پارسالیپ

پارسالیپ کیست؟ بیوگرافی او به همراه آدرس یوتیوب و کلاب هاوس او

پارسالیپ یا پارسا رحمتی یکی از خواننده های معروف سبک رپ فارسی می باشد که از سن ۱۶ سالگی به کشور مالزی مهاجرت کرد و سپس به ترکیه رفته و در آنجا ساکن شد.

بیوگرافی پارسالیپ

بیوگرافی پارسالیپ

درادامه می خواهیم بدانیم پارسالیپ کیست؟ پارسالیپ در دوم شهریور ماه سال ۱۳۷۱ به دنیا آمد او فرزند بزرگ خانواده است و برادری از خود کوچکتر به اسم آریا دارد؛ آریا با فعالیت هایی که در شبکه اجتماعی دارد باعث شد تا شهرت پیدا کند. پسوند هنری که پارسالیپ برای خود برگزید به معنی زندگی دردناک است و این یعنی او در گذشته زندگی خوبی نداشته است.

این رپر جوان کشورمان تا به حال آهنگ های بسیاری را خوانده و با افراد معروف آداب و معاشرت داشته است. از زمانی که او در سایت شرط بندی کارش را آغاز کرد باعث ساختن حواشی بسیاری برای خود شد.

رابطه پارسالیپ و آریا کئوکسر

رابطه پارسالیپ و آریا کئوکسر

همان طور که می دانید پارسالیپ یکی از رپرهای ایرانی است که افراد زیادی او را دنبال می کنند. طرفداران او تمایل دارند که در مورد رابطه او و آریا کئوکسر اطلاعات بیش تری به دست آورند. دراین مورد بهتر است بدانید که آریا کئوکسر و پارسا برادر هستند و رابطه بسیار خوبی با یک دیگر دارند. پارسا در هنگامی که برادرش در وضعیت مالی نا مناسبی قرار گرفته بود، به او کمک کرد و توانست در به شهرت رسیدن او نقش پر رنگی ایفا کند. آریا هم اکنون یک یوتیوبر و استریمر بسیار فعال و معروف است که افراد زیادی او را در فضای مجازی شناخته و دنبال می کنند.

آریا کئوکسر هم در بسیاری از مصاحبه های خود بیان می کند که معروفیت و ثروتی که به دست آورده را مدیون برادر خود بوده است. اکنون این دو برادر در بسیاری از فعالیت هایی که دارند با یک دیگر همکاری داشته اند و ویدئوها و کلیپ های بسیاری را با حضور یک دیگر اجرا و منتشر کرده اند. برای تماشا کردن ویدئوهای طنز پارسالیپ و آریا کئوکسر می توانید به یوتیوب این دو برادر مراجعه کنید و از تماشای آن ها لذت ببرید. البته در اینترنت نیز تعداد زیادی از این ویدئوها منتشر شده است.

همکاری پارسالیپ و برادرش آریا کئوکسر

آریا در یکی از ویدئوهای خود مانند پارسالیپ مشغول رپ کردن است و این ویدئو را که جنبه فان دارد، به کمک برادر خود تولید و منتشر کرد. آن ها ویدئوهای طنز بسیاری به کمک یک دیگر تولید کرده اند و در برخی از ویدئوها دیده شده است که پارسا به همراه برادر خود در حال گیم هستند. اکنون می توانید به یوتیوب این برادرها مراجعه نمایید و ویدئوهای مشترک آن ها را تماشا کنید.

نا گفته نماند که همکاری پارسا و آریا باعث بیش تر دیده شدن آن ها شده است و افراد بسیاری به دنبال کنندگان آن ها اضافه شده اند. طرفداران این دو برادر از همکاری کرن آن ها بسیار رضایت دارند و ویدئوهای آن ها بازدید بالا و لایک بسیاری می خورد. قلب سیاه پارسالیپ یکی از ترانه های غمگین این خواننده است که توسط آریا کئوکسر تبلیغ شده بود و افراد بسیاری آن را دانلود کردند.

اینستاگرام پارسالیپ چند فالوور دارد؟

پارسالیپ هم مانند دیگر افراد معروف دارای صفحه اینستاگرام است وی ۵۶۸ هزار فالوور دارد و این عدد یعنی اوهواداران و طرفداران بسیاری دارد. پارسالیپ در فضای مجازی فعالیت چشم گیری ندارد و فقط برای دیس کردن دیگر رپرها از آن استفاده می کند.

اینستاگرام پارسالیپ دارای ۱۰ پست می باشد که ۴ پست آن موزیک ویدئو است و بقیه عکس های این هنرمند می باشد که این پست ها لایک و کامنت فراوانی را به خود اختصاص داده است.

یوتیوب پارسالیپ

یوتیوب پارسالیپ

افراد معروف و سرشناس از شبکه های اجتماعی بسیاری استفاده می کنند و در آن فعالیت دارند؛ پارسالیپ نیز در سرویس یوتیوب فعالیت دارد و موزیک ویدئوهای خود را در آن شبکه به اشتراک می گذارد. یوتیوب برای کاربران فعالی مثل پارسالیپ به ازای هر لایک و بازدیدی که کلیپ هایشان در این سرویس دریافت کند مبلغی به دلار برای آن ها ابلاغ می کند.

کلاب هاوس پارسالیپ

کلاب هاوس یک شبکه اجتماعی است که تازه روی کار آمده ولی کاربران بسیاری را جذب خود کرده است. اکثر هنرمندان و خوانندگان از جمله پارسالیپ از کلاب هاوس استفاده می کنند.

کلاب هاوس دارای قابلیت های ویژه ای است تا حدی که با اینستاگرام رقابت می کند و می تواند جای این شبکه اجتماعی را بگیرد؛ اما مشکلی که دارد این است که عده ای اکانت های سلبریتی ها را هک کردند و یا به جای این افراد صفحه ای را ساختند که این ایراد بزرگی برای کلاب هاوس می باشد و در تلاش است تا این مشکل را برطرف کند.

دوست دختر جدید پارسالیپ کیست؟

دوست دختر جدید پارسالیپ کیست؟

پارسالیپ که یک خواننده جوان است، مانند بسیاری از رپرها و خوانندگان در مورد روابط شخصی و خصوصی خود اطلاعاتی را منتشر کرده است. در مورد دوست دختر او بهتر است بدانید که این فرد، کیمیا حسینی نام دارد و فعالیت زیادی در فضای مجازی دارد. کیمیا دختری زیبا و با استایل خاص و اندامی ایده آل است که مدتی است با این خواننده وارد رابطه شده است. افراد بسیاری گمان کرده اند که کیمیا زن پارسالیپ است و آن ها به طور پنهانی ازدواج کرده اند.

کیمیا حسینی خانواده نسبتا ثروت مندی دارد و او در صفحات مجازی خود با ماشین ها و زندگی لوکسی دیده می شود. البته نا گفته نماند که کیمیا جدیدا به عنوان مدل نیز فعالیت می کند و در اینترنت می توان تصاویر بسیاری از او را مشاهده کرد. به طور کلی در مورد دوست دختر یا همسر پارسالیپ اطلاعات زیادی منتشر نشده است

عکس های پارسالیپ را در کجا ببینیم؟

عکس های پارسالیپ و دیگر سلبریتی ها را می توان در صفحات مجازی اینستاگرام در قالب پست و استوری مشاهده کرد به گونه ای که در کادر جستجو اینستاگرام اسم شخص را جستجو می کنیم و وارد صفحه وی می شویم.

عکس افراد مشهور را در سایت های مختلف در کنار دوستان و خانواده نیز می توان مشاهده کرد البته اگر عکس های شخصی و خانوادگی خود را در سایت به اشتراک گذاشته باشد وگرنه فقط عکس های خودش در مکان های مختلف را می توان دید.

مصاحبه با پارسالیپ

مصاحبه با parsalip

با پارسالیپ در برنامه شب بنفش که به تهیه کنندگی بهزاد بلور بود مصاحبه شد؛ در این برنامه که از شبکه منو تو پخش می شود سلبریتی و افراد معروف ایرانی دعوت می کنند تا با آن ها مصاحبه کنند و هم برنامه مخاطب بیشتری پیدا کند و معروف شود و هم آن شخص به شهرتش افزوده شود.

برنامه بلور بنفش در شبکه منو تو فعالیت بسیار چشم گیری دارد و تلاش می کند تا همیشه این برنامه در اوج بماند و از جذابیتش کاسته نشود به همین علت او به سفرهای متعدد می رود و یا با شخصی که هوادار بسیاری دارد مصاحبه می کند.

پیام خلسه به پارسالیپ

سپهر خلسه یکی از رپرهای معروف ایرانی است که با برخی از رپرهای دیگر دچار مشکل شده است. در بین رپرها دیس کردن امری طبیعی است که به واسطه این ترک ها، توهین ها و کنایه های مختلفی را نثار یک دیگر می کنند. داستان درگیری خلسه و پارسا از جایی شروع شد که یکی از اعضای گروه زد بازی که علی رضا جی جی نام دارد، به پارسا در یک استوری گفته بود که جوجه رپرهایی که من را دیس می کنند، منتظر جوابی از سمت من نباشند چون من و گروه زدی زبازی شما را آدم حساب نمی کنیم.

پارسالیپ هم از این استوری بسیار عصبانی شده بود و در یک استوری بیان کرده بود که حال او را خواهد گرفت. از طرفی هم ترانه صلیبی از سپهر خلسه منتشر شد، که پارسا بیان کرد که کاور این ترانه طراحی او بوده و سپهر هزینه ای بابت آن پرداخت نکرده است. خلسه و جی جی با یک دیگر لایوی را برگذار کردند و پارسالیپ را مورد تمسخر قرار داده بودند و به او توهین و فحاشی می کردند. خلسه در این لایو بیان کرده بود که هزینه این کاور هزار دلار بوده که آن را به پارسالیپ پرداخت نکرده است و سر او را کلاه گذاشته است.

خلسه در لایوها و استوری های مختلف به این خواننده فحاشی می کرد و در نهایت در یکی از ویدئوهای خود بیان کرده بود که برای او پیغامی دارد. او در این ویدئو فحاشی بسیاری به پارسالیپ کرده بود و آن را در فضای مجازی منتشر کرده بود. پس از این ماجرا هم این دو خواننده دیس های مختلفی را برای یک دیگر تولید کرده بودند و هم اکنون نیز این دعوا و درگیری ادامه دارد.

علی رضا جی جی نیز در بسیاری از لایوهای خود از سپهر خلسه طرفداری و پارسالیپ را مسخره می کند. اکنون افراد زیادی درگیر این ماجرا شده اند و هر روز شاهد دیس های جدیدی از این خوانندگان به یک دیگر هستیم. دیس ترک مگاهیت پارسالیپ یکی از ترانه های جذاب این خواننده است که آن را برای سپهر خلسه تولید کرده است.

دانلود اهنگ پارسالیپ دیس به خلسه

زمانی که آهنگ مگاهیت از رسانه ها و سایت های مختلف انتشار یافت به طور غافلگیر کننده و غیر منتظره ای فالوور های پارسا و سپهر خلسه افزایش یافت و اعضا زیادی به صفحه این دو نفر اضافه شد البته این افراد بی علت به پیج این دو نفر نیامده بودند بلکه در آهنگی که توسط خلسه و پارسالیپ خوانده شده بود به طور واضحی پارسالیپ، خلسه را دیس کرده بود. خلسه هم نیز متقابلا با لفظ خیلی بدی پارسالیپ را مخاطب خود قرار داده و او را دیس کرد طوری که در لایو و استوری های خلسه دائما نام پارسالیپ بود. این دعوا ها شبیه دعوا هایی که بین دو شخص معروف در اینستاگرام می بینیم ساختگی بود و فقط برای جذب فالوور این دو نفر دعوا از پیش ساخته را راه انداختند تا هر دو به فالوور هایشان اضافه شود.

در این دعوا نقش نسیم پاریزه بسیار در خاشیه سازی بیشتر موثر بود. نسیم از طرفی با حمایت از پارسالیپ سعی داشت ضربه ای به تیم قبلی خود یعنی زدبازی وارد کند. در همین راستا نسیم و پارسالیپ آلبومی مشترک با هم منتشر کردند!

آهنگ های برتر پارسالیپ کدامند؟

آهنگ های برتر پارسالیپ کدامند؟

پارسالیپ آهنگ های زیادی را خوانده و منتشر کرده که هر کدام باعث جذب طرفداران بیشتری شده بود. آخرین و جدیدترین آلبوم پارسالیپ پروانه نام داشت که در تیر ماه سال ۱۳۹۹ منتشر کرده است این آلبوم ۴ ترک دارد که به اسم شهر بی ستاره، نور خواب و پروانه ها است.

پارسالیپ فیک تو

فیک تو یکی دیگر از آهنگ های پارسا است که در بین هواداران استقبال زیادی شد و این قطعه بعد از آهنگ دیوونه با کمک پوریا پوبون انتشار یافت و باعث شد تا وی بتواند عکس العمل های خوب مردم را از این آهنگ دریافت کند.

بی حس پارسالیپ

آهنگ بی حس یکی از آهنگ های دیگر پارسالیپ بود که تمام تلاش خود را کرد تا در بین آهنگ هایش خاص باشد برای بهتر شنیدن این آهنگ توسط مخاطبان زحمت بسیار کشید و به این امید بود که هوادارانش بیشتر شود و معروف شود.

مگاهیت پارسالیپ

یکی از موزیک هایی که باعث شد تا غوغای بسیاری به پا کند و عده زیادی را به خود جذب کند. آهنگ مگاهیت آن قدر پر طرفدار بود که پارسا قصد کرد تا موزیک ویدئو آن را بسازد چون این آهنگ در مدت زمان کمی باعث واکنش مثبت زیادی شد.

نگاهی به آلبوم های پارسالیپ رپر

پارسالیپ یک رپر فعال است که تا کنون ترانه های مختلفی را منتشر کرده است. اما باید بدانید که ترانه های او بیش تر به صورت سینگل ترک بوده است و او از زمان فعالیت خود تنها یک آلبوم تهیه کرده است. این آلبوم پروانه ها نام دارد و سبک ترانه های آن به صورت رپ می باشد. تاریخ تولید و منتشر کردن این آلبوم تیر ماه سال ۱۳۹۹ بوده است و در آن تنها ۴ ترک وجود دارد. ترانه های این آلبوم مورد استقبال قرار گرفته است و حدس و گمان هایی در مورد تولید آلبوم جدید او زده اند.

نور و خواب، شهر بی ستاره و پروانه ها نام این ترانه ها است. برای شنیدن ترانه های این آلبوم می توانید به اینترنت مراجعه کنید و این آلبوم را به صورت یک جا و با کیفیت های مختلف دانلود کنید. البته متن این ترک ها در بسیاری از سایت ها موجود می باشد که به راحتی می توان به آن دسترسی پیدا کرد. مدت زمان ترانه نور، ۳ دقیقه و ۲۹ ثانیه، ترانه خواب بیش تر از ۳ دقیقه، ترانه شهر بی ستاره ۳ دقیقه و ۵ ثانیه و ترانه پروانه بیش تر از ۴ دقیقه می باشد. در این آلبوم آرمانی و نسیم نیز همکاری زیادی داشته اند. نا گفته نماند که این آلبوم از طریق رادیو جوان منتشر شده است.

موزیک ویدیوهای پارسالیپ

یکی از موزیک ویدئو هایی که بین ۱۰ موزیک ویدئو برتر در سال ۲۰۱۹ جای گرفت و در رادیو جوان پخش شد قطعه ۱۰۰ از پارسالیپ بود که با همکاری رودی بنی انجام شد. موزیک ویدئو تاریک هم یکی دیگر از کلیپ هایی بود که در بین هواداران آن غوغا به پا کرد. در تلاش بود تا موزیک ویدئو این آهنگ خاص و پر طرفدار را بسازد این کار را سرانجام داد و توانست در سال ۲۰۲۰ این موزیک ویدئو را منتشر کند و در سایت های بسیاری قرار گیرد.

جالست بدایند اسپانسر یکی از موزیک ویدئوهای او داوود هزینه مدیر سایت لایو بت بوده است. داوود در این موزیک حضور دارد ولی صرفا به عنوان یک میهمان و نه خواننده اصلی!

معنی قسمت دوم نام هنری وی چیست؟

معنی قسمت دوم نام هنری وی چیست؟

پارسا فرزند اول خانواده است که یک برادر کوچک تر به نام آریا دارد که فعالیت های بسیاری در شبکه های اجتماعی داشته و به چهره سرشناس تبدیل شده است. نام هنری پارسا که لیپ است به معنای زندگی دردناک می باشد که این اسم نشان از گذشته سخت او دارد که او آنرا گذرانده است. این رپر جوان آثار زیادی تا کنون از خود برجای گذاشته است و آهنگ های پرطرفدار او بسیار شنیده شده است.

آیا تا به حال پارسالیپ کنسرت برگزار کرده است؟

تا به اکنون کنسرتی از پارسالیپ برگزار نشده با اینکه او در پخش موزیک ویدئو بسیار موفق بوده است اما در کنسرت اجرا نداشته است البته ویروس کرونا هم بی تاثیر نیست چون تمام خوانندگان به خاطر این بیماری تمام کنسرت های خود را کنسل کردند و به صورت مجازی و آنلاین کنسرت برگزار کردند که این هم به ضرر آن ها تمام می شود. به خاطر آهنگ های تاثیر گزار وی، هیچکس گفت: پدر رپ اسلامی پارسالیپ است.

سایت شرط بندی پارسالیپ

پارسا همانند خواننده های دیگر درآمدش از طریق کنسرت و آهنگ هایی است که در سایت های متعدد پخش می کند. وی از طریق سایت های شرط بندی هم درآمد میلیاردی دارد، نام سایت شرط بندی او بت جی جی می باشد که او با فعالیت در این سایت توانسته در آمد بسیار خوبی کسب کند.

پارسالیپ در کدام کشور زندگی می کند؟

پارسالیپ در کشور ایران زندگی می کرد البته فقط تا سن ۱۶ سالگی و بعد از آن به خاطر علاقه ای که به موسیقی داشته به کشور مالزی مهاجرت کرد و ۲ سال در آنجا اقامت داشت. بعد از مدتی که او به طور حرفه ای و جدی می خواست خوانندگی و موسیقی را شروع کند به کشور ترکیه مهاجرت کرد و در شهر استانبول ساکن شد. وی کم کم مدیر سایت شرط بندی شد و برای خود سایتی راه انداخت به نام سایت بت جی جی که می توان با روشن کردن فیلترشکن وارد این سایت شد.

ماجرای مهاجرت این خواننده چه بود؟

پارسا از کودکی به خوانندگی علاقه بسیاری داشت و در سن ۱۶ سالگی به کشور مالزی مهاجرت کرد، بعد از مدتی او برای حرفه ای کار کردن به کشور استانبول رفت و در آنجا ساکن شد. در بعضی رسانه درج شد دوست دختر پارسالیپ نیلی افشارمی باشد که این موضوع در لایو های پارسالیپ آشکار شده است.

پارسالیپ با چه خواننده هایی همکاری داشته است؟

پارسالیپ با چه خواننده هایی همکاری داشته است؟

پارسالیپ یک رپر فعال و خوش صدا است که در مدت زمان کوتاهی توانسته است توجه بسیاری از خوانندگان را به خود جلب کند و همکاری های مختلفی با آن ها داشته باشد. در ادامه در مورد تعدادی از فیت های این خواننده اطلاعاتی را در اختیار شما قرار خواهیم داد و در مورد این ترانه ها توضیحاتی را ارائه می کنیم.

پوریا پوبون

پوریا پوبون یک خواننده جوان و با استعداد است که ترانه ای به نام دیوونه را با همکاری و کمک پارسا لیپ تولید و منتشر کرده است. این ترانه توسط رادیو جوان منتشر شد و در بسیاری از سایت های معتبر موسیقی قرار گرفت. مدت زمان این ترانه ۲ دقیقه و ۳۱ ثانیه است و در تاریخ ۳ آبان ماه سال ۱۳۹۷ منتشر شده است. این ترانه را با کمی جست و جو در اینترنت به دست آورده و گوش کنید.

پوریا پوتک

پوریا پوتک یکی از خوانندگان محبوب است که به عنوان یوتیوبر نیز شناخته می شود. او در ترانه ای به نام پیداشه با پارسا همکاری داشته است. این ترانه پس از این که منتشر شد، به سرعت مورد توجه طرفداران این دو خواننده قرار گرفت و در تعداد بالایی دانلود شد. این ترانه در سال ۲۰۱۹ منتشر شد و مدت زمان آن ۲ دقیقه و ۴۲ ثانیه می باشد. این ترانه در یوتیوب پارسالیپ منتشر شده است و بازدید بسیار بالایی داشته است.

RudeBeny 

RudeBeny یک خواننده محبوب است، او و پارسا لیپ در ترانه ای به نام ساختمش با یک دیگر همکاری داشته و توانسته اند اثر بسیار زیبایی را ایجاد کنند. این ترانه در سال ۲۰۱۹ تولید و انتشار یافته است و نظرهای بسیار مثبتی دریافت کرده است. ترانه ساختمش دارای موزیک ویدئوی جذاب و زیبایی می باشد و مدت زمان آن بیش تر از ۳ دقیقه است. این اهنگ پارسالیپ را می توان به عنوان یکی از آثار فاخر این خواننده نام برد که باعث شهرت بیش از اندازه این خواننده شده است.

پارسالیپ و پوتک

پارسالیپ و پوتک

پوریا پوتک یک خواننده بسیار معروف است که در زمینه رپ فعالیت می کند. پوتک تا کنون همکاری های بسیاری با این خواننده داشته و ترانه های مشترکی را با همکاری او تولید و اجرا کرده است. Peydashe نام یکی از آثار مشترک این دو خواننده است که محصولی از سال ۲۰۱۹ می باشد. متن این ترانه هم اکنون در بسیاری از سایت های معتبر موسیقی منتشر شده است، مدت زمان ترانه پیداشه حدود ۳ دقیقه می باشد و با کیفیت های بالایی منتشر شده است.

علاوه بر همکاری آن ها در عرصه خوانندگی، پوتک و پارسا در ویدئوهای مختلفی در کنار یک دیگر حضور داشته و توانسته اند کلیپ های بسیار جذابی را تولید و در یوتیوب خود منتشر کنند. چالش سعی کن نخندی، سوالات جنجالی و پارسالیپ و پوتک در تورنتو، نام تعدادی از ویدئوهای مشترک این دو سلبریتی می باشد. برای تماشا کردن موزیک ویدیوهای پارسالیپ و پوریا پوتک می توان به کانال های یوتیوب این دو رپر مراجعه کرد و کانال یوتیوب آن ها را سابسکرایب کرد تا از تمامی کلیپ های آن ها مطلع شد.

این خواننده با کدام رپر رابطه صمیمی دارد؟

پارسا لیپ با افراد زیادی در ارتباط است اما با آنها بحث هم می کند. پارسا با علیرضا جی جی در عین حال که دوست است اما در آهنگ هایش او را دیس می کند و علی رضا جی جی هم در قالب پست و استوری به او پاسخ می دهد. در یکی از دعواهای پارسالیپ و خلسه که همدیگر را در آهنگ مگاهیت دیس کرده بودند خلسه در جواب دیس پارسا او را مورد فحاشی قرار داد و از لغت های زشتی استفاده نمود که در آخر گفتند این کارها برای جذب فالوور و هوادار بوده است.

همکاری hami km و پارسالیپ

پارسالیپ علاوه بر این که به عنوان یک خواننده فعالیت دارد، به عنوان یک یوتیوبر نیز شناخته می شود. او حضور بسیار فعالی در این پلتفرم دارد و ویدئو و کلیپ های مختلفی را تولید می کند و توانسته است توجه افراد زیادی را به خود جلب کند و سابسکرایب های بالایی به دست آورد. حامی کی ام هم یک یوتیوبر موفق دیگر است که در برخی از ویدئوها با پارسا همکاری دارد.

آن ها با همکاری یک دیگر توانسته اند به تعداد طرفداران خود بیافزایند. البته ویدئوهای این دو نفر به صورت فان و طنز می باشد و چالش های مختلفی را با یک دیگر انجام می دهند. کی با هوش تره، سرکار گذاشتن حامی کی ام توسط پارسا و دسته رو میشکونی نام تعدادی از ویدئوهای این دو یوتیوبر است. یکی از نکات مورد توجه در این ویدئوها، مدل موی پارسالیپ است که در مورد آن نیز بحث های طنزی انجام شده است. بهتر است وارد صفحات این دو نفر شوید و ویدئوهایی که آن ها تولید کرده اند را مشاهده کنید.

دلیل زندان رفتن پارسالیپ چه بوده است؟

رپرها حواشی و مشکلات بسیاری در زندگی خود دارند. پارسا لیپ هم اخیرا به دلایلی دستگیر و به زندان منتقل شده بود. اما تا کنون اطلاعاتی در مورد دلیل دستگیری او منتشر نشده است.

ماجرای زندانی شدن پارسالیپ در ترکیه چه بود؟

پارسالیپ در ترکیه سکونت دارد و در تاریخ ۲۴ مه سال ۲۰۲۳ بود که خبرهایی در مورد دستگیر و زندانی شدن این خواننده در فضای مجازی سر و صدای بسیاری به راه انداخت. این ماجرا باعث شده بود که حواشی بسیاری در این مورد به وجود بیاید اما اطلاعات کامل و دقیقی از این ماجرا منتشر نشد. پارسا به مدت ۱۷ روز در زندان های ترکیه به سر می برد و طبق گفته برخی از منابع دلیل این زندانی شدن، رد شدن درخواست تمدید اقامت او در کشور ترکیه بوده است.

اما تا کنون هیچ منبع معتبری در این مورد صحبت نکرده است و این موضوع تنها در حد حدس و گمان باقی مانده است. پارسا دیگر توسط دولت ترکیه زندانی نشده است و هم اکنون در حال انجام فعالیت در زمینه خوانندگی است. می توانید اهنگ ونوم پارسالیپ را که یکی از جدید ترین کارهای پارسا است، را در اینترنت به دست آورده و گوش نمایید.

نظر Parsalip درباره رپرهای نسل چهار چیست؟

نظر Parsalip درباره رپرهای نسل چهار چیست؟

رپرهای نسل ۴، به سرعت در بین مردم مشهور و معروف شدند و برخی از آن ها بیان کرده اند که آن ها باعث شده اند که موسیقی رپ، پیشرفت کند. در این میان تعدادی از خوانندگان با این رپرها دچار درگیری شده و برخی دیگر به دلیل سبک خواندن و محتواهای جذاب این نسل، با آن ها همکاری کرده اند. پارسالیپ هم نظرات مختلفی در این مورد بیان کرده است.

او و پوریا پوتک که به عنوان یوتیوبر فعالیت دارند، ویدئویی را تهیه کردند که از یک دیگر سوالات مختلفی را می پرسیدند. در این ویدئو، پوریا پوتک از پارسالیپ در مورد ضعیف ترین رپر نسل ۴ پرسید و او پاسخ داد که معمولا رپرهای نسل ۴ بسیار قوی و موفقیت آمیز عمل کرده اند و برخی از آن ها که معروف هم نیستند، عملکرد ضعیفی داشته اند.

او بیان می کند که چرسی از ضعیف ترین خوانندگان نسل ۴ است که به طور ناگهانی اسم و رسم پیدا کرده و معروف شده است. او بیان کرده بود که سایر رپرهای نسل ۴ مانند ۰۲۱ کید و هیپ هاپولوژیست و غیره در رپ کردن مهارت بالایی دارند و محتواها و ورس های جذابی ایجاد می کنند و چرسی در مقایسه با آن ها نتوانسته ترانه خوبی را تولید کند.

بهتر است بدانید که در ابتدا، رپرهای نسل ۴ تلاش می کردند که با سایر رپرها همکاری داشته باشند اما پس از مدتی این روند تغییر پیدا کرد و آن ها شروع به درگیری با سایر رپرها کردند. پارسالیپ هم در یک ویس بیان کرده بود که برخی از این رپرها به دلیل ۳ یا ۴ هزار دنبال کننده، به خود مغرور شده اند در حالی که خودش حدود ۱ میلیون فالوور از دست داده است و این گونه خود خواهانه رفتار نمی کند.

او در ادامه گفته بود که عده ای رپر کم سن و سال که حتی نمی توانند یک ترانه خوب تولید کنند، تنها برای جو سازی و بالا بردن خود با برخی از یوتیوبرها همکاری می کنند تا بتوانند دنبال کننده بیش تری جذب کنند. او در این ویس فحاشی های بسیاری به این افراد کرده بود. عکس های Parsalip و سایر رپرها را می توان در فضای مجازی تماشا کرد.

سوالات متداول

 1. آیا پارسالیپ ازدواج کرده است؟

  وی تا به اکنون ازدواج نکرده است.

 2. آهنگ های پرطرفدار پاسالیپ کدام بود؟

  وی آهنگ های بسیاری را خوانده بود و همه آن ها در اوج بودند اما پارسالیپ قلبهای سنگی را چون خودش خیلی مورد پسندش بود بنظرش هوادار بیشتری داشت.

 3. پارسالیپ در کدام کشور ساکن است؟

  وی در کشور ترکیه اقامت دارد.

 4. نام سایت شرط بندی پارسالیپ چیست؟

  سایت شرط بندی وی بت جی جی نام دارد.

به این مقاله امتیاز دهید :
mohammad jorjandi

محمد جورجندی مدرس امنیت در فضای مجازی هستم و فعالیت سایت های شرط بندی را بررسی می کنم. همچنین در تلاشم تا بهترین سایت ها را به شما معرفی کنم.