نیکیتا سوسنی

تاریخ تولد نیکیتا سوسنی خواننده آکادمی گوگوش به همراه بررسی حواشی

زندگینامه نیکیتا سوسنی اینگونه است که او یکی از شاخ های اینستاگرام و البته خواننده هایی است که در ابتدای راه خود از طریق آکادمی گوگوش مطرح شود و توانست پس از این مسابقه خوانندگی را ادامه دهد و همچنین تعدادی آهنگ و کلیپ نیز از خود منتشر کرد و این گونه شهرت یافت. در ادامه برای بررسی زندگی و آهنگ های این خواننده جذاب با ما همراه باشید.

بیوگرافی نیکیتا سوسنی

بیوگرافی نیکیتا سوسنی

نیکیتا، در خانواده ای هنر دوست متولد شد و همیشه رقص و موسیقی را در برنامه اش قرار می داد. در پاسخ به این سوال که نیکیتا سوسنی متولد چه ماهی است؟ باید بگویم که تاریخ تولد نیکیتا سوسنی در ۲۵ اسفند ماه است. زاده شهر نیشابور، که در یک سالگی از ایران مهاجرت کردند و او بزرگ شده سوئد می باشد. نیکیتا از سن ۷ سالگی به مدت ۶سال نوازندگی ویالن را شروع و ادامه داد؛ همچنین متوجه شد که می تواند در کنار نواختن، خوانندگی هم کند.

فعالیت های نیکیتا در کودکی و نوجوانی

وی در ۶ سالگی وارد مدرسه رقص شد. در ابتدا به عنوان سرگرمی و تفریح اما در سال های پیشرو توانست باله را به طور جدی اجرا کند، به طوری که در حال حاضر به عنوان مربی طراحی رقص فعالیت می کند. وی دلیل علاقه اش به رقص را این گونه بیان می کند که خاطره هایی از کودکی اش به یاد دارد هنگامی که مادرش در مسابقات و کلاس های رقص شرکت می کرده این میل و علاقه در او نیز شکل گرفت.

او موفق شد در ۲۰سالگی به ایتالیا مهاجرت کند و زبان ایتالیایی را در اندک مدتی بیاموزد. همچنین فعالیتش را در زمینه طراحی رقص و گروه های بزرگ موسیقی همچون rouge moulin ادامه دهد. در پاسخ به از جمله سوالاتی که درباره قد و وزن نیکیتا سوسنی مطرح می شود به ترتیب باید گفت که قد او ۱۸۳ سانتی متر و وزنش ۷۸ کیلوگرم است. همچنین او دارای شخصیتی عالی و خونگرم است.

نیکیتا سوسنی در آکادمی گوگوش حضور داشت؟

نیکیتا سوسنی در آکادمی گوگوش حضور داشت؟

همان طور که می دانید آکادمی گوگوش یکی از برنامه ها و شوهای استعداد یابی از شبکه من و تو می باشد که سالیان زیادی در این عرصه فعال می باشد. شرکت در این مسابقه آرزوی خیلی از خواننده های ایرانی می باشد. نیکیتا حجم زیادی از شهرت خود را مدیون اعتبار این آکادمی می باشد، زیرا وی در یکی از این سری مسابقات رتبه دوم را بدست آورد و خود وی نیز اکنون جزو یکی از ناظران این مسابقه می باشد. وی از این اتفاق و فعالیتش در کنار این افراد به عنوان بهترین اتفاق زندگی خود یاد می کند. اطلاعات بدست آمده حاکی از آن است که اکنون تعداد زیادی از آهنگ ها و تنظیم های مربوط به آلبوم های نیکیتا مربوط به بنیان گذاران این آکادمی می باشد. نیکیتا سوسنی آهنگ های مشهور زیادی دارد که در ادامه مقاله به آن ها می پردازیم.

نگاهی به حواشی نیکیتا سوسنی

نگاهی به حواشی نیکیتا سوسنی

نیکتا سوسنی همانند هر فردی که به شهرت می رسد تا کنون حواشی زیادی داشته است. به عنوان مثال یکی از این حواشی مربوط می شود به زمانی که وی در برنامه آکادمی گوگوش دیده شد. بسیاری از مخاطبین وقتی پیشرفت این خواننده را دیدند ادعا کردند که او استعداد زیادی در این زمینه ندارد و به ناحقی در بین دیگر شرکت کننده ها معروف شده است.

به هر حال تا مدت ها چنین موضوعاتی ادامه داشت؛ اما در نهایت توانست با انتشار ترک های حرفه ای به این گونه شایعات خاتمه بدهد. وی بارها مدعی شده که برای رسیدن به موفقیت همیشه مشکلاتی وجود دارد؛ اما هر فردی باید با آگاهی با چنین موضوعاتی رو به رو بشود و تمرکز خود را از روی هدف برندارد.

آهنگ های نیکیتا سوسنی کدامند؟

همان گونه که قابل مشاهده است نیکیتا چندین آهنگ را به صورت تکخوان و دیگر موزیک هایش به همراه خوانندگانی چون شری ام و جاستینا می باشد. همچنین گفتنی است که اکنون شری ام و نیکیتا تبدیل به دو رقیب هنری برای یکدیگر شده اند. به نقد ۵ آهنگ برتر و دارای بیشترین ویو نیکیتا سوسنی می پردازیم.

آهنگ بوم بوم نیکیتا

آهنگ شماره یک که پرفروش ترین و دارای بیشترین بازدید بود. آهنگ نیکیتا به همکاری شری ام به نام بوم بوم. تنظیم این آهنگ بسیار قوی می باشد، نیکیتا و شری ام در این آهنگ بیشتر به شهرت و معروفیتشان اشاره داشته اند.

آهنگ بالا بالا نیکیتا

آهنگ شماره دو بازهم با همکاری شری ام آهنگ بالا بالا، دارای ریتمی گیراست که اکثر سلایق آن را می پسندند، قوی بودن نیکیتا در آهنگ سازی تحسین برانگیز است.

آهنگ ربل نیکیتا

آهنگ سوم نیکیتا سوسنی ربل می باشد، نیکیتا نام دخترش را بر روی این قطعه اش نهاده و می گوید این موزیک را خطاب به دخترش تنظیم کرده است. این قطعه انگیزشی و مفهومی می باشد. این آهنگ خیلی زود تبدیل به یکی از برترین موزیک های شناسنامه هنری نیکیتا شد.

اهنگ تنهایی حالم بهتره

آهنگ شماره چهارم که نیکیتا در آن به تک خوانی پرداخته موزیک ” تنهایی حالم بهتره است. متن و ریتم این موزیک حالتی غمگین دارد و نیکیتا در آن به وصف حالش در نبود معشوق می پردازد.

آهنگ کاش میشد نیکیتا

اما پنجمین موزیک که جدیدترین و پرطرفدار ترین موزیک است به نام کاش میشد؛ با تنظیم و همکاری فرشید است این نیز بسیار غنی، پر مفهوم و دارای حالتی غم انگیز می باشد.

آدرس اینستاگرام نیکیتا سوسنی

صفحه نیکیتا در اینستاگرام دارای چند هزار فالور می باشد. که شامل فن پیج ها و مردم عادی است که طرفدار صدای رسا، رقص های خیره کندده و شخصیت وی هستند. یکی از بهترین منابع برای دسترسی به آلبوم نیکیتا و عکس نیکیتا سوسنی پیج اینستاگرامی وی می باشد.

پیج نیکیتا سوسنی بسته شده است؟

اینستاگرام او با ایدی ذیل است :nikitasonikki عکس های نیکیتا سوسنی را نه تنها در صفحه خودش بلکه می توان با جست و جوی اندک در اینترنت و سایت های مختلف مشاهده کرد. کلیپ های نیکیتا سوسنی و اجراهایش بسیار چشمگیر هستند، چنان که می گوید بسیار وقت بر و یا حتی هزینه بر هم هستند اما او این کار را نه تنها برای معروفیت خودش بلکه برای شادی طرفدارانش انجام می دهد.

طراحی رقص نیکیتا سوسنی بسیار قوی و زبان زد و همچنین پیشرفته است؛ چرا که گفته شد او به عنوان طراح رقص نیز فعالیت می کند. همان طور که می دانید رقص جزو اولین فعالیت ها و علایق نیکیتا بوده و از ۶ سالگی استعداد خود را در این زمینه یافته است و حتی در این زمینه مادر خود را بزرگ ترین حامی و مشوق خود می داند. شایان ذکر است که تعداد فالوور های این خواننده جذاب بالغ بر ۳۶۰ هزار نفر می باشد و وی در طی مدت فعالیت خود تا این لحظه دارای ۱۱۱۵ پست می باشد که رقم چشمگیری می باشد. وی همچنین در سایر شبکه های اجتماعی نظیر یوتیوب و توییتر نیز فعالیت داشته و مخاطبین زیادی دارد.

نیکیتا سوسنی و همسرش

نیکیتا سوسنی و همسرش

اطلاعات چندانی درباره ازدواج نیکیتا سوسنی در دست نیست؛ اما گفته می شود ملیت همسر نیکیتا از آرژانتین می باشد و بر خلاف نظر عموم ایرانی نیست. اگر چه اکثر خواننده ها و سلبریتی ها در صفحات اجتماعی خود عمدا خیلی از مسائل خانوادگی و زندگی شخصی خود صحبت نمی کنند. همین موضوع سبب می شود که شایعه و حاشیه سازی درباره آن ها شکل بگیرد و ذهن ها را درگیر خود کند. به هر صورت آنچه درون صفحه شخصی وی شاهد هستیم این است که خبر خاصی از عکس های همسر نیکیتا سوسنی نیست.

نیکیتا سوسنی و فرزندش

عکس های متعددی از تنها فرزند نیکیتا سوسنی در صفحه رسمی خودش و همچنین در صفحات وب موجود می باشد. فرزند نیکیتا دختر است که نامی سوئدی بر او گذاشته، نام وی ربل می باشد و دو سال دارد. نیکیتا می گوید دلم می خواد ربل وقتی بزرگ شد به مادرش افتخار کند. علیرغم آنکه نیکیتا نسبت به اطلاعات خانوادگی و همسر خود خیلی کم پرداخته است، این روزها شاهد تعداد زیادی از عکس های دختر کوچولوی زیبای او در صفحه شخصی وی و همچنین فضای مجازی می باشیم. در خصوص شغل آینده ربل چنین گفته است که نسبت به انتخاب حرفه و شغل وی دخالت نخواهد داشت و محیطی برای وی فراهم می سازد تا حتی الامکان به شناخت خوبی از خود و استعدادهایش برسد.

پیج نیکیتا سوسنی

مصاحبه با نیکیتا سوسنی

نیکیتا با اینکه در ایران بزرگ نشده است؛ اما زبان مادری اش (ایرانی) را حفظ کرده و می گوید که آرزویش این است که موسیقی ایرانی جایگاه بین المللی پیدا کند و در صدد آن نیز تلاش بسیار می کند. به گفته نیکیتا سوسنی ویکی پدیا، یکی از جالب ترین اتفاق های زندگی نیکیتا سوسنی خواننده زمانی بود که به اصرار خانواده اش در یک دورهمی خصوصی آواز خواند و درهمان موقع یکی از دوستانش او را به آرش(خواننده معروف) معرفی کرد. به دنبال آن، آنها با هم چندین آهنگ نیز ساختند اما به دلایلی این همکاری ادامه دار نشد چرا که نیکیتا باید به تمام کردن تحصیلاتش می پرداخت و وقت کافی نداشت. زمانی که وی به سوئد بازگشت در زمینه اهنگ سازی و موسیقی فعالیتش را بیشتر و سعی کرد اینبار خلاقانه تر وارد عرصه شود.

آهنگ جدید نیکیتا سوسنی

آهنگ جدید نیکیتا سوسنی

جدیدترین موزیک منتشر یافته از نیکیتا اهنگ بالا بالا با همکاری شری ام می باشد. این آهنگ توجه بسیاری به خود جذب و بازدید بسیاری در شبکه های اجتماعی داشته است. البوم نیکیتا شامل آهنگ های بسیاری است که در برخی از آن ها تک خوانی و برخی دیگر را به همکاری شری ام بیرون داده است. چیکا چیکا، رزسفید، نیستی آهنگ الماس به همکاری جاستینا و.. است.

اکثر آهنگ های مشهور این خواننده جذاب، در همکاری با شری ام بوده و عده زیادی این ۲ را مکمل خوبی برای هم می دانند.

نیکیتا سوسنی با چه خواننده هایی همکاری داشته است؟

اگر آهنگ های نیکیتا سوسنی را بشنوید متوجه خواهید شد که این خواننده معمولا موزیک های ایرانی را با لحجه ای خارجی می خواند و به همین دلیل بسیار معروف می باشد. وی نخستین بار در یک برنامه استعدادیابی ایرانی دیده شد و این روزها اما فعالیت های زیادی دارد. او تا کنون با برخی خواننده هایی چون شری ام همکاری هایی داشته است و سعی دارد که موزیک های حرفه ای در اختیار مخاطبان خود قرار بدهد.

در واقع این هنرمند با استفاده از سبک خاص خود در خواندن موزیک ها طرفداران زیادی به دست آورده است. گفته می شود که وی تلاش دارد همکاری های بیشتری با دیگر هنرمندان داشته باشد؛ چرا که چنین اقدامی باعث می شود که هم موزیک خوبی منتشر کند و هم این که بیشتر شناخته بشود. به هر حال تمامی آهنگ های این خواننده را می توانید از طریق برخی سایت ها دانلود کنید و یا با استفاده از برخی اپلیکیشن های پخش موزیک بشنوید.

برنامه شوبیز با حضور این خواننده پاپ

شوبیز نام یکی از برنامه های شبکه تلویزیونی منوتو می باشد که گاهی از برخی سلبریتی ها دعوت می کند و با آن ها به گفت و گو می نشینند. در یکی از قسمت های این برنامه نیز نیکیتا سوسنی حضور داشته و توضیحاتی را در رابطه با خود و زندگی هنری اش در اختیار مخاطبان قرا داده است. این قسمت از برنامه شوبیز با حضور نیکیتا سوسنی بازدید بالایی داشت و مورد استقبال مخاطبان قرار گرفت. نیکیتا در چنین مصاحبه ای سعی داشت که با آرامش و روی خوش به تمامی سوالات پاسخ بدهد تا ارتباط بیشتری با مخاطبان خود برقرار بکند.

اگر از طرفداران این چهره معروف هستید چنین امکانی را دارید که ویدیو مربوط به حضور او در برنامه شوبیز را از طریق یوتیوب دنبال بکنید. با دیدن این برنامه قطعا اطلاعات بیشتری از نیکیتا به دست خواهید آورد و با سبک زندگی و کار او آشنا خواهید شد.

سوالات متداول

 1. نیکیتا سوسنی چگونه معروف شد؟

  با شرکت در برنامه تلویزیونی استیج او توانست به معروفیت برسد.

 2. نیکیتا در چند سالگی به خارج کشور مهاجرت کرد؟

  نام برده در سن یک سالگی به همراه پدر و مادرش از ایران خارج و به سوئد رفت.

 3. ایا نیکیتا ازدواج کرده است؟

  او دارای یک دختر به نام ربل است.

 4. آیا اکنون نکیتا در کنار خوانندگی فعالیت دیگری نیز دارد؟

  او به عنوان طراح رقص نیز فعالیت می کند.

 

به این مقاله امتیاز دهید :
mohammad jorjandi

محمد جورجندی مدرس امنیت در فضای مجازی هستم و فعالیت سایت های شرط بندی را بررسی می کنم. همچنین در تلاشم تا بهترین سایت ها را به شما معرفی کنم.