مدگل

آتوسا مدگل کیست؟ بیوگرافی و ماجرای جدایی مدگل و جیدال

مدگل و یا آتوسا مدگل، یکی از خواننده های معروف می باشد که البته دوست دختر رپر معروف جیدال نیز می باشد. هم چنین باید بگوییم که  این شخص یکی از شاخ های اینستاگرام نیز می باشد که تا کنون موفق شده است شهرت بسیار زیادی را کسب کند. در ادامه بیوگرافی مدگل را بررسی  خواهیم کرد و زندگینامه او را بررسی خواهیم کرد.

از بیوگرافی آتوسا مدگل چه اطلاعاتی به دست می آید؟

از بیوگرافی آتوسا مدگل چه اطلاعاتی به دست می آید؟

مدگل یکی از خواننده های بسیار خوش صدای رپ فارسی می باشد که علاوه بر خوانندگی به کار تدوین و تنظیم آهنگ نیز مشغول می باشد. او طرفداران بسیار زیادی دارد و هم چنین باید بگوییم که او، یکی از افرادی است که عضو یکی از گروه های رپ ایرانی پر طرفدار به نام پایدار ( گروه عرفان پایدار) می باشد. او در بسیاری از آهنگ ها از افراد پشت صحنه بوده است و به کار تدوین و آهنگ سازی مشغول بوده است. از او به عنوان مدگل پایدار نیز یاد می شود.

نام واقعی این شخص آتوسا است و در عرصه رپ فعالیت پر رنگی داشته است. او تا کنون فیت های زیادی را بیرون داده است و این کار او یعنی خوانندگی ریشه در کودکی او دارد. زیرا او بسیار زیاد به خوانندگی علاقه دارد و از کودکی نیز به کار خواندن علاقه مند بوده است. او بالاخره موفق شده است که به هدف خود برسد و هم اکنون یکی از رپر های بسیار معروف در عرصه رپ می باشد.

آهنگ های محبوب مدگل کدامند؟

مدگل یک خواننده زن بسیار معروف است که یکی از اعضای گروه پایدار می باشد و در این گروه نیز علاوه بر خوانندگی به کار تدوین و آهنگسازی نیز مشغول می باشد. باید بگوییم که این شخص، آهنگ های مختلفی را با افراد دیگری بیرون داده است و چند تا از این کارها را بسیار دوست داشته است؛ که در ادامه این آهنگ ها را معرفی خواهیم نمود.

خدامنو دوست داره

خدامنو دوست داره مدگل

یکی از آهنگ های محبوب و مورد علاقه مدگل، اهنگ خدامنو دوست داره می باشد که از یک ریتم بسیار آرام برخوردار می باشد. این آهنگ را مدگل به تازگی بیرون داده است و بسیار زیاد مورد استقبال قرار گرفته است. هم چنین باید بگوییم که این آهنگ را می توان به راحتی در سایت های مختلف دانلود نمود.

آسمون مدگل

از دیگر آهنگ های بسیار معروف و محبوب مدگل آهنگ آسمان می باشد که این آهنگ را نیز می توان به راحتی از سایت های معتبر دانلود نمود و به آن گوش داد.

آخر دنیا مدگل

از دیگر آهنگ های بسیار زیبای مدگل، آهنگ آخر دنیا می باشد که از یک ریتم بسیار زیبا بر خوردار می باشد و هم چنین دارای یک تم بسیار غمگین است که از آن نیز می توان به خوبی به این موضوع پی برد. این آهنگ را نیز می توان در برخی از کانال های تلگرامی و هم چنین در برخی از سایت های مربوط به دانلود موزیک، دریافت کرد.

دسترسی به اینستاگرام مدگال چگونه است؟

دسترسی به اینستاگرام مدگل چگونه است؟

دسترسی به اینستاگرام مدگل بسیار راحت می باشد و باید بگوییم که می توان با سرچ کردن مدگل اینستا، به راحتی آیدی اینستاگرام این شخص را پیدا نموده و اطلاعات زیادی را در مورد این شخص و هم چنین در مورد کار او در اینستاگرام به دست آورد.

عکس های Madgal را چگونه ببینیم؟

مدگل یک خواننده بسیار مطرح می باشد که  طرفداران بسیار زیادی دارد. باید بگوییم که عکس های این شخص را به چند روش می توان پیدا نمود. اولین و راحت ترین راه مراجعه به اینترنت و سرچ کردن نام او می باشد که با سرچ تنها نام مدگل، عکس های مختلفی از این شخص بالا می آید. هم چنین باید بگوییم از دیگر راه هایی که برای دیدن عکس های او وجود دارد رفتن به اینستاگرام این شخص می باشد که می توان به راحتی در اینستاگرام او عکس های بروزی را از او پیدا نمود و مشاهده کرد.

مدگل و دوست پسرش جیدال رابطه خوبی با هم دارند؟

جیدال از دیگر رپر های بسیار معروف می باشد که گفته می شود دوست پسر آتوسا مدگل می باشد. در مورد این دو نفر نیز شایعه شده بود که این دو نفر با یکیگر دچار مشکلاتی می باشند و می خواهند رابطه شان تمام بشود. اما باید بگوییم که این گونه نیست و باید گفت که این دو از رابطه بسیار خوبی برخوردار می باشند.

مدگل یوتیوب

مدگل علاوه بر اینستاگرام دارای یوتیوب می باشد که در آن نیز به نشر آهنگ های خود و ویدیو کلیپ آهنگ های خود می پردازد. هم چنین باید بگوییم که او در یوتیوب حضور بسیار فعالی دارد و باید بگوییم کلیپ های زیادی در قالب موزیک ویدیو در آن منتشر می کند.

دانلود آهنگ بنفش مدگال

دانلود آهنگ بنفش مدگل

از دیگر آهنگ هایی که از مدگال بسیار پر طرفدار شده است، آهنگ بنفش می باشد که بسیار مورد استقبال قرار گرفت. این آهنگ مدگال با استقبال بسیار زیادی رو به رو شد و به تعداد بسیار زیادی مورد دانلود و بازدید قرار گرفت.

حاشیه های مدگل حول چه موضوعاتی است؟

در مورد حاشیه های مدگل باید بگوییم که مدگل، همیشه در پشت صحنه بوده است و هم چنین تا کنون هیچ خبری مبنی بر حاشیه برای مدگال به وجود نیامده است. هم چنین باید بگوییم که مدگال، یک شخص بسیار آرام در حوزه کاری می باشد و به همین دلیل تا کنون حاشیه های زیادی برای این شخص به وجود نیامده است.

مصاحبه رسمی با Madgal انجام شده است؟

در این خصوص باید بگوییم که تا کنون هیج مصاحبه از این شخص منتشر نشده است و از مدگل هیچ گونه مصاحبه ای منتشر نشده است. او یک خواننده زیر زمینی می باشد و هیچ مصاحبه ای با این شخص منتشر نشده است.

مدگل و جیدال کجا زندگی می کنند؟

مدگل و جیدال از اعضای گروه پایدار می باشند که باید بگوییم این دو نفر هم اکنون در کشور فرانسه زندگی می کنند.

همکاری این خواننده با گروه پایدار انجام شده است؟

پاسخ این سوال مثبت می باشد و باید بگوییم که این شخص، در داخل کشور ترکیه با گروه پایدار آشنا شده است. او در این گروه فعالیت بسیار زیادی دارد و این به صورتی است که از او به عنوان مدگل پایدار نیز نام برده می شود. هم چنین او و دوست پسرش یعنی جیدال با یکدیگر در این زمینه فعالیت می کنند و هم چنین باید بگوییم که این شخص از رابطه خوبی با گروه پایدار برخوردار می باشد.

درآمد آتوسا مدگل از یوتیوبش چقدر است؟

مدگل در یوتیوب بسیار زیاد فعال می باشد و هم چنین باید بگوییم که این فرد، موزیک ویدیو های بسیار زیادی را در این برنامه منتشر می کند. باید گفت که این فرد، از یوتیوب درآمد بسیار زیادی دارد زیرا پست های او در یوتیوب از بازدید بسیار بالایی برخوردار می باشد و باید بدانیم که یوتیوب در ازای بازدید بالای پست، به کاربران خود مبلغی را واریز می کند.

موزیک ویدیوهای مدگل چگونه است؟

مدگل موزیک ویدیو های زیادی را تا کنون ساخته و منتشر کرده است و از این نظر باید بگوییم که ای شخص در موزیک ویدیوها بسیار خوب ظاهر شده است. هم چنین باید بگوییم که در برخی از موزیک ویدیو ها صورت خود را پوشانده است و در برخی دیگر نیز، با چهره عادی خود نمایان شده است.

نظر خانواده آتوسا درباره رابطه او با جیدال چیست؟

خانواده آتوسا مدگل در مورد رابطه او با جیدال حرف خاصی ندارند و اختیار زندگی آتوسا را به دست خودش داده اند. هم چنین باید بگوییم که خانواده او گویا با رابطه او با جیدال مشکلی ندارند و باید گفت که بلکه از او حمایت هم می کنند. آتوسا با حمایت خانواده خود به گروه پایدار و هم چنین به دنیای موسیقی پیوسته است و باید بگوییم که حمایت خانواده خود را همیشه داشته است.

سبک لباس پوشیدن آتوسا مدگل چه نوعی است؟

سبک لباس پوشیدن آتوسا مدگل چه نوعی است؟

آتوسا madgal از سبک خاصی در لباس پوشیدن برخوردار نمی باشد و همیشه سعی داشته است که بسیار مرتب و شیک پوش باشد. به همین دلیل در عکس های او نمی توان لباس های عجیب و غریب را مشاهده نمود؛ زیرا او از تمامی راه هایی که باعث می شود برای او حاشیه ایجاد بشود دوری می کند و به همین جهت او از سبک آنچنان خاصی در لباس پوشیدن پیروی نمی کند.

چرا آتوسا مدگل از جیدال جدا شده است؟

علی جیدال و آتوسا نزدیک به ۷ سال می باشد که با هم در ارتباط هستند و رابطه عاشقانه دارند. آشنایی این دو نفر با یک دیگر در فضای مجازی صورت گرفته است و در طی این ۷ سال آتوسا مدگل و علی جیدال با یک دیگر با تمام سختی هایی که سر راهشان وجود داشت زندگی کرده‌ اند و رابطه خوبی را با هم داشته اند و در نهایت پس از تحمل تمام سختی ها بالاخره در کشور فرانسه در کنار یک دیگر زندگی می کردند.

طریقه آشنایی آتوسا و علی جیدال به گونه ‌ای بود که آن را در یکی از کلیپ های یوتیوب خود تعریف کردند و ما به آن اشاره می کنیم. داستان آشنایی از این قرار است که حدود چند سال پیش آتوسا مدگل یک دورهمی در تهران برگزار می کند و تعداد بسیاری از دوستان خودش را به مهمانی دعوت می کند و یکی از دوستانش تصمیم می گیرد که علی جیدال را به این مهمانی ببرد و به این طریق آشنایی آن ها صورت می گیرد.

در نهایت علی جیدال در پایان مهمانی شروع به نواختن گیتار می کند که این حرکت او باعث جلب توجه آتوسا مدگل می‌ شود. او می ‌گوید که علی توانست با این کار مرا جذب خود کند و دلم را ببرد در نهایت این مهمانی باعث شد تا آتوسا و علی جیدال با یک دیگر ۷ سال رابطه داشته باشند ولی آن ها در حال حاضر از هم جدا شده اند و دلایل این جدایی مشخص نیست آن ها اکنون تنها دوست های صمیمی یک دیگر هستند.

دوست پسر جدید آتوسا مدگل کیست؟

دوست پسر جدید آتوسا مدگل کیست؟

همان طور که گفته شد و می دانید، آتوسا مدگل و دوست پسر سابقش علی جیدال، پس از گذشت هفت سال رابطه عاشقانه از هم جدا شدند. مدگل در یکی از مصاحبه هایش گفته بود که رابطه او و دوست پسرش ازدواجی بوده است و قصد ازدواج با یک دیگر را داشته اند اما آن ها به هر حال پس از گذشت سال ها دوستی به رابطه شان خاتمه دادند.

پس از آن آتوسا اعلام کرد که با فرد جدیدی وارد رابطه شده است است، اما هنوز نامی از او منتشر نشده است. اما شما اگر می خواهید به طور دقیق او را بشناسید می توانید به کانال یوتیوب آتوسا مدگل سر بزنید، این گونه ممکن است بتوانید در کلیپ های او دوست پسر جدید مدگل را ببینید.

آتوسا مدگل مثلث برمودا

آتوسا مدگل مثلث برمودا

سال ها پیش آتوسا کلیپی به نام مثلث برمودا در یوتیوب خود منتشر کرده بود که این کلیپ در زمان انتشار خودش بسیار جنجال به پا کرد و یکی از کلیپ های ترسناک او به شمار می رفت. در این کلیپ آتوسا در مورد مثلث برمودا تئوری های مختلفی را بیان می کند. اگر شما نیز علاقه دارید که این کلیپ را مشاهده کنید، می توانید به کانال یوتیوب آتوسا مدگل مراجعه کنید و یا اگر دسترسی به کانال یوتیوب برای شما سخت است، می توانید با یک سرچ ساده در گوگل، این کلیپ را در سایت هایی نظیر آپارات مشاهده کنید.

آتوسا مدگل سعی کن نخندی

چالش سعی کن نخندی یکی از چالش های طنز بود که آتوسا مدگل کلیپ های مختلفی را از این چالش اجرا کرده است و آن را در فضای مجازی منتشر کرده است. او این چالش را با افراد مختلف امتحان کرده و ویدئو های آن را در یوتیوب خود به اشتراک گذاشته است که در صورت علاقه مندی می توانید این ویدئو کلیپ ها را به طور مستقیم در یوتیوب ببینید و یا اگر به یوتیوب دسترسی ندارید، می توانید به پیج اینستاگرامی آتوسا مراجعه کنید و بسیاری از کلیپ های او را در پیجش مشاهده کنید. این چالش یکی از پر ببینید ترینچالش های آتوسا مدگل بوده است.

این رپر با چه خواننده هایی همکاری کرده است؟

آتوسا مدگل تا به حال همکاری های زیادی با افراد مختلف نداشته است و اکثر موزیک های خود را به صورت تنها خوانده است، آتوسا موزیک های معروف بسیاری را منتشر کرده است که در صورت علاقه می توانید آن ها را از سایت های مختلف و معتبر دانلود کرده و گوش کنید. در ادامه این بخش قصد داریم در مورد همکاری های مختلف آتوسا مدگل صحبت کنیم پس با ما همراه باشید.

گروه پایدار

یکی از گروه هایی که آتوسا مدگل به آن ها علاقه زیادی داشته است و با آن ها همکاری کرده است گروه پایدار می باشد، این گروه از دوستان صمیمی او می باشند و آتوسا مدگل در لایو خود اعلام کرد که تجربه همکاری با آن ها از شیرین ترین تجربه های او بوده است.

تتلو

چندی پیش خبری در وب سایت های مختلف پخش شد مبنی بر ایی که آتوسا مدگل و امیر تتلو قصد همکاری با یک دیگر را دارند، اما در آن ها در نهایت فعلا با هم همکاری نداشته اند، باید منتظر ماند تا دید که آیا این خبر صحت دارد یا خیر.

علی جیدال

همان طور که می دانید، علی جیدال دوست پسر سابق آتوسا بوده است و آن ها همکاری های بسیاری با هم داشته اند، حتی در زمان رابطشان با هم، با گروه پایدار نیز همکاری می کردند.

آتوسا مدگل و فرشاد سایلنت

آتوسا مدگل و فرشاد سایلنت

فرشاد سایلنت نیز مانند آتوسا یکی از یوتیوبر های معروف ایرانی می باشد که کلیپ های وایرال شده بسیاری در اینستاگرام و یوتیوب و در کل فضای مجازی دارد. در چند کلیپ فرشاد سایلنت و آتوسا مدگل با هم حضور داشتند و این کلیپ ها ببش تر چالش هایی بوده اند که این دو یوتیوبر با هم اجرا کرده اند.

یکی از این چالش ها، چالش سعی کن نخندی است که در یک بخش از این مقاله به آن پرداخته ایم و در صورت علاقه می توانید آن را مطالعه کنید و یا حتی می توانید این کلیپ را به طور مستقیم در کانال یوتیوب آتوسا مدگل و یا کانال یوتیوب فرشاد سایلنت نیز مشاهده کنید.

سوالات متداول

 1. نام دیگر مدگل چه چیزی می باشد؟

  نام دیگر مدگل، آتوسا است که البته بیشتر با نام مدگل معروف است.

 2. مدگل در چه کاری فعالیت می کند؟

  مدگل در حوزه موسیقی فعالیت می کند و به کار خوانندگی و تدوین و ساخت موزیک مشغول می باشد.

 3. دوست پسر مدگل کیست و چه نام دارد؟

  در حال حاضر موضوعی که بسیار مورد توجه قرار گرفته است، دوست پسر جدید مدگل پس از جدایی از جیدال است.

 4. جیدال و مدگل در کدام گروه فعالیت می کنند و مکان فعالیت ان ها کجا می باشد؟

  باید بگوییم که جیدال و مدگل در گروه پایدار فعالیت می کنند و در کشور ترکیه مشغول فعالیت می باشند.

۵/۵ - (۱ امتیاز)
mohammad jorjandi

محمد جورجندی مدرس امنیت در فضای مجازی هستم و فعالیت سایت های شرط بندی را بررسی می کنم. همچنین در تلاشم تا بهترین سایت ها را به شما معرفی کنم.