کارلو آنچلوتی

بیوگرافی کارلو آنچلوتی و رازهای مربی گری او

کارلو آنچلوتی یکی از بهترین، بزرگ ترین، معروف ترین و گران ترین سرمربی های دنیا حال حاضر دنیای فوتبال می باشد. وی زاده ۱۰ ژوئن ۱۹۵۹ در شهر رجیولو ایتالیا است با ۶۲ سال سن از پر افتخار ترین افراد فوتبالی است.

آنچلوتی در فصل ۲۰۱۳_۲۰۱۴ رئال مادرید را قهرمان سوپر کاپ اسپانیا، کوپا‌ دل‌ ری و لیگ قهرمانان اروپا کرد. وی در فصل ۲۰۱۴_۲۰۱۵ علی‌ رغم نایب قهرمانی رئال مادرید در لالیگا، از این باشگاه اخراج شد و پس از ۶ سال با جدایی زیدان از این‌ تیم مجددا به رئال مادرید بازگشت و تا کنون مربی این تیم بوده است.

کارلو آنچلوتی کیست؟

کارلو آنچلوتی کیست؟

برای معرفی او به عنوان مربی می توان از سوابق قهرمانی و نوع رفتار و تاکتیک او را مورد بررسی قرار داد. او مربیگری را ابتدا به عنوان دستیار در تیم‌ ملی ایتالیا آغاز کرد که در آن دوره ایتالیا در رقابت ها خوش درخشید و در جام‌ جهانی ۱۹۹۴ به عنوان نائب قهرمان به کار خود پایان دادند. او در حال حاضر یکی از ۱۰ مربی برتر جهان می باشد.

وی همچنین تنها سرمربی در تاریخ است که قهرمانی ۴ لیگ از ۵ لیگ معتبر اروپا را در کارنامه خود دارد. او در مقام سرمربی با چلسی قهرمان لیگ جزیره انگلستان، با بایرن مونیخ قهرمان بوندسلیگا، با آس میلان قهرمان سری‌ آ ایتالیا و با پاری‌ سن‌ ژرمن قهرمان لیگ فرانسه شده است.

عکس های کارلو آنچلوتی را در کجا مشاهده کنیم؟

برای مشاهده تصاویر این مربی مطرح بین المللی مراجع زیادی وجود دارد مثل بنر ها، مجله های روز ورزشی، چنل های طرفداری رئال مادرید و اخبار فوتبالی و همچنین مشاهده بازی های تیم‌ رئال مادرید از صدا و سیما، همچنین می توان با جست و جو در اینترنت با عبارات زندگینامه و دانلود کتاب‌ های کارلو آنچلوتی اطلاعات بیشتری از او کسب‌ کنید. همچنین با رجوع به کتاب فروشی ها کتبی در مورد وی را دید.

پیج اینستاگرام کارلو آنچلوتی چیست؟

با جست و جوی نام آنچلوتی در موتور های جستوجو می توانید به ای دی او دست یابید. همچنین اگر به فالویینگ های تیم رئال مادرید در اینستاگرام رجوع کنید می توانید اکانت بازیکنان رئال مادرید را ببینید که در بین آن ها مربی این تیم‌ نیز دیده می شود که با ای دی mranancelotti در اینستاگرام فعالیت دارد که تعداد فالوور های او ۷ میلیون‌ نفر است.

کارلو آنچلوتی سابقه مربیگری چه تیم هایی را داشته است؟

کارلو آنچلوتی سابقه مربیگری چه تیم هایی را داشته است؟

کارنامه کارلو آنچلوتی پر از تیم‌ های بزرگی است که او مربی آن ها بوده است. با بسیاری از آن ها موفق به کسب افتخارات و امتیازتی شده همچنین تیم های کوچک تر که شاید خیلی از افراد حضور او را در این تیم ها به خاطر نیاورند. بزرگترین و چشم گیر ترین فعالیت او در تیم های زیر نام برده شده است.

رئال مادرید

یکی از پرطرفدار ترین تیم های تاریخ که در لیگ اسپانیا (لالیگا) حضور دارد. آنچلوتی نیز دوره ای در این تیم‌ سرمربی شد که بازیکنانی مثل کریس رونالدو، کریم بنزما، ایسکو، خامس رودریگز و اوزیل در این تیم عضویت داشتند. در سال ۲۰۱۶ کارلو از رئال جدا شد و سپس مجددا در سال ۲۰۲۱ تا کنون مربی این تیم است.

بایرن مونیخ

بارین مونیخ برترین تیم بوندسلیگا(لیگ آلمان) که طی سال های ۲۰۱۶ و ۲۰۱۷ آنچلوتی را به عنوان سرمربی این تیم‌ انتخاب کرد. بعد از حضور او در این تیم یکی از بازیکنان محبوب خود یعنی خامس رودریگز را نیز با این تیم آورد.

اورتون

در سال ۲۰۱۹ بعد از خروج این مربی از تیم بایرن مونیخ و گذران یک سال در تیم ناپولی، او تصمیم گرفت به تیم اورتون در لیگ انگلستان بیاید که در این تیم نیز خامس رودریگز را جذب کرد.

چلسی

یکی از تیم هایی که آنجلوتی در گذشته مربی آن بوده چلسی از لیگ انگلستان است کی طی آخرین بازی شب گذشته مقابل چلسی در جریان مسابقات چمپیونزلیگ موفق به شکست این تیم با نتیجه ۳ بر ۱ شد.

پاریس سنت ژرمن

از ثروتمند ترین تیم های جهان، حاضر در لیگ یک فرانسه است که در سال ۲۰۱۱ تحت هدایت این مربی در آمد که موفق به کسب قهرمانی لیگ با این تیم شد. اما در طی بازی های قهرمانان اروپا با شکست این‌ تیم موفق به سعود رئال و حذف پاریس سن ژرمن شد.

کارلو آنچلوتی در چه تیم هایی به عنوان بازیکن حضور داشته است؟

این مربی با تکنیک و صاحب سبک قبل از مربی گری به عنوان بازیکن حرفه ای در فوتبال ایتالیا حضور داشت. در دوران نوجوانی وارد تیم پارما شد. سپس در سال ۱۹۷۹ وارد تیم رم شد که ۱۷۱ بازی را این تیم انجام داد و پس از آن در سال ۱۹۸۷ وارد میلان شد. در این تیم نیز با انجام ۱۱۲ بازی موفق به ثمر رساندن ۱۲ گل برای این تیم شد. بین سال‌ های ۱۹۸۴ تا ۱۹۸۷ به عنوان کاپیتان، تیمش را در میدان رهبری می‌ کرد. او متعلق به تیم اسطوره‌ های میلان است که در سال‌ های ۱۹۸۹ و ۱۹۹۰ قهرمانی جام باشگاه‌ های اروپا را کسب کردند.

کارلو آنچلوتی تا کنون چه افتخاراتی را به عنوان مربی کسب کرده است؟

همانطور که از سابقه این مربی برای هدایت تیم های بزرگ مشخص است، تیم های قدرتمند نیز معمولا در کسب افتخارات راه دشواری ندارند همچنین اگر تحت فرمان شخص مناسبی مثل کارلو انچلوتی باشند. او در کارنامه خود با تیم یوونتوس، یک جام اینترتوتو.

به همراه میلان، قهرمانی سری آ، کوپا ایتالیا، سوپر جام ایتالیا، ۲ دوره فاتح لیگ قهرمانان اروپا در سال های ۲۰۰۳ و ۲۰۰۷، یک دوره جام باشگاه‌ های جهان. به همراه بارین مونیخ نیز؛ بوندس لیگا و سوپر جام فوتبال آلمان در سال ۲۰۱۷.

کارلو آنچلوتی از چه سالی وارد دنیای مربیگری شد؟

کارلو آنچلوتی از چه سالی وارد دنیای مربیگری شد؟

پس از دوران موفقیت‌ آمیز بازی، آنچلوتی تصمیم گرفت به عنوان مربی کار کند. ایستگاه اول او به عنوان مربی، تیم ملی ایتالیا بود. او در آنجا بین سال‌ های ۱۹۹۲ و ۱۹۹۵ به عنوان دستیار آریگو ساکی کار کرد و توانست با این تیم به فینال جام جهانی ۱۹۹۴ در آمریکا برسد. در آنجا ایتالیا در ضربات پنالتی مغلوب تیم ملی فوتبال برزیل شد.

کارلو آنچلوتی در سال ۱۹۹۵ اولین تجربه مربیگری خود را با تیم رجانا که یک باشگاه فوتبال ایتالیایی در رجو نل امیلیا است، داشت. این تیم در سال ۱۹۱۹ تاسیس شد که طی مشکلاتی که داشت از کار خود باز ماند اما مجدداً در سال ۲۰۰۵ تاسیس شد. این تیم اکنون در لیگ پرو بازی می کند.

کارلو آنچلوتی اکنون مربی چه تیمی است؟

او در حال حاضر سرمربی تیم بزرگ رئال مادرید در لیگ اسپانیا(لالیگا) است. که کار خود را از سال ۲۰۲۱ پس از جدایی زیدان از این تیم شروع کرد. البته این اولین تجربه مربیگری او برای این تیم نیست و در گذشته طی سال های ۲۰۱۳ تا ۲۰۱۵ افتخار مربیگری این تیم بزرگ را داشت. این تیم طی دوره کارلو آنچلوتی در صدر جدول لالیگا قرار دارد و در جریان بازی های لیگ قهرمانان نیز از مرحله گروهی بالا آمده و در مصاف با پاریس سنت ژرمن و چلسی موفق بوده است.

کارلو آنچلوتی کیست؟

بیوگرافی کارلو آنچلوتی در مورد دوران فوتبال بازی کردن او نیز جذابیت خاصی دارد که در تیم های مثل رجیولو و پارما شروع به فوتبال در سن نوجوانی کرد سپس به تیم بزرگسالان پارما پیوست که در پست تخصصی هافبک مشغول بازی شد. سپس به تیم رم پیوست و پس از انجام ۱۷۱ بازی به تیم میلان ایتالیا پیوست و در همان تیم بازنشسته شد.

پس از بازنشستگی به عرصه مربیگری وارد شد که با موفقیت هایی که کسب کرد مانند کسب ۳ دوره قهرمانی چمپیونزلیگ، خیلی از افراد گفتند که بازیکنی متوسط یه یک مربی عالی تبدیل شده است.

درآمد هر فصل کارلو آنچلوتی چقدر است؟

در اولین حضور آنچلوتی در لالیگا رئال مادرید با پرداخت ۷.۵ میلیون یورو در سال، کارلو آنچلوتی را تبدیل به پر درآمد ترین مربی اسپانیا کرده بود. بعد از او، تاتا مارتینو با ۵.۴ میلیون یورو در رتبه دوم است. بعد از این دو نفر هم، چولو، یا همان دیگو سیمئونه، با دریافت سالانه ۲.۵ میلیون یورو قرار داشت. اما اکنون کارلو آنچلوتی سرمربی رئال با درآمد ماهانه ۹۱۰ هزار یورو در این رده بندی در رتبه هفتم قرار گرفته که هر فصل حدود ۱۰ میلیون یورو می شود و در رتبه اول دیگو سیمئونه قرار دارد.

کارلو آنچلوتی چه حاشیه هایی داشته است؟

کارلو آنچلوتی چه حاشیه هایی داشته است؟

در سال های گذشته روزنامه های اسپانیایی و انگلیسی که او در این کشور ها حضور داشت، در مورد او تیتر های تندی انتشار دادند با هشتگ (کارلو آنچلوتی اخبار) که او اهمیت زیادی برای آن ها قائل نبود و عکس العملی نشان نداد. یکی دیگر از حواشی او گفته یکی از کارشناسان و تحلیل گران فوتبال بود که گفته بود او باید به کلاس های مربیگری برود که اکثر طرفداران فوتبال این سخن را مسخره و افتخارات گذشته او را یادآوری کردند.

سوالات متداول

 1. کارلو آنچلوتی اولین افتخار رسمی به عنوان مربی را در کدام تیم کسب کرد؟

  یونتوس جام اینترتوتو

 2. مربی مورد علاقه خامس رودریگز کسیت؟

  کارلو آنچلوتی که در تیم‌ های بایرن مونیخ، اورتون و رئال مادرید با او همکاری داشت.

 3. کارلو آنچلوتی چند بار قهرمان چمپیونزلیگ شده است؟

  ۲ مرتبه با تیم میلان و ۱ بار با رئال مادرید.

 4. کارلو آنجلوتی در زمان بازی خود در کدام پست بازی می کرد؟

  هافبک

به این مقاله امتیاز دهید :
mohammad jorjandi

محمد جورجندی مدرس امنیت در فضای مجازی هستم و فعالیت سایت های شرط بندی را بررسی می کنم. همچنین در تلاشم تا بهترین سایت ها را به شما معرفی کنم.