بیوگرافی لوئیز فن خال و راز موفقیت او در مربی گری

لوئیز فن خال یکی از گران ترین سرمربی های دنیا و بزرگ ترین سرمربی تیم ملی هلند می باشد که در حال حاضر با هدایت این تیم به جام جهانی راه پیدا کرده است و درصدد گرفتن جام جهانی است. این سرمربی نتایج فوق‌ العاده‌ ای را با تیم‌ های مختلف کسب کرده و از لحاظ رتبه و رده بندی یکی از مربیان بزرگ به شمار می آید.

لوئیز فن خال کیست؟

لوئیز فن خال کیست؟

آلویسیوس پاتولوس ماریا فن خال که او را با نام کوتاه لوییس فان خال می شناسند در ۸ اوت سال ۱۹۵۱ در آمستردام هلند دیده به جهان گشود. وی در زمان فوتبال خودش در پست هافبک بازی می‌ کرد و در زمان بازیگری بیشتر در تیم های هلندی توپ می زد. همانطور که انتظار می رفت در دوران مربیگری بسیار موفق تر از دوران بازیگری اش بود و با هدایت تیم های بزرگ و موفق کردن آن ها ثابت کرد که یک مربی بزرگ است. او در حال حاضر از ۱۰ مربی برتر جهان محسوب می شود.

عکس های لوئیز فن خال را در کجا مشاهده کنیم؟

امروزه برای دیدن عکس های مربیان بزرگی چون لویس فان خال می توانیم تنها با سرچ و جستج و جوی نام آن ها در موتور جست و جو گر گوگل عکس های آن ها را بیابیم بسیاری از این عکس ها از دوران مربی گری تا دوران فوتبالی در باشگاه های مختلف همگی وجود دارند و تنها با کاوش کوتاهی می توانید آن ها را بیابید.

پیج اینستاگرام لوئیز فن خال چیست؟

با توجه به این که بسیاری از افراد برای دیده شدن وارد اپلیکیشن اینستاگرام شدن این سر مربی نیز با ورود به این اپلیکیشن سعی کرد که کار ها و فرآیندی که از آینده خود را دارد با هواداران خود در این نرم افزار به اشتراک بگذارد و شما در اینستاگرام می توانید نام او را به انگلیسی سرچ کرده و به آن برسید.

لوئیز فن خال سابقه مربیگری چه تیم هایی را داشته است؟

فن‌ خال یکی از مربیان کار کشته هلندی می باشد که سابقه مربی گری در تیم های بزرگ لیگ های مختلف را دارد چه در ایتالیا و چه در هلند و هم چنین در لیگ جزیره و بوندس لیگای آلمان هدایت تیم های بزرگی را عهده دار شده که این تیم ها به شرح زیر می باشند.

آژاکس

آژاکس آمستردام یکی از تیم هایی که فن خال در اولین دوره مربی گری خود از سال های ۱۹۹۱ تا سال ۱۹۹۷ هدایت آن را بر عهده گرفت و نتایج خوبی را با این تیم به دست آورد.

بارسلونا

یکی دیگر از تیم هایی که این مربی در آن آن چنان نتوانست موفق باشد تیم بارسلونا بود پس از جایی از آژاکس وارد باشگاه بارسلونا شد و در سال‌های ۱۹۹۷ تا ۲۰۰۰ هدایت این تیم را بر عهده گرفت و پس از وقفه ای دو ساله در تیم ملی هلند دوباره با این باشگاه قرارداد با است که این قرارداد یک سال بیشتر طول نکشید.

هلند

این مربی در تیم ملی هلند نتایج خوبی را کسب کرد و تا کنون سه بار به این تیم آمده و از این تیم جدا شده است سال های ۲۰۰۰ تا ۲۰۰۲ پس از آن سال های ۲۰۱۲ تا ۲۰۱۴ و پس از آن سال های ۲۰۲۱ تا ۲۰۲۲ و در حال حاضر سرمربی فعلی تیم هلند می باشد.

بایرن مونیخ

این مربی تجربه خود را در لیگ آلمان نیز امتحان کرد و برای اولین بار در سال ۲۰۰۹ وارد بوندسلیگا شد و دو سال هدایت تیم بایرن‌ مونیخ را برعهده گرفت سال‌هایی که با این تیم نتایج چندان مناسبی را کسب نکرد.

منچستر یونایتد

فن‌ خال علاقه زیادی به لیگ جزیره داشت و پس از این که در سال ۲۰۱۴ از هلند جدا شد این بار به تیم منچستریونایتد رفت و تجربه جدیدی را برای خود در لیگ جزیره به ارمغان آورد و با تیم منچستر یونایتد روز های خوبی را سپری کرد هرچند که دوران سینوسی این سرمربی بزرگ بود.

لوئیز فن خال تا کنون چه افتخاراتی را به عنوان مربی کسب کرده است؟

لوئیز فن خال تا کنون چه افتخاراتی را به عنوان مربی کسب کرده است؟

افتخارات این سرمربی با تیم های مختلف بسیار زیاد می باشد این سرمربی توانست با تیم آژاکس تمامی جوایزی که در لیگ هلند موجود بود را کسب کند هم چنین او در بارسلونا توانست لالیگا کوپا دل ری و سوپر جام اروپا را کسب کند و با تیم بایرن مونیخ تمامی جام های ممکن را کسب کند و به عنوان نایب قهرمانی سال ۲۰۰۹ ۲۰۱۰ اروپا برسد اما با تیم منچستریونایتد تنها یک بار توانست جام حذفی انگلستان را کسب کند و رکوردی که با هلند به دست آورده است مقام سوم جام جهانی است.

لوئیز فن خال از چه سالی وارد دنیای مربیگری شد؟

این سرمربی با تجربه در سال ۱۹۹۱ کار خود را با باشگاه آلکمار تمام کرد و در همان سال به عنوان سر مربی به تیم آژاکس رفت و نتایج درخشانی را با این تیم کسب کرد وی ۷ سال بر روی نیمکت این باشگاه بود.

لوئیز فن خال اکنون مربی چه تیمی است؟

لوئیز فن خال اکنون مربی چه تیمی است؟

در حال حاضر فن خال ۷۰ ساله در تیم ملی هلند حضور دارد و توانسته این تیم را به جام جهانی برساند این تیم در گروه یک رقابت‌ های جام‌ جهانی قرار گرفت که گروه تقریباً آسانی به پست این سرمربی خورده است. و در نظر دارد نهایت استفاده را از این بابت ببرد.

لوئیز فن خال چه حاشیه هایی داشته است؟

این مربی با توجه به اخلاق و خصوصیاتی که دارد در بازی‌ ها به نظر می‌ رسد خشونت داشته باشد و تنها حاشیه ای که برای او تا کنون ایجاد شده است خشونت او در زمانی است که به داور اعتراض دارد تا کنون حاشیه‌ های دیگری برای این سر مربی به وجود نیامده و انتظار می رود که این سرمربی فرد بی حاشیه ای به نظر بیاید.

سوالات متداول

  1. لوئیز فن خال اهل چه کشوری است؟

    این سر مربی در حال حاضر مربی تیم ملی کشور خودش یعنی هلند می باشد.

  2. لوئیز فن خال در حال حاضر در چه تیمی است؟

    در حال حاضر او در تیم ملی هلند می باشد و در صدد رسیدن به جام جهانی قطر است.

  3. لوئیز فن خال چه افتخاراتی دارد؟

    این سر مربی افتخارات بسیاری را در کارنامه فوتبالی خود دارد و با تیم های مختلفی این عناوین را به دست آورده است.

به این مقاله امتیاز دهید :
اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *