امیر دیوا

بیوگرافی امیر دیوا آهنگار تتلو + عکس بدون ریش او

امیر حسین دلبند که به امیر دیوا معروف می باشد یکی از تنظیم کنندگان آثار امیر حسین مقصود لو یا همان امیر تتلو می باشد. جالب است بدانید که این شخص در حال حاضر یکی از خوانندگان معروف می باشد که طرفداران بسیار زیادی را نیز به خود اختصاص داده است.

در این مقاله قصد داریم که در رابطه با این شخص اطلاعات جذاب و جالبی را به شما ارائه دهیم. در ادامه شما می توانید با مطالعه این پست از اطلاعات هیجان انگیزی پیرو این موضوع بهره مند شوید.

امیر دیوا کیست؟

امیر دیوا کیست؟

امیر دیوا که در حال حاضر یکی از خوانندگان پر طرفدار ایرانی می باشد که اکنون به شهرت های بسیار زیادی رسیده است. وی در ابتدا یکی از آهنگ ساز های گروه امیر تتلو مدیر سایت تتل بت بوده است که در کنار او فعالیت های بسیار زیادی را داشته است. جالب است بدانید که این شخص با گروه زد بازی و تیک تاک نیز همکاری های بسیار زیادی را داشته و به همین وسیله نیز توانسته است معروفیت زیادی را به دست آورد.

امیر دیوا از سن ۱۳ سالگی فعالیت های خود را در زمینه موسیقی به صورت حرفه ای آغاز کرده است و در سال ۸۷ نیز توانسته است فعالیت های هنری خود را در کنار خوانندگان معروف آغاز کند. این شخص اکنون خود یکی از خواننده های پر طرفدار در عرصه موسیقی می باشد که تا به حال آهنگ های بسیار زیادی را خوانندگی کرده است.

امیر دیوا با چه هنرمندانی همکاری داشته است؟

امیر دیوا در زمینه خوانندگی نیز فعالیت زیادی دارد، او صدای زیبایی دارد و توانسته است ترانه های جذابی را منتشر کند. او تا کنون با برخی از هنرمندان و خوانندگان همکاری های مختلفی داشته است که در ادامه به چند مورد از آن ها اشاره می کنیم.

امیر تتلو

امیر تتلو یکی از خوانندگان بسیار محبوب و خوش صدای ایرانی است که امیر دیوا با او در برخی از ترانه هایش همکاری داشته است. آهنگی به نام ریشه منتشر شد که با همکاری تتلو و دیوا تولید شده بود. این ترانه توجه بسیاری را جلب کرد و رضایت کاربران را به دنبال داشت. می توانید این ترانه را در سایت های معتبر موسیقی دانلود نمایید. البته بهتر است بدانید که امیر دیوا درآهنگ سازی و میکس نیز تجربه و مهارت بالایی دارد.

هدیتا

هدیتا یک دختر جوان است که هم اکنون ۲۷ سال سن دارد. او در گذشته یکی از اعضای گروه امیر تتلو بوده است و همکاری های بسیاری با او داشته است. این دختر که ورزشکاری از اصفهان می باشد، ترانه ای را اجرا کرده است که سیندرلا نام دارد. امیر دیوا آهنگ سازی این ترانه را بر عهده داشته است، اکنون می توانید این ترانه را به همراه متن آن از اینترنت به دست آورید.

رضا پیشرو

پیشرو یکی از بهترین رپرهای ایرانی است که طرفداران بسیار زیادی دارد. او تا کنون ترانه های بسیاری را تولید کرده است و دیوا در برخی از ترانه های پیشرو به عنوان آهنگ ساز، تنظیم کننده و میکس و مستر با او همکاری داشته است. آلبوم یوفو یکی از آلبوم های رضا پییشرو است که امیر دیوا در برخی از ترک های این آلبوم با رضا همراه بوده است.

بهترین آهنگ های امیر دیوا کدامند؟

بهترین آهنگ های امیر دیوا کدامند؟

امیر دیوا یکی از معروف ترین خواندگان زیر زمینی می باشد که تا به حال آهنگ ها و ترانه های زیادی را خوانندگی کرده است. البته وی در ابتدا آهنگ ساز بوده است و پس از آن وارد عرصه خوانندگی شده است. در این قسمت از مقاله می خواهیم برخی از آهنگ های جذاب این شخص را به شما معرفی کنیم و توضیحاتی را در رابطه با آن به شما ارائه دهیم.

اتاق خالی

یکی از معروف ترین ترانه ها و آهنگ های امیر دیوا یا همان امیر حسین دلبند اتاق خالی می باشد که در تاریخ ۲۵ مرداد ماه سال ۱۳۹۸ منتشر شده است. موزیک ویدئو این ترانه و آهنگ جذاب در سایت های مختلف قابل دانلود کردن می باشد.

من آرومم

از دیگر ترانه های معروف امیر دیوا من آرومم می باشد که در تاریخ ۲۹ مرداد ماه سال ۱۳۹۹ منتشر شده است. مدت زمان پخش این آهنگ ۴ دقیقه و ۳۱ ثانیه می باشد و افراد زیادی نیز آن ها را دانلود کرده اند.

برو

یکی از ترانه های معروف امیر حسین دلبند برو می باشد که تنظیم آهنگ آن را نیز خود او انجام داده است. از آهنگ ها و ترانه هایی که بیشتر کار های آن را خودش انجام داده است و از بهترین ترانه های وی به حساب می آید.

بی ریشه ها

یکی از آهنگ های امیر دیوا بی ریشه ها می باشد که کار های آهنگ سازی آن را انجام داده است. خواننده این ترانه امیر تتلو می باشد که در سال ۱۳۹۹ منتشر شده است و با کیفیت های مختلف در اینترنت قابل دانلود کردن می باشد.

ادامه داره

از دیگر ترانه های آقای امیر دیوا که از خوانندگان معروف و محبوب در عرصه موسیقی می باشد ادامه داره نام دارد. مدت زمان پخش این آهنگ ۳ دقیقه و ۴۴ ثانیه می باشد و در سایت های مختلف قابل دانلود کردن می باشد.

عکس امیر دیوا

عکس امیر دیوا

راه ها و روش های بسیار زیادی وجود دارد که شما می توانید از طریق آن ها عکس های امیر دیوا را مشاهده کنید. یکی از این راه ها مراجعه به سایت های مختلف اینترنتی می باشد. شما می توانید با یک سرچ ساده در این صفحه های اینترنتی عکس هایی را از این شخص مشاهده کنید. همچنین شما می توانید با یک جست و جوی ساده در پیج های اینستاگرامی نیز عکس های زیادی را از این فرد ببینید. در این قسمت از مقاله می خواهیم یکی از عکس های با کیفیتی که از این شخص تهیه کرده ایم را به شما نشان بدهیم. در ادامه شما می توانید این تصویر را مشاهده کنید.

پیج اینستاگرام امیر دیوا چیست؟

پیج اینستاگرام امیر دیوا چیست؟

افراد زیادی هستند که با فعالیت کردن در اینستاگرام معروفیت زیادی را به دست آورده اند. یکی از این افراد امیر دیوا می باشد که با آدرس amirdva در این فضا فعالیت می کند. او تا به حال نزدیک به ۷۸۲ پست را منتشر کرده است و ۲۹۲ هزار دنبال کننده را در فضای اینستاگرام به خود جذب کرده است. این شخص در این صفحه لایو ها و استوری های بسیار زیادی را برگزار کرده است. شما می توانید با یک جست و جوی ساده در این برنامه پیج مورد نظر خود را پیدا کرده و در صورت تمایل آن را دنبال کنید.

امیر دیوا چه حاشیه هایی داشته است؟

همان طور که خود می دانید برخی از افراد با ایجاد حاشیه هایی برای خود توجه اشخاص زیادی را به خود جلب می کنند. یکی از این افراد نیز آقای امیر دیوا می باشد که تا به حال حاشیه های زیادی را نداشته است. تنها حاشیه این شخص مربوط به ورود به دنیای خوانندگی می باشد که توانست حواشی بسیار زیادی را برای وی به وجود آورد.

نسبت امیر دیوا با امیر تتلو چیست؟

نسبت امیر دیوا با امیر تتلو چیست؟

افراد زیادی هستند که می خواهند بدانند امیر دیوا و امیر تتلو با یک دیگر چه رابطه ای دارند. در این رابطه جست و جو های زیادی را انجام دادیم. در پاسخ به این سوال باید بگوییم که امیر دیوا آهنگ ساز گروه امیر تتلو و از دوستان صمیمی این فرد می باشد. در واقع آن ها هیچ ارتباطی باهم ندارند و فقط از دوستان یک دیگر می باشند.

دانلود آهنگ های امیر دیوا

راه های زیادی وجود دارد که شما می توانید آهنگ های امیر تتلو را در آن ها دانلود کنید. یکی از این راه ها مراجعه به سایت های اینترنتی و جست و جو کردن در آن ها می باشد. همچنین شما می توانید با مراجعه کردن به برنامه هایی مانند تلگرام نیز این ترانه ها و آهنگ ها را پیدا کرده و در صورت تمایل آن ها را دانلود کنید.

تا کنون چه مصاحبه هایی با امیر دیوا صورت گرفته است؟

تا کنون چه مصاحبه هایی با امیر دیوا صورت گرفته است؟

برخی از افراد معروف و سلبریتی ها با مصاحبه ها و گفت و گو هایی که انجام می دهند سعی می کنند به سوالات طرفداران خود پاسخ هایی را ارائه دهند. یکی از این افراد امیر دیوا می باشد که با تی وی پلاس مصاحبه جذابی را کرده است. فیلم این مصاحبه در فضا های مختلفی مانند سایت های آپارات و نماشا موجود می باشد. همچنین این فیلم در برنامه هایی مانند یوتیوب نیز قابل تماشا می باشد.

موزیک ویدیوهای امیر دیوا را در کجا مشاهده کنیم؟

موزیک ویدیوهای امیر دیوا را در کجا مشاهده کنیم؟

راه های زیادی وجود دارد که شما می توانید موزیک ویدئو های امیر دیوا را تماشا کنید. یکی از این راه ها مراجعه به سایت های مختلف اینترنتی می باشد. همچنین شما می توانید در برخی از برنامه های دیگر نیز مانند یوتیوب و نماشا این موزیک ویدئو ها را مشاهده کنید. البته در برخی از کانال های تلگرامی نیز موزیک ویدئو هایی از این خواننده زیر زمینی می توانید ببینید.

امیر دیوا فعالیت خود را در زمینه خوانندگی از چه سالی آغاز کرد؟

یکی از رایج ترین سوالات کاربران این است که آقای امیر دیوا فعالیت های خود را در چه سالی آغاز کرده است. این شخص تا سال ۸۳ آهنگ ساز بوده است و پس از آن وارد عرصه خوانندگی شده است. بنابراین به این نتیجه می رسیم که این خواننده از سال ۱۳۸۳ فعالیت های خود را در این زمینه آغاز کرده است.

مصاحبه امیر دیوا در مورد امیر تتلو به چه خاطر بود؟

مصاحبه امیر دیوا در مورد امیر تتلو به چه خاطر بود؟

یکی از مصاحبه هایی که امیر دیوا انجام داده است با تی وی پلاس می باشد که درباره امیر تتلو صحبت کرده است. او در این مصاحبه گفته است چه کسی گفته من و امیر تتلو باهم قهر هستیم؟ ما با یک دیگر رابطه بسیار نزدیک و دوستانه ای را داریم. وی همچنین در این مصاحبه درباره آرمین تو اف ام نیز گفت و گو هایی را انجام داده است.

امیر دیوا در چه آهنگ هایی با امیر تتلو همکاری کرده است؟

امیر دیوا یکی از آهنگ ساز هایی می باشد که سال های زیادی را با امیر تتلو همکاری کرده است. یکی از این ترانه ها برو می باشد که خواننده آن امیر تتلو می باشد و تنظیم آن نیز بر عهده این خواننده بوده است. از دیگر کار هایی که این دو نفر باهم همکاری داشته اند می توان به ترانه اتاق خالی اشاره کرد که بسیار معروف می باشد.

صحبت های میان امیر دیوا و سحر قریشی

امیر دیوا یکی از دوستان صمیمی امیر تتلو می باشد. چند ماه پیش که ماجرای سحر قریشی و افشاگری های او در مورد تتلو و خانه او منتشر شد، برخی از افراد از سحر قریشی حمایت کردند و برخی دیگر صحبت های امیر تتلو را تایید کرده بودند. افرادی مانند دنیا جهانبخت و ادیتور تتلو اعلام کرده بودند که صحبت های سحر قریشی دروغ می باشد؛ اما امیر دیوا که دوست قدیمی و هم خانه تتلو است، شوک بزرگی را وارد فضای مجازی کرد.

او بیان کرد که صحبت ها و آزارهای سحر قریشی حقیقت دارد و اما او نمی توانسته در این امور دخالت کند. سحر قریشی نیز با یک استوری از او تشکر کرد و از حمایت او خوشحال شده بود. امیر دیوا و سحر قریشی ویدئوهای مختلفی را منتشر کردند و در مورد اتفاقات خانه تتلو صحبت می کردند. می توانید عبارت امیر دیوا سحر قریشی، را در اینترنت بنویسید و ویدئوهای این دو نفر را مشاهده نمایید.

بهتر است بدانید که امیر دیوا آهنگ هایی را نیز اجرا کرده است که باعث شد او طرفداران بیش تری را به دست آورد. برو، خواب بد و اتاق خالی نام تعدادی از ترانه های این خواننده است. می توانید به اینستاگرام او مراجعه نمایید و موزیک ویدئوهای او را مشاهده کنید. البته تمامی ترک های او با کیفیت های مختلف در سایت های موسیقی موجود می باشد.

ماجرای دعوای شدید امیر دیوا و تتلو چه بود؟

ماجرای دعوای شدید امیر دیوا و تتلو چه بود؟

طبق گفته های تتلو، دیوا به جای فکر کردن بر روی قطعه های جدید و تمرکز کردن بر روی فعالیت های خود، در هنگامی که نزدیک به زمان برگزاری کنسرت تتلو بوده است، به فکر خرید ماشین های جدید بوده و وقت خود را برای کارهای بیهوده و فرعی گذاشته بود. این موضوع باعث شده بود که تتلو او را از گروه خود بیرون بیاندازد و گروه خود را کوچک تر کند.

این موضوع باعث درگیری و دعوای این دو هنرمند شده بود و دیوا هم برای خراب کردن وجهه تتلو ویدئویی از منزل او را منتشر کرد. در ویدئویی که از خانه امیر تتلو منتشر شده بود، دیوا قصد داشت که دهان دختری که وارد خانه تتلو شده بود را بگیرد، اما تتلو مانع این کار شده بود. اما دیوا پس از منتشر کردن این کلیپ مدعی شده بود که تتلو قصد آسیب رساندن به این دختر را داشته است.

آدرس چنل یوتیوب امیر دیوا چیست؟

امروزه یوتیوب به عنوان یکی از مهم ترین پلت فرم های مجازی تبدیل شده است که افراد بسیاری در آن فعالیت می کنند. او نیز برای به دست آوردن کاربران بیش تر، در این نرم افزار کانالی را به نام خود ایجاد کرده است و ویدئوهای مختلفی را در آن منتشر می کند. www.youtube.com/@AmirDva آدرس دقیق کانال او در یوتیوب می باشد. امیر دیوا تا کنون بیش تر از ۲۱ هزار سابسکرایبر دارد و حدود ۶۵ ویدئو را در کانال خود قرار داده است.

نا گفته نماند که او از سال ۲۰۱۲ در این برنامه فعالیت داشته است. امیر دیوا اتاق خالی را به کمک امیر تتلو اجرا کرده است و تنظیم کردن و مسترینگ این ترک به عهده نادر کوهستانی بوده است، هم اکنون این ویدئو در یوتیوب این خواننده و هنرمند قرار گرفته است که با مراجعه به کانال او، می توان این ویدئو را تماشا کرد.

سوالات متداول

 1. فعالیت های حرفه ای این شخص از چه سالی آغاز شده است؟

  این فرد از سال ۱۳۸۳ فعالیت های خود را آغاز کرده است.

 2. این شخص با امیر تتلو چه رابطه داشته اند؟

  گفته می شود که امیر تتلو و امیر دیوا رابطه کاری با یک دیگر داشته اند و این شخص آهنگ ساز او بوده است.

 3. از بزرگ ترین حاشیه هایی که این فرد داشته چه بوده است؟

  یکی از بزرگ ترین حاشیه های این شخص ورود به عرصه خوانندگی می باشد.

 4. امیر دیوا از چند سالگی موسیقی را آموخته است؟

  این فرد از سن ۱۳ سالگی هنر موسیقی را یاد گرفته است.

به این مقاله امتیاز دهید :
mohammad jorjandi

محمد جورجندی مدرس امنیت در فضای مجازی هستم و فعالیت سایت های شرط بندی را بررسی می کنم. همچنین در تلاشم تا بهترین سایت ها را به شما معرفی کنم.