بیوگرافی ژاوی هرناندز بازیکن سابق و مربی باشگاه بارسلونا

ژاوی هرناندز یکی از بازیکنان شناخته شده و مطرح و محبوب در فوتبال جهان می باشد که تا کنون افتخارات متعدد بسیاری را کسب کرده است و کسب همین افتخارات نیز در محبوبیت و سرشناس شدن آن بسیار کمک کننده بوده است.

 • همواره می توانید در صورت تمایل به شرط بندی ۱۰ تیم برتر لالیگا مشغول شوید؛ برای این کار کافی است بر روی گزینه “ورود به وب سایت” کلیک کنید.
ژاوی هرناندز کیست؟

ژاوی هرناندز کیست؟

در سال های گذشته فوتبال اسپانیا حساسیت و هیجان بسیار زیادی را برای علاقه مندان به فوتبال در سراسر جهان داشت که می توان گفت که مقدار بسیار زیادی از این هیجان و حساسیت مربوط به حضور بازیکنان مطرح و شناخته شده در لیگ این کشور بود. حضور بازیکنان مطرح و محبوب دنیای فوتبال مردان، از جمله لیونل مسی، کریستیانو رونالدو، نیمار، سوارز، ژاوی، اینیستا، پیکه و راموس و کریم بنزما در لیگ برتر اسپانیا که به لالیگا شهرت دارد بسیار این لیگ را مورد تماشا قرار داده بود.

علاوه بر این و با وجود پر تماشاگر بودن بازی های این تیم فوتبال اسپانیا درآمد های بسیار زیادی را از طریق اسپانسر های متعدد و تبلیغات و از این قبیل موارد به دست آورد، اما امروزه این رقابت ها نسبت به گذشته از حساسیت کمتری برخوردار می باشد. ژاوی هرناندز یکی از بازیکنانی بود که با هوش و بازی دلنواز خود علاقه مندان متعددی را داشت و سبک فوتبالی او بسیار به کمک تیم او می آمد. این بازیکن در پست هافبک مشغول به فعالیت بود. در تیم بارسلونا ژاوی در حکم مغز متفکر تیم بود و با پاس های زیبا و به جای خود کمک زیادی به موفقیت این تیم می کرد.

این بازیکن از جمله بازیکنان ثابت در تیم ملی اسپانیا نیز بود و همراه این تیم موفقیت های بسیاری را در رقابت های مختلف کسب کرده است. او هم چنین با تیم ملی کشورش قهرمان جام جهانی نیز شده است و سهم بسیار زیادی در این قهرمانی ها داشته است. ژاوی هرناندز در تاریخ ۲۵ ژانویه ۱۹۸۰ در کشور اسپانیا و در کاتالونیا متولد شده است و هم اکنون ۴۲ ساله می باشد. او چند سالی است که فعالیت خود در زمینه مربی گری را آغاز کرده است و از جمله مربیان جوان و خوش نام دنیای فوتبال محسوب می شود. او در حال حاضر از ۱۰ مربی برتر جهان می باشد.

او از حدود ۱۱ سالگی خود فعالیتش در حوزه فوتبال را آغاز کرده است و از زمان حضور حرفه ای و جدی خود در دنیای فوتبال، در رده های مختلف تیم بارسلونا حضور داشته است. او از سال ۱۹۹۱ در تیم جوانان بارسلونا حضور داشته است و پله پله در این راه همراه این تیم پیش رفته است. او تا سال ۲۰۱۵ نیز در همین تیم حضور داشته است اما در این سال تصمیم خود مبنی بر حضور در فوتبال حوزه خلیج فارس را گرفت و به تیم السد قطر پیوست. او تا سال ۲۰۱۹ نیز در همین تیم مشغول به فعالیت بود و پس از آن نیز به مدت ۲ سال هدایت این تیم قطری را بر عهده گرفت.

او در سال گذشته پیشنهادی از تیم سابق خود مبنی بر هدایت این تیم دریافت کرد و با توجّه به اوضاع نامساعد تیم بارسلونا تصمیم به ترک قطر و حضور مجددش در فوتبال اسپانیا گرفت و هم اکنون نیز هدایت این تیم را بر عهده دارد و نتایج خوبی را نیز کسب کرده است. ژاوی تا کنون در ایران نیز همراه تیم السد جهت انجام بازی های آسیایی با تیم های ایرانی حضور داشته است. از جمله تیم هایی که مقابل تیم السد همراه ژاوی قرار گرفته اند می توان به استقلال و پرسپولیس اشاره کرد. استقلال با دروازه بانی سید مهدی رحمتی مقابل این تیم موفق به کلین شیت و پیروزی در ضربات پنالتی شد.

عکس های ژاوی هرناندز را در کجا مشاهده کنیم؟

عکس های ژاوی هرناندز را در کجا مشاهده کنیم؟

عکس های این بازیکن سابق و سرمربی موفق کنونی دنیای فوتبال را می توان از طریق های مختلفی تماشا کنید که در این قسمت به مطرح کردن این راه ها خواهیم پرداخت. در ابتدا و به عنوان ساده ترین راه می توانید به موتور جستجوی گوگل مراجعه کنید. در موتور جستجوی گوگل می توانید عکس های مختلفی را از این شخص مشاهده کنید. علاوه بر این در صفحه اینستاگرامی این فرد ویز عکس های متعددی از آن موجود می باشد که خود او منتشر کرده است و با دنبال کنندگان خود به اشتراک گذاشته است. او هم چنین عکس های متعددی را از خانواده خود منتشر کرده است که با مراجعه به این صفحه می توانید این عکس های به اشتراک گذاشته شده را مشاهده کنید. در صفحه رسمی تیم بارسلونا نیز می توانید عکس هایی را از این فرد مشاهده کنید.

پیج اینستاگرام ژاوی هرناندز چیست؟

پیج اینستاگرام ژاوی هرناندز چیست؟

این فرد در اینستاگرام دارای صفحه رسمی می باشد و دنبال کننده های فراوانی نیز دارد. آدرس صفحه رسمی اینستاگرامی این شخص به آدرس xavi می باشد که دارای تیک آبی نیز می باشد و هم اکنون تعداد هشت میلیون و ۲۰۰ هزار نفر دنبال کننده دارد. او تا کنون در صفحه اینستاگرامی خود ۲۰۰ پست را منتشر کرده است و لا دنبال کنندگان میلیونی خود به اشتراک گذاشته است. اغلب پست های این صفحه در خصوص تیم هایی می باشد که این سرمربی در آن ها فعالیت کرده است و هم چنین از خود این فرد و خانواده او می باشد.

ژاوی هرناندز سابقه مربیگری چه تیم هایی را داشته است؟

این فرد فعالیت خود در زمینه سرمربیگری را از سال ۲۰۱۹ و در فوتبال حوزه خلیج فارس در کشور قطر همراه با تیم السد آغاز کرده است. در این قسمت به معرفی تیم هایی خواهیم پرداخت که ژاوی در آن ها در سمت سرمربی حضور پیدا کرده است.

السد قطر

این فرد فعالیت خود در حوزه سرمربیگری را همراه با این تیم آغاز کرده است و سال ۲۰۱۹ به مدت دو سال در این تیم فعالیت داشته است و نتایج نسبتا خوبی را نیز همراه این تیم کسب کرده است.

بارسلونا اسپانیا

وی در سال ۲۰۲۱ پیشنهادی از سوی مسئولان این تیم مبنی هدایت آن دریافت کرد و با توجه به اوضاع نابسامان و نامساعد تیم سابق خود تصمیم به حضور مجدد در این تیم و این بار به عنوان مربی بر روی نیمکت این تیم گرفت. او در تیم بارسلونا نتایج خوبی را کسب کرده است و این تیم را از بحران خارج کرده است. پس از حضور مجدد او در بارسلونا مراسم معارفه ای برای او برگزار شد.

ژاوی هرناندز تا کنون چه افتخاراتی را به عنوان مربی کسب کرده است؟

این فرد مدت زیادی نیست که فعالیت خود در این حوزه را آغاز کرده است و امسال سال چهارمی است که در این حیطه فعالیت می کند و تا کنون موفقیت درخوری را کسب نکرده است. اما ژاوی در دوران بازیگری همراه تیم بارسلونا و هم چنین تیم ملی اسپانیا قهرمانی های متعددی را کسب کرده است.

ژاوی هرناندز از چه سالی وارد دنیای مربیگری شد؟

ژاوی هرناندز از چه سالی وارد دنیای مربیگری شد؟

وی از سال ۲۰۱۹ تصمیم به خداحافظی از دنیای بازیگری در فوتبال گرفت و فعالیت خود در این حوزه را همراه با تیم السد آغاز کرد. او در دوران بازیگری خود بسیار درخشان بود و هم اکنون نیز در قامت سرمربی بسیار می درخشد.

ژاوی هرناندز اکنون مربی چه تیمی است؟

ژاوی هم اکنون هدایت تیم بارسلونا اسپانیا را بر عهده دارد و در مجموع ۲۶ بازی بر روی نیمکت این تیم به عنوان سرمربی نشسته است و نتیجه آن کسب ۱۵ پیروزی و ۷ تساوی می باشد و در ۴ مسابقه نیز متحمل شکست شده است و به صورت کلی می توان گفت که این تیم‌ را از بحران خارج کرده است. یکی از جذاب ترین و حساس ترین پیروزی های ژاوی متعلق به رقابت ال کلاسیکو می باشد. تیم رئال مادرید با اختلاف امتیاز ۱۲ نسبت به بارسلونا در صدر جدول لالیگا قرار دارد و رقابت ال کلاسیکو از جذابیت بالایی برخوردار بود که در نهایت تیم ژاوی موفق به شکست ۴ بر صفر این تیم شد.

همسر ژاوی کیست؟

ژاوی هرناندز و نوریا کنیرا در سال ۲۰۱۳ با یکدیگر ازدواج کرده اند و دارای دو فرزند نیز به نام های دن هرناندز کنیرا و آسیا هرناندز کنیرا می باشند.

درآمد هر فصل ژاوی چقدر است؟

این فرد تا کنون در این خصوص صحبتی انجام نداده است اما به نظر می‌ رسد که او از طریق فعالیت‌ های فوتبالی و تبلیغاتی درآمد خوبی را کسب می‌ کند.

ژاوی چه حاشیه هایی داشته است؟

ژاوی را می توان بازیکنان کم حاشیه دنیای فوتبال دانست که نسبت به حواشی و مدیریت آن ها موفق عمل کرده است. اما می توان گفت که خداحافظی او از بارسلونا و پیوستنش به تیم های حاشیه خلیج فارس و همین جدایی اخیرش از السد نیز حواشی متعددی را به وجود آورد.

ژاوی در چه تیم هایی به عنوان بازیکن حضور داشته است؟

ژاوی در چه تیم هایی به عنوان بازیکن حضور داشته است؟

ژاوی هرناندز از سال ۱۹۹۱ فعالیت خود در زمینه بازیکنی فوتبال را با حضور تیم‌ های جوانان بارسلونا آغاز کرده است و در سال ۱۹۹۷ نیز به تیم بارسلونا بی پیوست و پس از دو سال فعالیت در این تیم به تیم بزرگسالان بارسلونا پیوست. در سال ۲۰۱۵ نیز به تیم السد قطر پیوست و در سال ۲۰۱۹ هم همراه با این تیم از دنیای فوتبال خداحافظی کرد و به عنوان سرمربی در این تیم فعالیت خود را آغاز کرد.

سوالات متداول

 1. ژاوی هرناندز کیست؟

  ژاوی فوتبالیست مطرح اسپانیایی می باشد که در تاریخ ۲۵ ژانویه ۱۹۸۰ در کاتالونیا متولد شده است.

 2. ژاوی هرناندز هم اکنون سرمربی کدام تیم می باشد؟

  او هم اکنون هدایت تیم بارسلونا اسپانیا را بر عهده دارد و نتایج نسبتا خوبی را همراه این تیم کسب کرده است.

 3. ژاوی فعالیت خود در زمینه مربی گری را از چه سالی و با چه تیمی آغاز کرده است؟

  این چهره مطرح فوتبالی در سال ۲۰۱۹ و پس از خداحافظی از دنیای بازیگری در فوتبال همراه تیم السد قطر در زمینه مربی گری آغاز به فعالیت کرد.

 4. ژاوی در چه پستی فوتبال بازی کرده است؟

  او در پست هافبک مشغول به فعالیت بوده است و نمایش درخشانی نیز داشته است.

به این مقاله امتیاز دهید :
اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *