فاطمه گلزار

بیوگرافی فاطمه گلزار و لیست دوست پسر های او تا به امروز

فاطمه گلزار یکی از کمدین های اینستاگرام و به طور خاص از سلبریتی های اینستاگرام است که در این مقاله به معرفی وی پرداخته ایم.

فاطمه گلزار کیست؟

فاطمه گلزار کیست؟

فاطمه گلزار، کمدین و اینستاگرامر و از تیک تاکرهای ایرانی است که با ویدیو های فان خود توانسته شهرت زیادی در اینستاگرام بدست بیاورد. شاید کمتر کسی باشد که او را با اسمش بشناسد و بیشتر فاطمه را با ظاهرش می شناسند و ویدیو هایی که بیشتر در اکسپلور اینستاگرام می رود و ویو های زیاد و گاهی میلیونی می گیرد. او اکنون ۱۸ سال دارد و متولد سال ۱۳۸۲ است و در ۲۴ شهریور سال ۱۴۰۱ جشن ۱۹ سالگی خود را می گیرد. او در شیراز بدنیا آمده و اصالتا شیرازی است ولی به تهران آمد و بزرگ شده ی تهران است. پدر فاطمه، ترک و کرد کرمانشاه است و مادرش هم شیرازی است. فاطمه گلزار دو خواهر بزرگ تر از خودش هم دارد.
او در یکی از ویدیو هایش گفته که ایده ویدیو هایش را از مادرش می گیرد. فاطمه گلزار ۳ سالی است که در زمینه اینستاگرام فعالیت می کند و ویدیو های فان درست می کند. او در بیوگرافی اینستاگرام خود زده که تیک تاکر هم است ولی زیاد در تیک تاک فعالیت نمی کند و بیشتر ویدیو های فان خودش را در پیج اینستاگرامش آپلود می کند. از اخلاقیات مثبت این اینستاگرامر می شود به حس شوخ طبعی و مهربانی او اشاره کرد چه بسا که اخلاقیات بدی هم دارد. از اخلاقیات و عادت های بد و منفی او می توان به اعتماد کردنش به همه اشاره کرد.
فاطمه گلزار تا کنون دو تا عمل داشته است. عمل بینی و عمل ساق پا که در بچگی انجام داده که ظاهرا در بچگی وقتی که داشته می دوویده افتاده و پایش شکسته و مجبور به عمل آن شده است و در یکی از ویدیو هایش هم به این موضوع اشاره کرده بود. او همچنین تزریق ژل هم داشته است. به گفته خود فاطمه بهترین خاطره زندگی اش در دوران ۷ سالگی اش بوده و بدترین خاطره او فوت پدرش بود.
در اینستاگرامش ۶۶۴ هزار فالوور یا همان دنبال کننده دارد که این تعداد را توانسته با ۱۲۲ پستی که آپلود کرده بدست بیاورد. او علاقه زیادی به موسیقی به ویژه پیانو دارد، و همچنین خانواده او با کارش هیچ مشکلی ندارند و حمایتش هم می کنند. او همچنین در یوتیوب هم فعالیت می کند. حدود یک سال پیش کار خود را در یوتیوب هم آغاز کرد و اکنون نزدیک ۲ هزار سابسکرایبر دارد.

فاطمه علاوه بر کار های چالشی و فانی که انجام می دهد، ویدیو هایی مثل ترکیب کردن سیر و عسل و چشیدن مزه او هم انجام می دهد. از پر بازدید ترین ویدیو های این اینستاگرامر جوان می توان به چالشی که با مادر خود انجام داد بپردازیم که نزدیک ۱ و نیم میلیون ویو در اینستاگرام گرفت.

عکس های فاطمه گلزار را در کجا ببینیم؟

می توانید عکس های فاطمه گلزار از مدل های اینستاگرام را با سرچ کردن کلید واژه فاطمه گلزار در اینترنت پیدا کنید. او همچنین بعضی از عکس های خودش را در بین ویدیو های اینستاگرامش می گذارد. از کلیپ های یوتیوب و تیک تاک های فاطمه هم می توانید استفاده کنید تا عکس هایش را ببینید. همچنین می توانید در آپارات هم بعضی از کانال ها که کار های فاطمه گلزار را می گذارند، عکس های این اینستاگرامر خوش ذوق ۱۸ ساله را پیدا کنید. خیلی از سایت های معتبر که درباره بیوگرافی فاطمه گلزار هم نوشته اند، در گالریشان از عکس های این اینستاگرامر استفاده کردند که آن جا هم می توانید عکس هایش را ببینید.

آدرس پیج اینستاگرام فاطمه گلزار چیست؟

آدرس پیج اینستاگرام فاطمه گلزار چیست؟

آدرس پیج اصلی فاطمه گلزار fwti_.g@ است. fwti مخفف فاطمه و g مخفف فامیلی او، گلزار است. او از ۳ سال پیش که کارش را در اینستاگرام شروع کرد تا کنون ۱۲۲ پست گذاشته و حدود ۶۰۰ هزار فالوور به دست آورده است. او در هایلایت هایش هم حرف های دلی خودش، دوبله هایش، عکس های بچگی هایش و از طرفدارانش و فن پیج هایش می گذارد. همچنین با تبلیغاتی که در اینستاگرام انجام می دهد درآمد خوبی می تواند داشته باشد. او از ۱۲۲ پستی که آپلود کرده یکی دوتایش را مشترک با یکی دیگر از بلاگر ها ساخته و جنبه بازیگری داشته که فالوور هایش به او گفتند که این سبک کار به او نمی آید و به همین علت فاطمه دیگر چنین سبکی کار نکرد.

دوست پسر فاطمه گلزار کیست؟

فاطمه تا کنون وارد رابطه عاشقانه نشده و به عقیده او عشق چشم و گوش را کور می کند و مانع پیشرفت می شود. او دوست دارد در آرامش و بدون داشتن هیچ گونه ارتباط عاشقانه ای به کارش ادامه دهد و در این مسیر پیشرفت کند. او در یکی از لایو هایش گفته که اگر هم بخواهد وارد رابطه ای شود ترجیح می دهد در یکی دو سال آینده و وقتی که پیشرفت زیادی کرد این کار را انجام دهد تا هم ذهنش بالغ تر شود و هم رابطه باعث پسرفتش در مسیر بلاگری و تولید محتوا نشود.

درآمد این اینستاگرامر از کجاست؟

او از طریق راه های مختلفی می تواند درآمد داشته باشد. برای مثال از طریق یوتیوبش چون بیشتر از ۱۰۰۰ سابسکرایبر و ۴۰۰۰ ساعت واچ تایم دارد و شرایط کسب درآمد از یوتیوب را برای خودش فعال کرده است. همچنین او از طریق تبلیغاتی که در اینستاگرام انجام می دهد درآمد بسیار خوبی دارد و پیج های دیگران را تبلیغ می کند. البته تعرفه تبلیغات او را نمی دانیم اما انتظار می رود با توجه به محبوبیت و فالوور های زیادی که دارد درآمد خوبی هم از این طریق داشته باشد.

فاطمه گلزار چند سال دارد؟

فاطمه گلزار متولد ۲۴ شهریور سال ۱۳۸۲ در شیراز است. این اینستاگرامر دهه نودی در ۲۴ شهریور قبلی ۱۸ سالگی خود را تمام کرده و وارد سن ۱۹ سالگی شده است. او از ۱۵ سالگی کارش را آغاز کرده و سعی کرده مستقل باشد و به خودش تکیه کند که تا این جا هم موفق در این کار بوده. همچنین در غیاب پدرش، به مادرش هم از این طریق کمک فراوانی می کند.

خانواده این اینستاگرامر در ایران زندگی می کنند؟

خانواده این اینستاگرامر در ایران زندگی می کنند؟

فاطمه گلزار دو خواهر بزرگتر از خود دارد و با مادر خود زندگی می کند. پدر او چند سال پیش فوت شده است. او و خانواده اش در تهران زندگی می کنند و تا کنون فاطمه فکر مهاجرت از کشور را نکرده است. او از شرایطش راضی است و دوست ندارد به این زودی تصمیمی برای مهاجرتش بگیرد. همچنین او با مادر خود رابطه بسیار نزدیکی دارد جوری که بیشتر ایده های کلیپ هایش را از مادرش می گیرد و چالش های متفاوتی با او اجرا می کند و دوست ندارد از او جدا شود.

آیا فاطمه گلزار عمل زیبایی انجام داده است؟

فاطمه گلزار تاکنون عمل بینی انجام داده و تزریق ژل هم داشته است. اگر عکس های چند سال پیش که مبتدی و تازه وارد بود و خیلی معروف نبود را با الانش مقایسه کنید به این عمل ها و تزریق ها به آسانی پی می برید.

دابسمش های فاطمه گلزار را از کجا ببینیم؟

دابسمش های فاطمه گلزار را از کجا ببینیم؟

فاطمه علاوه بر این که در اینستاگرام خودش ویدیو های دابسمش هایش را آپلود می کند، در تیک تاک هم ویدیو های دابسمش و فان می گذارد البته نسبت فعالیت او در تیک تاک کمتر از اینستاگرام است. همچنین در هایلایت اینستاگرامش دابسمش هایش را هم می گذارد. تعداد دابسمش هایی که می ذارد کم است چون کار اصلی او همان طور که قبلا هم گفتیم بلاگری و سبک فان است. او بعضی از آن ها را در کانال یوتیوبش هم آپلود کرده و کانال های زیادی در آپارات و فن پیج هایش دابسمش هایش را در فضای مجازی آپلود کردند. فاطمه بیشتر دابسمش هایش را با خواهرانش می گیرد و با آن ها همکاری می کند ولی بیشتر چالش هایش را با مادرش می رود.

سوالات متداول

 1. فاطمه گلزار اصالتا کجاست ؟

  فاطمه از طرف مادرش شیرازی و از طرف پدرش کرد کرمانشاه است. او در شیراز به دنیا آمده ولی برای زندگی با خانواده اش به تهران آمده است.

 2. او کی فعالیتش را در اینستاگرام شروع کرد؟

  فاطمه گلزار فعالیت خودش را ۳ سال پیش در اینستاگرام شروع کرد و اوایل به نظر خودش خیلی تازه وارد بوده و کلیپ هایش مبتدی بوده و در حال حاضر توانسته به خوبی پیشرفت کند. او اکنون با ۱۲۲ پست و حدود ۶۰۰ هزار فالوور توانسته به یکی از مشهور ترین بلاگر های ایرانی در اینستاگرام تبدیل بشود.

 3. دوست پسر فاطمه گلزار کیست؟

  برخلاف خیلی از بلاگر های جوان که اصولا دوست پسر دارند و وارد رابطه شدند، فاطمه تا کنون وارد رابطه عاشقانه نشده و به عقیده او عشق چشم و گوش را کور می کند و مانع پیشرفت می شود. او دوست دارد در آرامش و بدون داشتن هیچگونه ارتباط عاشقانه ای به کارش ادامه دهد و در این مسیر پیشرفت کند.

 4. فاطمه گلزار چه فعالیت هایی در فضای مجازی دارد؟

  فاطمه گلزار در یوتیوب، اینستاگرام و تیک تاک فعالیت دارد و خودش پیج دارد ولی بعضی جاهای دیگر مثل آپارات یا روبیکا، بقیه کار های او را انتشار می دهند. عمده کار او در زمینه چالش و فان است ولی در کنار این ها او دابسمش هم اجرا می کند و بعضی وقت ها کار هایی مثل امتحان کردن ترکیبات غذایی با هم را انجام می دهد.

به این مقاله امتیاز دهید :
mohammad jorjandi

محمد جورجندی مدرس امنیت در فضای مجازی هستم و فعالیت سایت های شرط بندی را بررسی می کنم. همچنین در تلاشم تا بهترین سایت ها را به شما معرفی کنم.