وحید قلیچ

بیوگرافی وحید قلیچ به همراه داستان زندگی شخصی و حواشی اینستاگرامی او

امروز می خواهیم در مورد وحید قلیچ یکی از شاخ های اینستاگرام صحبت کنیم اگر علاقه بسیاری دارید که از زندگی شخصی این فرد و اطلاعاتی در این باره به دست آورید بهتر است تا آخر این مقاله را با دقت مطالعه کنید.

وحید قلیچ کیست؟

وحید قلیچ کیست؟

وحید قلیچ در سال۱۳۳۶ در تهران به دنیا آمده است و باید گفت که زاده ۲۵ آذر می باشد یکی از دروازه‌بان پیشین پرسپولیس می باشد. او فعالیت هایی زیادی در زمینه فوتبال داشته است باید گفت که این فرد مشهور در ۱۲ سال حضور خود در پرسپولیس در ۱۷۶ بازی به میدان رفته است. او فعالیت های بسیاری داشته است باید گفت که این فرد در میان دروازه بان هایی که هستند بیشترین حضور را در باشگاه پرسپولیس داشته است و توانسته است شهرت بسیاری به دست آورد.

البته نباید از یاد برد که در سال ۱۹۸۰ تا ۱۹۹۲ و از ۱۹۹۲ تا ۱۹۹۴ فعالیت های خودش ادامه داده است باید گفت که مستندی درباره وحید قلیچ ساخته شده است که در روز ۳۰ آذر ماه ۹۹ منتشر شده است. این مستند به کارگردانی پوریا نوری و تهیه‌ کنندگی احسان اطمینان می باشد. باید گفت که این مستند پرتره ای بدون روتوش از وحید قلیچ دروازه بان سابق تیم ملی و باشگاه پرسپولیس می باشد که با حضورش در اینستاگرام انتقادش به فدراسیون فوتبال جنجال ‌برانگیز شد.

وحید قلیچ تتلو با یکدیگر چه رابطه ای داشتند؟

وحید قلیچ تتلو با یکدیگر چه رابطه ای داشتند؟

باید گفت که صحبت های وحید قلیچ در گفتگو با تی وی پلاس بسیار جنجالی بود بیان کرده است که بیرانوند در حد آرسنال نیست. او گفت که اسم سوشا مکانی را جلوی من نیاورید من از او دلخوشی ندارم از تمام بزرگان فوتبال خواهش کردم که کمک کنند برای بچه های محروم کشور بتوانم رایگان آموزش دروازه بانی بدهم.

اما هیچ کس جوابم را نداد؛ من فعالیت‌ های بسیاری انجام دادم که بتوانم بسیاری از افراد را آموزش دهم تا پیشرفت کنند. اما باید گفت که هیچ کس با من همکاری نکرده است. باید گفت که قلیچ در ماجرای علی کریمی و امیر تتلو مدیر سایت شرط بندی تتل بت در حمایت از ستاره تیم محبوبش چند ویدیو منتشر کرده است. او با پاسخ های تند از سوی تتلو و برخی از هواداران افراطی آن مواجه شد و پشتیبانی علی کریمی را کرد اما تتلو طرفدارانش از نظر فحش و بد بیراه سنگ تمام گذاشتند.

ماجرای وحید قلیچ و استقلال چیست؟

ماجرای وحید قلیچ و استقلال چیست؟

وحید قلیچ که دروازه بان سابق تیم پرسپولیس است، برای اعتراض کردن به علی خطیر در مقابل باشگاه استقلال حاضر شد. او در این ویدئو به همراه این معترضین شعارهایی مانند علی خطیر حیا کن، استقلال رو رها کن، فریاد می زد و بیان می کرد که او به همراه دوستان خود به صورت کاملا صلح آمیز و بدون هیچ گونه دعوا و درگیری و فحاشی، در حال اعتراض هستند.

بهتر است بدانید که علی خطیر یک مدیر ورزشی است که اکنون مدیریت باشگاه استقلال را برعهده گرفته است و قلیچ در مصاحبه ای که در این مورد انجام داده بود بیان می کرد که تیم استقلال به وسیله بازیکن های خوبی که دارد می تواند در بسیاری از بازی های خود پیروز شود، اما مدیر این تیم، تا کنون نتوانسته است هیچ فعالیت مثبتی برای این تیم انجام بدهد. می توانید به اینترنت مراجعه کنید و این ویدئوی کوتاه را تماشا کنید.

وحید قلیچ ساسی چه اتفاقی بین این دو افتاد؟

وحید قلیچ و ساسی چه ماجرایی داشتند؟

باید گفت که بعد از انتشار موزیک ویدیو ساسی که بسیار جنجالی بود و به صورت مبتذل منتشر گردید واکنش های نسبت به او بالا گرفت. البته باید گفت که وحید قلیچ حمله های زیادی به ساسی مانکن کرده است باید گفت ساسی مانکن خواننده جنجالی ایرانی که ساکن لس آنجلس می باشد با انتشار یک موزیک ویدیو و هم کاری با یکی از پرن استارهای خبر ساز نوجوانان ایرانی را مورد هدف خودش قرار داده است.

جدید ترین واکنش نسبت به این موزیک ویدیو وحید قلیچ دروازه ‌بان پیشکسوت تیم پرسپولیس بیانی بسیار تند و بسیار زننده نسبت به انتشار این ویدیو بوده است. البته نباید از یاد برد که برای دیدن این ویدیو می توانید به شبکه‌ های اجتماعی مراجعه کنید البته باید گفت که گوگل نیز یکی از سایت های بسیار معتبر است که تمام فیلم ها و حواشی وحید قلیچ را در آن جا بارگذاری کرده اند.

وحید قلیچ و سنگرزاده چه رابطه ای با یکدیگر دارند؟

وحید قلیچ و سنگرزاده چه رابطه ای با یکدیگر دارند؟

باید گفت که یکی از افراد سرشناس اینستاگرام که شهرت بسیاری از طریق شبکه‌ های مجازی و ویدیوهایی که منتشر می‌ کند به دست آورده است سنگر زاده می‌ باشد. البته نباید فراموش کرد که این فرد مشهور را با نام جون دل می شناسند و باید گفت که قلیچ این ‌بار این فرد مشهور را مورد انتقاد خودش قرار داد و باید گفت که حرف های بسیاری به این فرد مشهور اینستاگرامی زد.

باید گفت که برای دیدن ویدیوهای جنجالی این دو فرد مشهور می توانید به گوگل مراجعه کنید؛ اما در ادامه باید گفت که در این ویدیو جنجالی این فرد مشهور را اژدها نامید و حرف‌های بسیار زشت و ناروایی به او وارد کرد. باید گفت که او آقا سنگرزاده را یک بی مصرف معرفی کرده است و بیان کرده است که خاک بر سر تو و طرفدارانت که تشخیص نمی دهند که حرف های تو ذره ای هم ارزش ندارد و باید گفت که در این ویدیو حرف های بسیار زشتی به جون دل زد.

شغل وحید قلیچ چه می باشد؟

شغل وحید قلیچ چه می باشد؟

او یکی از افراد مشهور است که در سال ۱۳۳۶ به دنیا آمده است و ۱۲ سال در تیم ملی فوتبال و تیم پرسپولیس فعالیت داشته است و اکثر فعالیت هایی که داشته است در زمینه فوتبال و دروازه بانی بوده است. البته نباید فراموش کرد که این فرد مقامات بسیاری در این زمینه به دست آورده است و در حال حاضر بازنشسته فوتبال به حساب می آید. البته نباید فراموش کرد که این فرد مشهور یک بار به جام ملت‌ های اروپا رفته است و توانسته است مقامات بسیاری را کسب کند.

وحید قلیچ و ناصر محمدخانی

وحید قلیچ و ناصر محمدخانی

وحید قلیچ به محل تمرین تیم استقلال رفته بود و این موضوع باعث شده بود که ناصر محمدخانی به او بی ادبی کند. از ناصر محمد خانی در مورد بی توجهی وحید قلیچ پرسیده بودند و گمان کرده بودند که او با ناصر قهر کرده است. ناصر هم در این مورد بیان کرده بود که وحید قلیچ کسی نیست که بخواهد با من قهر کند، چرا که من به او محل نمی دهم و به قول علی پروین به این گونه افراد نباید اهمیت داد؛ چرا که آن را بسیار بزرگ می کنند و گمان می کنند که فرد مهمی هستند.

او انسان کوچکی است که من هیچ اهمیتی به او نمی دهم. او حتی گفته بود که وحید قلیچ غلط می کند که به دورهمی پیشکسوتان بیاید و در ادامه گفته بود که علی پروین او را اصلا راه نمی دهد. ناصر محمد خانی از این که قلیچ بر علیه آن ها و تیم پرسپولیس صحبت کرده بود، بسیار عصبانی بود و می گفت که به قول یکی از بزرگان، ما به اندازه کافی پیشکسوت داریم و نیازی به این فرد نداریم. او بیان کرده بود که وحید قلیچ فراموش شده است و او برای این که بتواند دوباره خود را مطرح کند دست به کارهای مختلفی می زند و به افراد بزرگی مانند پروین گیر می دهد. در تلگرام وحید قلیچ این موضوع به طور کامل باز شده است که با مراجعه به آن می توانید اطلاعات بیش تری در مورد وحید و ناصر محمد خانی به دست آورید.

محل زندگی این فرد کجا می باشد؟

وحید قلیچ اصالتا تهرانی است و در همین شهر هم متولد شده است. او هم اکنون به همراه خانواده خود در تهران سکونت دارد و قصد جا به جایی و نقل مکان ندارد. وحید قلیچ در تهران یک مغازه تعویض روغن و اتو سرویس راه انداخته است و سال ها است که در این حوزه فعالیت می کند.

همسر وحید قلیچ چه کسی می باشد؟

همسر وحید قلیچ چه کسی می باشد؟

باید گفت که این فرد مشهور و سرشناس ایرانی زمانی که وارد تیم فوتبال پرسپولیس شد و در حالی که در اوج جوانی خودش به سر می ‌برد ازدواج کرده است.او دراز این ازدواج دو فرزند دارد یک دختر و یک پسر دارد و نباید فراموش کرد که این فرد زندگی بسیار خوبی دارد. او از زندگی خودش بسیار راضی است و باید گفت که هر دو این فرزند او ازدواج کرده اند و در حال حاضر وحید قلیچ نوه هم دارد.

او چه پستی در تیم پرسپولیس دارد؟

باید گفت یکی از دروازه بانان بسیار سرشناس ایرانی به حساب می‌ آید که جایگاه بسیار خوبی در میان تیم پرسپولیس دارد. او در سال های اخیر خودش را بسیار درگیر حواشی اینستاگرام کرده است و از محبوبیت خودش کاسته است.

البته نباید فراموش کرد که یکی از افرادی است که شهرت بسیاری در زمینه دروازه بانی دارد و در زمان فعالیت خودش توانسته است به شهرت بسیاری برسد البته نباید فراموش کرد که در یک بازی بسیار سخت و دشوار وحید قلیچ توانست ۴ پنالتی بگیرد.

بحث های وحید قلیچ و هاشمی نسب

بحث های وحید قلیچ و هاشمی نسب

هاشمی نسب یکی از بازیکنان بسیار خوب پرسپولیس بود که سال ها پیش به طور ناگهانی تیم پرسپولیس را ترک کرد و به تیم استقلال ملحق شد. این موضوع هیچ وقت برای طرفداران تیم پرسپولیس هضم نشد و هیچ وقت توضیح کاملی در این مورد بیان نشده بود. وحید قلیچ در یکی از مصاحبه های خود بیان کرده بود که امیر عابدینی که مدیر عامل پرسپولیس بوده است، یکی از مهم ترین کسانی است که در این ماجرا نقش داشته است و این بازیکن توسط علی پروین اخراج شده است.

اما مهدی هاشمی نسب در این مورد صحبت کرده بود و تمامی این صحبت ها را تکذیب کرده بود. قلیچ بیان کرده بود که هاشمی نسب به پرویز کماسی بی ادبی کرده بود و علی پروین به همین دلیل او را اخراج کرده بود که کماسی در همان ابتدا این حرف ها را رد کرد.

وحید قلیچ در پرسپولیس چند بازی انجام داده است؟

وحید قلیچ در پرسپولیس چند بازی انجام داده است؟

در سال ۱۹۸۰ بود که وحید قلیچ وارد تیم پرسپولیس شد و به مدت ۱۲ سال یعنی تا سال ۱۹۹۲ در این تیم حضور داشت. در این مدت قلیچ در ۱۸۵ بازی برای تیم پرسپولیس به میدان رفته بود و نسبت به سایر دروازه بان ها، بیش ترین حضور در بازی های این تیم را داشت. وحید قلیچ اینستاگرام فعالی دارد و ویدئوهای مختلفی از بازی های گذشته خود در پرسپولیس در صفحه اش منتشر کرده است.

این دروازه بان در چه تیم هایی حضور داشته است؟

وحید قلیچ در ابتدای حرفه خود وارد تیم سرخ پوشان شد و به مدت ۱۲ سال در تیم پرسپولیس بازی می کرد و از سال ۱۹۹۲ تا سال ۱۹۹۴ یعنی به مدت ۲ سال هم در تیم پورا حضور داشت. باشگاه فوتبال پورا در شهر تهران قرار دارد و در سال ۱۳۷۳ به دلیل این که نتوانست به لیگ دسته اول صعود کند، منحل شد. قلیچ در مدت این دو سال توانست در ۴۷ بازی حضور داشته باشد. نا گفته نماند که این دروازه بان در تیم تیلی ایران هم حضور داشت.

او در سال ۱۹۸۹ در تیم جوانان ایران بازی می کرد و کلا در ۲ بازی شرکت داشت. در سال ۱۹۹۲ هم وارد تیم بزرگسالان ایران شد و در ۱ بازی حضور پیدا کرد. پس از آن وحید قلیچ در هیچ تیمی حضور پیدا نکرد و از دنیای فوتبال خداحافظی کرد. بهتر است بدانید که وحید قلیچ دروازه بان بسیار خوبی بود و در زمان فعالیتش در فوتبال، نام او همیشه بر سر زبان ها بود.

ماجرای درگیری راننده سمند و وحید قلیچ چه بوده است؟

ماجرای درگیری راننده سمند و وحید قلیچ چه بوده است؟

مدتی پیش وحید قلیچ دروازه بان سابق پرسپولیس در توییتر خود اعلام کرد که تصادف کرده است. وی مدعی شد که وقتی در خیابان پیاده روی می کرده، ناگهان سمندی به او برخورد می کند و او را در جوب می اندازد و بعد به او می گوید که سلام من را به جواد نکونام برسان و بعد از آن می رود. این ورزشکار مدعی می باشد که از چنین موضوعی بسیار ناراحت است و خود را لایق چنین برخوردهایی نمی داند.

بعد از آن تصاویر زیادی از وحید قلیچ در فضای مجازی منتشر شد که نشان می داد وی شرایط مناسبی ندارد. به هر حال گاهی برای سلبریتی ها و افراد معروف چنین اتفاقاتی می افتد و آن ها با مشکلاتی رو به رو می شوند. وحید قلیچ نیز سعی کرد بعد از این حادثه طرفداران خود را مطلع سازد و آن ها را در جریان مسائل و مشکلات خود قرار بدهد.

وحید قلیچ چه دستاوردهایی در دوران حرفه ای خود داشته است؟

وحید قلیچ دروازه بان سابق تیم پرسپولیس می باشد که سال های زیادی در این زمینه فعالیت داشته است. این ورزشکار در تمام سال های فعالیت خود افتخارات زیادی به دست آورده و قهرمانی های زیادی را از آن خود کرده است. این دروازه بان در سال ۱۳۶۱ عنوان قهرمانی در جام باشگاه های تهران را از آن خود کرد. وی بعد از آن در سال ۱۳۶۶ توانست در جام حذفی تهران نیز قهرمان شود و بار دیگر توجه ها را به خود جلب کند.

چنین افتخاراتی برای این ورزشکار ادامه داشت و در سال ۱۳۶۷ در جام باشگاه های تهران نیز عنوان قهرمانی دیگری را به دست آورده و روز به روز موفق تر هم بوده است. این دروازه بان همچنین در سال ۱۳۷۰ در جام درجام آسیا حضور پیدا کرد و باز هم قهرمانی را از آن خود کرد. در نتیجه باید بگوییم که این ورزشکار تا کنون بسیار خوش درخشیده است و همه او را در سطح گسترده ای می شناسند و بسیاری از علاقه مندان به این رشته ورزشی وی را الگو خود قرار می دهند.

نگاهی به مصاحبه اختصاصی با این فوتبالیست

اگر اینستا وحید قلیچ را دنبال کنید متوجه خواهید شد که او گاهی تبلیغ برخی از شبکه ها را که با او مصاحبه داشته اند را می کند. در واقع وی سعی دارد که با چنین اقداماتی به فالوورهای خود خبر پخش مصاحبه ها را بدهد. در نتیجه باید بگوییم که او تا کنون در برنامه های زیادی حضور داشته و در مورد مسائل مختلف به گفت و گو نشسته است. این ورزشکار مدعی می باشد که علاقه زیادی به دروازه بانی دارد و تمرینات گسترده ای نیز در این رشته داشته و همین موضوع نیز باعث موفقیت او شده است.

سوالات متداول

 1. وحید قلیچ اینستا را چگونه می توان دنبال کرد؟

  برای دنبال کردن وحید قلیچ در اینستاگرام بهتر است نام انگلیسی این فرد را در اینستاگرام سرچ کنید تا پیج اصلی این فرد را پیدا کنید.

 2. اصالت وحید قلیچ به کجا بر می گردد؟

  باید گفت که اصلیت این دروازه بان مشهور به شهر تهران بر می ‌گردد و باید گفت که در حال حاضر در تهران ساکن می باشد.

 3. وحید قلیچ سنگرزاده آیا با یکدیگر درگیری داشته اند؟

  هرگز نباید فراموش کرد که فحاشی ها و بی احترامی های بسیاری از جانب وحید قلیچ به سنگرزاده شده است.

 4. وحید قلیچ در جوانی به چه فعالیت هایی پرداخته است؟

  باید گفت یکی از دروازه بانان سرشناس مشهور تیم پرسپولیس به حساب می آید.

به این مقاله امتیاز دهید :
mohammad jorjandi

محمد جورجندی مدرس امنیت در فضای مجازی هستم و فعالیت سایت های شرط بندی را بررسی می کنم. همچنین در تلاشم تا بهترین سایت ها را به شما معرفی کنم.