گروه های رپی

گروه های رپ ایرانی در دهه ۸۰ + بیوگرافی و حواشی اعضای آن ها

در این مقاله می خواهیم شما را با گروه های رپی در رپ فارسی آشنا کنیم و در رابطه با فعالیت های آن ها توضیحاتی را برای شما بیان کنیم. افرادی که علاقمند با آشنایی و شناخت این گروه ها هستند با مطالعه این مقالعه می توانند اطلاعاتی در رابطه با این گروه کسب کنند. این مقاله را مطالعه کنید و تا پایان مقاله با ما همراه باشید.

لیست برترین گروه های رپ ایرانی

لیست برترین گروه های رپ ایرانی

حتما تا کنون آهنگ های گروه های مختلف رپ ایرانی را شنیده اید. تمامی این گروه های سعی دارند که فعالیت و حرفه خود را در زمینه رپ گسترش بدند تا از این طریق بیشتر مورد توجه همه قرار بگیرند. برخی از این گروه ها آن طور که باید شناخته شده نمی باشند و برخی دیگر اما در سطح گسترده ای شهرت دارند. در ادامه قصد داریم برترین گروه های رپ ایرانی را معرفی کنیم تا به طور کامل با آن ها آشنا بشوید.

گروه زد بازی

زد بازی یکی از قدیمی ترین گروه های رپ ایرانی می باشد که از سال ۱۳۸۱ فعالیت خود را آغاز کرده است. از اعضای این گروه می توان به مهراد هیدن، علیرضا جی جی، سیجل، نسیم پاریزه، سهراب ام جی و سامان ویلسون اشاره کرد.

گروه ملتفت

ملتفت نام یکی دیگر از گروه های رپ ایرانی می باشد که از سال ۱۳۸۹ فعالیت خود را در این حوضه شروع کرده است. بنیان گذار این گروه سروش هیچکس می باشد و از دیگر اعضای آن می توان به مهدیار آقاجانی، اشکان فدایی، علی قاف، ریویل و شاپور اشاره کرد. البته باید بگوییم که اخیرا هیچکس و ریویل از این گروه جدا شده اند و بین اعضای آن مشکلات بسیاری نیز به وجود آمده است.

گروه پایدار

از اعضای گروه پایدار می توان به عرفان پایدار، خشایار، افرا، سرکش، تهم، پاپا و جیدال اشاره کردو همچنین لازم است بدانید که بنیان گذار گروه پایدار عرفان می باشد و اخیرا علی جیدال نیز از آن ها جدا شده است.

گروه کاغذ

کاغذ نام یکی دیگر از گروه های رپ ایرانی می باشد و از جمله اعضای آن می توان به حصین ابلیس، شایع و صادق اشاره کرد. البته باید بگوییم که گروه کاغذ اکنون همانند قبل فعالیت زیادی ندارد.

گروه وانتونز

وانتون یکی از گروه های معروف و پرطرفدار ایرانی می باشد و افرادی چون کوروش وانتونز، آرتا، سمی لو و رها نیز در آن فعالیت دارند. این گروه حدود دو سال است که شهرت زیادی به دست آورده و در سطح گسترده ای دیده شده است.

گروه صامت

صامت یکی از قدیمی ترین بندهای رپ فارس می باشد که مهم ترین اعضای آن سروش هیچکس و رضا پیشرو بوده اند. البته باید بگوییم که همکاری اعضای این گروه ادامه نداشت و از هم جدا شدند.

گروه ریل

یکی دیگر از گروه های معروف رپ ایرانی نیز ریل می باشد و اعضای آن همیشه سعی داشتند که ترک های حرفه ای را در اختیار مخاطبان خود قرار بدهند.

گروه جوهر

جوهر نام یکی از گروه های دیگری می باشد که حصین ابلیس تاسیس کرده است و تلاش بسیاری در آن داشته است. این هنرمند علاقه بسیاری به همکاری با دیگر رپرها دارد.

گروه اصلی

اصلی نیز نام یکی دیگر از بندهای رپ فارس می باشد که اعضای آن سال های زیادی در زمینه رپ فعالیت داشته اند و سعی می کنند که موزیک های حرفه ای در اختیار مخاطبان خود قرار بدهند.

گروه دیوار

گروه دیوار یکی از پرطرفدار ترین گروه های رپ ایرانی می باشد که بهرام نورایی آن را تاسیس کرده است. این گروه در سطح گسترده ای شناخته شده می باشد و آثار کم نظیری را در اختیار مخاطبان خود قرار داده است.

گروه تیک تاک

امروزه گروه های بسیار زیادی هستند که در سبک رپ در حال فعالیت می باشند و فعالیت های زیادی انجام می دهد و بسیار محبوب و مشهور هستند که یکی از ان گروه ها شامل تیک تاک است؛ یکی از مشهور ترین گروه های رپ ایرانی است که بسیار مشهور و محبوب می باشد اعضای گروه تیک تاک شامل: خشایار اس آر، سینا مافی و سینا ساعی است که با همکاری یکدیگر توانسته اند به شهرت برسند.

گروه های رپ ایرانی نسل 4

گروه های رپ ایرانی نسل ۴

این روزها رپرهای نسل چهار در سطح گسترده ای شناخته شده می باشند و همه آن ها سعی دارند که فعالیت های بیشتری داشته باشند تا بتوانند جایگاه خاصی در دنیای رپ به دست آورند. همچنین باید بدانید که برخی از آن ها گروه هایی را تشکیل داده اند تا از این طریق بتوانند موزیک حرفه ای در اختیار مخاطبان خود قرار دهند.

چنین اقدامی از سمت آن ها معمولا با واکنش های مختلفی رو به رو می باشد و هر فردی سعی دارد که مطابق با سلیقه خود در این رابطه نظری را ارائه بدهد. در ادامه به معرفی برخی از بندهای رپ فارس نسل چهار خواهیم پرداخت.

گروه زد و بند

در رابطه با این گروه باید بگوییم که زد و بند یکی از لیبل های قدیمی رپ ایرانی می باشد که نخستین بار توسط حمید صفت تاسیس شد. از اعضای این گروه می توان به خود حمید صفت، کامیار بامداد، آکیو، آردا، هومان، امیر ای پی و یکی از رپرهای نسل چهار به نام گاد پوری اشاره کرد. این گروه تا کنون موزیک های زیادی را در اختیار مخاطبان خود قرار داده است و مورد حمایت افراد بسیاری قرار دارد. همکاری گاد پوری با این لیبل واکنش های زیادی را به همراه داشت اما این رپر نسل چهاری مدعی است که از این موضوع خوشحال می باشد و سعی دارد که به همکاری خود با زد و بند ادامه بدهد.

گروه بلاد

بلاد نام گروهی دیگری از رپرهای نسل چهار می باشد و از اعضای آن می توان به هیپ هاپولوژیست، اشکان کاگان، سیناتزا و ویناک اشاره کرد. اعضای این لیبل مدت زمان زیادی است که با یکدیگر همکاری می کنند و سعی دارند موزیک های حرفه ای در اختیار مخاطبان خود قرار بدهند که البته در این مسیر نیز بسیار هم موفق بوده اند. این روزها علاقه مندان به رپ فارسی این گروه را در سطح گسترده ای می شناسند و سعی دارند که اعضای آن را حمایت بکنند.

آهنگ های گروه های رپ ایرانی نسل چهار را می توانید از طریق برخی سایت ها دانلود کنید و یا با مراجعه به برخی اپلیکیشن های پخش موزیک آن ها را بشنوید. در نتیجه با چنین اقدامی می توانید بیشتر با آن ها آشنا شوید.

اسم گروه های رپی ایران چیست؟

گروه موسیقی رپ فارسی فعالیت های زیادی انجام می دهند و بسیار پر طرفدار و محبوب هستند. اعضای گروه های معروف رپی را در ادامه این مقاله برای شما نام می بریم و معرفی می کنیم. گروه های رپر تلگرام نیز آهنگ های خود را منتشر می کنند و افرادی که علاقمند به اهنگ های این گروه هستند به راحتی می توانند آهنگ های ان را دانلود کنند. در این قسمت از مقاله نام گروه های رپر ایرانی را برای شما ذکر می کنیم‌.

جادوگران نام یکی از گروه های رپر ایرانی است که بسیار محبوب و مشهور می باشد و افرادی که علاقمند به دانلود آهنگ های این گروه هستند؛ به راحتی می توانند به سایت های مختلف و صفحات مجازی مختلف مراجعه کنند و اهنگ های این گروه را دانلود کنند.

گروه های رپی در تلگرام

گروه های رپی در تلگرام

امروزه در گروه های تلگرام نیز خوانندگان زیادی هستند که فعالیت می‌ کنند و این فعالیت ها را در تلگرام به اشتراک می‌ گذارند. اکثر این خوانندگان و گروه های مشترک سعی دارند که در تلگرام نیز فعالیت داشته باشند و از طریق کانال های تلگرامی محتویات بیشتری تولید کنند و کلیپ های بهتری را با طرفدارانشان به اشتراک بگذارند؛ زیرا ممکن است با فیلتر شدن اینستاگرام و دیگر شبکه های مجازی تنها راه ارتباطی آن ها تلگرام باشد و آن ها از طریق تلگرام به شهرت برسند.

گروه های رپ خارجی معروف

در ادامه می خواهیم در رابطه با گروه های رپر خارجی صحبت کنیم. اسلاترهاوس (انگلیسی: Slaughterhouse) یک ابر گروه هیپ هاپ آمریکایی تشکیل شده از رپرهای کروکد آی، جو بادن، جوئل اورتیز، رویس دا۹’۵ بود. آن ها عضو شیدی رکوردز و اینتراسکوپ رکوردز بودند. بیستی بویز(به انگلیسی: Beastie Boys) یک گروه رپ آمریکاییست و از پرسابقه‌ ترین گروه‌های هیپ هاپ جهان است. مبدا این گروه نیویورک است.سول اینتنت (به انگلیسی: Soul Intent) گروه هیپ هاپ آمریکایی بود که اعضای آنرا امینم، چائوز کید، پروف، مانیکس و دی‌ جی باترفینگاز تشکیل می‌ دادند. در ۱۹۹۰ آن ها بِیسمنت پروداکشنز نیز نامیده شدند.

اعضای گروه ملی رپ

اعضای گروه ملی رپ

 • آئین
 • امیر رقاب
 • امیر مهدی
 • بامداد
 • بن
 • بهرام
 • بیداد
 • پرداد
 • پیکار
 • تس
 • تهم
 • حامد اسلش از اعضای گروه ها رپی
 • رخ
 • رض
 • ریویل
 • سهیل سرب
 • سورنا
 • شایع
 • صادق
 • صفیر
 • ضال
 • عارف
 • فدایی
 • فرزان
 • فرشاد
 • قاف
 • کابوس
 • کجراه
 • نوید
 • همزاد

ویدیوهای گروه های رپ ایرانی

شما می توانید برای دیدن ویدیو های گروه های رپر ایرانی به اینستاگرام آن ها مراجعه کنید و یکی از بهترین روش‌ها نیز رفتن به گوگل است؛ زیرا از طریق گوگل می توانید تمامی کلیپ هایی که آن ها با محتویات مختلف به اشتراک گذاشته اند را ببینید یکی دیگر از راه‌ها این است که این ویدیوها را در یوتیوب نیز مشاهده کنید. زیرا برخی از گروه‌های رپ ایرانی در یوتیوب نیز فعالیت دارند.

ویدیو های گروه های رپ خارجی

ویدیو های گروه های رپ خارجی

از طریق راه های زیر می توانید ویدیوهای گروه های رپ خارجی را مشاهده کنید و از محتویات آن بهره مند شوید.

 • اینستاگرام
 • یوتیوب
 • گوگل

مصاحبه با گروه های رپی معروف ایران

اخیراً مصاحبه های زیادی با گروه های رپ در ایران انجام می‌ شود و آن ها ایین مصاحبه را با طرفدارانشان به اشتراک می‌ گذارند و در برنامه‌های زیادی شرکت می‌ کنند تا طرفدارانشان نسبت به آن ها شناخت بیشتری داشته باشند. این مصاحبه ها را می توانید از طریق پیج اینستاگرام آن ها نیز مشاهده کنید.

درامد گروه های رپی از کجاست؟

در این قسمت از مقاله در رابطه با درآمد گروه های رپر توضیحاتی را برای شما بیان می کنیم تا شما بدانید که این افراد به چه صورت کسب درآمد می ‌کنند در واقع این افراد با فروش آلبوم ‌های خود و برگزاری کنسرت های مختلف و در کشورهای مختلف کسب درآمد می ‌کند. آن ها به دلیل شهرت بسیار زیادی که دارند و زمانی که در کشور های مختلف کنسرتی را برگزار می کنند کنسرت های آن ها بسیار پر بازدید می باشد که برای آن ها درآمد بسیار زیادی را به همراه دارد و شما می توانید به مراجعه کردن به سایت های مختلف این کنسرت ها را تماشا کنید‌.

اینستاگرام رپرها و گروه های رپی ایران

اینستاگرام رپرها و گروه های رپی ایران

امروزه رپر ها از طریق شبکه های مجازی فعالیت های بسیار زیادی را انجام می‌ دهند و شما می توانید از طریق اینستاگرام آن ها را دنبال کنید. یکی از بهترین روش ها برای دنبال کردن آن ها این است که نام آن ها را در قسمت جستجو اینستاگرام سرچ کنید تا گروه های خوانندگان رپر ایران برای شما بالا بیاید و اگر نام این گروه ها را می دانید نیز به انگلیسی سرچ کنید تا تمامی پیج هایی که مربوط به این گروه ها می باشد را بیا بید و پیج اینستاگرام آن ها را دنبال کنید. آن ها در اینستاگرام فعالیت های خودشان را به اشتراک می‌ گذارند و تیزرهای آهنگ های جدیدشان را نیز با طرفدارانشان به اشتراک می گذارند و برخی از آن ها نیز عکس های دسته جمعی با هم در این شبکه اجتماعی به نمایش می گذارند.

گروه های بزرگ رپ ایرانی چه کسانی هستند؟

عکس گروه های رپی را چگونه می توان مشاهده کرد؟

در واقع به دلیل اینکه این گروه ‌ها بسیار پرطرفدار و محبوب هستند و با توجه به فعالیت هایی که انجام می دهند به شهرت رسیده اند مشاهده کردن عکس های این گروه کار دشواری نمی باشد. شما به راحتی می توانید با مراجعه کردن به صفحات مجازی مختلف و سایت‌ های مختلف و شبکه های اجتماعی مختلف به راحتی می توانید تمامی عکس های این گروه را مشاهده کنید. حتی تعدادی از این گروه‌ هایی که در حال فعالیت هستند در پیج اینستاگرامی نیز فعالیت می کنند تا تمامی طرفداران و هواداران آن ها به راحتی بتوانند عکس های اعضای این گروه را مشاهده کنید؛ با مراجعه کردن پیج اینستاگرام این گروه به راحتی می ‌توانید عکس های اعضای این گروه را مشاهده کنید.

کنسرت گروه های رپی در خارج از کشور

در پایان مقاله نیز می خواهیم در رابطه با کنسرت های خواننده ها و گروه های رپ با شما صحبت کنیم و بگوییم که آن ها چه کنسرت‌ هایی را به اشتراک می گذارند. در واقع یکی از بهترین راه‌ هایی که تمامی خوانندگان و گروه های رپر می توانند از طریق آن کسب درآمد کنند این است که کنسرت برگزار کنند.

این کنسرت ها آن ها را به هدفشان نزدیک‌ تر می‌ کند و همچنین باعث می‌شود که تعداد طرفدارانشان نیز بالاتر برود و یکی از بهترین راه هایی باشد که آن ها به اوج شهرت برسند و طرفدارانشان حاضر باشند کیلومترها راه را طی کنند تا به کنسرت آنان بروند. گروه‌های رپی در خارج از کشور کنسرت برگزار می‌ کنند و این کنسرت ها بسیار باشکوه برگزار می شود و تمامی طرفداران در این کنسرت ها حضور پیدا می‌ کنند تا آهنگ های خواننده موردنظرشان را به صورت زنده گوش کنند.

کدام یک از گروه های رپ ایرانی منحل شده اند؟

کدام یک از گروه های رپ ایرانی منحل شده اند؟

در این رابطه باید بگوییم که برخی از گروه های رپ ایرانی نیز بنابه دلایلی منحل شده اند. به عنوان مثال گروه صامت در این لیست قرار دارد و بعد از مدتی اعضای آن از هم جدا شده اند. همچنین باید بگوییم که گروه زدبازی نیز مدتی منحل شد اما اخیرا مطابق با برخی خبرها گفته شده که قصد همکاری با یکدیگر را دارند.

سوالات متداول

 1. گروه های رپ ایران چه فعالیت هایی انجام می دهند؟

  گروه های رپ فارسی ایران اهنگ هایی با بازخوردهای بالا به اشتراک می گذارند.

 2. گروه های رپ ایرانی چه فیت هایی انجام می دهند؟

  گروه های برتر رپ فارسی معمولا فیت هایشان جنجالی است.

۵/۵ - (۱ امتیاز)
mohammad jorjandi

محمد جورجندی مدرس امنیت در فضای مجازی هستم و فعالیت سایت های شرط بندی را بررسی می کنم. همچنین در تلاشم تا بهترین سایت ها را به شما معرفی کنم.