بازگشت عادل فردوسی پور

بازگشت عادل فردوسی پور با برنامه ۹۰ به صدا و سیمای ایران

عادل فردوسی پور چهره نام آشنا و معروف تلویزیون ایران است که حدود دو دهه به عنوان مجری و گزارشگر ورزشی در صدا و سیمای ایران فعالیت داشت. معروف ترین برنامه مربوط به این مجری برنامه ۹۰ بود که دوشنبه شب ها از شبکه سه سیما پخش می شد و حدود ۲۰ سال پخش این برنامه ادامه داشت. مخاطبان زیادی علاقه مند به تماشای برنامه نود بودند اما با وجود میلیون ها نفر مخاطب به یکباره تولید و پخش آن توقیف شد و بعد از آن دیگر اجازه حضور در مقابل دوربین عادل فردوسی پور داده نشد. با توجه به اینکه این مجری از محبوبیت زیادی برخوردار بود محرومیت او واکنش ‌های زیادی همراه بود.

قبل از این یک خبر دیگر مبنی بر اینکه عادل از سلبریتی های ایرانی در جام جهانی قطر منتشر شد که به نظر می رسد این خبر موثق است. این اواخر خبرها از بازگشت عادل فردوسی پور به صدا و سیما می دهد و این احتمال وجود دارد که دوباره در مقابل دوربین قرار گیرد در ادامه جزئیات بیشتری در رابطه با این خبر و بازگشت عادل فردوسی پور به شبکه سه برای شما عزیزان ارائه خواهیم کرد.

 • شما کاربران محترم هموراه برای دریافت آخرین خبرها می توانید اخبار و حواشی سایت ما را دنبال نمایید.
ماجرای بازگشت عادل فردوسی پور چه بود؟

ماجرای بازگشت عادل فردوسی پور چه بود؟

عادل فردوسی پور پس از ۲۰ سال اجرای برنامه محبوب و پرطرفدار برنامه نود به دلایلی ممنوع تصویر شد و به هیچ عنوان اجازه حضور در مقابل دوربین در هیچ کدام از شبکه های سیما به او داده نشد. اما او در این سال ‌ها به عنوان تهیه کننده فوتبال ۱۲۰ به فعالیتش در پشت دوربین ادامه داد اما با توجه به اینکه کم کم به برگزاری مسابقات حساس و مهم جام جهانی ۲۰۲۲ نزدیک می شویم درخواست ها و اظهار نظرها زیادی در خصوص بازگشت دوباره او به تلویزیون شکل گرفته است. بسیاری از مردم معتقدند که گزارش مسابقات جام جهانی با صدای عادل فردوسی پور به هیجان و جذابیت آن بیش از پیش خواهد افزود. در بسیاری از خبرگزاری ها و رسانه ها خبر از بازگشت دوباره عادل فردوسی پور به صدا و سیما مطرح شده است.

آیا خبر بازگشت عادل فردوسی پور به تلوزیون حقیقت دارد؟

همان طور که گفته شد در سایت های مختلف خبرهای ضد و نقیضی از حضور دوباره عادل فردوسی پور در صدا و سیما شنیده می شود که این خبر صحت دارد یا واقعیت با قطعیت نمی توان در رابطه با آن اظهار نظر کرد. بر اساس اظهارات رئیس سازمان صدا و سیما در حضور جمعی از دانشجویان به نظر می ‌رسد مذاکراتی بین پیمان جبلی و عادل فردوسی پور در رابطه با حضور مجدد او صورت گرفته است و بر این اساس دستور بازگشت عادل فردوسی پور به صدا و سیما صادر شده است. بنابراین این احتمال وجود دارد که در ویژه برنامه های جام جهانی ۲۰۲۲ شاهد اولین حضور عادل فردوسی پور در تلویزیون باشیم.

واکنش صدا و سیما به بازگشت عادل فردوسی پور چه بود؟

واکنش صدا و سیما به بازگشت عادل فردوسی پور چه بود؟

همزمان با مطرح شدن خبر بازگشت عادل فردوسی پور به نود و انتشار آن در شبکه ها و رسانه های مختلف پیمان جبلی رئیس سازمان صدا و سیما در نشست ‌های خبری مختلف در رابطه با این موضوع اظهار نظر کرد. به این صورت که عادل فردوسی پور یکی از محبوب ترین مجری های صدا و سیما است که جزء سرمایه های ملی محسوب می شود و ما خواهان بازگشت دوباره این مجری توانمند صدا و سیما هستیم. اما عدم حضور این مجری به دلیل امتناع و مخالفت های خود او است و عادل فردوسی پور برای بازگشت به تلویزیون شروط مشخصی را تعیین کرده است که در صورت انجام این شروط دوباره به مانند سابق به تلویزیون باز خواهد گشت. با توجه به اینکه این مجری محبوبیت زیادی در بین مردم دارد، تلاش ‌های بسیاری برای حضور دوباره او صورت گرفته و در این واکنش ها نسبت به بازگشت عادل فردوسی پور رئیسی، قالیباف و دیگر رجال سیاسی هم اظهار نظر هایی داشته اند.

خبر های مربوط به بازگشت عادل فردوسی پور را در کجا مشاهده کنیم؟

عادل فردوسی پور بیست سال هر هفته میلیون ها نفر مخاطب را به تلویزیون جذب می کرد و میلیون ها تماشاگر اخبار و حواشی مربوط به فوتبال را از طریق برنامه این مجری دنبال می کردند. به همین خاطر او محبوبیت زیادی در بین خصوصاً جوانان دارد و انتشار خبر محرومیت او واکنش ها و بازخورد های منفی بسیاری از سوی مردم به وجود آورد. اکثر مردم خواهان بازگشت دوباره او به صدا و سیما بودند و حال که این محرومیت از روی او برداشته شده احتمالا شاهد اجرای دوباره این مجری خواهیم بود. از آن جایی که افراد زیادی پیگیر اخبار و حواشی مربوط به این موضوع هستند در گوگل بسیاری از سایت‌های خبری وجود دارد که پیرامون این موضوع تحقیقات گسترده انجام داده اند و کوچکترین واکنش و اظهار نظر از سوی این مجری و یا مسئولین صدا و سیما در سایت های مختلف منتشر می شود. شما می توانید از طریق این رسانه ها پیگیر اخبار مربوط به این مجری باشید.

برنامه جدید این مجری چه نام دارد؟

برنامه جدید این مجری چه نام دارد؟

بهتر است بدانید پس از محرومیت سه ساله عادل فردوسی پور او و همکارانش در حالت تدارک و ساخت برنامه ای جدید در رابطه با موضوع پر طرفدار و پر تنش فوتبال می باشد. می توان گفت بازگشت عادل فردوسی پور با فوتبال ۳۶۰ بوده است، اما این برنامه برای پخش از طریق شبکه اینترنتی یعنی وب سایت مخصوص فوتبال ۳۶۰ آماده و تهیه شده است. علاقه مندان برای مشاهده این برنامه باید از طریق ورود به وب سایت فوتبال ۳۶۰ و یا نصب اپلیکیشن مخصوص آن اقدام کنند. این برنامه جمعه شب ها با حضور چهره ها و شخصیت های معروف فوتبالی در حدود ۲۰ تا ۳۰ دقیقه اجرا می شود و در آن به موضوعات مختلف فوتبالی می پردازند.

آیا برنامه جدید عادل از تلوزیون پخش می شود؟

برنامه فوتبال ۳۶۰ برنامه ای با موضوع فوتبال است که فقط برای پخش از شبکه اینترنتی آماده شده است. بنابراین در حال حاضر این برنامه از هیچ کدام از شبکه های تلویزیونی پخش نمی شود و افراد باید برای تماشای آن به وب سایت فوتبال ۳۶۰ وارد شوند. با این حال این احتمال وجود دارد که در آینده این برنامه از شبکه سه سیما پخش بشود.

علت برکناری عادل از تلوزیون چه بود؟

علت برکناری عادل از تلوزیون چه بود؟

عادل فردوسی پور مجری بود که مدت کوتاهی پس از مطرح شدن در تلویزیون اجرای برنامه نود را در سال ۱۳۷۸ بر عهده گرفت و حدود ۲۰ سال هر دوشنبه شب این برنامه با اجرای این مجری از شبکه سه سیما پخش می شد. تا اینکه در سال ۱۳۹۷ تماشاگران شاهد چند جلسه غیبت عادل فردوسی پور از برنامه بودن و پس از آن تولید و پخش برنامه به طور کامل توقیف شد. اینگونه بود که واکنش ها و اظهار نظرهای مختلف در رابطه با علت و چرایی این ماجرا مطرح شد. عده ای حذف عادل فردوسی پور با فشار دفتر رهبری مرتبط می دانند و برخی دیگر معتقدند، مصاحبه او با جواد ظریف وزیر امور خارجه و انتشار فیلمی که باعث اخراج فردوسی پور شد دلیل محرومیت این مجری بوده است.

آیا خود عادل فردوسی پور در رابطه با بازگشت خود واکنشی نشان داده است؟

در برخی از سایت ها و رسانه های خبری این گونه مطرح شده که یکی از شروط اصلی بازگشت عادل فردوسی پور به صدا و سیما تعطیلی برخی از برنامه‌ های ورزشی صدادو سیما است. اما او در مصاحبه ‌ای که اخیراً مجری انجام داده به طور کامل چنین شرطی را تکذیب کرده و در پاسخ به این شایعه ها اینطور بیان کرده که عاشق مردم است و برای بازگشت صدا و سیما هیچ شرطی را تعیین نکرده است.

برنامه جدید عادل فردوسی پور از کجا پخش می شود؟

برنامه جدید عادل فردوسی پور از کجا پخش می شود؟

برنامه فوتبال ۳۶۰ با اجرای عادل فردوسی پور از وبسایت مخصوصی که مربوط به این برنامه است و با همین نام طراحی شده پخش می شود. همچنین برای دسترسی راحت تر کاربران اپلیکیشن به نام فوتبال ۳۶۰ نیز طراحی شده که افراد می ‌توانند با نصب آن بر روی سیستم عامل خود علاوه بر تماشای آنلاین این برنامه از امکانات و قابلیت های بسیار متنوع آن نیز بهره ببرند. لازم به ذکر است که به دلیل استقبال زیادی که از این برنامه صورت می گیرد در فاصله کوتاهی از انتشار آن هر قسمت از برنامه در شبکه های آپارات و یوتیوب نیز منتشر می ‌شود و علاقه ‌مندان می ‌توانند از طریق این شبکه های این برنامه را تماشا کنند.

زمان پخش برنامه جدید عادل فردوسی پور چه موقعی است؟

برنامه فوتبال ۳۶۰ جمعه شبها پخش می‌ شود و مدت زمان آن حدود ۲۰ تا ۳۰ دقیقه است. در هر برنامه از یک چهره سرشناس فوتبالی دعوت می شود تا به عنوان میزبان در برنامه حضور داشته باشد. تاکنون اشخاصی از جمله علی دایی، مهدی طارمی و حتی سعید معروف نیز مهمان این برنامه بودند.

سوالات متداول

سوالات متداول

 1. علت محرومیت عادل فردوسی پور چه بوده است؟

  علت دقیق محرومیت عادل فردوسی پور معلوم نیست و این احتمال وجود دارد که او به دلایل سیاسی از ادامه فعالیت هایش در صدا و سیما محروم شده است.

 2. بازگشت عادل فردوسی پور به عنوان مجری با کدام برنامه صورت گرفته است؟

  برنامه فوتبال ۳۶۰ عادل فردوسی پور به عنوان شروع جدید او به عنوان مجری است.

 3. آیا بازگشت عادل فردوسی پور به صدا و سیما حقیقت دارد؟

  در حال حاضر فقط شایعات در رابطه با بازگشت عادل فردوسی پور مطرح است و هیچ چیزی در این رابطه قطعی نیست.

 4. چگونه می توان برنامه عادل فردوسی پور را مشاهده کرد؟

   برای مشاهده برنامه عادل فردوسی پور باید به وب سایت فوتبال ۳۶۰ و یا اپلیکیشن آن وارد شوید.

به این مقاله امتیاز دهید :
mohammad jorjandi

محمد جورجندی مدرس امنیت در فضای مجازی هستم و فعالیت سایت های شرط بندی را بررسی می کنم. همچنین در تلاشم تا بهترین سایت ها را به شما معرفی کنم.