دراگان اسکوچیچ مربی ایران که قبل جام جهانی بر کنار شد

اسکوچیچ از جمله بهترین سر مربی های کرواسی است که توانسته تا کنون در چندین تیم بسیار نامی و معروف جهان حضور پیدا کند و مدت های طولانی در جایگاه سرمربی حضور پیدا کرد. این سر مربی افتخارات و مقام های گوناگونی را برای تیم های خود به ارمغان آورده و از جمله ثروتمند ترین و گران ترین سرمربی های دنیا است که تا به این لحظه تیم های زیادی خواهان بستن قرار داد با او بوده اند. از این رو اسکوچیچ طرفداران و هواداران بسیاری را با خود همراه نموده و عده زیادی او را دنبال می کنند و در سراسر جهان بسیار محبوب واقع شده است‌. از این رو تصمیم داریم در ادامه اسکوچیچ را خدمتتان معرفی نماییم و درباره او اطلاعاتی را در اختیارتان بگذاریم.

اسکوچیچ کیست؟

اسکوچیچ کیست؟

دراگان اسکوچیچ از جمله سلبریتی های بسیار مشهور در جهان است که به دلیل میزان افتخاراتی که تاکنون به همراه آورده بسیار مورد توجه قرار گرفته است. او متولد سوم ماه سپتامبر در سال ۱۹۶۸ است و هم اکنون از پیشکسوتان فوتبال است. او در گذشته بازیکن فوتبال و هم اکنون به عنوان یکی از پر حاشیه ترین مربی های جهان فوتبال شناخته شده است و اهل کشور کرواسی است. او فعالیت خود را به طور رسمی از تاریخ بیست و یکم بهمن ماه سال ۱۳۹۸ آغاز نمود و اولین بازی او در تیم ملی با قدرت بسیار زیادی شروع شد و به همین دلیل فعالیتش را در این تیم بسیار بیشتر از قبل ادامه داد. او رکورد های مختلفی را برای تیم ملی ایران به ارمغان آورده و از این رو عده بسیار زیادی در این کشور هوادار او هستند و تمامی اخبار مربوط به او را دنبال می‌ کنند.

عکس های اسکوچیچ را در کجا مشاهده کنیم؟

پیشنهاد می کنیم اگر خواهان مشاهده عکس های اسکوچیچ هستید در اینستاگرام این سلبریتی را دنبال نمایید تا تمام عکس های منتشر شده از او را مشاهده نمایید. او در اینستاگرام یکی از پرطرفدار ترین سلبریتی های عرصه ورزش شناخته شده است که ایرانی های بسیاری او را دنبال می‌ کنند و پست‌ ها و اطلاعات منتشر شده از او در این شبکه مجازی را مرتباً به طور پیگیر دنبال می‌ نمایند. علاوه بر این شما می توانید برای مشاهده عکس های او به سایت های معتبر در اینترنت مراجعه نمایید و عکس های او را نیز در این سایت ها مشاهده کنید.

پیج اینستاگرام اسکوچیچ چیست؟

برای یافتن پیج اینستاگرامی این سرمربی پیشنهاد می کنیم که نام او را در موتور های جستجوگر گوگل جستجو کنید و پیج اینستاگرام او را در این شبکه مجازی دنبال نمایید. تمامی اخبار مرتبط با این سلبریتی در پیج اینستاگرام او در دسترس شما قرار خواهد گرفت همچنین می توانید اطلاعات بیشتری را از این سرمربی بسیار معروف به دست آورید. هم اکنون او از تعداد دنبال کننده و فالوور های بسیار زیادی برخوردار می باشد و عکس ها و پست های او در اینستاگرام نیز با لایک و کامنت های زیادی دنبال شده است.

اسکوچیچ سابقه مربیگری چه تیم هایی را داشته است؟

تیم های بسیاری هستند که این سرمربی تاکنون بازیکنان این تیم ها را هدایت نموده و از تجربیات و مهارت های خود به آنان آموخته است از این رو در ادامه تصمیم داریم ۵ نمونه از این تیم‌ ها را خدمتتان معرفی نماییم تا شما نیز با تیم هایی که این سرمربی در آنها حضور داشته بیشتر آشنا شوید.

اینتر بلوک لیوبلیانا اسلوونی

اینتر بلوک لیوبلیانا اسلوونی

این تیم یکی از بهترین تیم‌ های است که این سرمربی در آن حضور داشته است و از سال ۲۰۰۷ هدایت بازیکنان این تیم را برعهده گرفت در حالی که این باشگاه در یک وضعیت بسیار دشواری در لیگ قرار داشت او توانست بعد از ۲ سال نتایج بسیار برجسته‌ ای را برای این تیم در لیگ دسته اول به ارمغان بیاورد.

العربی کویت

در فصل ۲۰۰۹ و ۲۰۱۰ بود که اسکوچیچ از سوی این باشگاه انتخاب شد تا رهبری بازیکنان این تیم را بر عهده بگیرد. با به ارمغان آوردن افتخارات و مقام های متعدد توسط این سرمربی برای این تیم یکی از افتخاراتی است که او در کارنامه افتخارات خود به ثبت رسانده است و همواره مورد توجه قرار گرفته است.

النصر عربستان

درخشش این مربی در لیگ کویت باعث شد که نظر بسیاری از مردم نسبت به او تغییر کند و از جمله هواداران او شوند. او تاکنون در باشگاه‌ های فوتبال متعددی به فعالیت پرداخته اما میزان افتخاری که برای این تیم به ارمغان آورده قابل مقایسه با هیچ تیمی نیست.

بازگشت به رییکا کرواسی

او بار دیگر به کشور خود بازگشت و هدایت یکی از تیم‌ های معروف این کشور خود را بر عهده گرفت. او با این اقدام حواشی بسیار زیادی را برای خود به وجود آورد‌.

ملوان بندر انزلی

در فصل ۲۰۱۳ بود که این بازیکن در رسانه های مختلف به عنوان سرمربی تیم ملوان بندر انزلی شناخته شد. در مدتی که در این تیم به عنوان سرمربی حضور داشت افتخارات متعددی را برای این تیم به ارمغان آورد.

اسکوچیچ در چه تیم هایی به عنوان بازیکن حضور داشته است؟

اسکوچیچ در دوران فوتبالی خود در کشور کرواسی برای باشگاه‌ های فوتبال مختلفی به عنوان بازیکن به فعالیت پرداخت. او اولین بازیکنی بود که از لیگ فوتبال کرواسی به خارج از کشور سفر نمود و به عنوان بازیکن خارجی در تیم های مختلف به فعالیت پرداخت. او بازی حرفه‌ ای خود را در تیم‌ های خارجی آغاز نمود و به قدری بازی او در این تیم ها مورد استقبال قرار گرفت که هم اکنون نام او در جمع بهترین بازیکنان جهان قرار گرفته است.

اسکوچیچ تا کنون چه افتخاراتی را به عنوان مربی کسب کرده است؟

اسکوچیچ تا کنون چه افتخاراتی را به عنوان مربی کسب کرده است؟

از جمله افتخاراتی که اسکوویچ به دست آورده می توان به کسب دیپلم مربی و مدرک کارشناسی حرفه‌ ای در آکادمی فوتبال کرواسی اشاره نماییم. او همچنین تیم های مختلفی را به مقام قهرمانی رسانده است و همین یکی از افتخارات او به شمار می آید.

اسکوچیچ از چه سالی وارد دنیای مربیگری شد؟

اسکوچیچ فعالیت خود را در دنیای مربی گری از تاریخ اکتبر سال ۲۰۰۵ آغاز نمود. نخستین تیمی که او هدایت بازیکنان را برعهده گرفت تیم رییکا کرواسی می‌ باشد. این باشگاه در شهر رییکا قرار گرفته که از سال ۱۹۴۶ تاسیس شده است و تاکنون سه بار این تیم را در جام حذفی فوتبال کرواسی به مقام قهرمانی رسانده است.

اسکوچیچ اکنون مربی چه تیمی است؟

اسکوچیچ هم اکنون سرمربی تیم ایران می باشد. او به عنوان یکی از سرمربی های بین المللی شناخته شده که زیر نظر فدراسیون فوتبال ایران در حال فعالیت است. نخستین بازی رسمی او در تیم ملی در سال ۱۳۲۵ آغاز شد و هم اکنون نیز عملکرد خوبی را به عنوان سرمربی در تیم ایران نشان داده است.

همسر اسکوچیچ کیست؟

کاتارینا سرکوویچ از جمله مجریان بسیار مشهور تلویزیون است و طرفداران سرسختی او را همراهی می کنند و هم اکنون همسر اسکوویچ شناخته شده است. افراد بسیار زیادی حواشی مربوط به این زوج را دنبال می‌ کنند و از علاقه‌ مندان به این زوج بسیار مشهور می باشند.

درآمد هر فصل اسکوچیچ چقدر است؟

درآمد هر فصل اسکوچیچ چقدر است؟

درآمد هر فصل این سر مربی بنا به میزان تلاش و کوششی که برای ارتقا سطح هر بازیکن انجام می دهد بسیار زیاد است. این سر مربی تا کنون به قدری به کسب افتخار و قهرمانی های بیشتر تیم های خود کمک نموده که هر فصل به میزان درآمد او افزوده می شود تا او همچنان برای آن تیم حفظ شود و باقی بماند. این سر مربی حتی استراتژی ها و مهارت های خود را در اختیار بازیکنان خود قرار می دهد تا این چنین بتواند تمام تلاش خود را صرف به ارمغان آوردن موفقیت های بیشتر برای بازیکنان خود نماید. از این رو از دیدگاه طرفداران او درآمد او کاملا در خور جایگاه این سر مربی می باشد.

اسکوچیچ چه حاشیه هایی داشته است؟

اسکوچیچ و همسرش از پر حاشیه ترین سلبریتی های ورزشی اند که تا به این لحظه حواشی و اخبار متعددی درباره این افراد به گوش رسیده و عده زیادی تصمیم به شناخت آنها از این طریق گرفته اند. شاید بتوان گفت که این اخبار و حواشی برای رساندن بیشتر این سلبریتی به شهرت و محبوبیت است و اگر این حواشی نبودند او و همسرش تا به این اندازه مشهور نبودند. نتایج بازی های اسکوچیچ و اینکه چرا اسکوچیچ سرمربی تیم ملی شد همیشه عناوینی بوده اند که برای طرفداران او جای سوال بوده و افراد بسیاری برای پاسخ به این سوالات جستجو هایی در اینترنت انجام داده اند. اسکوچیچ ملوان و قهرمانی فولاد با اسکوچیچ از جذابیت های اخبار ورزش ایران بوده که به خاطر حضور اسکوچیچ مورد توجه قرار گرفته است. به همین دلیل است که عکس اسکوچیچ مربی تیم ملی و اخراج اسکوچیچ از تیم ملی و استعفای اسکوچیچ از تیم ملی نیز تا به این لحظه بسیار مورد استقبال و توجه هواداران قرار گرفته است.

سوالات متداول

 1. همسر اسکوچیچ کیست؟

  کاتارینا سرکوویچ همسر اسکوچیچ می باشد.

 2. اسکوچیچ هم اکنون در کدام تیم به فعالیت پرداخته است؟

  او هم اکنون سر مربی تیم ایران است.

 3. اصالت اسکوچیچ متعلق به کدام تیم است؟

  اصالت اسکوچیچ متعلق به کشور کرواسی است.

 4. اسکوچیچ فعالیت خود را در ایران از کدام سال آغاز نمود؟

  او از سال ۱۳۲۰ در ایران حضور پیدا کرد.

به این مقاله امتیاز دهید :
اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *