ساسی مانکن

ماجرای آهنگ جدید ساسی مانکن چیست؟ بررسی حواشی ساسی مانکن

ساسی مانکن یکی از خواننده های مشهور و پرطرفدار و الیته یکی از شاخ های اینستاگرام می باشد که ما می خواهیم در ادامه این مقاله در رابطه با این خواننده مشهور توضیحاتی برای شما بدهیم. اگر شما هم علاقمند به شناخت کامل این خواننده مشهور هستید تا پایان مقاله را مطالعه کنید.

بیوگرافی ساسی مانکن چگونه است؟

بیوگرافی ساسی مانکن چگونه است؟

ساسی مانکن کیست؟ جواب این سوال را در این قسمت از مقاله برای شما توضیح می دهیم که اگر تا پایان مقاله را مطالعه کنید مطالب خیلی بیشتری از او در این مقاله ذکر می شود. ساسان حیدری یافته در ۲۰ آبان سال ۱۳۶۷ در اهواز متولد شده است ولی هم اکنون در ایران زندگی نمی کند و در امریکا زندگی می کند و فعالیت های خود را در این کشور انجام می دهد. او فعالیت خود را از سال ۱۳۸۵ شروع کرده است و هم‌ اکنون نیز به فعالیت خود ادامه می دهد.

رشته تحصیلی و دانشگاه او کامپیوتر از دانشگاه نواب قزوین می باشد ولی به دلیل علاقه ای که به خوانندگی داشت دانشگاه را رها کرد و کار خود را به صورت حرفه ای در شاخه خوانندگی اغاز کرد و هم اکنون او در این کار خود بسیار موفق می باشد. سبک اهنگ های این خواننده پاپ و رپ می باشد این خواننده بسیار پر طرفدار می باشد و بسیار مشهور است.

اما موردی که باعث شد این خواننده بیشتر از هر موقعی نامش بر سر زبان ها بیوفتد رابطه او با دنیا جهانبخت بود! رابطه ای که ساسی دست رد به آن زد.

آهنگ های ساسی مانکن چه آهنگ هایی می باشد؟

عکس های ساسی مانکن را می توانید در تمامی سایت های مختلف و صفحات مجازی مختلف مشاهده کنید. همان طور که در یک قسمت از مقاله برای شما توضح دادیم سبک اهنگ های این خواننده مشهور رپ و پاپ می باشد. آهنگ های بسیار پر طرفدار می باشد و بیشتر در سنین جوان و نوجوان طرفدار اهنگ های این خواننده مشهور هستند.

ما در ادامه این مقاله جدیدترین و پر طرفدارترین آهنگ های این خواننده را برای شما نام می بریم تا شما با این آهنگ ها و سبک آهنگ های sasy اشنا شوید. در حال حاضر او یکی از خواننده های مشهوری است که اوایل فعالیت خود در ایران در تهران زندگی می کرد ولی بعد به کشور انگلستان مهاجرت و فعالیت خود را در انجا ادامه می دهد.

تهران توکیو

تهران توکیو

جدیدترین آهنگ ساسی مانکن تهران توکیو می باشد که با منتشر شدن این اهنگ حاشیه های بسیار زیادی به گوش می رسد. با وجود حاشیه های فراوان در رابطه با این آهنگ طرفداران بسیار زیادی دارد.

استاد

یکی دیگر از آهنگ های پر طرفدار sasy اهنگ استاد می باشد که این آهنگ هم مانند دیگر آهنک های ساسی مانکن طرفداران بسیار زیادی دارد.

دکتر

یکی از محبوب ترین و پر طرفدارترین آهنگ های ساسی اهنگ دکتر می باشد که به خصوص در بین جوانان طرفداران بیشتری دارد.

جنتلمن

یکی دیگر از آهنگ های او آهنگ جنتلمن می باشد سبک این آهنگ پاپ می باشد که بسیار پر طرفدار می باشد.

نوش

آهنگ نوش یکی دیگر از آهنگ های پر طرفدار او می باشد که با منتشر شدن این آهنگ در صفحات مجازی و سایت های مختلف جنجال هایی به پا شده است.

چه حواشی در خصوص این خواننده وجود دارد؟

چه حواشی در خصوص این خواننده وجود دارد؟

یکی از مهم ترین حاشیه های ساسی مانکن مربوط به موزیک دکتر چرا که او در این آهنگ کودکان را مخاطب خود قرار می دهد و سعی دارد رفتارهای نامناسبی را به آن ها آموزش بدهد. بعد از انتشار این آهنگ افراد زیادی به وی واکنش نشان دادند و از او خواستند که به این کارهای خود خاتمه بدهد. با این حال او بدون کم ترین توجهی به فعالیت های خود ادامه داد و حواشی بیشتری را برای خود به وجود آورد. همچنین لازم است بدانید که وی چندین موزیک ویدیو دیگر هم ساخته است که در آن ها رفتارهای غیر اخلاقی دارد.

علاوه بر این از دیگر حواشی مربوط به ساسی مانکن مسائل مربوط به زندگی شخصی اش او می باشند. در واقع این چهره معروف از طریق ازدواج با بیتا شجاعی بیشتر دیده شد چرا که این خانم بسیار ثروتمند می باشد. به هر حال این روزها ساسی مانکن در مرکز توجه ها قرار دارد و به نظر می رسد که هدف او از ابتدا نیز چنین بوده است و با حواشی مربوط به خود مشکلی ندارد.

اینستاگرام ساسی مانکن شامل چه محتوایی می باشد؟

همان طور که می دانید تمامی سلبریتی های مشهور پیجی در اینستاگرام به نام خود دارند در واقع وجود این پیج ها در بهتر شناخته شدن آن ها تاثیر گذار می باشد؛ در واقع این افراد می توانند از طریق صفحات مجازی خود مانند اینستاگرام با طرفداران خود در ارتباط باشند و همین ارتباط ان ها با طرفداران خود باعث محبوبیت بیشتر ان ها می شود.

در واقع پیج اینستاگرام این افراد مشهور عکس هایی از خود ان ها و از مکان هایی که می روند و حتی قسمتی از موزیک ویدئوهای خود را در صفحات مجازی منتشر می کنند تا طرفداران ان ها از برنامه های آن ها و از اهداف ان ها اطلاع شوند.

در یوتیوب ساسی مانکن هم فعالیت هایی انجام می دهد و کلیپ هایی را در یوتیوب منتشر می کند. ساسی مانکن و الکسیس تگزاس در یکی از موزیک ویدئوهای او به نام تهران توکیو به عنوان رقصنده می باشد و با او در این موزیک ویدئو همکاری می کند.

دوستی ساسی مانکن و الکسیس تگزاس

مدتی پیش ساسی مانکن رپر معروف ایرانی موزیک ویدیویی منتشر کرد که الکسیس تگزاس نیز در آن حضور داشته است. چنین موضوعی جنجال زیادی به پا کرد و واکنش های زیادی برای این خواننده به همراه داشت. برخی افراد مدعی شدند که این دو چهره معروف با هم دوست می باشند اما در نهایت مشخص شد که الکسیس به عنوان مدل در این ویدیو حضور پیدا کرده است.

به هر حال در پی این همکاری انتقادهای زیادی به ساسی مانکن شد و برخی افراد مدعی شدند که او نباید چنین افرادی را در ویدیوهای خود دعوت کند. با این حال ساسی مانکن به چنین نظراتی اهمیت نداد و مدعی شد که تصمیمی درستی گرفته است. همچنین گفته می شود که این خواننده برای حضور الکسیس در این کلیپ مبالغ هنگفتی پرداخت کرده است چرا که این روزها اودر پی جلب توجه بیشتری از سمت مخاطبان می باشد.

عکس های ساسی مانکن و همسرش را در کجا می توان مشاهده کرد؟

عکس های ساسی مانکن و همسرش را در کجا می توان مشاهده کرد؟

او در سال ۱۳۹۸ با عشق خود به نام بیتا در این سال ازدواج کرده است و هم اکنون با هم زندگی مشترک خود را آغاز کرده اند.

حتی آن ها عکس های مشترک خود را در صفحات مجازی منتشر کرده اند و حتی شما می توانید با مراجعه کردن به پیج اینستاگرام عکس او و همسرش بیتا را مشاهده کنید و حتی شما می توانید در سایت های مختلف مانند گوگل و صفحات مجازی مشاهده کنید.

ساسی مانکن پارمیدا کدام ترک بود؟

ساسی مانکن پارمیدا کدام ترک بود؟

یکی از قدیمی ترین آهنگ های ساسی که بسیار پر طرفدار می باشد آهنگ پارمیدا می باشد. در واقع سبک اهنگ پارمیدا هم رپ می باشد و هم پاپ و این آهنگ در بین همه مردم بسیار مشهور و محبوب شد.

آهنگ جدید ساسی مانکن چیست؟

آهنگ ساسی مانکن دکتر و دانلود آهنگ دکتر ساسی مانکن را می توانید از گوگل انجام دهید. دانلود آهنگ ساسی سمیه نرو موزیک ویدیو آن را می توانید در صفحات مجازی مختلف مانند: آپارات و یوتیوب مشاهده کنید.

همان طور که در قسمت هایی از مقاله برای شما توضیح دادیم این خواننده مشهور و پر طرفدار در حرفه خود بسیار فعال می باشد. او فعالیت های بسیار زیادی انجام و آهنگ هایی که منتشر می کند در فاصله زمانی کمی می باشد و او هر آهنگی که منتشر می کند طرفداران بسیار زیادی را به سمت خود جذب می کند و تمامی آهنگ های او بسیار پر طرفدار می باشد.

ما در یک قسمت از مقاله در رابطه با جدیدترین اهنگ های sasy برای شما توضیحاتی داده ایم و در این قسمت از مقاله به صورت مختصر توضیحاتی می دهیم و جدید ترین آهنگ های او را برای شما ذکر می کنیم. جدیدترین آهنگ منتشر شده از او تهران توکیو می باشد که بسیار پر طرفدار شده است.

کلیپ جدید ساسی مانکن را در کجا می توان مشاهده کرد؟

کلیپ جدید ساسی مانکن را در کجا می توان مشاهده کرد؟

دانلود آهنگ جدید ساسی مانکن خانومی را می توانید به راحتی از سایت های مختلفی مانند گوگل دانلود کنید و گوش دهید. دانلود آهنگ ساسی مانکن جنتلمن را هم مانند دیگر آهنگ های او می توانید از گوگل دانلود را انجام دهید شما می توانید نام اهنگ و نام خواننده را در قسمت جستجو سایت های مختلف از جمله گوگل انجام دهید و آهنگ را به راحتی دانلود کنید.

حتی شما می توانید تمامی کلیپ های او و موزیک ویدئو هایش را در صفحات مجازی مختلف مانند: اپارات، یوتیوب و… مشاهده کنید. به دلیل شهرت زیاد این افراد تمامی ویدئو ها و کلیپ های این افراد در تمامی سایت های مختلف و صفحات مجازی مختلف مانند اینستاگرام به راحتی مشاهده کنید.

ماجرای ساسی مانکن و اشکان دژاگه چه می باشد؟

مدتی در شبکه‌ های اجتماعی در رابطه با ساسی مانکن خبرهای زیادی شنیده  می‌شد اما یکی از جنجالی ترین خبرها در رابطه با او این بود که او می خواهد قرار داد یکی از بازیکن ها را پرداخت کند و با میل خودش به این کار می‌ خواهد دست بزند. در واقع ساسی مانکن می خواست که اشکان دژاگه را به تیم استقلال بفرستد و او را در این تیم ببیند و در این تیم بازی کند و می خواست که پول قراردادش را خودش بدهد.

ساسی مانکن و اشکان دژاگه

ساسی مانکن چگونه لاغر شد؟ 

امروزه سلبریتی ها راز های زیادی را در زندگیشان دارند و یکی از رازهای این سلبریتی ها و خواننده های معروف این است که چگونه لاغر شده است البته بسیاری از طرفدارانش از او این سوال را پرسیده بودند ولی او به این سوالات پاسخ نداد. او تاکنون در رابطه با لاغری اش با هیچ یک از طرفدارانش و اطرافیانش صحبت نکرده است شاید ممکن است لاغری او به دلیل استفاده از دمنوش ها و یا ورزش باشد و یا ممکن است عمل پیکرتراشی انجام داده باشد.

دیس صامت توسط این خواننده 

ساسی مانکن یکی از خواننده هایی می باشد که از دیس ترک ها خوشش نمی آید و کمتر در این حواشی ها قرار دارد؛ اما زمانی که او نوجوان بود و می‌ توان گفت که زمانی که رپ کار می‌ کرد و در زمان استارت کارش ساسی مانکن لقب گرفته بود. او از نظر مردم بهترین خواننده رپ آن سال ها شده بود نیز ترک هایی را نسبت به صامت به اشتراک گذاشته بود که جزو موزیک های بسیار قدیمی او محسوب می‌شود و در حال حاضر از این حواشی کاملاً دور است.

عکس و فیلم عروسی این خواننده را از چه طریق ببینیم؟

 این خواننده ایرانی پس از روابط جنجالی و پنهانی اش تصمیم گرفت که با شخصی به نام بیتا ازدواج کند و به زندگی در کنار او ادامه دهد. بیتا را در تمامی مراسم ها و جشن ها می برد و همیشه در کنارش  دیده می شود آن ها با هم ازدواج کردند و عکس و فیلم های عروسی این خواننده در گوگل و شبکه‌های اجتماعی موجود می باشد و شما می توانید با سر زدن به شبکه های اجتماعی عکس و فیلم های این خواننده معروف را ببینید. از دیگر راه هایی که می توانید این عکس ها و فیلم ها را ببینید اینستاگرام نیز می باشد.

ساسی مانکن چند بار ازدواج کرده است؟

ساسی مانکن چند بار ازدواج کرده است؟

ساسی مانکن تا کنون دو بار ازدواج کرده است. وی از همسر اول خود یک فرزند و از همسر دوم خود نیز یک فرزند دیگر دارد. وی در رابطه با این که چرا یک بار طلاق گرفته صحبتی نداشته و توضیحی نیز ارائه نداده است. ساسی برای ازدواج دوم خود مراسم بزرگی برگزار کرد و سلبریتی های زیادی نیز در آن حضور داشته اند. گفته می شود که همسر دوم این هنرمند بسیار ثروتمند می باشد.

در رابطه با ازدواج قبلی ساسی مانکن حواشی و شایعات زیادی وجود دارد و برخی مدعی هستند که او علاقه زیادی به همسر اول خود نداشته است. علاوه بر این برخی افراد مدعی می باشند که این خواننده به همسر قبلی خود خیانت کرده است که البته هنوز مشخص نمی باشد که چنین موضوعاتی حقیقت دارند و یا این که توسط منقدین او منتشر شده اند.

داستان برسام یافته چیست؟

برسام یافته نام فرزند اول ساسی مانکن خواننده معروف ایرانی می باشد که از همسر قبلی خود دارد. گفته می شود که این هنرمند اکنون با همسر دوم خود و فرزند جدیدش زندگی می کند و ارتباطی با برسام ندارد. همچنین طبق برخی خبر رسانی ها گفته شده که همسر اول این خواننده نیز علاقه ای ندارد که فرزندش این رپر را ببیند. به هر حال زندگی ساسی مانکن همیشه حواشی زیادی دارد و خود این سلبریتی نیز توضیحی در این خصوص ارائه نمی دهد.

تصاویر زیادی از برسام یافته به طور گسترده در فضای مجازی موجود می باشد و شما چنین امکانی را دارید که با یک جست و جو به تماشای آن ها بنشینید. همچنین لازم است بدانید که این خواننده تا کنون نیز در رابطه با زندگی شخصی خود صحبتی نداشته است و به نظر می رسد علاقه زیادی به توضیح چنین مسائلی ندارد. برخی افراد مدعی هستند که این خواننده نیز علاقه زیادی به برسام پسر خود ندارد و مدت زمان زیادی می باشد که وی را ندیده است. به هر حال چنین موضوعاتی در رابطه با سلبریتی چون ساسی مانکن مطرح شده اند اما وی تا کنون تصمیمی در خصوص توضیح این حواشی نداشته است.

کنسرت ساسی مانکن کی و کجاست؟ 

در ادامه می خواهیم در رابطه با کنسرت های این خواننده ایرانی با شما صحبت کنیم در واقع  او در هشتم اکتبر در شهر دالاس کنسرت دارد و می‌خواهد که یکی از به یادماندنی ترین شب ها را در دالاس رقم بزند. از دیگر کنسرت های او می توانیم به بیست و ششم سپتامبر در لس آنجلس اشاره کنیم که یکی دیگر از تورهای کنسرت او می باشد و شما می توانید با تهیه کردن بلیط در این کنسرت ها حضور پیدا کنید.

بلیط کنسرت sasy 

برای تهیه کردن بلیط کنسرت های این خواننده می توانید به سایت های گوگل مراجعه کنید و از طریق آدرس هایی که این خواننده ایرانی در شبکه اینستاگرامش به اشتراک می‌گذارد نیز این بلیط ها را تهیه کنید. برای خریداری بلیط های کنسرت این خواننده باید مبلغ نسبتاً زیادی را پرداخت کنید تا بتوانید در این کنسرت ها حضور پیدا کنید.

آهنگ هلو ساسی مانکن برای عید ۱۴۰۳

این روزها تیز آهنگ ساسی مانکن به نام هلو منتشر شده است که نشان می دهد این خواننده در پی پخش موزیک جدیدی برای عید سال ۱۴۰۳ می باشد. این هنرمند که همیشه ترک های جنجالی منتشر می کند مدعی می باشد این موزیک نیز بسیار حرفه ای و شنیدنی است. با توجه به این که وی معمولا در پی انتشار موزیک های خود با حواشی زیادی رو به رو است از آن جهت که توجه زیادی را به خود جلب می کند همچنان به فعالیت های خود در این زمینه ادامه می دهد.

ساسی مانکن علاوه بر آهنگ های مختلف موزیک ویدیوهای زیادی هم در اختیار مخاطبان قرار می دهد و گفته می شود که هزینه زیادی برای آن ها صرف می کند. در نتیجه باید بگوییم که موزیک جدید او به نام هلو نیز ویدیوی خاص خود را دارد. وی معمولا این کلیپ ها را از طریق برخی شبکه های خارجی فارسی زبان و همچنین یوتیوب خود ارائه می دهد و همیشه با شایعات زیادی در این خصوص همراه است. در نتیجه او به علاقه مندان به خود وعده داده است که موزیک خود را به عنوان عیدی در سال ۱۴۰۳ منتشر خواهد کرد. این روزها بسیاری از افراد منتظر هستند که ببینند این خواننده سبک موزیک های خود را تغییر داده و یا این که تلاش دارد به همان شیوه قبل ادامه بدهد.

لیست آلبوم های ساسی مانکن

لیست آلبوم های ساسی مانکن

ساسی مانکن به عنوان یک خواننده معروف تا کنون تک آهنگ ها و آلبوم های زیادی منتشر کرده است. برخی از این آثار بسیار جنجالی و برخی دیگر نیز بسیار محبوب بوده اند. در ادامه به معرفی آلبوم های ساسی خواهیم پرداخت تا اطلاعات بیشتری در رابطه با آثار وی در اختیار داشته باشید.

آلبوم ایرانیزه

ساسی مانکن در سال ۱۳۹۶ آلبوم ایرانیزه را منتشر کرد و با استقبال خوبی نیز همراه بود. این آلبوم نیز شامل ۹ قطعه به نام های جنتلمن، عشق خودم، ایرانیزه و چندین مورد دیگر می باشد. وی مدعی است که علاقه زیادی به ایرانیزه دارد چرا که حرفه ای ترین ترک های او در این آلبوم می باشند.

آلبوم بد سلیقه

نام اولین آلبوم ساسی مانکن بد سلیقه می باشد که در سال ۱۳۹۵ منتشر شده است. این آلبوم شامل ۱۰ ترک به نام های کجایی ببینی، بهترین کادو، بد سلیقه و چندین مورد دیگر می باشد. لازم است بدانید که این آلبوم نیز بعد از انتشار مورد حمایت طرفداران زیادی قرار گرفت.

یوتیوب ساسی مانکن خواننده

برای دسترسی به یوتیوب ساسی مانکن کافی است نام او را به صورت sasy mankan جست و جو کنید. وی معمولا در این فضا موزیک ویدیوهای خود را به اشتراک می گذارد و فعالیت زیادی نیز در این اپلیکیشن دارد. از طرفی نیز چون تمامی این موزیک ویدیوها تا حدودی غیر اخلاقی و جنجالی هستند بازدید بالایی دارند و به همین دلیل ساسی مانکن سعی دارد در یوتیوب فعالیت داشته باشد. به هر حال این خواننده سعی دارد این روزها از تمامی اپلیکیشن های ترند برای بیشتر دیده شدن خود استفاده بکند.

ساسی مانکن با چه خواننده هایی همکاری داشته است؟

ساسی مانکن به عنوان یکی از رپرهای قدیمی ایرانی تا کنون با هنرمندان زیادی همکاری داشته است. وی در سال های اول فعالیت خود سعی داشت فیت های زیادی منتشر بکند تا از این طریق نیز بیشتر دیده بشود. موزیک های حاصل از برخی از این همکاری ها آنچنان مطرح نمی باشند و برخی اما با استقبال زیادی رو به رو بوده اند. در ادامه به معرفی تعدادی از این همکاری ها خواهیم پرداخت.

همکاری با علیشمس

ساسی مانکن و علیشمس در روزهای اول فعالیت های خود در زمینه خوانندگی آثار زیادی با هم به اشتراک گذاشته اند. به عنوان مثال موزیک گوشواره و پارمیدا در لیست معروف ترین آهنگ هایی می باشند که این دو رپر با هم ساخته اند.

حسین مخته

ساسی مانکن و حسین مخته نیز تا کنون با هم همکاری های زیادی داشته اند. این دو خواننده در روزهای اول فعالیت خود همیشه در کنار هم دیده شده اند و آثار مشترک بسیاری هم در اختیار مخاطبان خود قرار داده اند.

همکاری با سحر

از دیگر همکاری های ساسی مانکن می توان به موزیک جنتلمن ۲ اشاره کرد که به همراه سحر منتشر کرده است. شاید بتوان گفت این موزیک یکی از بهترین آهنگ های ساسی مانکن می باشد که در تمام سال های فعالیت خود منتشر کرده است.

اگر از علاقه مندان به ساسی مانکن هستید حتما موزیک های او را بشنوید. در نتیجه برای دانلود آهنگ های این خواننده می توانید به سایت های مختلف مراجعه کنید و با کلیک بر روی لینک مورد نظر به آن دسترسی داشته باشید. علاوه بر این چنین امکانی را دارید که از طریق اپلیکیشن های پخش موزیک به صورت آنلاین آن ها را بشنوید.

دیس عمو پورنگ به ساسی مانکن

دیس عمو پورنگ به ساسی مانکن

این درگیری مربوط به زمانی می شود که ساسی مانکن قسمتی از برنامه تلویزیونی عمو قناد را در موزیک ویدیو برادران لیلا مورد تمسخر قرار داد. چنین رفتارهایی باعث شد که فردی چون عمو پورنگ در یک پست اعلام کند که باید دلتان به حال بچه های معصوم بسوزد و این گونه آن ها را طعمه قرار ندهید. او همچنین برای جلوگیری از این رفتارهای ساسی مانکن در لایوی با وی به گفت و گو نشست تا بلکه بتواند نظر او را در رابطه با نوع موزیک هایی که منتشر می کند به طور کامل تغییر بدهد.

به هر حال ساسی مانکن نیز در جواب به عمو پورنگ ساکت نماند و خطاب به او گفت که دقیقا مشکل از خود شما است. از زمانی که من کودک بودم تو به عنوان مجری فعالیت داشتی اما نتوانستی کودکان را طوری تربیت کنی که این گونه موزیک ویدیوها را نبینند. او هم چنین گفت که من قبل از انتشار موزیک ویدیو اعلام کردم که مثبته ۱۸ است بنابراین چنین انتقادهایی را کنار بگذارید. در پی این کل کل و درگیری ها برخی از مخاطبان ساسی مانکن را حمایت کردند و عده ای نیز موافق صحبت های عمو پورنگ بودند. بعد از آخرین اظهار نظرهایی که ساسی مانکن داشت، عمو پورنگ پاسخی به او نداد و درگیری بین آن ها خاتمه پیدا کرد.

چه داستان هایی در پشت آهنگ برادران لیلا وجود داشت؟

مدتی پیش ساسی مانکن موزیک برادران لیلا را منتشر کرد و باید بگوییم که این ترک در سطح گسترده ای جنجالی شد و حواشی زیادی را برای او به وجود آورد. در موزیک ویدیوی چنین آهنگی ساسی مانکن سعی داشت که محتوای تمامی شبکه های داخلی ایران را به چالش بکشد و به همین دلیل با واکنش های زیادی همراه بود.

به طور کلی نظرات متفاوتی در رابطه با آهنگ برادران لیلا وجود دارد و در واقع باید بگوییم که ساسی مانکن توانست به هدف خود که جلب توجه بیشتر بود برسد. این خواننده همیشه سعی دارد انتقاد خود به قوانین حاکم بر ایران را به روش های مختلف نشان بدهد که البته مورد پسنده همه نمی باشد. در پی انتشار این ویدیو نه تنها عمو پورنگ بلکه بسیاری از افراد دیگر از او انتقاد کردند. با این حال اما او هیچ اهمیتی به چنین نظراتی نداشته است.

به هر حال هنوز مشخص نیست که در پشت پرده این سبک از آهنگ ها و موزیک ویدیوهای ساسی مانکن چه می باشد اما چیزی که مشخص است تلاش این هنرمند برای بیان اعتقادات خود و همچنین تخریب نظام حاکم بر ایران می باشد. او مدعی است که یک انسان آزاد می باشد و می تواند هر نوع موزیکی را منتشر کند و در رابطه با افراد نظر خود را نیز ارائه بدهد. در نتیجه باید بگوییم که موزیک برادران لیلا این خواننده را با چالش های زیادی رو به رو کرد و هنوز نیز شایعات زیادی در رابطه با او وجود دارند.

سوالات متداول

 1. بیوگرافی ساسی مانکن چیست؟

  ساسان حیدری یکی از خواننده های مشهور ایرانی می باشد که هم اکنون در خارج از کشور فعالیت می کند و بسیار مشهور است.

 2. آیا ساسی متاهل می باشد؟

  این خواننده مشهور در سال ۱۳۹۸ با عشق خود که نام او بیتا است ازدواج کرد و آن ها زندگی مشترک خود را آغاز کرده و هم اکنون با هم زندگی می‌ کنند.

 3. اهنگ های جدید ساسی مانکن چیست؟

  او در کار خود بسیار فعال می باشد و آهنگ هایی که منتشر می کند در فاصله زمانی کمی می باشد که جدید ترین آهنگی که خوانده است تهران توکیو می باشد.

 4. عکس ها و کلیپ های این خواننده را در کجا می توان مشاهده کرد؟

  او یکی از خواننده های مشهور است که شما می توانید عکس ها و کلیپ های این خواننده مشهور را در تمامی سایت ها و صفحات مجازی مشاهده کنید.

به این مقاله امتیاز دهید :
mohammad jorjandi

محمد جورجندی مدرس امنیت در فضای مجازی هستم و فعالیت سایت های شرط بندی را بررسی می کنم. همچنین در تلاشم تا بهترین سایت ها را به شما معرفی کنم.