سیا والتون

سیا والتون کیست؟ طراح لباس های امیر تتلو در ایران و ترکیه

سیا والتون طراح و دیزاینر لباس و پوشاک است که به واسطه تهیه و تولید لباس های مخصوص و خاص که تتلو می پوشد معروف شده است و در کشورهای مختلف برای خود فروشگاه زده است و این لباس ها را به فروش می رساند و برای تتلیتیا این امکان را فراهم ساخته تا لباس های امیر تتلو را به تهیه کنند.

سیا والتون کیست؟

سیا والتون کیست؟

سیا والتون دوست نزدیک و طراح لباس های امیر حسین مقصود لو یا همان امیر تتلو (مدیر سایت تتل بت) است. در این پست از سایت برای شما عزیزان و طرفداران همیشگی سایت مطالبی درباره سیا والتون و بیوگرافی و اطلاعات کافی از این شخص آماده کرده ایم‌ که امید واریم از آن لذت ببرید.

سیا تمام لباس های امیر تتلو از جوراب گرفته تا لباس و شلوار او را تهیه و آماده می کند و یک جورایی برند اختصاصی لباس و پوشاک تتلو را مدیریت می کند. او که به طراحی و تولید لباس های مخصوص برای امیر تتلو بوده است از قدیم در کنار امیر تتلو حضور داشته است و به تازگی برای خود و امیر شعبه اختصاصی و فروشگاهی تهیه کرده است که در آن به فروش لباس هایی می کند که معمولا مردم و طرفدارن تتلو آن ها را بر تن امیر تتلو و همچنین امیر دیوا نیز دیده اند.

نسبت سیا والتون با امیر تتلو چیست؟

سیا و امیر تتلو با هم دوست هستند و این دوستی آن ها به مدت ها قبل بر می گردد و از همان قدیم تهیه لباس های امیر تتلو و طراحی نوع لباس پوشیدن امیر تتلو به عهده سیا بوده است. سیا با این‌ کار ها و تهیه لباس هیچ پولی به گفته امیر تتلو از او نمی گیرد فقط تتلو برای او تبلیغ می کند و این گونه یک معامله دو سر برد بدون پرداخت هیچ هزینه انجام می شود.

سیا والتون در گرجستان به چه کاری مشغول بوده است؟

سیا والتون در گرجستان به چه کاری مشغول بوده است؟

سیا والتون زمانی که در گرجستان بود، در زمینه تولید پوشاک فعالیت خود را آغاز کرد. او سعی می کرد تا از طریق اینستاگرام و فضای مجازی فروش خود را بیش تر از قبل کند، تا زمانی که او با امیر تتلو آشنا شد. او پس از مدتی به ترکیه رفت تا فعالیت خود را در این کشور ادامه بدهد. تتلو از او حمایت کرد و او توانست تولید و فروش پوشاک خود را تا حد بسیار زیادی بالا ببرد.

او در این مورد بیان می کند که دوستی با امیر تتلو باعث شد تا او بیش تر دیده شود و پیشرفت زیادی در کار خود داشته باشد. او در مورد زندگی در گرجستان می گوید که در آن کشور زندگی خوبی داشته است اما هیچ وقت حاضر نیست به گرجستان بازگردد و ترجیح می دهد که به یک کشور اروپایی مهاجرت کند. سیا والتون اینستاگرام فعالی دارد، می توانید به آن مراجعه کرده و از فعالیت های او مطلع شوید.

همسر سیا والتون کیست؟

سیا دوست و طراح لباس های امیر تتلو در یک پست در فضای مجازی که منتشر کرده بود که نوشته بود سیا دوماد شود؟ و در آن پست یک عکس آپلود کرده بود که در کنار یک‌ خانم قرار داشت. سیا والتون و همسرش تا به امروز عکس های کمی از یکدیگر در فضای مجازی منتشر کرده اند و یک عکس هم از این زوج در‌کنار امیر تتلو نیز منتشر شده بود. از ازدواج سیا چند سالی می گذرد؛ اما هنوز او بچه و فرزندی ندارد و هیچ پستی در فضای مجازی هم به این مورد اشاره ای ندارد که گویا علاقه به فرزند انگار ندارد.

عکس سیا والتون

عکس سیا والتون

از سیا عکس کمی در فضای مجازی منتشر شده است. او بیشتر سر گرم و مشغول انجام کار های خود و مشغول خرید و آماده کردن شعبه اختصاصی خود بوده است تا در آن به فروش و تهیه لباس های والتون که برند اختصاصی امیر تتلو نیز محسوب می شود می پرداخت. در این صفحه تعدادی عکس از او که در فضای مجازی منتشر شده است را تهیه کرده ایم و برای دانلود و تماشا برای آماده کرده ایم.

پیج اینستاگرام سیا والتون چه نام دارد؟

سیا در اینستا گرام حضور فعال دارد و روز به روز به تعداد فالوور ها و دنبال کنندگانش افزوده می شود. در حال حاضر پیج سیا والتون بیش از صد و بیست هزار دنبال کننده دارد. او در اینستا گرام تا به امروز نزدیک به ۶۰ تا پست منتشر کرده است که بیشتر این پست ها عکس بوده و عکس های جذاب و هنری از خود و بعضا در کنار امیر تتلو نیز منتشر کرده است. برای ورود و دنبال کردن پیج سیا می توانید بر روی لینک زیر کلیک کنید تا وارد پیج رسمی و اصلی سیا شوید و همچنین عکس های او را مشاهده کنید.

فروشگاه سیا والتون کجاست؟

فروشگاه اصلی و شعبه یک والتون که زیر نظر سیا مدیریت می شود در شهر دوبی قرار دارد. قبلا که سیا برای تتلو لباس تهیه می کرد و هیچ فروشگاهی برای خود نداشت چندتا سایت قلابی ساخته شده بود و با عنوان سایت سیا والتون فعالیت می کردند که در آن لباس های فیک و بدون کیفیت و شبیه امیر تتلو رو می فروختند که بعدا با خرید و ساخت شعبه اصلی فروشگاه سیا والتون تمام این سایت ها کنسل شدند. به این صورت فروش برند والتون که برند اختصاصی امیر تتلو نیز است به دست سیا افتاد. او شعبه اول و اصلی خود را به کمک بقیه دوستانش در شهر دوبی خریداری کرده بود و آن را توسعه داده بود.

شغل این فرد چیست؟

سیا یکی از طراحان لباس و تولید کنندگان پوشاک است که این چند سال با دوستی با امیر تتلو و تهیه رایگان لباس های او و روی مد آوردن پوشاک برند والتون توانسته پول و سود خوبی به دست بیاورد. مغازه سیا والتون در این چند سال محلی برای تتل لیتیا بوده و طرفداران این خواننده ایرانی با رفتن به مغازه سیا و خرید لباس های شبیه به تتلو هم از سیا دوست تتلو و هم از خود تتلو نیز حمایت می کنند. سیا قبلا هیچ مغازه و فروشگاهی نداشت و لباس ها را برای تتلو تهیه می کرد و به صورت غیر حضوری به بعضی مشتری ها آن لباس ها را می فروخت که بعدا با کسب درآمد عالی و سود خوب توانست برای خود فروشگاه والتون را بسازد و در آن به صورت حرفه ای برند والتون را به دوست داران تتلو نیز بفروشد.

ماجرای امیر تتلو با این شخص چه بود؟

ماجرای امیر تتلو با این شخص چه بود؟

امیر تتلو که در یکی از مصاحبه هایش گفته بود که پول کافی ندارد و مخارج زندگی اش توسط دوستانش پرداخت می شوند و بعضی از مخارج مثل لباس و باشگاه های بدن سازی که می رود پولی نمی دهد و با تبلیغات برای اون افراد از امکاناتشون استفاده می کند.

یکی از این افراد سیا نام داشت که با نام والتون فعالیت می کرد و در طراحی و دیزاین لباس فعالیت داشت و برای تتلو تمام لباس ها و پوشاک هایش را آماده می کرده است. این فعالیت کاری کم کم به دوستی و صمیمیت این دو شد و با یک دیگر دوست های صمیمی شدند.

این فرد چه حاشیه هایی داشته است؟

دعوای تتلو با سیا والتون یکی از بزرگ ترین حاشیه های او بوده است و تا به امروز این فرد غیر از یکی دو حاشیه کلا از این قضایا دور بوده است. دعوای تتلو و سیا بعد از درگیری تتلو با کوروش مدیر برنامه هایش و حمایت سیا از کوروش نیز بیشتر شد و سیا و کوروش عظیم زاده با حمایت های زیاد و بزرگ از یک دیگر بعد از درگیری با تتلو حاشیه ای برایشان ساخته شد که این حاشیه هم باعث شد. خیلی افراد حق را به این بدهند و بعد از مدتی تتلو در کانال تلگرامی اش مطالبی را منتشر کرده بود و در یکی از جملاتش نوشته بود که داش سیا بزودی پیشم بر می گرده و ما به راحتی از هم جدا نمی شویم.

آیا سیا والتون به تیم تتلو بازگشته است؟

به تازگی هم سیا در صفحه رسمی خود در اینستاگرام پستی را منتشر کرده بود که در کنار امیر تتلو نیز نشسته و عکسی گرفته بودند که همه این ها گواه بر این است که این دو دوباره در کنار هم قرار گرفته اند و دوستی شان دوباره بر قرار شده است.

فیلم عروسی سیا والتون را در کجا مشاهده کنیم؟

برای مشاهده کلیپ های کوتاه و منتشر شده از عروسی سیا می توانید در فضای مجازی و شبکه های اجتماعی مثل اینستاگرام و تلگرام جستجو کنید؛ همچنین به عنوان منبعی مطمئن با جستجو در یوتیوب می توانید بعضی از کلیپ های عروسی سیا را مشاهده کنید.

فیلم عروسی سیا والتون را در کجا مشاهده کنیم؟

ماجرای دزدی سیا والتون و محمد صلاح پور

سیا والتون و امیر تتلو، با یک دیگر درگیر شدند و حواشی بسیاری برای او به وجود آمد که بسیاری از آن ها توسط تتلو در فضای مجازی منتشر شد. یکی از ویدئوهایی که منتشر شده بود در مورد دزدی کردن سیا والتون و یکی از دوستان او به نام محمد صلاح پور بود. در این ویدئو گفته می شد که این دو نفر کلاهبردار هستند و روزانه از افراد زیادی دزدی می کنند.

امیر تتلو بیان کرده بود که سیا والتون در زمینه طراحی و تولید پوشاک فعالیت دارد و به دلیل تبلیغات های امیر تتلو، این پوشاک را با قیمت های بسیار بالایی به طرفداران این خواننده فروخته است. حتی تتلو اعلام کرده بود که لباس های او بسیار بی کیفیت هستند و پول زیادی به جیب می زند. این خبرها باعث شد که آمار فروش او بسیار کم شود و خبرهای زیادی در مورد دزدی او و محمد صلاح پور منتشر شود.

بسیاری از فن های تتلو برای حمایت کردن از خواننده محبوب خود، متریال و کیفیت لباس های سیا را زیر سوال برده و به تولید محتویاتی بر علیه او می پرداختند. این خبرها روز به روز بیش تر می شد تا زمانی که تتلو و سیا والتون با یک دیگر آشتی کردند، اما باز هم تمام مشکلات والتون حل نشد و برای او مشکلات زیادی به وجود آمده بود. سیا والتون پیج اینستاگرام دارد که با مراجعه به آن می توان تصاویر و ویدئوهای مختلفی از او را مشاهده کرد، او روزانه استوری های مختلفی را منتشر می کند و در مورد موضوعات مختلفی صحبت می کند.

چرا این فرد پس از جدا شدن کوروش از تتلو به تیم وی بازگشت؟

زمانی که کوروش و تتلو با یک دیگر درگیر شده بودند، سیا والتون طرف کوروش را گرفت که این موضوع باعث ناراحتی امیر تتلو شده بود. تتلو از والتون جدا شد و با او قطع رابطه کرد اما گفته بود که او نیز به اشتباه خود پی خواهد برد و حتما دوباره به گروه او ملحق خواهد شد. پس از مدتی تصویری از سیا و تتلو منتشر شد که تتلو در آن نوشته بود که سیا مانند برادر من است و ما از یک دیگر جدا نمی شویم.

پس از این موضوع، سیا باری دیگر به گروه تتلو بازگشت و فعالیت و همکاری با یک دیگر را ادامه دادند. اما افراد بسیاری گمان می کردند که این درگیری فقط برای حذب مخاطب بوده است و این دعوا غیر واقعی می باشد. اما به طور کلی سیا والتون با عذر خواهی از تتلو توانست به گروه او وارد شود و رابطه خود را با او از سر بگیرد.

کوروش هم با دیدن این ماجرا بیان کرد که سیا ثبات اخلاقی ندارد و هر زمان، طرف یکی است و در ادامه گفته بود که به هر حال او یکی از طرفداران تتلو است و سیا والتون تتلو را دوست دارد. تتلو هم در مورد سیا بیان کرد که او دوست بسیار خوبی برای من است و تا کنون بسیاری از لباس های تولید خودش را به عنوان هدیه به من داده است و در مورد افشاگری هایی که در مورد تولید پوشاک او کرده بود اعلام کرد که او عصبانی بوده و این صحبت ها سوء تفاهم بوده است.

درآمد سیا والتون از چه راهی و چقدر می باشد؟

درآمد سیا والتون از چه راهی و چقدر می باشد؟

بسیاری از درآمد سیا والتون از طریق فروشگاه لباسی است که در ترکیه دایر کرده است. او تبلیغات فراوانی در فضای مجازی کرد و از این راه توانست مشتریان بسیاری به دست آورد. او پس از این که با تتلو آشنا شد، به عنوان طراح لباس او معرفی شد که این موضوع باعث بیش تر دیده شدن این فرد شد و کار او رونق بیش تری پیدا کرد. البته نا گفته نماند که او برای تتلو هم طراحی های مختلفی را انجام داده است و بابت آن ها پول بسیاری از این خواننده دریافت کرده است.

درست است که او تا کنون لباس های زیادی را به تتلو هدیه کرده است، اما در واقع او با این کار، تبلیغات گسترده ای انجام داده است و بیش تر از همیشه در بین طرفداران این خواننده دیده شد. او اکنون منبع درآمد بسیار خوبی دارد اما تا کنون اطلاعاتی در مورد مقدار درآمدهای او منتشر نشده است. البته سیا والتون یکی از افراد مشهور در فضای مجازی است که با تبلیغ برندهای مختلف توانسته است منبع درآمد دیگری را برای خود ایجاد کند. همکاری سیا والتون و تتلو باعث شد که برند او در تمام دنیا شناخته شود و از بسیاری از کشورها، سفارش داشته باشد.

سوالات متداول

 1. سیا والتون چه نسبتی با تتلو دارد؟

  او طراح لباس و دوست تتلو است.

 2. آیا سیا ازدواج کرده است؟

  بله سیا متاهل است و عکس او در کنار همسرش در سایت قرار داده شده است.

 3. شعبه اصلی فروشگاه والتون کجاست؟

  در دوبی شعبه اصلی والتون واقع شده است.

 4. آیا والتون با تتلو دوباره دوست شده است؟

  بله والتون با انتشار عکسی در اینستا از دوستی دوباره با تتلو خبر داده است.

به این مقاله امتیاز دهید :
mohammad jorjandi

محمد جورجندی مدرس امنیت در فضای مجازی هستم و فعالیت سایت های شرط بندی را بررسی می کنم. همچنین در تلاشم تا بهترین سایت ها را به شما معرفی کنم.