مهدی مرندی

مهدی مرندی لیبروی تیم ملی والیبال مردان ایران

مهدی مرندی با نام مستعار سیامک یکی از والیبالیست های ایرانی می باشد که در پست لیبرو در بازی ها حضور دارد.

مهدی مرندی کیست؟

مهدی مرندی کیست؟

مهدی مرندی از ۱۰ بازیکن برتر والیبال است که در تاریخ ۲۲ اردیبهشت سال ۱۳۶۵ در شهر قزوین در خانواده ای ۴ نفره متولد شده است. Mehdi Marandi هم اکنون ۳۵ سال سن دارد. قد او ۱۷۲ سانتی متر و وزن او نیز ۶۹ کیلو گرم می باشد. وی در سن ۲۹ سالگی ازدواجی را داشته است و همسرش خانم مهری پهلوانی می باشد. ثمره زندگی Mehdi Marandi و مهری پهلوانی یک دختر به نام رها می باشد. مادر اش او را سیامک صدا می زند و این اسم مستعار او به حساب می آید. مهدی والیبال را از کلاس پنجم دبستان آغاز کرده است.

آدرس پیج اینستاگرام مهدی مرندی چیست؟

مهدی مرندی با آیدی (siamakmarandi19) در فضای اینستاگرام فعالیت دارد. وی در صفحه اینستاگرامی اش محتوا هایی از خانواده و فعالیت اش در والیبال را منتشر می کند. Mehdi Marandi در اینستاگرام طرفداران زیادی را دارد. وی تا کنون در فضای یوتیوب فعالیتی را نداشته است.

عکس های مهدی مرندی را در کجا ببینیم؟

عکس های Mehdi Marandi از همسر و کودکش و فیلم های مصاحبه او در برنامه های مختلف از جمله خندوانه را می توان در صفحه اینستاگرامی او و هم چنین سایت های معتبر در زمینه والیبال تماشا کرد. صفحه طرفداران یا به زبانی فن پیج های مهدی در اینستاگرام نیز مطالب گوناگونی درباره این بازیکن منتشر می کنند که شامل عکس های مختلف از او و خانواده اش نیز می شود. تا کنون عکسی از ماشین Mehdi Marandi در فضای اینستاگرام یا سایت ها منتشر نشده است.

این والیبالیست هم اکنون بازی می کند؟

Mehdi Marandi هم اکنون در پست لیبرو تیم ملی والیبال کشورمان ایران بازی می کند و در ایفای نقشش در والیبال بسیار موفق بوده است. باشگاه کنونی مهدی سپاهان اصفهان می باشد. بیشترین درخشش او در مسابقات انتخابی المپیک تابستانی ۲۰۱۶ بوده است. وی در گذشته در تیم های شهرداری تبریز، پیکان تهران، بانک سرمایه، خاتم اردکان و سایپا ایفای نقش کرده است.

درآمد این والیبالیست بالاست؟

درآمد این والیبالیست بالاست؟

درآمد مهدی مرندی نیز همانند بقیه والیبالیست های تیم ملی مان تقریبا بالا بوده است. این رقم در مقایسه با دستمزد والیبالیست های کشور های دیگر مقدار کمی به شمار می رود.

سوالات متداول

 1. قد و وزن و سن مهدی مرندی چه قدر می باشد؟

  قد او ۱۷۲ سانتی متر و وزن او نیز ۶۹ کیلو گرم می باشد. وی هم اکنون ۲۹ سال سن دارد.

 2. همسر و فرزند Mehdi Marandi چه کسانی هستند؟

  همسر مهدی مرندی خانم مهری پهلوانی می باشند و ثمره زندگی مهدی مرندی و مهری پهلوانی یک دختر به نام رها می باشد.

 3. Mehdi Marandi هم اکنون در چه پستی بازی می کند؟

  مهدی مرندی هم اکنون در پست لیبرو تیم ملی والیبال کشورمان ایران بازی می کند و در ایفای نقشش در والیبال بسیار موفق بوده است.

 4. بیشترین درخشش Mehdi Marandi در چه زمانی بوده است؟

  بیشترین درخشش این بازیکن در مسابقات انتخابی المپیک تابستانی ۲۰۱۶ بوده است.

به این مقاله امتیاز دهید :
mohammad jorjandi

محمد جورجندی مدرس امنیت در فضای مجازی هستم و فعالیت سایت های شرط بندی را بررسی می کنم. همچنین در تلاشم تا بهترین سایت ها را به شما معرفی کنم.