شارمیتا

بیوگرافی شارمیتا به همراه جدیدترین حواشی این مدل ترنس ایرانی

امروزه مدلینگ یکی از شغل های مطرح در دنیا می باشد و افراد بسیاری در این زمینه مشغول به فعالیت می باشند و از این طریق کسب درآمد می کنند. شارمیتا هندویی یکی از مدل های مطرح و خوش استایل در فضای مجازی اینستاگرام و به عبارتی یکی از مدل های اینستاگرام است که به واسطه فعالیت های خود در این شبکه مجازی توانست به شهرت و معروفیت دست پیدا کند برای آشنایی بیشتر با این مدل سرشناس ایرانی با ما همراه باشید.

 • با کلیک بر روی مقاله “مدل شدن در ترکیه” می توانید اطلاعات خود را برای مدل شدن در ترکیه کامل کنید.
شارمیتا کیست؟

شارمیتا کیست؟

شارمیتا یکی از سلبریتی های اینستاگرام و از مدل های مطرح مرد ایرانی است و به عنوان یکی از زیباترین مدل ها در جهان به شمار می رود. این مدل در کودکی اش رنج های بسیاری را متحمل شده است و به عبارتی کودکی پر رنجی را پشت سر نهاده است. در ادامه به توضیحات بیشتری درباره بیوگرافی شارمیتا این مدل خوش استایل و خوش چهره می‌ پردازیم. شارمیتا ملقب به vox sharmita vox در شمال ایران و در بیست و هشتم سپتامبر هزار و نهصد و نود به دنیا آمده است در حال حاضر ۳۱ سال سن دارد، فامیل این مدل هندویی است و به شارمیتا هندویی معروف است. شارمیتا تک فرزند خانواده است و شغل پدر وی تاجر برنج می باشد. او پیش از آن که وارده حرفه مدلینگ شود در سن هفده سالگی در حوزه موزیک مشغول به فعالیت بود.

در رابطه با مشخصات ظاهری این مدل معروف ایرانی باید بگوییم قد او ۱۷۵ سانتی متر و وزن ۷۲ کیلوگرمی دارد، رنگ موی این مدل بلوند شکلاتی است و چشم های روشن و رنگی دارد، شارمیتا به سه زبان فارسی و انگلیسی و عربی کاملا مسلط است. شارمیتا در ایران زندگی می کند اما به کشور های خارجی به دلیل مشغله های کاری هم سفر می‌ کند و با شرکت های مختلف بسیاری همکاری دارد. شارمیتا تنها با یک شرکت همکاری ندارد و با چندین شرکت همکاری دارد و به همین علت هم به او جایزه های متعدد و مختلفی داده شده است.

عکس های شارمیتا را در کجا ببینیم؟

امروزه با پیشرفت تکنولوژی به راحتی می توان با جست و جو در مرورگر گوگل و شبکه های اجتماعی مختلف به عکس های سلبریتی ها و افراد مشهور دسترسی پیدا کنیم. شارمیتا هندویی به عنوان یکی از مدل های معروف در سراسر دنیا عکس هایش در گوگل قابل مشاهده است. اگر چه او مدتی است که از فضای مجازی فاصله گرفته است و در حال حاضر هیچ فعالیتی در این شبکه ها ندارد اما با اندکی جست و جو می توان به فن پیج های این مدل ایرانی دست پیدا کرد و عکس های او را مشاهده کرد.

آدرس پیج اینستاگرام شارمیتا چیست؟

اینستاگرام یکی از شبکه های مجازی محبوب و پر طرفدار در سراسر دنیا به شمار می رود که اکثر سلبریتی ها و افراد مشهور در آن مشغول به فعالیت می باشند و از طریق آن با هواداران خود ارتباط برقرار می کنند. عده بسیاری هم هستند که با فعالیت دراین شبکه مجازی و جذب فالوور بیشتر کسب درآمد می کنند به خصوص آن دسته از افرادی که در حرفه مدلینگ مشغول به فعالیت می باشند. اما شارمیتا هندویی از جمله کسانی است که در حال حاضر در این شبکه مجازی فعالیتی ندارد اما با سرچ نام او می توان به فن پیج هایی که برای او ایجاد شده است دسترسی پیدا کرد و علاوه بر مشاهده عکس های او از اخبار این مدل ایرانی آگاهی یافت.

یوتیوب شارمیتا

یوتیوب شارمیتا

یوتیوب از دیگر شبکه های اجتماعی است که از طرفداران بسیاری برخوردار است اما متاسفانه در کشور ما فیلتر بوده و برای دسترسی به آن باید از فیلترشکن استفاده نمود. یوتیوب از جمله شبکه هایی است که هرچه بازدید کلیپ های شخص در آن زیاد باشد یوتیوب مبلغی را برای صاحب آن در نظر می گیرد و به حساب آن واریز می کند به همین علت افراد بسیاری در آن مشغول به فعالیت بوده و از این طریق کسب درآمد می کنند اما همان طور که در قبل هم اشاره کردیم شارمیتا هندویی نه تنها در اینستاگرام بلکه در یوتیوب هم هیچ گونه فعالیتی ندارد بنابراین نمی توان فیلم های شارمیتا هندویی را در این شبکه مشاهده کرد.

کلاب هاوس یک برنامه اجتماعی است که برقراری ارتباط در آن به صورت صوتی امکان پذیر است و همه چیز در آن به صورت زنده رخ می دهد و کاربران در قالب یک گروه به گفت و گو با یکدیگر می پردازند، در این شبکه تنها تعداد مشخص از افراد قادر به صحبت خواهند بود و سایر افراد فقط شنونده می باشند اما می توانند با اجازه گرفتن به صحبت بپردازند، کلاب هاوس شارمیتا غیر فعال است و در آن هیچ گونه فعالیتی ندارد.

چه حاشیه هایی برای شارمیتا به وجود آمد؟

به طور معمول سلبریتی ها و افراد مشهور خواسته با ناخواسته با حاشیه هایی مواجه می شوند که برخی از آن ها توسط خبرگزاری های مختلف و افراد رقیب ایجاد می شود و برخی دیگر نیز توسط خود شخص و برای جذب فالوور یا طرفدار بیشتر صورت می گیرد. شارمیتا یکی از مدل های آرام و بی حاشیه می باشد که تاکنون خبر و حاشیه ای در رابطه با او منتشر نشده است البته این که در هیچ کدام از فضاهای مجازی فعالیتی ندارد هم بی تاثیر نمی باشد.

درآمد شارمیتا از کجاست؟

شارمیتا هندویی یکی از مدل های خوش استایل و خوش چهره ایرانی است و در حال حاضر در ایران و در شمال ایران اقامت دارد. این مدل معروف به خاطر چهره جذابی که دارد تاکنون برند های مطرح بسیاری از سراسر دنیا خواستار برقراری همکاری با او می باشند. او تاکنون پیشنهاد های متعدد بسیاری را در سراسر دنیا دریافت کرده است به گونه ای که حتی مدیر کشور داری ایتالیا نیز خواستار دعوت و تابعیت او در این کشور را بوده است اما شارمیتا این پیشنهاد را نپذیرفت و به گفته خود او به ایرانی و آریایی خود افتخار می کند و به هیچ وجه حاضر به ترک کشور خود نمی باشد. اما او برای برای حرفه مدلینگ، موسیقی و نوازندگی هر از گاهی به کشور های دیگر سفر کرده و از این طریق کسب درآمد می کند.

او در سال ۲۰۰۹ توانست به عنوان یکی از مدل ها محبوب در کشور ایتالیا برگزیده شود به گونه ای که به او لقب سلطان قلب ها را بخشیده بودند، او با برند prada در سال ۲۰۱۰ قرارداد بست و توانست به عنوان یکی از مدل های قاطع در جهان معرفی شود. این چهره یکی از جذاب ترین و زیباترین مدل ها در سراسر جهان به شمار می رود. حتی این مدل در یک سکانس فیلم اروپایی هم ایفای نقش کرده است و بسیار معروف است.

این مدل در کدام کشور زندگی می کند؟

این مدل در کدام کشور زندگی می کند؟

شارمیتا هندویی مدل معروف و سرشناس ایرانی در حال حاضر در شمال کشور ایران و در شهر آمل سکونت دارد و به ایرانی بودن و این که در این کشور ساکن است افتخار می کند. این مدل ایرانی برای فعالیت در حرفه خود و کسب درآمد هر از گاهی به کشور های دیگر سفر می کند و به گفته برخی از خبر گزاری ها در کشور ایتالیا و در شهر میلان صاحب خانه است.

شارمیتا قبل از عمل چه شکلی بود؟

شارمیتا قبل از عمل هم چهره جذابی داشته است . چشم های او به رنگ آبی روشن است و بینی متناسبی هم قبل از عمل داشته است و در کل عمل های زیادی نکرده است. همان طور که گفته شد قد شارمیتا ۱۷۵ و وزن او ۷۲ کیلوگرم است و از فرم بدن متناسبی برخوردار می باشد و یک ورزشکار است چرا که تمامی مدلینگ ها باید ظاهر متناسب و بدن رو فرمی داشته باشند و این مدل دارای اضافه وزنی نمی‌ باشد.

این مدل ازدواج کرده است؟

به علت عدم فعالیت شارمیتا در شبکه های مجازی تاکنون خبری مبنی بر این که او ازدواج کرده است و یا این که با شخص خاصی در رابطه می باشد یا خیر منتشر نشده است. او یکی از مدلینگ های آرام و بی حاشیه است و آنگونه که به نظر می رسد در حال حاضر مجرد است و وارد هیچ رابطه عاشقانه ای نشده است.

شغل اصلی این مدل چیست؟

شارمیتا به عنوان یکی از مدل های مطرح در دنیا در بسیاری از کشور های مختلف قرارداد بسته و به عنوان مدلینگ مشغول به فعالیت می باشد. او به خاطر چهره جذاب و استایل زیبایی که دارد به خوبی در حرفه خود پیشرفت کرده است و برندهای مطرح بسیاری خواستار همکاری با او می باشند.

آیا این مدل برند خاصی را به نام خود ثبت کرده است؟

اگر چه این مدل معروف ایرانی با برندهای مطرح بسیاری همکاری داشته است اما تاکنون موفق نشده است که برندی را با نام خود ثبت نماید.

این مدل با کدام برند های معروف همکاری داشته است؟

این مدل با چندین شرکت همکاری می‌ کند و از آن ها در مصاحبه های خود نام برده است. شرکت هایی که با شارمیتا همکاری دارد شامل :

 • Zara که یک شرکت در ترکیه است و مدل لباس های بسیار زیبایی منتشر کرده است.
 • Arad
 • hovent star
 • rugby massters
 • adidass هم یک شرکت معروف است که هم در راستای لباس هم کفش و هم کیف فعالیت دارد.
 • hugo boss
 • tarken turky این برند هم یک شرکت ترکی است.

شارمیتا در سال ۲۰۰۸ در بین تقریبا ۷۵ مدل شناخته شده و به عبارت دیگری مدل معروف جهان از طریق جشنواره famode جایزه ای دریافت کرد و به عنوان بهترین و جذاب ترین مدل شناخته شد.
شارمیتا تنها مدلی بود که در آسیا توانست با ۹ برند معروف به صورت همزمان کار کند و در بین ۳۷۰ مدل معروف دیگر باز هم به عنوان برترین مدل شناخته شود.

سوالات متداول

 1. شارمیتا چه کسی است؟

  شارمیتا هندویی مدل معروف ایرانی و در کشور ایران سکونت دارد.

 2. شارمیتا چند سال دارد؟

  این مدل معروف ایرانی در حال حاضر سی و یک سال سن دارد.

 3. آیا شارمیتا مهاجرت کرده است؟

  این مدل جذاب در کشور ایران سکونت دارد و در حال حاضر قصد مهاجرت به هیچ کشوری را ندارد.

 4. شارمیتا در کدام یک از شبکه های مجازی فعالیت دارد؟

  این مدل در حال حاضر در هیچ کدام از شبکه های مجازی مشغول به فعالیت نمی باشد.

به این مقاله امتیاز دهید :
mohammad jorjandi

محمد جورجندی مدرس امنیت در فضای مجازی هستم و فعالیت سایت های شرط بندی را بررسی می کنم. همچنین در تلاشم تا بهترین سایت ها را به شما معرفی کنم.