جدایی رونالدو از جورجینا برای همیشه + بررسی حواشی این جدایی

چند وقتی است که شایعاتی درباره بحران جدایی رونالدو از جورجینا رودریگز منتشر شده است. در این شایعات گفته شده که این بحران حتی احتمال دارد باعث جدایی این دو زوج شود. در این مقاله درست بودن یا نبودن این شایعه را بررسی خواهیم کرد.

افتخارات رونالدو در تمامی ادوار برای شما کاربران محترم مورد بررسی و بحث قرار گرفت است؛ با ما همراه باشید.

خواستگاری رونالدو

آیا جدایی رونالدو از جورجینا حقیقت دارد؟

اخیرا یک مستند سریالی در مورد زندگی جورجینا در شبکه نت فلیکس پخش شده است که این شایعات هم دقیقا پس از پخش این مستند منتشر شده اند. درست چند هفته بعد، روان شناسی تلویزیونی، پس از بررسی و تحلیل این مستند ادعا کرده که متوجه شده است رابطه این دو زوج به خوبی پیش نمی رود. خیلی زود چند روزنامه نگار پرتغالی نیز شروع به موج دادن به این خبر کردند و حتی اتفاق جدایی رونالدو و جورجینا را متصور شدند.

با جدایی رونالدو از جورجینا چقدر از ثروت رونالدو به همسرش می رسد؟

یک سایت عربی، در توئیتی به ثروتی که همسر رونالدو پس از طلاق از رونالدو به دست می آورد و میلیاردر شدن جورجینا با جدایی از رونالدو، پرداخت. این سایت، شایعات و خبر طلاق این دو زوج را سوژه خود قرار داد و نوشت :”اگر جورجینا تصمیم بگیرد که از کریستیانو جدا شود، ۳۵ درصد از ثروت رونالدو که حدود یک میلیارد دلار تخمین زده می شود، به او می رسد. یعنی به علت طولانی بودن رابطه شان، چیزی حدود ۳۵۰ میلیون دلار به دست می آورد. طبق قوانین اروپا، پس از جدایی دو زوج، زن نصف دارایی مرد را می تواند برای خود داشته باشد.

پشت پرده جدایی رونالدو از جورجینا

حال پشت پرده شایعات جدایی رونالدو از جورجینا را بررسی می کنیم. با تمام این اتفاقات و شایعات، یک احتمال وجود دارد که نمی توان آن را نادیده گرفت. کمپانی نت فلیکس از معروف ترین تولید کنندگان محتوای تصویری در دنیا است و نتیجه می گیریم که صد در صد این کمپانی بزرگ ترین برنده این اخبار و شایعات خواهد بود. چون اکنون افراد زیادی تمایل به تماشای مستند “من جورجینا هستم” در این شبکه دارند. حال این نتیجه را هم می گیریم که این احتمال نیز وجود دارد که همه این شایعات، بخشی از پروژه بزرگ کمپانی نت فلیکس بوده است.

رابطه این دو زوج تا کنون چگونه بوده است؟

کریستیانو رونالدو و جورجینا رودریگز، حدود ۶ سال پیش، یعنی در سال ۲۰۱۶ با یک دیگر آشنا شدند و تا کنون زندگی خوبی با یک دیگر داشته اند. همان طور که گفته شد، آن دو هنوز به صورت رسمی ازدواج نکرده اند ولی جورجینا مادر ۲ دختر از ۶ تا از بچه های کریس است. به گفته خود جورجینا، او پس از آشنایی با رونالدو زندگی اش از زمین تا آسمان تغییر پیدا کرده و از فرش به عرش رسیده است. او زمانی فروشنده گوچی در یک فروشگاه بود ولی حالا خودش از این فروشگاه خرید می کند. جورجینا حال یک مدل، شخصیت تلویزیونی و تأثیر گذار در شبکه های اجتماعی است که تنها در اینستاگرام، حدود ۴۱ میلیون فالوور دارد. او به صورت خاص یکی از سلبریتی های اینستاگرام پرطرفدار محسوب می شود.

آیا این حقیقت دارد که رونالدو و همسرش جلوی چشم دیگران با یک دیگر درگیر شده اند؟

این شایعه یعنی جدایی رونالدو از جورجینا هم از آنجایی شروع شد که برخی منابع ادعا کرده اند این دو زوج را در حال مشاجره با یک دیگر، پس از اینکه مدارک هویتی شان را گم کرده و عصبانی شده اند دیده اند. این دو با این درگیری در ملأ عام، به اخبار و شایعات درباره وضعیت رابطه خود دامن زدند. اما همان طور که در این مطلب گفته شد، این ها شایعه ای بیش نیستند و این دو زوج هم چنان عاشق یک دیگر بوده و هستند.

کریستیانو رونالدو و جورجینا رودریگز چگونه باهم آشنا شدند و رابطه این دو زوج از چه زمانی شروع شد؟

زمانی که جورجینا در فروشگاهی فروشنده گوچی بود، رونالدو برای خرید به این فروشگاه می آید و همدیگر را می بینند. سپس آن ها مدتی بعد در جایی آرام و خلوت دوباره قرار ملاقات با یکدیگر می گذارند، در یک نگاه عاشق یکدیگر می شوند و رابطه آن دو این گونه شروع می شود. این دو زوج، حدود ۵ سال است که در رابطه هستند و به گفته خود کریستیانو، او دوست دارد که به زودی ازدواجش با جورجینا را رسمی کند.  

کریس چه نظری درباره نامزدش جورجینا دارد؟

کریستیانو همیشه در مصاحبه هایش از جورجینا تشکر می کند و از عشق فراوانش به او می گوید. هم چنین او گفته که دوست دارد خیلی زود ازدواجش با جورجینا را رسمی کند و صد در صد هم این اتفاق روزی خواهد افتاد. او از رابطه اش با جورجینا بسیار راضی است و خبری از جدایی رونالدو از جورجینا نیست.

آیا رونالدو از جورجینا خواستگاری کرده است؟

جورجینا اعتراف کرده که خیلی دوست دارد رونالدو از او خواستگاری کند و ازدواجشان رسمی شود. او حتی در مستند شبکه نت فلیکس، بیان کرده است که مشتاق خواستگاری رونالدو بوده و اگر او این کار را انجام دهد، جوابش بله خواهد بود.

سوالات متدوال

  1. واکنش رونالدو به خبر جدایی از همسرش چه بود؟

    کریستیانو پس از پخش شدن این شایعات، تصویری از خود در فضای مجازی منتشر کرد که حلقه ای در دست چپ خود داشته است. برخی افراد معتقدند او این حرکت را به خاطر این شایعه منتشر کرده است. هم چنین رونالدو پستی دیگر نیز منتشر کرد که حاوی عکسی از خود و همسرش بوده که در این عکس، جورجینا را بوسیده است.

  2. واکنش جورجینا به طلاق او از رونالدو چه بود؟

    شایعات به قدری پیش رفتند که بالاخره جورجینا سکوتش را شکست. او ضمن تکذیب شایعات، پاسخی تند به شایعه سازان نیز داد. او قطعه آهنگی مشهور از رومئو سانتوس در صفحه اینستاگرام خود منتشر کرد که می گوید :”حسودان شایعه درست کرده، غیبت کنندگان آن را پخش کرده و احمق ها هم باورش می کنند”.

  3. شایعات جدایی رونالدو و جورجیا چگونه شکل گرفت؟

    پس از انتشار فیلم جورجیا توسط کمپانی نت فلیکس یک روانشناس این موضوع را مطرح کرد که این دو دیگر تمایلی برای زندگی با یک دیگر ندارند و این موضوع حاشیه های زیادی ایجاد کرد.

به این مقاله امتیاز دهید :
اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *