انوشیروان روحانی

بیوگرافی انوشیروان روحانی و حواشی جدید او

در رابطه با بیوگرافی انوشیروان روحانی باید گفت که او متولد ۱ مرداد ماه سال ۱۳۱۸ در شهر رشت می باشد که یکی از هنرمندان بسیار قدیمی ایرانی می‌ باشد که در رشته آهنگ سازی فعالیت داشته و در ساز های ارگ و پیانو و آکاردئون تخصص حرفه‌ ای دارد و در حال حاضر ۸۲ سال سن دارد و به زندگی خود ادامه می دهد هر چند که کهولت سن او را شکسته کرده است و زندگی نامه انوشیروان روحانی می تواند یک کتاب بشود.

 • می توانید به راحتی و تنها با دسترسی به دسته بندی “اخبار و حواشی” تمام موارد مربوط به سلبریتی ها را تنها با یک کلیک پیدا کنید.
انوشیروان روحانی کیست؟

انوشیروان روحانی کیست؟

انوشیروان روحانی ترانه ساز و ترانه سرای ایرانی که در حال حاضر نیز در قید حیات است و ۸۲ سال دارد و در شهر رشت به دنیا آمد و یکی از موفق ترین ترانه سرا های ایرانی می‌ باشد که حوزه تخصصی خود را دارد همچنین او قبل از انقلاب گواهینامه خلبانی خود را نیز دریافت کرد و به اولین هنرمند ایرانی تبدیل شد که توانست گواهینامه خلبانی را دریافت کند و با استادان بسیار بزرگی چون حمیرا هایده داریوش پوران مهستی عهدیه گلپا و هم چنین ستار و غیره کار کرده است و از او بیش از ۵۰۰ اثر به جا مانده است که ۲۵۰ عدد از آن‌ ها به نمایش درآمده که با اساتید بسیار به نامی بوده است که از آن ها نام بردیم انوشیروان روحانی یکی از بزرگان ترانه سازی در ایران می باشد و به صورت تخصصی در پیانو ارگ و آکاردئون فعالیت دارد هم چنین او در سال ۱۳۴۱ ازدواج کرد و با همسرش زندگی خوبی داشت که حاصل آن سه فرزند شد.

عکس های انوشیروان روحانی

شما برای دریافت عکس های انوشیروان روحانی در اینترنت می توانید تنها با سرچ نام او به عکس های او برسید هرچند که راه های بسیار دیگری هم چون استفاده از اپلیکیشن های مختلف وجود دارد البته این فقط مختص به خود انوشیروان روحانی نیست و شما می توانید برای دریافت عکس های انوشیروان روحانی و همسرش از این راه‌ ها نیز استفاده کنید که با وجود اینترنت و دنیای امروزی شما برای رسیدن به عکس‌ های هنرمندان فاخری چون انوشیروان روحانی می توانید به راحتی تنها در دو دقیقه به عکس های او برسید و اگر به او علاقه دارید می توانید با چاپ آن از آن لذت ببرید و یا اگر میخواهید استفاده کنید آن را دانلود کرده و در سیستم خود نگهداری کنید برای پیدا کردن عکس های چنین هنرمندانی در جهان امروز کار بسیار سختی نیست.

آدرس پیج اینستاگرام انوشیروان روحانی چیست؟

انوشیروان روحانی یکی از برجسته ترین هنرمندان ایرانی که در زمینه ساز و آواز حرف اول را در کشور ایران می‌ زند. این هنرمند در حال حاضر در قید حیات می باشد و پیج اینستاگرام خود را نیز دارد در حال حاضر ۱۸۰ هزار دنبال کننده در این اپلیکیشن تجاری دارد و کارهای خود را در این اپلیکیشن بارگذاری می کند البته بیشتر افراد در حال حاضر کار های خود را در اپلیکیشن اینستاگرام و یوتیوب معرفی می کنند که در رابطه با پیج اینستاگرام انوشیروان روحانی نیز صدق می‌ کند و آدرس پیج آن به شرح روبرو می باشد AnoushirvanRouhani و شما می توانید با دنبال کردن آن از اولین کار های او با خبر بشوید.

حوزه فعالیت انوشیروان روحانی چیست؟

انوشیروان روحانی در حوزه‌های مختلف کار می‌ کند اما از مشهور ترین حوزه‌ های فعالیت این هنرمند کار با ساز های مختلف می باشد که مشهور ترین ساز آن پیانو می باشد هرچند که در ساز های آکاردئون و ارگ نیز کار می کند در واقع انوشیروان روحانی یکی از برجسته ترین هنرمندان ایرانی می باشد و برای بسیاری از خوانندگان ایرانی ترانه سروده است که همه ما شاید این ترانه‌ ها را حداقل برای یک بار هم که شده شنیده باشیم.

درآمد انوشیروان روحانی

چیزی که بسیار واضح است این است که انوشیروان روحانی درآمد از مسیر های مختلفی دارد و به سمت او سرازیر می‌ شود درآمدی که می تواند حاصل از ترانه سرایی یا حاصل از کار با موسیقی در حوزه‌ های مختلف و یا حاصل از اجرای کنسرت و یا حاصل از خلبانی باشد انوشیروان‌ روحانی تبحر بسیار زیادی دارد و در کار های مختلف می‌تواند به صورت حرفه‌ ای خود را بالا بکشد در حال حاضر درآمد مستقیم انوشیروان روحانی از موسیقی می باشد و از این راه کسب درآمد می‌کند راه هایی که بسیار زیاد می باشند و هر کدام از آن ها در سبک های مختلف انجام می شوند در زمینه موسیقی نیز به سه بخش ساز های مختلف نیز می تواند با تسلط کامل کار کند که عامل خوبی برای درآمدن او می شود.

بهترین کار های انوشیروان روحانی

این هنرمند برجسته کار های بسیار زیادی را انجام داده است که برای پیدا کردن این که کدام کار از دیگری بهتر است کار بسیار سختی داریم زیرا اکثر کار های او ماندگار و برجسته و بسییار زیبا می باشد که با خوانندگان بزرگ هم چون هایده انجام داده است که خوانندگان بزرگ دیگری چون مهستی و یا عارف که جدا کردن آن ها بسیار سخت می باشد اما یکی از بهترین کار های انوشیروان روحانی فریاد می باشد که می توان آن را متمایز کرد و دوتا کار دیگر که در زیر بررسی می‌کنیم.

کار فریاد

شاید یکی از بهترین آهنگ های ایران و زیبا ترین آن ها کار فریاد باشد که توسط خواننده بسیار بزرگ هایده سروده شده است که ترانه سرایی این آهنگ توسط انوشیروان روحانی بوده است و به جرأت توسط منتقدان و طرفداران این آهنگ یکی از بهترین آهنگ های ایران می باشد و می توان آن را بهترین کار همین هنرمندان است.

کار گل سنگ

در واقع بیشتر طرفداران موسیقی پاپ آهنگ های هایده را بیش از آهنگ های دیگر قبول دارند و یکی دیگر از کار هایی که می‌تواند کار انوشیروان روحانی را از دیگر کار ها جدا کند و آن را برجسته کند کار گل سنگ می باشد که توسط هایده سروده شده است و ترانه آن بسیار زیبا می باشد.

کار سلطان قلب ها

سلطان قلب ها نیز یکی از بهترین آهنگ های دوره دهه ۵۰ و ۶۰ می باشد که بسیاری از شنوندگان آن را قبول دارند و هنوز هم به این آهنگ گوش می‌دهند و بر روی فیلمی که توسط محمدعلی فردین بازی شد گذاشته شد و از آن به عنوان یکی از آهنگ های برجسته نام برده شده توسط عارف هم چنین محمدعلی فردین در فیلم خوانده شد البته از تولدت مبارک او نیز نباید غافل شد.

دین انوشیروان روحانی

دین انوشیروان روحانی

در رابطه با دین انوشیروان روحانی باید گفت که او یک مسیحی است و این قضیه باعث شده است که برای کار های او دردسرهای بزرگی در ایران بعد از انقلاب درست شود هرچند که پسر او رضا روحانی که یکی از افراد با سابقه موسیقی در ایران به شمار می رود در حال حاضر در لندن انگلیس زندگی می‌کند نیز مسیحی می باشد و در رابطه با دین کلام زیادی را نگفته اند و دین را به عنوان یک عقیده شخصی می دانند هر چند که رضا روحانی که پسر او می باشد مانند خود او آثار بسیار واقعی را نیز دارد.

دانلود آهنگ های انوشیروان روحانی

شما می توانید برای دانلود آهنگ های انوشیروان روحانی به سایت های داخلی و خارجی مراجعه کنید انوشیروان روحانی کار های زیادی را با هایده مهستی و معین و هم چنین کار های زیادی را برای افراد دیگر در ایران انجام داده است که شما می توانید با سرچ نام او کار های او را بیابید و از آن ها لذت ببرید در واقع کار های انوشیروان به قدری زیبا می باشد که از ۵۰۰ آهنگی که نواخته است ۲۵۰ قطعه به حالت اجرا در آمده است و برای خوانندگان بزرگ فرستاده شده و آن ها را تنظیم کرده و پس از اتمام آن ها را گوش دادیم که بیشتر آن ها به معنای واقعی زیبا می باشد.

سوالات متداول

 1. انوشیروان روحانی چند اثر دارد؟

  از این هنرمند برجسته ایرانی که واقعا یکی از بزرگان ایرانی می باشد بیش از ۵۰۰ اثر به جا مانده است که ۲۵۰ عدد از آن ها برای ضبط به استودیو فرستاده شده است و برای استادان بزرگی چون هایده و داریوش سروده شده است.

 2. این هنرمند فاخر در چه ساز هایی به صورت حرفه ای کار می کند؟

  انوشیروان روحانی در ساز هایی چون پیانو ارگ آکاردئون به صورت تخصصی و حرفه ای کار می کند و به تنهایی در این نوع ساز ها دارای سبک شخصی می باشد و بسیاری از آهنگ های بزرگی را که می شناسید کار این هنرمند بزرگ می باشد.

 3. انوشیروان روحانی به جز هنر ترانه سرایی و شاعری دارای چه حرفه های دیگری می باشد؟

  از آن جایی که بسیاری از هنرمندان بزرگ به جز حرفه ی اصلی خود در رشته هایی دیگر نیز فعالیت دارند این هنرمند فاخر در خلبانی فعالیت داشت و توانست گواهینامه ی خود را در این رشته کسب کند که قبل از انقلاب او را دریافت کرد و همچنین توانست هواپیمای شخصی خود را خریداری کند.

 4. انوشیروان روحانی متولد چه سالی است و در حال حاضر در کجا می باشد؟

  او در سال ۱۳۱۸ در یکم مرداد ماه متولد شد و زندگی خود را شروع کرد وی در حال حاضر ۸۲ سال سن دارد و به زندگی خود ادامه می دهد او در حال حاضر به دلیل کهولت سن کار های زیادی انجام نمی دهد و تقریبا کار های او به صفر رسیده است.

به این مقاله امتیاز دهید :
mohammad jorjandi

محمد جورجندی مدرس امنیت در فضای مجازی هستم و فعالیت سایت های شرط بندی را بررسی می کنم. همچنین در تلاشم تا بهترین سایت ها را به شما معرفی کنم.