بهترین فوتبالیست های زن ایرانی که در لیگ های خارجی بازی می کنند

فوتبال یکی از پرطرفدارترین ورزش های جهان است و در ایران این ورزش جایگاه ویژه ای نسبت به سایر ورزش ها دارد. در این بین فوتبال زنان در ایران، بسیار پیشرفت کرده است و جایگاه خوبی در میان سایر فوتبالیست ها پیدا کرده اند. اگر شما نیز علاقه دارید که اطلاعات بیشتری درباره فوتبالیست های زن ایرانی کسب کنید، خواندن این مقاله را از دست ندهید و تا انتهای آن ما را همراهی کنید.

  • با کلیک بر روی گزینه “ورود به وب سایت” که در همین مقاله نیز مشاهده می کنید؛ به بهترین سایت شرط بندی فوتبال هدایت خواهید شد.
معروف ترین فوتبالیست های زن ایرانی کدامند؟

معروف ترین فوتبالیست های زن ایرانی کدامند؟

در حال حاضر فوتبال زنان ایرانی پیشرفت بسیاری کرده است و تعداد فوتبالیست های زن ایرانی کم نمی باشد. همه آن ها در تخصص خود بهترین هستند و جایگاه خوبی را در فوتبال ایران کسب کرده اند. اما برخی از آن ها معروفیت بیشتری دارند که در ادامه به آن ها اشاره می کنیم.

ثنا صادقی

ثنا صادقی در ۲۳ خرداد سال ۱۳۷۹ در کرمانشاه ایران متولد شده است. او فوتبال حرفه ای را در سال ۱۳۹۵ با حضور در تیم شهرداری سیرجان شروع کرده است. او یکی از معروف ترین فوتبالیست های زن ایرانی است که در پست هافبک بازی می کند. این بازیکن تا کنون افتخارات بسیاری را کسب کرده است.

سارا قمی

نام کامل او سارا قمی مرزدشتی است و در ۲۹ مرداد سال ۱۳۶۶ در خمام گیلان ایران متولد شده است. او یکی از بهترین و معروف ترین فوبتالیست های زن است. قمی در پست مهاجم برای تیم ملی بانوان ایران بازی می کند.

زهرا سربالی

زهرا سربالی علیشاه نام کامل او است و در ۲۲ مرداد سال ۱۳۷۲ در تهران ایران متولد شده است. او یکی از بهترین فوتبالیست های زن است و در پست هافبک بازی می کند.

یاسمن فرمانی

یاسمن فرمانی در ۲۳ بهمن سال ۱۳۷۳ در اردبیل ایران متولد شده است. او یکی از بهترین فوتبالیست های زن ایرانی است که در پست هافبک بازی می کند.

فاطمه عادلی

فاطمه عادلی در ۲۵ تیر سال ۱۳۷۴ در اصفهان ایران متولد شده است. او جز معروف ترین فوتبالیست های زن در ایران است. عادلی در پست مدافع بازی می کند و یکی از اعضای تیم ملی فوتبال زنان ایران است.

الهام فرهمند

نام کامل او الهام فرهمند سودرجانی است و در ۲۱ شهریور سال ۱۳۷۲ در فلاورجان ایران متولد شده است. او در پست هافبک بازی می کند و یکی از معروف ترین فوتبالیست های زن در ایران است.

سارا ظهرابی

سارا ظهرابی نیا در ۲۳ آبان سال ۱۳۷۵ در ایذه خوزستان ایران متولد شده است. او یکی از معروف ترین فوتبالیست های زن در ایران است که در پست هافبک بازی می کند.

عکس فوتبالیست های زن ایرانی را در کجا مشاهده کنیم؟

در حال حاضر و با پیشرفت کردن ابزار جستجو در بستر اینترنت، شما به راحتی می توانید عکس افراد معروف را در فضای مجازی مشاهده کنید. فوتبالیست های زن ایرانی جز کسانی هستند که در فوتبال زنان افتخارات بسیاری را کسب کرده اند. بنابراین کافی است که شما فقط نام یکی از آن ها را در مرورگری چون گوگل وارد کنید تا به عکس های آن ها دسترسی داشته باشید. هم چنین این افراد در شبکه های مجازی مانند اینستاگرام فعالیت می کنند و شما از این طریق می توانید عکس های آن ها را مشاهده کنید.

کدام فوتبالیست های زن ایرانی در تیم های خارجی بازی می کنند؟

کدام فوتبالیست های زن ایرانی در تیم های خارجی بازی می کنند؟

فوتبالیست های زن ایرانی جایگاه خوبی در بین فوتبالیست ها در جهان پیدا کرده اند. یکی از این فوتبالیست ها یاسمن فرمانی است  که جز تیم ملی زنان ایران است و در پست هافبک فوتبال را بازی می کند. او در باشگاه شارلوا که جز سوپر لیگ زنان بلژیک است، بازی می کند. فرمانی جزئی از افتخار زنان ایرانی است که توانسته به این جایگاه راه یابد.

پیج اینستاگرام فوتبالیست های زن ایرانی را چگونه پیدا کنیم؟

اکثر افراد معروف از شبکه های اجتماعی استفاده می کنند. فوتبالیست ها نیز از شبکه های اجتماعی بسیار از جمله اینستاگرام استفاده می کنند و لحظات خود را با طرفداران و مخاطبان خود به اشتراک می گذارند. برای این که پیج فوتبالیست های زن را پیدا کنید، فقط کافی است نام آن ها در قسمت جستجوی اینستاگرام وارد کنید.

فوتبالیست های زن ایرانی در چه تیم هایی بازی می کنند؟

فوتبالیست های زن ایرانی در چه تیم هایی بازی می کنند؟

بازیکن های زن ایرانی در فوتبال تعداد کمی ندارند و بسیار زیاد هستند. پرداختن به همه آن ها کار دشواری است و فرصت کافی وجود ندارد. شما می توانید در مرورگر گوگل تیم های بانوان ایرانی را جستجو کنید و از همه بازیکن های آن مطلع شوید. اما ما به طور مثال تیم های برخی از معروف ترین فوتبالیست های زن را برای شما عنوان می کنیم. زهرا سربالی در تیم خاتون بم، هادیه کر تیم ملوان، ملیکا متولی تیم شهرداری سیرجان، هاجر دباغی تیم سپاهان اصفهان، افسانه چترنور تیم شهرداری سیرجان، بهناز طاهرخانی تیم خاتون بم، سارا قمی تیم ملوان بندر انزلی، سارا ظهرابی تیم هیئت البرز، ثنا صادقی تیم سپاهان اصفهان، سمانه چهکندی تیم شهرداری بم، یاسمن فرمانی تیم شارلوا بلژیک، زهره کودایی تیم ذوب آهن، الهام فرهمند تیم وچان کردستان، زهره جلالی تیم زارع باتری سنندج و فاطمه عادلی تیم سپاهان اصفهان بازی می کنند.

درآمد فوتبالیست های زن ایرانی چقدر است؟

درآمد فوتبالیست های زن ایرانی چقدر است؟

درآمد وتبالیست ها، با یک دیگر متفاوت است و حتی درآمد هر فوتبالیست بر اساس قرارداری که در هر فصل با باشگاه و تیم ها می بندد، متفاوت می باشد. یک فوتبالیست ممکن است درآمد بیشتری در فصل آینده قراردادش با تیم جدید کسب کند. پس میزان درآمد در هر تیم و باشگاه و حتی در هر فصل فرق می کند و نمی توان میزان مشخصی را تعیین کرد. هم چنین ممکن است، یک بازیکن از راه دیگری جز فوتبال، کسب درآمد داشته باشد. بنابراین نمی توان هیچ درآمد دقیقی را برای هیچ فوتبالیستی عنوان کرد.

فوتبالیست های زن ایرانی چه حاشیه هایی داشته اند؟

همان طور که در جریان هستید، ورزش فوتبال یک ورزش پر حاشیه است. حتی قبل از شروع بازی حواشی آن شروع می شود و حتی تا پس از تمام شدن آن، حاشیه های آن ادامه دارد. به غیر از این حواشی، بازیکنان درگیر حواشی زندگی های شخصی خود نیز هستند. بنابراین فرصت کافی برای پرداختن به تمام این حواشی برای همه آن ها وجود ندارد و شما می توانید به حاشیه هر یک از این فوتبالیست ها که علاقه مند هستید، نام او در مرورگر گوگل وارد کنید.

مصاحبه با فوتبالیست های زن ایرانی

مصاحبه با فوتبالیست های زن ایرانی

بازیکن های زن ایرانی، به جایگاه خوبی در دنیای فوتبال رسیده اند. برخی از آن ها در تیم ملی بانوان ایران بازی می کنند و افتخارات بسیاری را هم کسب کرده اند. قطعا با این فوتبالیست های با استعداد مصاحبه هایی صورت گرفته است که پرداختن به آن خالی از لطف نیست. اما فرصت کافی برای اشاره به آن ها وجود ندارد. از این رو شما می توانید نام هر یک از فوتبالیست هایی که مد نظرتان است، در مرورگر گوگل وارد کنید. اگر مصاحبه ای از آن فوتبالیست در رسانه ای منتشر شده باشد، برای شما به نمایش در می آید و شما می توانید آن را مطالعه و یا مشاهده کنید.

کدام یک از بازیکنان و فوتبالیست های خانم تیم ملی ایران به دو جنسه بودن محکوم شد؟

سال گذشته، در طی بازی تیم ملی بانوان ایران با تیم ملی بانوان اردن، با بازی درخشان زهره کودایی، دروازه بان تیم، شایعه و حواشی برای او به وجود آمد. اردن پس از بازی با تیم ملی بانوان، خواستار تحقیق درباره جنسیت کودایی شد. این تیم باور داشت که جنسیت زهره کودایی، مرد است و خود را به عنوان یک زن جا زده است و در این تیم بازی می کند. این موضوع واکنش های منفی بسیاری برای اردن به دنبال داشت و در نهایت اردن بیانیه ای برای این موضوع صادر کرد و از شکایت خود صرف نظر کرد.

اسامی بازیکنان تیم ملی بانوان ایران

اسامی بازیکنان تیم ملی بانوان ایران

همان طور که گفته شد و در جریان هستید، تعداد فوتبالیست های زن در ایران کم نیست و روز به روز این تعداد نیز بیشتر می شود. برخی از بهترین آن ها، با بازی درخشان و حرفه ای خود در تیم ملی بانوان ایران حضور دارند. تیم ملی بانوان ایران با مربیگری مریم ایران دوست، ۲۳ بازیکن دارد و آن ها شامل زهره کودایی، فاطمه آمینه، هادیه کر، ملیکا متولی، غزاله بنی‌ طالبی، زهرا سربالی، افسانه چترنور، بهناز طاهر خانی، سارا قمی، سارا ظهرابی، سمانه چهکندی، مریم یکتایی، یاسمن فرمانی، الهام فرهمند، زهره جلالی، زهرا معصومی، نگین زندی، ملیکا محمدی، فاطمه عادلی، هاجر دباغی، مرضیه نیکخواه، عارفه سادات سید کاظمی و ثنا صادقی می شوند.

سوالات متداول

  1. معروف ترین فوتبالیست های زن ایرانی کدامند؟

    از میان فوتبالیست های زن ایرانی ثنا صادقی، سارا قمی، زهرا سربالی، یاسمن فرمانی، فاطمه عادلی، الهام فرهمند و سارا ظهرابی معروف ترین آن ها هستند.

  2. کدام فوتبالیست های زن ایرانی در تیم های خارجی بازی می کنند؟

    یکی از این فوتبالیست ها یاسمن فرمانی است  که در تیم ملی زنان ایران است و باشگاه شارلوا سوپر لیگ زنان بلژیک، بازی می کند.

  3. معروف ترین فوتبالیست های زن ایرانی در چه تیم هایی بازی می کنند؟

    زهرا سربالی در تیم خاتون بم، سارا قمی تیم ملوان بندر انزلی، سارا ظهرابی تیم هیئت البرز، ثنا صادقی تیم سپاهان اصفهان، یاسمن فرمانی تیم شارلوا بلژیک، الهام فرهمند تیم وچان کردستان و فاطمه عادلی در تیم سپاهان اصفهان بازی می کنند.

به این مقاله امتیاز دهید :
اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *