مونیکا برتینی

مونیکا برتینی مجری فوتبال معروف + عکس های کنار ساحل او

همه فوتبال دوستان می دانند که تمامی جذابیت و زیبایی تماشای یک برنامه ورزشی یا یک مسابقه فوتبالی به مهارت و توانایی گزارشگران برمی گردد و به همین خاطر است که برخی از گزارشگران فوتبال همانند بازیکنان فوتبال شهرت زیادی دارند. یک مجری زن فوتبال معروف ایتالیا خانم مونیکا برتینی می باشد که علاوه بر گزارشگری به عنوان مجری، بازیگر و روزنامه نویس نیز فعالیت دارد. او به خاطر اجراهای حرفه ای و جذابی که در شبکه های تلویزیونی ارائه کرده است شهرت زیادی در کشور ایتالیا و در میان ورزش دوستان آن دارد و تقریباً تمامی فوتبال‌دوستان ایتالیا او را می شناسند. در ادامه این مطلب در رابطه با زندگی شخصی و فعالیت های کاری این گزارشگر اطلاعات کامل تری را برای شما عزیزان ارائه خواهیم داد.

مونیکا برتینی کیست؟

مونیکا برتینی کیست؟

بر اساس آنچه که در صفحه مربوط به مونیکا برتینی از ویکی پدیا از سلبریتی های اینستاگرام آمده است، او در چهاردهم مه سال ۱۹۸۳ در شهر پاراما کشور ایتالیا متولد شده است. در رابطه با زندگی شخصی و خانوادگی و اطلاعات زیادی موجود نمی باشد. آنچه که مشخص است او به عنوان یک گزارشگر محبوب فوتبالی شهرت زیادی دارد و یکی از چهره های نام آشنا در تلویزیون ایتالیا می باشد. او ابتدا در رشته زبان شناسی به تحصیل پرداخت و پس از اتمام تحصیلات برای ادامه تحصیل در زمینه رشته ارتباطات به خصوص رسانه‌ های سمعی و بصری به پایتخت ایتالیا یعنی میلان رفت و در آنجا تحصیلاتش را به پایان رساند.

بعد از اینکه مونیکا فارغ التحصیل شد به عنوان کارشناس ارشد روزنامه نگاری ورزشی فعالیت خود آغاز کرد. او به خاطر اینکه در این زمینه حرفه ای عمل کرد از سوی برخی از برنامه های تلویزیونی مورد توجه قرار گرفت و به شبکه های محلی ایتالیا راه یافت. مونیکا آنقدر در زمینه نقد و بررسی فوتبال و گزارشگری آن موفق عمل کرد که خیلی زود مورد توجه شبکه های معتبر و ملی ایتالیا قرار گرفت و به این شبکه ها راه یافت.

شغل مونیکا برتینی چیست؟

در بیوگرافی مونیکا برتینی او به عنوان روزنامه نویس، مجری و گزارشگر ورزشی معرفی شده است.او پس از پایان تحصیلات در رشته ارتباطات و روزنامه‌نگاری به عنوان نویسنده در دفتر روزنامه مشغول به کار شد و با نوشتن مطالب مفید و کاربردی در زمینه ورزش فوتبال از سوی رسانه مورد توجه قرار گرفت و به عنوان گزارشگر ورزشی در شبکه های محلی مشغول شد. با ارائه اجراهای حرفه ای و جذابی که داشت به شبکه های ملی ایتالیا راه یافت و همچنان به عنوان گزارشگر و مجری برنامه های پر طرفدار و پر مخاطب در ایتالیا ادامه فعالیت دارد.

مونیکا برتینی از چه سالی وارد عرصه مجریگری شد؟

مونیکا برتینی از چه سالی وارد عرصه مجریگری شد؟

مانیکا برتینی از مدل های اینستاگرام پس از پایان تحصیلاتش ابتدا به عنوان نویسنده در دفاتر روزنامه فعالیت داشت و پس از مدتی یعنی در ژانویه سال ۲۰۱۳ در یک برنامه تلویزیونی در شبکه محله تلویزیون ایتالیا به عنوان مجری حضور یافت. این اولین تجربه فعالیت او به عنوان مجری برنامه تلویزیون بود. اجرای او در برنامه های مختلف ادامه داشت تا اینکه به شبکه های ملی ایتالیا راه یافت و اجرای او به خصوص تحلیل ها و نقد و بررسی هایی که در خصوص باشگاه های فوتبال ایتالیا به خصوص مسابقات سری a و سری b ارائه می‌کرد از سوی مخاطبین و منتقدان با استقبال زیادی مواجه شد. طوری که بسیاری از فوتبال دوستان و همچنین ورزشکاران او را یکی از چهره های طرح تاثیر گذار در تلویزیون ایتالیا می‌دانند.

وی مجری چه برنامه هایی است؟

در رابطه با سابقه کاری و مجری گری مونیکا برتینی باید گفت که به مدت دو سال اجرای برنامه اسکای اسپورت ۲۴ را برعهده داشت و در این برنامه آنقدر موفق ظاهر شد که موجب تشویق مخاطبان شد و توجه بسیاری از برنامه سازان را به خود جلب کرد. بیشتر موضوعاتی که او در این برنامه به آن می پرداخت نقد و بررسی در رابطه با نقل و انتقالات باشگاهی و همچنین مسابقات سری A و سری B ایتالیا بود. پس از آن او اجرای برنامه ایتالیا اونو را برعهده گرفت برنامه ورزشی که به صورت زنده یکشنبه شب ها از تلویزیون ایتالیا پخش می شد و به موضوعات پیرامون فوتبال می پرداخت. در جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه افتخار این را داشت که اجرای ویژه برنامه جام جهانی در تلویزیون ایتالیا را بر عهده بگیرد. به طور کلی مونیکا برتینی در بین گزارشگران ورزشی معروف و محبوب می باشد طوری که در سال ۲۰۲۰ مادرخوانده فوتبال لقب داده شد. جالب این است که او در کنار مجری به عنوان بازیگر نیز فعالیت داشته و در چندین سریال تلویزیونی از جمله سریال ریچی و کاپ ریچی، من پنج سال دارم و همچنین سریال باشگاه بدنسازی من حضور داشته است.

برنامه های وی از چه شبکه هایی پخش می شود؟

برنامه های وی از چه شبکه هایی پخش می شود؟

مونیکا برتینی از زمان حضورش در تلویزیون ایتالیا اجرای برنامه های ورزشی مختلفی را بر عهده داشته و فقط به عنوان گزارشگر و مجری فوتبال فعالیت دارد. از همین رو برنامه های از شبکه های ورزشی ایتالیا پخش می شود.

پیج اینستاگرام مونیکا برتینی چیست؟

امروزه شبکه های مجازی گسترش زیادی یافته اند و به عنوان پلی برای ارتباط بین افراد معروف و طرفدارانشان تلقی می‌شود. به همین خاطر است که بسیاری از افراد معروف در کنار رسانه تلویزیون در شبکه های مجازی به خصوص اینستاگرام حضوری فعال دارند. چرا که می دانند بسیاری از طرفداران و مخاطبانشان در این شبکه نیز حضور دارند. مونیکا برتینی نیز از جمله کسانی است که دارای صفحه شخصی در اینستاگرام می باشد و از طریق این صفحه با طرفدارانش ارتباط برقرار می کند.

باید گفت که تعداد فالوور های او در این شبکه نیز بسیار زیاد هستند و از پست هایی که با موضوعات مختلف در این شبکه به اشتراک می‌گذارد دیدن می‌کنند و با لایک و کامنت هایی که می گذارند حمایت خود را از مجری محبوب خود ابراز می کنند. بیشتر پست های این مجری مربوط به مسائل ورزشی و گاهی هم عکس هایی از خودش به اشتراک گذاشته است. برای دنبال کردن مونیکا برتینی در اینستاگرام باید نام او را در این شبکه به لاتین جستجو کنید تا صفحه شخصی برای شما باز شود و شما دنبال کنندگان پیج مونیکا اینستا باشید.

عکس های مونیکا برتینی را در کجا مشاهده کنیم؟

مونیکا برتینی در بین فوتبال دوستان ایتالیا به عنوان یک مجری و گزارشگر شهرت زیادی دارد. از آنجایی که او اجراهای جذاب و دیدنی از خودش به نمایش می گذارد محبوب بسیاری از افراد می باشد. به همین دلیل بسیاری از سایت های خبری و همچنین برخی از نشریات ورزشی ایتالیا عکس های مربوط به این گزارشگر را منتشر کرده‌ و در اختیار طرفداران او قرار داده اند. بنابراین اگر قصد مشاهده عکس های مربوط مونیکا برتینی را دارید می توانید نام او را در گوگل جستجو کنید و به عکس های متنوعی از او دسترسی یابید. همچنین اگر پیج اینستاگرام این مجری را مشاهده کنید یا دنبال کننده پیج اینستاگرام او باشید می توانید عکس های متنوعی که او به اشتراک می‌گذارد را مشاهده کنید.

این مجری چه حاشیه هایی داشته است؟

این مجری چه حاشیه هایی داشته است؟

هر کسی که به عنوان یک چهره معروف و سرشناس شناخته شده باشد و افراد زیادی او را بشناسند خواسته یا ناخواسته درگیر حاشیه ها و شایعات زیادی می شود. چرا که همواره این افراد مرکز توجه قرار دارند. این امر به خصوص در رابطه با کسانی که به عنوان گزارشگر خبری و روزنامه نویس فعالیت دارند، بیشتر هم می‌شود. چرا که این افراد انتقادها و مطالبی را عنوان می‌کنند که ممکن است برای بعضی از افراد ناخوشایند باشد و همین موجب حاشیه سازی برای این افراد بشود. مونیکا برتینی گزارشگر ورزشی است که ممکن است درگیر چین حاشیه‌هایی بشود. اما از آنجایی که او مهارت و اطلاعات بالایی در حرفه و شغل خودش دارد تا حدودی سعی کرده از چین حاشیه‌هایی به دور باشد و خودش را درگیر آن نکند.

همسر مونیکا برتینی کیست؟

همانطور که گفتیم اطلاعات زیادی در خصوص جزئیات خانوادگی این گزارشگر در دسترس نمی باشد. طبق آنچه که ما به آن دست یافتیم او مدتی با یکی از بازیکنان فوتبال ایتالیا به نام جیووانی لا دوربین در رابطه بوده است. آنها پس از دو سال رابطه عاشقانه در سال ۲۰۱۱ که یک مراسمی به صورت رسمی با یکدیگر ازدواج می کنند. اما به خاطر اینکه بیشتر تمرکز مونیکا بر روی حرفه و کار بوده است این رابطه دوام زیادی نمی آورد و آنها بعد از یک مدت زندگی مشترک از یکدیگر جدا می شوند.

اصلیت مونیکا برتینی مربوط به کدام کشور است؟

اصلیت مونیکا برتینی مربوط به کدام کشور است؟

مونیکا برتینی متولد شهر پارما در ایتالیا می باشد، بنابراین اصالت این گزارشگر کشور ایتالیا برمی‌گردد ودر حال حاضر نیز در این کشور زندگی می کند.

درآمد مونیکا برتینی چقدر است؟

این خانم گزارشگر در زمینه های مختلفی از جمله گزارشگری، اجرای برنامه های ورزشی، نویسندگی در روزنامه ها و همچنین بازیگری نیز فعالیت دارد و همه این موارد به عنوان یک منبع درآمد برای او محسوب می شود.

سوالات متداول

سوالات متداول

 1. مونیکا برتینی چه کسی است؟

  این خانم روزنامه نویس، گزارشگر و مجری برنامه های ورزشی در تلویزیون ایتالیا می باشد.

 2. اصالت مونیکا برتینی به کدام کشور برمی گردد؟

  او در شهر پارما ایتالیا متولد شده است.

 3. این گزارشگر ملقب به چه عنوانی است؟

  او در بین اهالی فوتبال ایتالیا به مادر خوانده فوتبال شهرت دارد.

 4. این گزارشگر چه برنامه هایی را اجرا کرده است؟

  او اجرای برنامه های اسکای اسپورت ۲۴ و ایتالیا اونو را برعهده داشته است.

به این مقاله امتیاز دهید :
mohammad jorjandi

محمد جورجندی مدرس امنیت در فضای مجازی هستم و فعالیت سایت های شرط بندی را بررسی می کنم. همچنین در تلاشم تا بهترین سایت ها را به شما معرفی کنم.