شوبرت آواکیان

بیوگرافی شوبرت آواکیان و دوست دختر ایرانی او

شوبرت آواکیان یک نوازنده و تنظیم کننده و آهنگساز ایرانی است و در ساز های پیانو و گیتار و کیبورد مهارت خاصی دارد. وی در بیست و شش تیر ماه ۱۳۴۷ در تهران بزرگ متولد شده است و بعد از آن به کشور آلمان و سپس آمریکا مهاجرت کرده است. وی علاقه زیادی به موسیقی داشته و خانواده اش او را  بسیار تشویق می کردند و به همین علت فرد بسیار موفقی است.

او با خواننده های معروف ایرانی همکاری های گسترده ای داشته و در کنسرت های آنان نیز حضور داشته است. برای دیدن عکس های این آهنگساز حرفه ای کافیست نامش را در گوگل سرچ کرده و به قسمت تصاویر مراجعه کنید و تمام عکس هایش را ببینید. از نام همسر و فرزندانش وی در هیچ کجا صحبتی نشده است زیرا شوبرت معتقد است که زندگی کاری و هنریش کاملا از یکدگیر جدا هستند و نباید با هم تلفیق شوند.

 • به دنبال معتبرترین اخبار و حواشی روز دنیا و ایران هستید؟ از این پس با تاینی بت برای اطلاعات جذاب و کامل همراه باشید.
شوبرت آواکیان کیست؟

شوبرت آواکیان کیست؟

وی تنظیم کننده موسیقی و آهنگساز و نوازنده ارمنی از تبار ایرانی است و وی در بیست و شش تیر ماه ۱۳۴۷ در تهران متولد شده است و در حال حاضر پنجاه و سه سال سن دارد. شوبرت به عنوان آهنگساز و یا تنظیم کننده موسیقی با خواننده های مشهور ایرانی نظیر شهرام شب پره، ابی، گوگوش، ویگن، لیلا فروهر و بسیاری دیگر همکاری داشته است. وی در ساز های پیانو، گیتار، کیبور مهارت های عالی کسب کرده است. آواکیان از سال ۱۳۶۷ شروع به فعالیت کرده و تا به اکنون این فعالیت ادامه داشته است. در حال حاضر نیز از او به عنوان یکی از سلبریتی های اینستاگرام یاد می شود.

پدر و مادر شوبرت او را از کودکی به فعالیتت در حرفه موسیقی تشویق می کردند و حامی او بودند. شوبرت اولین کیبورد خود را در سن چهار سالگی از خاله مهربان خود دریافت کرد و در سن یازده سالگی به همراه برادر بزرگتر خود یعنی گیلبرت که پانزده سال داشت تمرین های خود را آغاز کرد. شوبرت نواختن پیانو را نیز نزد یکی از استادان پیانو به نام ایساق یاد گرفت و در سن پانزده سالگی در ی گروه شروع به نواختن کرد و بسیار مورد تشویق خانواده و دیگران قرار گرفت.

زمانی که شوبرت هجده ساله بود شروع به شناخت و یادگیری موسیقی های ایرانی کرد و در یکی از کنسرت های بزرگ ویگن نیز حاضر شد. در آخر از آلمان به آمریکا مهاجرت کرده و در گروه معروف بلک کتس مشغول به ساختن آهنگ و تنظیم کنندگی شد و بسیار پیشرفت چشمگیری در این دوران داشت.

عکس های شوبرت آواکیان

برای دیدن عکس های شوبرت چند راه وجود دارد که در این جا به چند مورد اشاره می کنیم. نخستین روش برای دست یابی به عکس های این آهنگساز مراجعه به سایت های معتبر است که می توانید نام وی را در قسمت جستجوگر گوگل وارد کرده و به قسمت تصاویر بروید و عکس های آواکیان را مشاهده کنید. راه بعدی که پیش رو داریم مرجعه به صفحه اینستاگرام است که می توانید با وارد کردن نام شوبرت آواکیان به صفحه او دست پیدا کنید. شاید جالب باشد بدانید با وجود سن زیادش او یکی از مدل های اینستاگرام محسوب می شود.

وی در صفحه اش تصاویری از خود و خانواده و هماکاران قرار داده است و هر یک از این پست ها تعداد بالایی از لایک و کامنت برخوردار است. کامنت هایی که نشان دهنده علاقه زیاد افراد به این آهنگساز معروف است. اکثر کامنت ها سرشار از انرژی مثبت بوده و همین طور تشکر و قدردانی نیز دارد. راهکار دیگری نیز وجود دارد شما می توانید به فضا های مجازی مختلف نظیر یوتیوب سر بزنید و یا کانال های تلگرامی که تصاویر وی را قرار می دهند. عکس های وی بر روی جلد مجلات و روزنامه ها نیز چاپ شده است ولی عکسی از وی با خانواده اش در هیچ سایتی به چشم نمی خورد. با این وجود برخی از سایت ها تیتر خود را عکس های شوبرت و همسرش قرار داده اند که افراد به این سایت ها جذب شده است.

آدرس پیج اینستاگرام شوبرت آواکیان چیست؟

schubertavakian برای دسترسی به پیج شوبرت می توانید نام او را به لاتین در قسمت سرچ اینستا وارد کنید و به صفحه او دست یابید. آدرس پیج اینستارام شوبرت آواکیان نیزشما می توانید با استفاده از این آدرس به راحتی به صفحه وی دست پیدا کنید. شوبرت از تعداد زیادی فالوور برخوردار است.

افراد زیادی طرفدار او هستند و بسیار به او علاقه نشان می دهند و پست های زیادی در صفحه اش قرار داده است و هر پست از تعداد زیادی لایک و کامنت برخوردار است و شوبرت از موضوع بسیبار خوشحال و خرسند است. به دلیل مشغله کاری که شوبرت دارد برای صفحه خود ادمینی انتخاب کرده و او تمام کار های پیج او را انجام می دهد البته زمانی که آواکیان فرصت داشته باشد خودش صفحه اش را مدیریت می کند.

حوزه فعالیت شوبرت آواکیان

حوزه فعالیت شوبرت آواکیان

شوبرت آواکیان آهنگساز و تنظیم کننده و نوازنده است و در ایران متولد شده است ودر یازده سالگی فعالیت موسیقی خود را به همراه برادر بزرگترش شروع کرد و تا به اکنون ادامه می دهد. وی اولین در چهار سالگی اولین کیبورد خود را از خاله عزیزش دریافت کرد و به تدریج به فعالیتش ادامه داد. وی در ساز های پیانو و گیتار و کیبور مهارت زیادی دارد و با استفاده از این ساز ها توانست از محبوبیت بالایی در بین مردم دست پیدا کند و همین طور پیشرفت های چشمگیری در حرفه خود داشته باشد. او با خواننده های بزرگ زیادی همکاری داشته است و این همکاری ها نتیجه بسیار مطلوبی داشته است.

درآمد شوبرت آواکیان

درآمد شوبرت آواکیان

درآمد این آهنگساز حرفه ای و پیشکسوت از راه آهنگسازی و تنظیم و نواختن ساز است و همین طور در کنسرت های خواننده های معروف نیز حضور پیدا می کند و با آن ها همکاری لازم را دارد و از همین طریق درآمدی کسب می کند. دذر هیچ کجا صحبت درباره مقدار قطعی درآمدش گفته نشده است اما می دانیم که این حرفه درآمد بالایی دارد. شوبرت با خواننده های معروف ایرانی زیادی نظیر ابی، شهرام شب پره، گوگوش، ویگن، لیلا فروهر، شهره، منصور و سپیده همکاری هایی داشته است که همین همکاری ها موجب شهرت بیشتر آواکیان شده است.

بهترین کار های شوبرت آواکیان

شوبرت آواکیان فعالیت های گسترده ای در عرصه موسیقی دارد و او با افراد گوناگون فعالیت های زیادی داشته و آهنگ هایی نیز منتشر کرده اند.

دارا ایران

دارا ایران یکی از آهنگ های معروف و زیبا عماد رام با همکاری شوبرت است. این آهنگ با آهنگسازی عماد رام و تنظیم کنندگی شوبرت آواکیان بوده است که در سی تیر ماه ۱۴۰۰ منتشر شده است و جدیدترین کار شوبرت نیز همین آهنگ بوده است.

دو تا چشمات

نام این اثر دوتا چشمات بوده است و موضوع این آهنگ عاشقانه و تک آهنگ است. این آهنگ به تنظیم کنندگی و آهنگسازی شوبرت آواکیان و ترانه سرایی فرید هدایت بوده و به سبک پاپ در سال ۱۰ مهر ماه ۱۳۹۹ منتشر شده است که افراد زیادی را به خود جذب کرده است.

دین شوبرت آواکیان

در هیچ جا در مورد دین شوبرت سخنی گفته نشده است و خود شوبرت آواکیان نیز در جایی صاحبه ای نداشته و خبری در رابطه با بیوگرافی دقیق وی یافت نشده است. شوبرت در ایران متولد شده است و مدت زیادی در آلمان و سپس آمریکا سکونت داشته است و در عرصه موسیقی و نوازندگی فعالیت چشمگیری دارد. در چند سایت نوشته شده است که دین شوبرت آواکیان اسلام است زیرا در ایران به دنیا آمده است و فقط چند سالی ساکن آلمان و آمریکا بوده است. با این وجود این حرف صحت درستی ندارد و فقط درحد یک فرضیه است که چون در ایران به دنیا آمده است پس دینش اسلام است.

دانلود آهنگ های شوبرت آواکیان

دانلود آهنگ های شوبرت آواکیان

برای دانلود کردن آهنگ های شوبرت می توانید چندین کار انجام دهید. نخستین کار این است که به سایت های گوناگون و معتبر سر بزنید و در قسمت سرچ دانلود آهنگ های شوبرت آواکیان را وارد کنید و به تمام آهنگ های وی دست بیابید و دومین روش این است که به کانال های تلگرامی سر بزنید زیرا بعضی از افراد معروف کانال هایی در تلگرام ایجاد کرده و ادمینی برایش قرار می دهند و تمامی کار ها و آهنگ هایش را در این کانال قرار می دهند.

سوالات متداول

 1. شوبرت آواکیان در چه سالی متولد شده است؟

  شوبرت آواکیان در بیست و شش تیر ماه ۱۳۴۷ در تهران متولد شده است و بعد از مدتی به کشور آلمان و بعد از آن به آمریکا مهاجرت کرده است.

 2. شوبرت آواکیان اصالتا اهل کدام کشور است؟

  شوبرت در کشور ایران و در شهر بزرگ تهران متولد شده است و اصالت او به ایران بر می گردد. چون او مدتی در کشور آلمان و آمریکا ساکن بوده است افراد به همین دلیل حاشیه هایی ایجاد کرده اند و گفته اند که وی اصالتا آلمانی است.

 3. چگونه به عکس ها و فیلم های شوبرت دست یابیم؟

  برای دیدن عکس های این نوازنده می توانید به سایت های معتبر سر بزنید و به قسمت تصاویر مراجعه کنید و یا این که به پیجش در اینستاگرام سر بزنید و عکس ها و کلیپ های هنری او را نظاره گر باشید.

 4. همسر شوبرت آواکیان کیست؟

  تا به اکنون خبر و نامی از همسر شوبرت منتشر نشده است. زیرا آواکیان علاقه ای به تلفیق زندگی شخصی و زندگی کاری ندارد و معتقد است که این دو کاملا از یکدیگر جدا هستند.

به این مقاله امتیاز دهید :
mohammad jorjandi

محمد جورجندی مدرس امنیت در فضای مجازی هستم و فعالیت سایت های شرط بندی را بررسی می کنم. همچنین در تلاشم تا بهترین سایت ها را به شما معرفی کنم.