دیه گو سیمئونه

بیوگرافی دیه گو سیمئونه مربی اتلتیکو مادرید اسپانیا

اگر اهل ورزش و فوتبال باشید حتما نام دیه گو سیمئونه که یکی از گران ترین سرمربی های دنیا را شنیده اید. او یک اسطوره تکرار نشدنی در اتلتیکو مادرید است. در این مقاله قصد داریم درباره دیه گو سیمئونه، بازیکن سابق و مربی فعلی فوتبال صحبت کنیم، اگر شما هم یکی از طرفداران دیه گو سیمئونه هستید، با ما همراه باشید.

دیه گو سیمئونه کیست؟

دیه گو سیمئونه کیست؟

دیه گو سیمئونه با نام کامل دیه ‌گو پابلو سیمئونه گونزالز از پر حاشیه ترین مربی های جهان است که با نام انگلیسی Diego Pablo Simeone González فعالیت می کند البته او را با نام ال چولو (El Cholo) می شناسند، در ۲۸ آوریل سال ۱۹۷۰ در بوئنوس آیرس آرژانتین متولد شد. او در سن ۱۷ سالگی یعنی در سال ۱۹۸۷ فوتبال را به صورت حرفه ای شروع کرد. او در کشور هایی چون آرژانتین، ایتالیا و اسپانیا و در تیم هایی چون ولز سارسفیلد، پیزا، سویا، اتلتیکو مادرید، اینتر میلان، لاتزیو و راسینگ کلاب پا به توپ شده است.

عکس های دیه گو سیمئونه را در کجا مشاهده کنیم؟

در عصر حاضر می توان عکس هر فرد محبوب و معروفی که می خواهید را خیلی سریع و راحت مشاهده کنید و از آنجایی که این مربی از محبوبیت و معروفیت خوبی برخودار است، شما به راحتی با جستجو در هر سایت و برنامه ای می توانید به عکس ها و فیلم های او دسترسی پیدا کنید. معروف ترین این سایت ها گوگل است و هم چنین در شبکه های اجتماعی مثل توییتر، اینستاگرام و غیره این مربی سرشناس فعالیت می کند و عکس و فیلم های بسیاری را با کاربران آن شبکه ها به اشتراک می گذارد.

پیج اینستاگرام دیه گو سیمئونه چیست؟

این فرد مطرح از سال ۲۰۱۴ در شبکه اجتماعی اینستاگرام فعالیت خود را آغاز کرده است. این مربی معروف تا کنون در این شبکه نزدیک ۲ میلیون فالوور (دنبال کننده) دارد. اگر اخبار سیمئونه را دنبال می کنید و دنبال کننده صفحه او در اینستاگرام هستید، آدرس صفحه او در این شبکه simeome می باشد. او در این صفحه عکس و فیلم های شخصی و حرفه خود را به اشتراک می گذارد.

دیه گو سیمئونه سابقه مربیگری چه تیم هایی را داشته است؟

دیه گو سیمئونه سابقه مربیگری چه تیم هایی را داشته است؟

دیه گو سیمنوئه قبل از این که به تیم اتلتیکو مادرید بپیوند، سابقه مربیگری و هدایت تیم های زیادی را داشته است از جمله:

تیم راسینگ کلاب

دیه گو سیمئونه در سال های ۲۰۰۶ و ۲۰۱۱ هر کدام به مدت حدودا یک سال هدایت این تیم را به عهده داشت.

تیم استودیانتس

سیمئونه از اواخر سال ۲۰۰۶ تا ۲۰۰۷ مربی این تیم بود.

تیم ریور پلاته

او در سال های ۲۰۰۷ و ۲۰۰۸ در این تیم به عنوان مربی فعالیت داشت.

تیم سن لورنزو

سیمئونه در سال های ۲۰۰۹ و ۲۰۱۰ مربیگری این تیم را بر عهده داشت.

تیم کاتانیا

او در سال ۲۰۱۱ به مدت کوتاهی در این تیم مربیگری کرد.

تیم اتلتیکو مادرید

دیه گو سیمئونه از اواخر سال ۲۰۱۱ تا کنون مربی این تیم بوده است.

دیه گو سیمئونه در چه تیم هایی به عنوان بازیکن حضور داشته است؟

او در تیم هایی چون ولز سارسفیلد (۱۹۸۷-۱۹۹۰)، پیزا (۱۹۹۰-۱۹۹۲)، سویا (۱۹۹۲-۱۹۹۴)، اتلتیکو مادرید (۱۹۹۴-۱۹۹۷)، اینتر میلان (۱۹۹۷-۱۹۹۹)، لاتزیو (۱۹۹۹-۲۰۰۳)، اتلتیکو مادرید (۲۰۰۳-۲۰۰۵) و راسینگ کلاب (۲۰۰۵-۲۰۰۶) به عنوان بازیکن پا به توپ شده است.

دیه گو سیمئونه تا کنون چه افتخاراتی را به عنوان مربی کسب کرده است؟

دیه گو سیمئونه تا کنون چه افتخاراتی را به عنوان مربی کسب کرده است؟

سیمئونه در دوران مربیگری خود افتخارات بسیاری کسیب کرده است. او یک اسطوره باشگاه بود، هست و همیشه خواهد بود، برای کارهایی که به عنوان بازیکن انجام داد و به خاطر چیزهایی که به عنوان مربی به دست می آورد. این شخص با دو تیم خود یعنی تیم های استودیانتس و ریور پلاته در لیگ برتر فوتبال آرژآنتن، پیروز عنوان قهرمانی شد. اما از زمانی که به عنوان مربی به تیم اتلتیکو مادرید پیوست، در لالیگا (۲۰۱۳-۲۰۱۴، ۲۰۲۰-۲۰۲۱) دو قهرمانی، در کوپا دل ری (۲۰۱۲-۲۰۱۳) یک قهرمانی، در سوپر جام اسپانیا (۲۰۱۴) یک قهرمانی، در لیگ اروپا (۲۰۱۱-۲۰۱۲، ۲۰۱۷-۲۰۱۸) دو قهرمانی، در سوپر جام اروپا (۲۰۱۲،۲۰۱۸) دو قهرمانی و در لیگ قهرمانان اروپا (۲۰۱۳-۲۰۱۴، ۲۰۱۵-۲۰۱۶) دو نایب قهرمانی به دست آورد.

دیه گو سیمئونه از چه سالی وارد دنیای مربیگری شد؟

این فرد در ۲۳ دسامبر ۲۰۱۱، سیمئونه به عنوان سرمربی جدید اتلتیکو مادرید معرفی شد و جانشین گرگوریو مانزانو شد که یک روز قبل از شکست مقابل آلباسه درجه سوم در کوپا دل ری برکنار شده بود. اولین بازی او به عنوان سرمربی اتلتیکو تساوی ۰–۰ خارج از خانه مقابل مالاگای مانوئل پلگرینی بود.

دیه گو سیمئونه اکنون مربی چه تیمی است؟

او از سال ۲۰۱۱ تا کنون مربی تیم اتلتیکو مادرید اسپانیا می باشد. اتلتیکو مادرید یکی از بهترین تیم های اسپانیایی تا به امروز می باشد که توانسته با برد های بسیاری که برای خود رقم زده است، در جایگاه سوم جدول رده بندی قرار بگیرد.

درآمد هر فصل دیه گو سیمئونه چقدر است؟

این اسطوره، سرمربی اتلتیکو مادرید، با افتخاراتی که دارد، بر اساس گزارش L’Equipe پردرآمدترین مربی در کل فوتبال اروپا است و درآمد هر فصل آن اکنون نزدیک به ۸۰ میلیون یورو می باشد و مجموع درآمد او تقریبا ۴۱۷.۷۸ میلیون یورو است.

دیه گو سیمئونه چه حاشیه هایی داشته است؟

دیه گو سیمئونه چه حاشیه هایی داشته است؟

دیه گو سیمئونه با وجود این که در مربیگری اسطوره است و موفقیت های زیادی را هم کسب کرده اما با رفتارهایی که در کنار زمین در مواقع بازی ها داشته، اندکی حاشیه ساز بوده است. در ادامه به برخی از آن ها اشاره می کنیم. پرتاب کردن توپ به درون زمین حین مسابقه یکی از حواشی این شخص می باشد. در یک دیدار با تیم مالاگا، در هنگام حمله بازیکنان این تیم به تیم اتلتیکو مادرید، دیه گو به یک از توپ جمع کنان اشاره کرد که توپ دیگری را به درون بازی برای حواس پرتی، پرتاب کند که به خاطر وجود دو توپ در زمین، باعث توقف بازی شد و تیم حمله کننده موقعیت خود را از دست داد. این حرکت سیمئونه باعث اخراج او از زمین مسابقه و محرومیت او تا آخر فصل شد. مورد بعدی اما هدایت کردن تیم خود از نیمکت تماشگران بود. پس از جنجال قبل و بعد از گذشتن یک هفته، به دلیل محرومیت او از مربی گری در کنار زمین، او در مسابقه خود با تیم رایو وایکانو در جایگاه تماشاچیان رفت و تیم خود را از آن جا هدایت کرد. در آخر نیز در دیدار تیم های اتلتیکو مادرید و رئال مادرید، در وقت اضافه، دیه گو در حالی که خیلی خشمگین بود به سمت یکی از مدافعان تیم مقابل رافائل وارن، که قبلا توپی را به طرف نیمکت ذخیره اتلتیکومادرید پرتاب کرده بود، رفت و قصد درگیری با او را داشت که بازیکنان هر دو تیم مانع این اتفاق شدند.

سوالات متداول

 1. بیوگرافی دیه گو سیمئونه در ویکی پدیا چیست؟

  وی با نام کامل دیه ‌گو پابلو سیمئونه گونزالز (Diego Pablo Simeone González) که او را با نام ال چولو (El Cholo) می شناسند، در ۲۸ آوریل سال ۱۹۷۰ در بوئنوس آیرس آرژانتین متولد شد.

 2. درآمد هر فصل دیه گو سیمئونه چقدر است؟

  درآمد هر فصل آن اکنون نزدیک به ۸۰ میلیون یورو می باشد و مجموع درآمد او تقریبا ۴۱۷.۷۸ میلیون یورو است.

 3. پیج اینستاگرام دیه گو سیمئونه چیست؟

  وی از سال ۲۰۱۴ در شبکه اجتماعی اینستاگرام فعالیت خود را آغاز کرده است. نزدیک ۲ میلیون فالوور (دنبال کننده) دارد و آدرس صفحه او در این شبکه simeome می باشد.

 4. چگونه عکس های این فرد را مشاهده کنیم؟

  از طریق انواع سایت های معتبر می توانید این عکس ها را مشاهده کنید.

به این مقاله امتیاز دهید :
mohammad jorjandi

محمد جورجندی مدرس امنیت در فضای مجازی هستم و فعالیت سایت های شرط بندی را بررسی می کنم. همچنین در تلاشم تا بهترین سایت ها را به شما معرفی کنم.