بیوگرافی رضایا خواننده زیرزمینی + لیست دوست دخترهای او

رضایا یکی از خواننده های مشهور ایرانی و سلبریتی های اینستاگرام می باشد که در ساری به دنیا آمده و یکی از بهترین خواننده های ایرانی در حال فعالیت در زمینه موسیقی و آهنگ است. با توجه به این که خواننده های ایرانی که در سبک رپ فعالت می کنند با محدودیت‌ های بسیاری مواجه می شوند و نمی توانند فعالیت های زیادی در ایران داشته باشند و باید که بعد از مدتی از ایران به کشورهای دیگر برای برگزار شدن کنسرت به کشور های دیگر بروند. با این وجود رضایا با خواننده هایی مثل آرمین زارعی توانسته اند به شهرت  و محبوبیت برسند. اگر شما هم جز طرفدار های آهنگ این خواننده هستید، پیشنهاد می کنیم که در ادامه همراه ما باشید تا اطلاعات جامع تری را در اختیار شما بگذاریم و شما را با زندگی این خواننده آشنا کنیم.

 • با راحتی و تنها با یک کلیک بر روی دسته بندی، اخبار و حواشی به جدیدترین اخبار روز ایران دسترسی خواهید داشت.
رضایا کیست؟

رضایا کیست؟

رضایا یکی از خواننده های برتر سبک رپ موسیقی ایرانی و از مدل های اینستاگرام می باشد که اول با خواننده هایی مثل امیر تتلو و آرمین تو ای اف ام به فعالیت اشتراکی پرداخت و بعد از چند وقت توانست آهنگ های خود را با بهترین کیفیت منتشر کند. رضایا در شانزده تیرماه سال هزار و سیصد و شصت و شش است و در شهر ساری به دنیا آمده و در حال حاضر فقط در زمینه موسیقی به فعالیت پرداخته و تا به حال کنسرتی برگزار نشده است. او مدت‌ ها در تهران زندگی خود را سپر کرده است. وی مدرک دیپلم گرافیکش را مدت ها قبل گرفت و در حال حاضر ساکن دبی است.

 او مدت ها قبل به دختری به نام نازنین علاقه مند بوده ولی منجر به ازدواج نشده است. وی در یک خانواده پنج نفره متولد شده و دو خواهر دارد. این خواننده همه آهنگ های خود را در سبک رپ تند و دنسی به اشتراک گذاشته آهنگ سبک پاپ کمتر خوانده است. این خواننده از مدت ها قبل پ آهنگ جدید منتشر نکرده و به علت محدودیت هایی که در کشور ایران داشته فعالیت بسیاری از او به چشم نخورده است. با دقت به این که مدت ها قبل مدرک دیپلم خود را گرفته است، او قبلا تصمیم گرفته که برای گرفتن مدرک دیگر و ادامه تحصیل به کشور آمریکا برود.

معروف ترین آهنگ های رضایا کدامند؟

معروف ترین آهنگ های رضایا کدامند؟

از معروف ترین آهنگ های این خواننده را می‌ توان اولین آهنگ های او دانست که با خواننده هایی مثل امیر تتلو و طعمه و آرمین تو ای اف ام به صورت فیت به اشتراک گذاشت. او آهنگ هایی را در سبک رپ و شاد به اشتراک گذاشته و بعضی از این آهنگ ها را همچنین با زمینه عاشقانه و غمگین منتشر کرده است. او در مدتی که با دختری به اسم نازنین آشنا شده بود آهنگ های بسیاری برای او خواند که بعد از چند وقت خبر جدایی آن ها به گوش رسید.

نازنین ۱۳۸۵

این آهنگ در سال هزار و سیصد و هشتاد و شش به اشتراک گذاشته شد و توانست شهرت زیادی را برای این خواننده به همراه داشته باشد چرا که از کیفیت بسیار خوبی برخوردار بود.

تو مال من بودی ۱۳۸۶

تو مال من بودی همنیطور از آهنگ های خیلی خوب این خواننده می باشد و محبوبیت زیادی برای او همراه داشت.

تو عوض نمیشی ۱۳۸۸

این آهنگ در سال هزار و سیصد و هشتاد و هشت به اشتراک گذاشته شد و در بین همه آهنگ های موجود در سبک موسیقی رپ خیلی به شهرت رسید.

آهنگ های رضایا را چگونه دانلود کنیم؟

آهنگ های رضایا را چگونه دانلود کنیم؟

برای دانلود آهنگ های این خواننده می توان به سایت های معروف که آهنگ های این خواننده را منتشر کرده اند مراجعه کرد و همه آهنگ های این خواننده را چه کامل چه به صورت تک ترک دانلود نمود. همینطور اپ‌ های دانلود آهنگ همینطور مثل اسپاتیفای و رادیو جوان در حال حاضر در دسترس می باشند و همه آهنگ های خواننده های ایرانی را که در سبک های متعدد در حال فعالیت اند و بدین صورت در دسترس همه گان قرار داده اند. از این جهت شما با مراجعه و عضویت در این اپ ها می توانید آهنگ های مورد نظر خود را دانلود کنید.

رضایا تا کنون چند آلبوم منتشر کرده است؟

تا به حال هیچ آلبوم رسمی از این خواننده به اشتراک گذاشته نشده است و طبق گفته خودش او فقط به انتشار و تولید تک ترک پرداخته است. به همین علت نمی‌ توان انتظار داشت که در آینده نه چندان دور از این خواننده آلبوم جدیدی به دست برسد. به طور کل برای دانلود آهنگ های او می توان راه های گوناگونی را مثل مراجعه به سایت های دانلود آهنگ امتحان کنید.

عکس های رضایا را در کجا مشاهده کنیم؟

برای مشاهده همه عکس های رضایا می توانید به سایت های معتبر مراجعه کنید که همه عکس ها و تصاویر این خواننده را در کنار دیگرخواننده ها منتشر کرده اند، مراجعه کنید. با توجه به این که این خواننده مدت ها است که فعالیت بسیاری از خود به نمایش نگذاشته نمی ‌توان تصویر های جدیدی از یافت و فقط می‌ توان به تصویر های قدیمی او اکتفا کرد. همینطور پیج های اینستاگرامی که هوادار این خواننده هستند، عکس ها و کلیپ هایی را از این خواننده به اشتراک گذاشته اند که با مراجعه به آن ها می توان عکس این خواننده را مشاهده کرد.

آدرس پیج اینستاگرام رضایا چیست؟

آدرس پیج اینستاگرام رضایا چیست؟

برای مراجعه به پیج اینستاگرامی وی می توانید اسم او را در موتور های جستجوگر گوگل جستجو کنید و به پیج او دست پیدا کنید‌. با این وجود پیج اینستاگرامی او خیلی فعال نیست و اطلاعات آن چنانی نمی‌ توان از او در این شبکه مجازی به دست آورد‌. همین طور پیشنهاد می‌ کنیم که اگر هوادار و دنبال کننده وی هستید فن پیج های او را در اینستاگرام دنبال کنید.

رضایا چه حاشیه هایی داشته است؟

از حاشیه های این خواننده می توان به آهنگ های مشترک او با دیگر خواننده ها مثل امیر تتلو و آرمین تو ای اف ام اشاره کرد که توانسته شایعه بسیاری را برای او به همراه داشته باشد و وی را به شهرت برساند. از همین جهت بسیاری از اشخاص در رابطه با این خواننده کنجکاو شده اند و متوجه شدند که رضایا در حال حاضر دختری به نام نازنین در رابطه است که رابطه عاشقانه بین آن ها شکل گرفته است. به غیر از این حاشیه بسیاری برای او به وجود نیامده و این خواننده به علت این که در سکوت فعالیت داشته و اکنون همچنین در دبی زندگی خود را سپری می کند بسیاری از اوقات از حاشیه ها دور بوده است.

همسر رضایا کیست؟

این خواننده تا به اکنون مجرد است و ازدواج نکرده و قصد دارد که در آینده ای نه چندان دور ازدواج کند. او در گذشته با دختری به اسم نازنین در ارتباط عاشقانه بود اما به تازگی مشخص شده که دیگر رابطه خود را با او ادامه نداده است و از هم جدا شده اند‌.

رضایا کجا زندگی می کند؟

رضایا مدتی قبل در شهر ساری متولد شد توانست در همان جا زندگی خود را سپری کند و کمتر به شهرهای دیگر مسافرت می کرد ولی بعد از این که که تصمیم گرفت فعالیت خوانندگی خودش را شروع کند و آهنگ هایی را در سبک پاپ و رپ به اشترک گذارد. او برای آن که آهنگ هایی را به صورت مشترک با خواننده ها دیگری مانند امیر تتلو و آرمین زارعی منتشر کند، مجبور شد که به تهران برود و مدتی را در این شهر بگذارند. بعد از مدتی این خواننده قصد کرد که بار دیگر برای زندگی به شهر ساری برود ولی جدیدا اعلام شد که برای ادامه تحصیل خود احتمالاً به کشور آمریکا مهاجرت می کند و مدرک تحصیلی دیگری را در این کشور می گیرد. به طور کل او در حال حاضر در دبی زندگی می کند و طبق گفته خودش تا وقتی که تصمیم خود را برای مهاجرت به آمریکا قطعی کند در این شهر زندگی می کند. به طور کل جزئیات زیادی در رابطه با این خواننده و درآمد او در دسترس نمی باشد و حدس می زنیم که او اکنون به درآمد ثابتی از موسیقی نرسیده است.

درآمد رضایا چقدر است؟

درآمد رضایا چقدر است؟

در ارتباط با رضایا ویکی پدیا اطلاعات بسیاری را منتشر کرده و آهنگ های رضایا همینطور در برنامه های معروفی مثل اسپاتیفای و رادیو جوان در دسترس می باشد. برای دانلود آهنگ های رضایا و دانلود همه آهنگ های رضایا با لینک مستقیم و مطالعه بیوگرافی رضایا خواننده می توان به سایت های معتبر و برنامه دانلود اهنگ مراجعه کنید و همه فول ارشیو رضایا از جمله رضایا کروات را دریافت کنید. فیت های رضایا تتلو مثل آهنگ رضایا نازگل و رضایا نازنین، در اپ های دانلود اهنگ برای این خواننده درآمد زیادی را به همراه داشته است‌.

سوالات متداول

 1. رضایا کیست؟

  رضایا یکی از خواننده ها و رپر های ایرانی می باشد که فقط از او آهنگ های رپ شاد و غمگین منتشر شده است.

 2. رضایا در کدام شهر به دنیا آمده است؟

  رضایا در شهر ساری به دنیا آمده است.

 3. رضایا در چه سبک موسیقی فعالیت دارد؟

  رضایا در حال حاضر در سبک موسیقی رپ شاد و غمگین به فعالیت می پردازد.

 4. رضایا تا به اکنون چند آلبوم منتشر کرده است؟

  رضایا تا به حال هیچ آلبومی منتشر نکرده است و همه آثار او به صورت تک ترک است.

به این مقاله امتیاز دهید :
اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *