بیوگرافی حمید فدایی همسر الناز گلرخ + قد و وزن این مدل جذاب

اگر به فضای مجازی و رسانه های اجتماعی مانند اینستاگرام توجه کنیم، بسیاری از زنان و دختران را می بینیم که به حرفه مدلینگ مشغول هستند و این کار را به صورت تخصصی و حرفه ای انجام می دهند. این افراد در اصطلاح مدل های اینستاگرام می باشند. اما در این میان مردانی نیز هستند که مدلینگ را انجام می دهند و به صورت حرفه ای به آژانس ها قرارداد دارند و بسیار نیز موفق هستند. یکی از این افراد حمید فدایی است که در این مقاله قصد داریم به او بیشتر بپردازیم و درباره زندگینامه کاری و شخصی وی بدانیم پس با ما همراه باشید.

حمید فدایی کیست؟

حمید فدایی کیست؟

اگر با بلاگر آرایشی بسیار معروف الناز گلرخ آشنا باشید، حتما تا به حال همسر وی حمید فدایی را نیز دیده اید و دوس دارید با او‌ نیز آشنا شوید. حمید فدایی زاده ۳ تیر ۱۳۶۷ در شهر تهران و ایران است. وی مدرک کارشناسی خود را در رشته مهندسی عمران گرفته است و همزمان با مدلینگ طراحی نیز می کند و عکاس نیز هست. او فعالیت های ورزشی نیز دارد و معمولا اوقات فراغت خود را در برنامه های ورزشی می گذراند. حمید فدایی به همراه همسرش الناز گلرخ در دبی زندگی می کند.

زمانی که برادرش طراحی لباس را شروع کرده بود در سن ۲۰ سالگی وارد صنعت مدلینگ شد و طولی نکشید که بسیار معروف شد. عکس او تا به حال روی بلیبورد ها چاپ شده است و بسیار از فعالان در زمینه طراحی لباس این فرد را می شناسند. او در اینستاگرام نیز کار می کند و به عنوان بلاگر نیز حساب می شود. تا به حال عکاسی نیز زیاد انجام داده است و آن را مانند یک حرفه می بیند.

شغل اصلی حمید فدایی چیست؟

با اینکه همان طور که گفتیم حمید فدایی از سلبریتی های اینستاگرام در رشته عمران فارغ التحصیل شده است، در مدلینگ فعالیتی حرفه ای دارد و به صورت دائمی این کار را انجام می دهد. در واقع شغل اصلی او مدلینگ است و با شرکت ها و برند های مهمی فعالیت می کند. عکس های وی معمولا در سطح شهر و در فروشگاه های این برند ها در سراسر ایران دیده می شود.

حمید فدایی و الناز گلرخ چه نسبتی با هم دارند؟

همان طور که در بالا بیان کردیم حمید فدایی با الناز گلرخ ازدواج کرده است. الناز گلرخ یکی از بلاگر های معروف آرایشی است که معمولا در کنار صدف بیوتی و با وی مقایسه می‌شود. الناز گلرخ متولد ۱۳۶۴ است و سه سال از حمید فدایی بزرگتر است. او نیز در حرفه‌ مدلینگ فعالیت می‌ کند و تا به حال کار هایی را برای برند های آرایشی معروف انجام داده است. آن‌ ها در دبی زندگی می‌ کنند اما در ایران ازدواج کرده‌ اند. این زوج بسیار ثروتمند هستند و توانستند درآمد بسیار زیادی را از حرفه‌ های خود به دست آورند و هنوز هم با خوشبختی در کنار هم زندگی می‌ کنند.

درآمد این مدل چقدر است؟

درآمد این مدل چقدر است؟

از میزان اصلی درآمد این مدل اطلاعاتی در دسترس نیست و نمی دانیم که دقیقا چقدر درآمد دارد. اما از لایف استایل و عکس هایی که در رسانه های اجتماعی به اشتراک می گذارد می توان فهمید که درآمد بسیار بالایی دارد. هم چنین همان طور که گفتیم این فرد مدل است و برای برند های بسیار معروف کار می کند. پس می تواند درآمد بسیار بالایی داشته باشد. هم چنین او در تبلیغات نیز شرکت می‌ کند و به همین ترتیب از آن نیز درآمد به دست می آورد.

حمید فدایی چه حاشیه هایی داشته است؟

حمید فدایی خود به تنها حاشیه ای نداشته است ولی زمانی که با الناز گلرخ ازدواج کرد حواشی را به وجود آوردند. موزیک ویدیو الناز گلرخ و حمید فدایی بسیار حاشیه ساز شد. این موزیک ویدئو به زبان انگلیسی بود و حمید فدایی و الناز گلرخ آن را می خواندند. لهجه انگلیسی آن ها بسیار در موزیک ویدئو مورد توجه بود چون بسیار ناشیانه خوانده می شد و باعث اعتراض کاربران زیادی شده بود. بعد از آن نیز عده بسیار زیادی آن ها را مسخره کردند ولی بعضی از کارشناسان در فضای مجازی عقیده داشتند که گلرخ و فدایی این کار را برای افزایش فالوور انجام داده اند و به همین دلیل تعداد زیادی نیز به پیج آن ها حجوم آوردند.

پیج اینستاگرام این مدل چیست؟

حمید فدایی در اینستا نیز فعالیت دارد و صفحه ای را به نام خودش ساخته است. آدرس این پیج hamidfadaei است که بیشتر از ۶۱۷ هزار نفر نیز دنبال کننده دارد. او در این صفحه عکس هایی را از خود به اشتراک گذاشته است که این عکس ها مربوط به فعالیت مدلینگ او است. هم چنین پست هایی را نیز از زندگی روزمره خود به اشتراک گذاشته است که در بیشتر آن ها الناز گلرخ نیز وجود دارد. می توانید در کامنت ها نظرات خود را درباره او بیان کنید و هم چنین با زندگی وی بیشتر آشنا شوید.

عکس های حمید فدایی را در کجا مشاهده کنیم؟

عکس های حمید فدایی را در کجا مشاهده کنیم؟

حمید فدایی مدل بسیار مشهور است که عکس‌ های بسیار زیادی نیز در اینترنت دارد. این عکس‌ ها بیشتر جنبه‌ تبلیغاتی دارند و در سایت‌ های بسیاری برای تبلیغات استفاده شده‌ اند اما تعدادی از سایت‌ ها نیز هستند که درباره این فرد مقالات و متونی را ارائه داده اند. این سایت‌ ها عکس ‌هایی از حمید فدایی نیز در خود به اشتراک گذاشتند. شما می‌ توانید با مراجعه به موتور جستجوی گوگل حمید فدایی را به انگلیسی و فارسی جستجو کرده و در قسمت تصاویر تمام عکس‌ های او را در اینترنت مشاهده کنید. هم چنین می‌ توانید برای دیدن عکس‌ های به روز به صفحه‌ اینستاگرام این فرد مراجعه کنید. می‌ توانید عکس‌ ها را از طریق اینترنت در تلفن همراه یا رایانه‌ خود ذخیره کرده تا بعدا آن‌ ها را تماشا کنید.

نظرات حمید فدایی در مورد مدلینگ

حمید فدایی معتقد است کسی که وارد دنیای مدلینگ می شود باید استعداد آن را داشته باشد و همین طور باید از اندام و بدن خوب و چهره عالی برخوردار باشد. نباید کسی باشد که بیش از حد لاغر است یا بیش از حد هیکل بزرگی دارد و یا اینکه نمی تواند درست در مقابل دوربین ژست بگیرد. تهامی معتقد است باید حتما یک نفر تمام استعداد های لازم را برای این کار داشته باشد.

واکنش ها به موزیک حمید فدایی و الناز گلرخ چگونه بود؟

واکنش ها به موزیک حمید فدایی و الناز گلرخ چگونه بود؟

همان طور که در بالا نیز بیان کردیم این موزیک ویدئو بسیار خبر ساز شد. مردم همه انگلیسی خواندن فدایی و گلرخ را مسخره می کردند و موزیک ویدئوی آن ها را مورد انتقاد قرار داده بودند. این موزیک ویدئو تا مدت ها بر سر زبان ها افتاده بود و مردم از آن صحبت می کردند. هم اکنون نیز گاهی از آن صحبت می شود. البته این کار برای جذب فالوور و بالا رفتن تعامل پیج آن ها نیز بود و یک حرکت هوشمندانه یا تبلیغات منفی تلقی می شد.

آیا این مدل در برنامه دورهمی حضور داشته است؟

حمید فدایی تا کنون به برنامه دورهمی مهران مدیری دعوت نشده است. درست است که این فرد چند عکس با مهران مدیری در رسانه های اجتماعی و اینترنت دارد اما این عکس ها فقط برای یک دیدار ساده بوده است و ربطی به این که حمید فدایی به دورهمی دعوت شده باشد ندارد. این فرد تاکنون به هیچ برنامه تلویزیونی از صدا و سیمای ایران دعوت نشده است. زیرا فعالیت او در اینستاگرام و شغل وی قانونی محسوب نمی شود.

حمید فدایی چگونه به شهرت رسید؟

حمید فدایی چگونه به شهرت رسید؟

این فرد ابتدا با حرفه مدلینگ به شهرت رسید. عکس های او روی بیلبورد هایی در سطح شهر بود و هم چنین در اینستاگرام نیز معروف بود و تعداد زیادی دنبال کننده داشت. اما بعد از چندی که این فرد با الناز گلرخ ازدواج کرد و در کنار او نیز دیده شد، بسیار مشهور شد و تعداد بسیاری از افراد او را می شناختند. درواقع می‌ توان گفت عامل اصلی شهرت او الناز گلرخ بوده است و او در این کار بسیار کمک کرده است.

سوالات متداول

 1. قد حمید فدایی چقدر است؟

  قد حمید فدایی ۱ متر و ۸۵ سانتی متر است و جز افراد بلند قد محسوب می شود. این قد برای یک مدل معمول است و باید این قد را داشته باشد.

 2. عکس برادر حمید فدایی را کجا مشاهده کنیم؟

  عکس الناز گلرخ و حمید فدایی را می توانیم به همراه برادرش همان طور که گفتیم از طریق اینترنت تماشا کنیم. این افراد تقریبا جز سلبریتی ها محسوب می شوند و به همین دلیل عکس های زیادی را در اینترنت دارند هم چنین می توان در شبکه های اجتماعی نیز عکس های آن ها را تماشا کرد که هم در پیج اینستاگرام حمید فدایی و هم از پیج برادرش امکان پذیر است.

 3. آهنگ الناز گلرخ و حمید فدایی را کجا دانلود کنیم؟

  برای دانلود آهنگ الناز گلرخ و حمید فدای می توان به اینترنت مراجعه کرد. سایت های مربوطه در زمینه موسیقی آهنگ این افراد را برای دانلود آماده کرده اند. می توانید نام او را نوشته و آهنگ را دانلود کنید.

 4. همسر حمید فدایی به چه کاری مشغول است؟

  همسر حمید فدایی یعنی الناز گلرخ همان طور که در متن بیان کردیم یکی از بلاگر های معروف آرایشی است که شهرت جهانی دارد. او و صدف بیوتی همیشه با هم در حال رقابت هستند و با یکدیگر روابط دوستانه ای ندارند.

به این مقاله امتیاز دهید :
اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *