آیسان اسلامی

بیوگرافی آیسان اسلامی پسر شاه به همراه رازهای موفقیت او

آیسان اسلامی یکی از سلبریتی های اینستاگرام که این روزها به خاطر لحن خاص و الفاظی که استفاده می کند؛ بسیار مورد توجه قرار گرفته است. همراه ما باشید تا بیوگرافی و حواشی آیسان پرطرفدار را مورد بررسی قرار دهیم.

بیوگرافی آیسان اسلامی

بیوگرافی آیسان اسلامی

گفته می شود نام کامل او آیسان اسلامی چلندر می باشد. او در روستای چلندر، اطراف چالوس و نوشهر به دنیا آمده است و اصالتا شمالی می باشد. این بلاگر بخشی از زندگی خود را در چالوس و نوشهر، گذرانده است و پس از مدتی به تهران نقل مکان کرده است. پس از نقل مکان به تهران، در شهرک غرب ساکن شد. او در لایو خود گفت: شهرک غرب و سعادت آباد خاک من هستند.

او متولد ۱۳۶۷ و اکنون ۳۵ ساله است می باشد. نام پدر او قدیر است که خیلی به ایسان علاقه دارد و او را به تنهایی بزرگ کرده است. به گفته خود این بلاگر، پدر ایسان برای بزرگ کردنش سختی زیادی کشیده است. نکته قابل توجه این است که ایسان با پدرش رابطه خوبی دارد.

اما می گوید که مادرش به دلایلی نا معلوم ایسان را در ده سالگی به همراه پدرش تنها می گذارد و از پدرش جدا می شود. ایسان معتقد است که مادرش حتما دلیلی برای این کار داشته و از او دلخور نیست. او علاقه ای به صحبت کردن درباره مادر خود ندارد. علاوه بر پدر آیسان، دختر عموی پدرش هم که زن مهربان و خوش قلبی بوده، در بزرگ کردن او نقش پر رنگی را ایفا کرده است.

اگر آیسان اسلامی که از معروف ترین مدل های اینستاگرام است؛ را اینستاگرام دنبال می کنید حتما می دانید که وضع مالی او بسیار خوب است. در غیر این صورت لینک به اینستاگرام او در دسترس است.

وضع مالی

همان طور که می دانید این بلاگر در آمریکا از وضع مالی خوب و رو به بالایی برخوردار است. گفته می شود که او در ایران هم به این ثروت ها رسیده است. اما به دلایلی ثروت خود را از دست داده و حتی تا کارتن خوابی هم رفته است. او روزانه استوری و پست های زیادی می گذارد و تا کنون هم لایو های زیادی گرفته است.

او در این لایوها درباره همه مسائل صحبت می کند و به سوالات طرفداران خود پاسخ می دهد. ایسان اسلامی فردی خون گرم است و با همه بسیار دوستانه رفتار می کند.

آیسان اسلامی چگونه به شهرت رسید؟

ایسان اسلامی، یکی از جوانان موفق و مشهور ایرانی است. او فعالیت خود را از سال‌ها قبل در فضای مجازی آغاز کرد و موفق شد هواداران بسیاری به دست آورد. همچنین توانست در طی یک ماه از ۲۵ کا فاوور به یک میلیون فالوور برسد. این امر نشان دهنده این است که در میان مردم زیادی به محبوبیت رسیده است.

البته نکته قابل توجه این است که ایسان اسلامی هنوز در ابتدای راه قرار دارد. شاید در آینده ای نزدیک، شاهد موفقیت های این بلاگر ایرانی در جهان باشیم. نحوه زندگی آیسان اسلامی یکی از دلایلی بود که افراد زیادی را به سمت او کشاند. او سحرخیز و ورزشکار است که هواداران خود را هم به ورزش تشویق می کند.

همچنین اگر به پیج او مراجعه کنید، خواهید دید که به تتو علاقه بسیار زیادی دارد. یکی دیگر از دلایل مشهوریت او، لهجه شیرین مازندرانی اش می باشد. با وجود اینکه سال هاست به کشور آمریکا مهاجرت کرده است، اما همچنان لهجه مازندرانی خود را دارد.

دلایل شهرت

یکی از دلایل شهرت آیسان اسلامی این است که هیچ رفتار نمایشی ندارد. او در تمام پست ها، استوری ها و لایو هایش، خودش است. این یکی از دلایلی است که هواداران او را بیش از اندازه دوست دارند. دلیل دیگری که باعث شده است تا این فرد به شهرت برسد، وضع مالی او است.

او همیشه در ویلا های بسیار لاکچری و جذاب عکس و ویدیو آپلود می کند و همیشه در حال خوش گذرانی است. سومین دلیل شهرت او، فعالیت روزمرگی می باشد. به عبارتی دیگر در هر ساعت از فعالیت خود، استوری آپلود می کند. به عنوان مثال هنگام رفتن به باشگاه، خوردن صبحانه یا برگشتن به خانه استوری می گذارد.

در ادامه نحوه زندگی او باعث شده است تا بسیاری از افراد دیگر، از او الگو بگیرند. چرا که طرز زندگی آیسان اسلامی بر اساس یک روند خاصی انجام می شود. او فعالیت هایش را طبق برنامه ریزی پیش می برد. اما مهم ترین دلیل شهرت او، انرژی و حال خوب او است. اگر از دنبال کنندگان او باشید می فهمید که در ۹۹ درصد مواقع بسیار خوش انرژی است.

هیچ گاه گرفته و غمگین نیست. از آن جایی که زندگی بسیاری از جوانان ایرانی در شرایط سختی قرار دارد، به انرژی بالا این فرد جذب می شوند. او همیشه می گوید که من توانسته ام شما هم می توانید فقط باید تلاش کنید.

این بلاگر کجا زندگی می کند

این بلاگر کجا زندگی می کند؟

او می گوید پیش از اینکه به آمریکا مهاجرت کند، به کشور‌های دیگری سفر کرده است. او یکبار از ایران به دبی رفته است اما در آنجا ماندگار نشده است. بنابراین به دلایلی به ایران بازگشته است. پس از آن برای مدتی به ترکیه سفر می کند و در آنجا زندگی می کند. اما باز هم به دلایل نا معلومی نمی تواند در ترکیه ماندگار شود.

در این موقع تصمیم می گیرد تا به آمریکا سفر کند. پس از سفر به آمریکا و زندگی در این کشور، همانجا ماندگار می شود. تا کنون هم در این کشور زندگی می کند. تمام پست ها و استوری های او از کشور آمریکا گذاشته می شود.

کلیپ های این بلاگر را در کجا مشاهده کنیم؟

در حال حاضر آیسان اسلامی در پلتفرم های مختلفی فعالیت می کند. او در ابتدا فعالیت خود را با برنامه اینستاگرام آغاز کرد. او از زندگی روزمره و فعالیت هایش عکس و فیلم منتشر می کرد. پس از مدتی پیج و نحوه زندگی او مورد توجه برخی از کاربران اینستاگرام قرار گرفت. بنابراین پیج او روندی رو به بالا و صعودی را طی کرد.

پس از این امر تصمیم گرفت تا فعالیت خود را تا پلتفرم یوتیوب هم گسترش دهد. بنابراین بسیاری از ویدیو های خود را در یوتیوب آپلود کرد. از این رو در هر دو برنامه اینستاگرام و یوتیوب فعالیت خود را ادامه می دهد. اگر به دیدن ویدیو های این بلاگر معروف ایرانی علاقه دارید، می توانید ویدیو های او را در اینستاگرام یا یوتیوب دنبال کنید.

او فعالیت های خود را در قالب پست، استوری یا لایو منتشر می کند. همچنین لازم به ذکر است که تا کنون هواداران دو آتیشه بسیاری پیدا کرده است. این هواداران برای حمایت از او، لایو های او را ذخیره و سپس منتشر می کنند. از این رو می توانید ویدیو های او را در پیج های طرفداران او نیز ببینید.

آدرس پیج اینستاگرام آیسان اسلامی چیست؟

همان طور که گفتیم این بلاگر در ابتدا فعالیت خود را از اینستاگرام شروع کرد. او با راه اندازی صفحه شخصی خود در اینستاگرام ویدیوهای خود را آپلود می کرد. برای دیدن پست و استوری های این بلاگر معروف ایرانی، فقط کافی است تا نام او را به انگلیسی در اینستاگرام جست و جو کنید.

از آن جایی که آیسان اسلامی یک بلاگر معروف است، پیدا کردن پیج اینستاگرامی اش کار سختی نخواهد بود. برای پیدا کردن صفحه شخصی اینستاگرام آیسان اسلامی: aisan eslami را در اینستاگرام جست و جو کنید. همچنین می توانید از طریق هشتگ های نام او، پیجش را هم پیدا کنید.

عکس های آیسان اسلامی را در کجا می توان مشاهده کرد؟

عکس های آیسان اسلامی را در کجا می توان مشاهده کرد؟

در حال حاضر بسیاری از افراد تمایل دارند تا عکس های این بلاگر را مشاهده کنند. بسیاری از طرفداران آیسان اسلامی به منظور حمایت از این بلاگر، پیج های اینستاگرامی ایجاد کرده اند. آن ها عکس ها و ویدیو های مربوط به این بلاگر را در فضای مجازی منتشر می کنند. برای دیدن عکس های این بلاگر می توانید به پیج های این هواداران مراجعه کنید.

همچنین می توانید به پیج اینستاگرامی خود ایسان اسلامی مراجعه کنید. از آن جایی که این شخص یک بلاگر است، بنابراین عکس های زیادی از خودش منتشر می کند. او از زندگی روزمره و فعالیت هایش عکس منتشر می کند. برای دین عکس های او می توانید در اینستاگرام، هشتگ آیسان اسلامی را هم جست و جو نمایید.

یکی دیگر از راه هایی که می توانید به عکس های این بلاگر دسترسی پیدا کنید، جست و جوی نام او در اینترنت می باشد. این روش یکی از بهترین و آسان ترین روش ها برای دیدن عکس های او می باشد.

آیسان اسلامی نوه شاه

یکی از حاشیه هایی که آیسان اسلامی درگیر آن است، نوه شاه می باشد. تیکه کلام او پسر شاهه و همینطور نوه رضا خان باشه است. از آن جایی که تیکه کلام های او به شاه مربوط است بسیاری از مردم فکر می کنند که او نوه شاه است. اما باید بگوییم که اینطور نیست و او هیچ نسبتی با شاه ندارد.

این حاشیه شوخی طرفداران با او می باشد. همانطور که گفتیم آیسان اسلامی فردی خون گرم است. بنابراین با طرفداران خود شوخی های زیادی می کند. که این موضوع هم یکی از همین شوخی ها است. در حالت کلی او نوه شاه نیست و هیچ گونه نسبتی با شاه ندارد.

دوست دختر این بلاگر کیست؟

این بلاگر به دلیل نوع فعالیتش، به صورت روزمره پست و استوری منتشر می کند. با این وجود هیچ وقت از دوست دختر های خود هیچ عکس و پستی منتشر نکرده است. در حالت کلی اطلاعات چندانی از زندگی شخصی او اطلاعاتی در دسترس نیست. همچنین او علاقه ای به آشکار کردن روابط خود در فضای مجازی ندارد.

چرا که در هیچ کدام از لایو های خود به سوال هواداران درباره دوست دخترش پاسخی نداده است.

آیسان اسلامی چه حاشیه هایی داشته است؟

آیسان اسلامی چه حاشیه هایی داشته است؟

همانطور که می دانید حاشیه یکی از موارد جدا نشدنی از افراد معروف و سلبریتی ها است. همه افراد معروف برای یک بار هم که شده درگیر حاشیه‌هایی هر چند کوچک شده اند. آیسان اسلامی هم از این قاعده مستثنی نیست. او درگیر حواشی شده است اما این حاشیه ها، حاشیه های قابل توجهی نیستند.

یکی از مهم ترین حواشی ای که تا کنون داشته است، شایعه نوه شاه بودن است. مدتی پیش برخی از دنبال کنندگان او به دلیل تیکه کلامش، تصور کردند که او نوه شاه است. یکی دیگر از حاشیه هایی که پیرامون او وجود دارد، نحوه صحبت کردنش است. از آن جایی که او از الفاظ خاصی برای صحبت استفاده می کند، برخی از دنبال کنندگان آن را دوست ندارند.

آیسان اسلامی در این مورد در یکی از لایو هایش به طرفداران توضیح داده است. او می گوید این نوع صحبت کردن تا کنون با من بوده است و من نمی توانم آن را تغییر دهم. زیرا این خود واقعی من است. بنابراین در ادامه کمتر شخصی بود که به نوع صحبت او اعتراض می کرد.

اما در حالت کلی این بلاگر در طول فعالیت خود، درگیر حاشیه خاصی نشده است. این یکی از ویژگی های مثبت او محسوب می شود. البته پیش بینی می شود در آینده او به تبلیغات سایت بازی انفجار مشغول شود.

درآمد این بلاگ. مشخص است؟

او در طول فعالیتش در اینستاگرام از شغل خود صحبتی نکرده است. او همیشه از اصطلاح آذوغه جمع کردن برای پول در آوردن استفاده می کند. به عنوان مثال می گوید امروز رفته بودم برای جمع آوری آذوغه. در این صورت اطلاعاتی از شغل و درآمد او در دسترس نیست.

اما همانطور که در صفحه شخصی او مشخص است، درآمد بالایی دارد. از سوی دیگر فعالیتش در یوتیوب می تواند منبع درآمد خوبی برای او محسوب شود. چرا که یوتیوب بستر مناسبی را برای کسب درآمد ایجاد کرده است. از این رو بسیاری از بلاگر ها فعالیت خود را در یوتیوب هم ادامه می دهند.

سوالات متداول

  1. آیسان اسلامی کیست؟

    آیسان اسلامی بلاگر معروف و محبوب مازندرانی است که در آمریکا زندگی می کند.

  2. آیا آیسان اسلامی نوه شاه است؟

    این بلاگر نوه شاه نیست و این حواشی به دلیل شوخی طرفداران با او به وجود آمده است.

  3. درآمد این بلاگر چقدر است؟

    اطلاعات دقیقی از درآمد آیسان اسلامی در دست نیست اما با توجه به نوع زندگی و لایف استایلش می توان نتیجه گرفت که درآمد خوبی دارد.

۵/۵ - (۱ امتیاز)