آموزش بازی چشمک مرگ + بهترین مجازات برای این بازی

تا کنون بازی های دورهمی زیادی برای سرگرم کردن افراد چه در اوقات فراغت و چه در میان جمع دوستان و آشنایان ساخته شده است. این بازی ها به صورت فردی و گروهی انجام می شود. بازی های فردی مثل: یویو، انواع گیم، موبایل و… بازی های جمعی مثل: داژبال، گل یا پوچ، مافیا و… یکی از این گیم های جذاب و دوست داشتنی که تقریبا شبیه بازی مافیا است، بازی چشمک مرگ است که در یک گروه تقریبا پر جمعیت انجام می شود و می تواند هیجان را به همراه بیاورد و ذهن شرکت کنندگان را به چالش بکشد و فکر آن ها را درگیر کند.

  • همچنین برای دسترسی به انواع بازی های کازینو هموراه می توانید بر روی گزینه “ورود به وب سایت” که در همین مقاله مشاهده می کنید؛ کلیک کنید.
معرفی بازی چشمک مرگ

معرفی بازی چشمک مرگ

بازی چشمک مرگ یکی از بازی های فکری گروهی است که دقت و ظرافت زیادی را می طلبد. مدیر گروه به تعداد افراد شرکت کننده کاغذ بر می دارد و روی یک برگه کلمه کار آگاه و روی دیگری واژه چشمک یا قاتل را می نویسد و الباقی برگه ها را خالی می گذارد. بازی چشمک با پاسور های آماده هم انجام می شود. سپس؛ افراد شرکت کننده، همگی یک عدد برگه را از داخل ظرفی که برگه ها در آن گذاشته شده است بر می دارند و به صورت دایره شکل می نشینند و بعد از نگاه کردن برگه خودشان آن را روی زمین یا میز برعکس می گذارند تا معلوم نشود چه نقشی دارند.

یک روش دیگر برای این بازی رایج است آن هم این که افراد شرکت کننده در یک محوطه با به همراه داشتن برگه خود راه می روند. قاتل وظیفه دارد افراد را با چشمک یا با یک حرکت مخصوص هنگامی که دیگران حواسشان نیست به قتل برساند و کارآگاه وظیفه دارد آدمکش بازی را تا شرکت کنندگان بیش تری به قتل نرسیده اند؛ پیدا کند. اگر می خواهید در بین جمع خانواده و دوستان و آشنایان بازی جالب و چالش برانگیز و در عین حال ساده داشته باشید از بازی چشمک مرگ غافل نشوید.

این بازی چه قوانینی دارد؟

شرکت کنندگان این بازی هرگز نباید نقش خودشان را در بازی چشمک مرگ آشکار کنند. همچنین قاتل باید با زدن چشمک یا حرکت خاصی مثل لمس کردن دست به گونه ای خاص در هر دور شرکت کنندگان را به قتل برساند. از دیگر قوانین بازی چشمک مرگ این است که مقتول باید بعد از چشمک چند ثانیه راه برود یا چند ثانیه سرجای خودش بنشیند و بعد خود را به زمین بیاندازد یا برگه اش را روی میز بگذارد و از بازی خارج شود تا بقیه به قاتل و چشمک زن بازی، شک نکنند. کارآگاه فقط سه بار حق دارد مظنون خود را حدس بزند و بعد باید مظنون خود را علنی کند.

این بازی مانند سایر بازی ها مجازات دارد و مجازات بازی چشمک توسط قاتل برنده، تعیین می شود. مدیر گروه نیز اگر به قتل برسد باید مجازات را از قاتل دریافت کند. قبل از بازی افراد شرکت کننده باید آموزش بازی قاتل و مقتول یا همان چشمک و همچنین؛ آموزش بازی چشمک با پاسور های مورد استفاده را ببینند. مجازات این بازی کتک خوردن و سرکه خوردن و خوردن پیاز و تنبیه های خاص و… خلاصه هر چیز خاص و خنده داری می تواند باشد. کارآگاه برای احاطه کامل اگر سر میز و وسط بنشیند تا به همه احاطه داشته باشد بهتر است. مهم تر از همه این است که آن قدر با سرو صدا و جدی بازی نکنید تا سو تفاهم به وجود بیاید و یک بازی پرخنده به ناراحتی و بحث تبدیل نشود.

محتویات بازی چشمک مرگ چیست؟

محتویات بازی چشمک مرگ چیست؟

اگر جعبه بازی چشمک دیجی کالا را خریداری کنید؛ این بسته حاوی تعداد زیادی پاسور هست که بعضی خالی و ۲ عدد آن حاوی نقش کار آگاه و قاتل می باشد. یک طرف پاسورها سفید هستند تا گیمر ها متوجه نقش هم دیگر نشوند. این بسته شامل دفترچه راهنما بازی چشمک مرگ است و قیمت بازی چشمک نیز بر روی آن درج شده است.

آموزش بازی چشمک مرگ

بازی چشمک مرگ این گونه است که یک فرد بازرس و یک شخص قاتل است. بازی کنندگان به ویژه کارآگاه بازی از همان ابتدا به دنبال پیدا کردن قاتل هستند. کارآگاه باید به افراد با دقت نگاه کند و ارتباط چشمی با آنان برقرار کند تا ببیند چه کسی قاتل است. قاتل وقتی حواس همه پرت است به کسی چشمک میزند یا دست کسی را به شیوه خاصی مثل گذاشتن دو انگشت روی دست لمس می کند تا او را بکشد.

در این بازی در هر دور باید گفت و گو انجام دهید تا افراد مضطرب و دارای نشانه را ساده تر مشخص کنید. مرده باید بعد از چند ثانیه خود را روی زمین بیاندازد یا کارت خود را روی میز بگذارد و بگوید گرفتم و از بازی خارج شود. اگر یک نفر ببیند که قاتل دارد به کسی چشمک می زند با گفتن جمله دیدم می تواند قاتل را معرفی کند و بازی را تمام کند یا اگر کارآگاه نتواند قاتل را درست شناسایی کند، قاتل افراد بازی را می کشد و برنده می شود و جواب کامل بازی چشمک مشخص می شود. بازی کنندگان که مثلا به قتل رسیده اند به هیچ وجه نباید سعی در راهنمایی و علامت دادن به کارآگاه و افراد بازی کنند.

تعداد نفرات لازم برای انجام این بازی چند نفر است؟

تعداد نفرات لازم برای انجام این بازی چند نفر است؟

همانطور که گفته شد این بازی دسته جمعی است و تعداد افراد می تواند هر اندازه باشد اما، اغلب بازی چشمک مرگ بین ۴ تا ۱۰ نفر یا بیشتر انجام می شود. هر قدر تعداد افراد شرکت کننده بیش تر باشد، بی شک بازی سرگرم کننده تر و مهیج تر است به این دلیل که حدس قاتل از بین نفرات زیاد بسیار دشوار و شور انگیز است.

این بازی شرایط سنی دارد؟

رده سنی بازی چشمک مرگ از ۸ سال به بالا است‌. زیرا؛ هشتاد درصد هوش افراد تا این سن کامل شده و قطعا گفتار و رفتارشان بهتر می شود و درک بهتری از کلمات پیدا می کنند و در ادای کلمات نسبت به سن خودشان بهتر می شوند. بازی در گروه همسالان نکته بسیار مهمی است و یک کودک ۸ ساله نمی تواند با یک نوجوان ۱۷ ساله رقابت کند چون؛ هر چه سن و سال به سمت جوانی و بزرگسالی حرکت کند تحلیل و بررسی افراد دقیق تر می شود.

زمان لازم برای انجام بازی چشمک مرگ چند دقیقه است؟

زمان لازم برای بازی چشمک مرگ متغیر است. گاهی تعداد افراد شرکت کننده بسیار زیاد است و کارآگاه هم دقت کافی را برای شناسایی قاتل ندارد و قاتل هم بسیار فرد تیز بین و زرنگی است و تمام اشخاص شرکت کننده را در زمان نسبتا طولانی می کشد. گاهی بالعکس است، کارآگاه تیز بین است و سریع قاتل را با ارتباط چشمی و نگاه کردن به حرکات و رفتارش و زبان بدن او و گفتارش تشخیص می دهد و بعضی اوقات نیز یکی از گیمرها نگاه عمیق و ظریفی دارد و با تحت نظر قرار دادن شرکت کنندگان چشمک زن بازی را آشکار می کند. پس بسته به اینکه کدام فرد زرنگ تر است؛ قاتل، کارآگاه، یا بی نقش ها و تعداد افراد بازی چشمک مرگ زمان بازی طول می کشد.

این بازی چه فوایدی دارد؟

این بازی چه فوایدی دارد؟

چشمک مرگ یک بازی اجتماعی است که باعث می شود ارتباطات اجتماعی شما ارتقا بیابد. بیان تان رسا تر شود و راه های قانع کردن دیگران را نیز در کنار گیم بیابید. این بازی کنجکاوی شما را بر می انگیزد و قوه تحلیل و بررسی شما را تقویت می کند. همچنین باعث می شود شما ریز بین تر شوید نسبت به گذشته که این بازی را انجام نمی دادید و به ظرافت کار ها هم اهمیت فراوانی دهید.از فواید دیگر این گیم این است که می توانید بر ذهن خود مسلط شوید و بیشتر متوجه افکار خودتان در آن لحظه باشید و دغدغه ذهن شما نیز کاهش فراوان می یابد.

آیا نرم افزاری هم برای بازی چشمک مرگ وجود دارد؟

شما می توانید با سرچ کردن در اینترنت و سایت های مخصوص دانلود اپلیکیشن، بازی چشمک را بارگیری و نصب کنید. فقط کافیست؛ در قسمت سرچ لپ تاپ یا گوشی موبایل و هر سیستم هوشمند دیگری که در دسترس است، کلید واژه چشمک مرگ یا بازی چشمک مرگ را تایپ کرده و نشانک جست و جو را لمس کنید تا انواع سایت ها با ورژن دانلود اپلیکیشن برای شما نمایش داده شود. سپس؛ با انتخاب یکی از سایت ها می توانید دانلود بازی چشمک را به راحتی انجام دهید. گزینه دیگر که موجود است این است که به پلی استور مراجعه کنید و در کادر فوق نام بازی چشمک مرگ را وارد کنید و آن را به آسانی دانلود کنید.

فیلم آموزش بازی چشمک مرگ را در کجا مشاهده کنیم؟

فیلم آموزش بازی چشمک مرگ را در کجا مشاهده کنیم؟

تعلیم و آموزش بازی چشمک مرگ به صورت فیلم و ویدئو در درگاه های اینترنت موجود است با لمس یک درگاه انتخابی و وارد شدن به آن با زدن ورژن پلی فیلم برای شما آغاز می شود و توانایی جلو بردن و عقب بردن کلیپ نیز وجود دارد. کار دیگر که می توانید بدون وارد شدن به سایت خاص انجام دهید این است که در مرور گر خود گزینه ویدئو را که دقیقا پایین قسمت سرچ قرار دارد انتخاب و به راحتی یکی از هزاران کلیپ به اشتراک گذاشته شده را ببینید.

سوالات متداول

  1. بازی چشمک مرگ فردی است یا گروهی است؟

    بی شک بازی چشمک مرگ از بهترین بازی های گروهی است.

  2. از چه سنی می توان بازی چشمک مرگ را انجام داد؟

    بازی چشمک مرگ را از ۸ سالگی می توان انجام داد.

  3. در بازی چشمک مرگ آیا نقش دکتر وجود دارد؟

    این بازی متشکل از نقش کارآگاه، قاتل و شرکت کنندگان بی نقش است که توسط قاتل کشته می شوند و می توانند با تیز بینی نقش موثر در ادامه یا پایان بازی داشته باشند.

۵/۵ - (۱ امتیاز)
اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *