جذاب دارد که این موزیک ویدیو را می توانید در بسیاری از چنل های مربوط به موزیک در یوتیوب وجود دارد که می توانید آن را مشاهده کنید. در این آهنگ کسی به همراه سپهر خلسه فیت نداده است و تمامی بخش های این اهنگ توسط خود سپهر خلسه خوانده شده است.

درآمد خلسه

سپهر خلسه یکی از خوانندگان و رپر های سرشناس می باشد که تا کنون در کشور های مختلفی کنسرت برگزار کرده است و با توجه به محبوبیت و شهرتی که دارد از این کنسرت ها استقبال های بسیار زیادی صورت گرفته است که همین مسئله باعث شده تا وی از کنسرت های خود درامد زیادی کسب کند. علاوه بر کنسرت فروش آلبوم ها و اهنگ ها نیز یکی دیگر از بزرگ ترین منابع کسب درامد برای خوانندگان می باشد که خلسه یکی از همین افرادی است که از طریق فروش آلبوم و آهنگ های خود نیز درامد زیادی کسب می کند. علاوه بر درامدی که خلسه از فعالیت خود در عرصه موسیقی دارد این خواننده با توجه به فعالیت وی در یوتیوب باعث شده تا از سرویس یوتیوب نیز درامد زیادی کسب کند زیرا سرویس یوتیوب به کاربرانی که در چنل خود فعالیت داشته باشند به ازای هر بازدید، لایک و کامنت مبلغی به ادمین آن چنل به صورت دلاری پرداخت می کند که با توجه به بازدید ها و ویو بالایی که ویدیو های خلسه در یوتیوب دارند به نظر می رسد که این رپر توانسته تا کنون درامد زیادی از این طریق کسب کند.

به جز تمامی این منابعی که گفته شد سپهر خلسه دارای سایت شرط بندی نیز می باشد که از طریق قمار کاربران در این سایت باعث شده تا منبع درامد دیگری نیز برای سپهر خلسه فراهم شود. سپهر خلسه تا کنون صحبتی در مورد رقم سالانه درامدی خود نکرده است و به طور دقیق درامد سالانه وی مشخص نیست اما با توجه به منابع درامدی که توضیح داده شد به نظر نمی رسد که درامد کمی داشته باشد همچنین اسپانسر نیز نقش زیادی در بالا رفتن درامد این رپر دارد زیرا اسپانسر یکی از بزرگ ترین منابع درامدی برای هر سلبریتی به شمار می رود.

در این مورد باید بدانید که خلسه دو سایت پارکینگ بت و ستون بت را مدیریت می کند.

دیس های خلسه

دیس های خلسه

در دنیای رپ دیس دادن یک امر بسیار عادی است و ممکن است هر هفته شما متوجه شوید که فلان رپر نسبت به رپری دیگر دیس داده است که نه تنها در ایران بلکه در بین تمامی رپر های جهان دیس و دیس بک یک اتفاق بسیار عادی است و دلیل اصلی ان دشمنی ای می باشد که بین تعداد زیادی از رپر ها وجود دارد. از آن جایی که سپهر به عنوان یکی از معروف ترین رپر شناخته می شود تا کنون دیس بک های زیادی به دیگر رپر ها داده است.

دیس دادن معمولا برای رو کم کنی، مسخره کردن، انتقاد کردن و بر خاستن علیه دیگر رپر ها انجام می شود که همان طور که گفته شد سپهر نیز تا کنون علیه برخی از رپر ها دیس بک داده است که از معروف ترین دیس هایی که تا کنون خلسه داده است می توان به دیس بک به وانتونز، سینا ساعی، رضا پیشرو و پارسا لیپ ری اشاره کرد که هر کدام از ان ها واکنش های زیادی از سوی کاربران در پی داشتند. پس از دیس بک خلسه به رضا پیشرو و سینا ساعی واکنش های زیادی از سوی طرفداران پیشرو در پی داشت و دیس بک سپهر خلسه را مسخره کردند. دیس و دیس بک هایی که تا کنون توسط سپهر منتشر شده اند را می توانید در بسیاری از پیج ها و چنل ها در فضای مجازی مانند یوتیوب، اینستاگرام و تلگرام مشاهده کنید.

فیت های خلسه

فیت های خلسه

در قسمت های قبل گفته شد که سپهر خلسه تا کنون با رپر های زیادی فیت داده است و برخی از این فیت ها نیز اندکی توضیح داده شد. از معروف ترین فیت های سپهر خلسه می توان به فیت با امیر تتلو، سیجل، سهراب ام جی، جی جی، بهزاد لیتو، علی اردوان، سینا فریاد، علی پاشا، محسن مهر و … اشاره کرد. هر کدام از فیت های خلسه به عنوان بهترین موزیک های این رپر شناخته می شوند که هر کدام از آن ها طرفداران زیادی دارند.

معروف ترین رپر هایی که تا کنون خلسه با ان ها فیت داده است امیر تتلو، سهراب ام جی، جی جی و لیتو می باشند همچنین به تازگی مهراد هیدن نیز در آهنگ بالانس به همراه خلسه فیت داده است که علاوه بر خلسه و هیدن، جی جی و سهراب ام جی نیز در این آهنگ فیت داده اند و آهنگ بالانس به همکاری ۴ رپر ساخته شده است. اگر به آهنگ ها و فیت های سپهر خلسه علاقه مند هستید می توانید بسیاری از آهنگ ها و آلبوم های این رپر را در سایت رادیو جوان پیدا کنید زیرا رادیو جوان یکی از اسپانسر های اصلی خلسه به شمار می رود و تمامی آهنگ های این رپر در این سایت موجود است.

در مورد فیت های خلسه باید این را بدانید که او همیشه بهترین همکاری های خود را با خشایار اس آر می داند! این دو دوست های بسیار صمیمی هستند و حتی با هم سایت شرط بندی دارند!

آلبوم جدید سیجل و خلسه

آلبوم جدید سیجل و خلسه

یکی از کسانی که خلسه تا کنون با او همکاری های زیادی داشته است سیجل می باشد که یکی دیگر از رپر های شناخته شده ایرانی می باشد. خلسه و سیجل تا کنون آلبوم ها مختلفی را به همکاری هم ساخته و منتشر کرده اند که جدید ترین آلبوم مشترک آن ها، آلبوم پیر شدیم ولی بزرگ نه می باشد که دارای ۲۱ ترک می باشد. از معروف ترین ترک های این البوم می توان به ترک هایی همچون: ((سال به سال، بریم باهم، خوشحال، شب تولد، کافر، یه بار زندم، اینترو پیر شدیم ولی بزرگ نه ۳ تایی، گنگ برقصه و بودی یارم)) اشاره کرد. البته دیگر ترک های این آلبوم نیز محبوبیت بالایی دارند اما این ترک هایی که گفته شد در دره بالاتری از نظر محبوبیت و کیفیت قرار دارند.

زن این رپر کیست؟

زن این رپر کیست؟

تا کنون خبر رسمی ای مبنی بر ازدواج سپهر خلسه از سوی خود وی و یا دیگر رسانه ها منتشر نشده است ما چندی پیش منتشر شدن عکس های دختری به نام نیلوفر در کنار این رپر شایعاتی مبنی بر ازدواج رو رقم زد که خود خلسه به این موضوع واکنش نشان داد. خلسه پس از شایعاتی که در مورد ازدواج او منتشر شد گفت هنوز به صورت رسمی ازدواج نکرده است و دختری که در برخی عکس ها در کنار وی حضور دارد نامزد او می باشد که نیلوفر نام دارد اما هنوز با او ازدواج نکرده است. سپهر خلسه چند سال پیش عنوان کرده بود که قرار است در سن ۳۰ سالگی با نیلوفر ازدواج کند و پس از آن خوانندگی را کنار بگذارد اما اکنون که حدود ۳۳ سال سن دارد این اتفاق رخ نداده است و به نظر می رسد اخبار مربوط به خداحافظی او از رپ در سن ۳۰ سالگی شایعه بوده باشد.

عکس sepehr khalse

عکس sepehr khalse

سپهر خلسه با توجه به شهرت بالایی که دارد تا کنون عکس های زیادی از وی در فضای مجازی و سایت های گوگل منتشر شده است. در پیج اینستاگرام خلسه نیز تعداد زیادی از عکس های او وجود دارد همچنین این رپر فن پیج های زیادی دارد که عکس های او را منتشر می کنند به همین دلیل پیدا کردن عکس های این رپر کار سختی نیست و به راحتی می توانید در اینستاگرام و سایت های گوگل خیلی راحت و تنها با سرچ نام این رپر عکس های زیادی را از وی پیدا کنید. در این مقاله نیز تعدادی از عکس های این رپر وجود دارد.

رابطه با هیچکس

رابطه او با هیچکس چگونه است؟

سروش لشکری که با نام هنری هیچکس بدون شک از بهترین و بزرگ ترین رپر های ایرانی می باشد که آوازه او در دیگر کشور ها نیز رسیده است و از سروش لشکری یا همان هیچکس به عنوان پدر رپ فارسی یاد می کنند. همان طور که در قسمت های ابتدایی این مقاله گفته شد هیچکس نقش بسیار موثری در رپر شدن سپهر خلسه داشت. سپهر خلسه در اوایل به شعر نویسی علاقه داشت اما در سن ۲۲ سالگی پس از دیدار و آشنایی ای که با هیچکس داشت او سپهر را بسیار تشویق و حمایت کرده و همان حمایت های زیاد هیچکس بود که باعث شد تا سپهر خلسه فعالیت خود را در زمینه خوانندگی و سبک رپ آغاز کند.

پس از ان دوستی بسیار صمیمی ای میان هیچکس و سپهر شکل گرفت و هیچکس در اولین آلبومی که خلسه منتشر کرد کمک ها و راهنمایی های بسیار زیادی برای او انجام داد. رابطه سپهر خلسه با هیچکس باعث شد تا سپهر با رپر های سرشناس دیگری نیر مانند بهزاد لیتو آشنا شود و همین آشنایی باعث شد تا آن ها فیت ها و همکاری های زیادی را تا کنون با یک دیگر انجام دهند. خود سپهر خلسه نیز در یک مصاحبه ای اعلام کرده بود که اگر حمایت ها و کمک های سروش لشگری نبود او هیچ گاه به این جایگاهی که اکنون دارد نمی رسید.

سوالات متداول

 1. سپهر خلسه کیست؟

  سپهر خلسه یکی از معروف ترین و مشهور ترین رپر های فارسی می باشد که در ۱۷ مرداد ماه سال ۱۳۶۷ در تهران متولد شد و پس از اشنایی ای که با هیچکس در لندن داشت علاقه زیادی به رپ پیدا کرد و از سن ۲۲ سالگی به صورت حرفه ای فعالیت خود را در زمینه خوانندگی و رپ با حمایت های هیچکس آغاز کرد.

 2. سپهر خلسه در کجا زندگی می کند؟

  سپهر خلسه در سال ۱۳۶۷ در تهران متولد شد و تا سن ۱۷ سالگی یعنی تا سال ۱۳۸۴ در تهران زندگی می کرد اما از آن جایی که مادر خلسه حساب دار یک شرکت کانادایی بود او به همراه خانواده اش به شهر ونکوور کانادا مهاجرت کردند و اکنون نیز که وکنوور زندگی می کند اما وی برای مدت کوتاهی در سال ۹۴ به ایران بازگشت.

 3. آیا هیچکس و سپهر خلسه دوست صمیمی هستند؟

  از آن جایی که هیچکس نقش بسیار مهمی در موفقیت های سپهر خلسه داشت سپهر خلسه از وی به عنوان یکی از بهترین دوستان خود یاد کرد و گفت اگر حمایت ها  و کمک های هیچکس نبود او هیچ گاه مانند الان به موفقیت نمی رسید.

 4. چگونه می توانیم موزیک ویدیو های سپهر خلسه را مشاهده کنیم؟

  برای مشاهده تمامی موزیک ویدیو های سپهر خلسه شما می توانید به چنل اصلی این خواننده در یوتیوب مراجعه کنید و تمامی موزیک ویدیو هایی که تا کنون این رپر ساخته و منتشر کرده است را مشاهده کنید. برای پیدا کردن پنل سپهر خلسه در یوتیوب تنها کافیست تا نام این رپر را در قسمت سرچ یوتیوب جستجو کنید تا پنل اصلی به شما نمایش داده شود.

mohammad jorjandi

محمد جورجندی مدرس امنیت در فضای مجازی هستم و فعالیت سایت های شرط بندی را بررسی می کنم. همچنین در تلاشم تا بهترین سایت ها را به شما معرفی کنم.