پانیذ اسماعیلی

پانیذ اسماعیلی کیست؟ ماجرای افشاگری او و مهاجرت به ترکیه

پانیذ اسماعیلی یکی از مدل ها و بلاگر های معروف و از سلربیتی های اینستاگرام است. او اکنون بسیار معروف شده است و آینده ایی روشن در انتظار اوست.

پانیذ اسماعیلی کیست؟

پانیذ اسماعیلی کیست؟

برای بیوگرافی پانیذ اسماعیلی از تیک تاکرهای می‌ توان گفت که او در ۱۲ آذر ۱۳۹۳ در تهران متولد شد. او دختر نوجوان معروف اینستاگرامی به کمک مادر و پدر خود و یکی از سلبریتی های معروف اینستاگرام که کمک زیادی برای او بود، فعالیت خود را شروع کرد. پانیذ ابتدا با منتشر کردن کلیپ ها و دابسمش ها به حضور مردم معرفی شد. مادر پانیذ الهام حسینی کارها و برنامه های او را مدیریت می کند. پانیذ تک فرزند است و مادر و پدر او تمام انرژی خود را برای این دختر گذاشتند. مادر پانیذ فعالیت او را از سال ۹۵ به انتشار عکس ها به سبک مدلینگ آغاز کرد.

این عکس ها به خاطر پوشش و لباس های سبک خاص او مورد توجه مردم قرار گرفت. پانیذ از دوسالگی معروف شد و اکنون به عنوان یکی از چهره های معروف و مدلینگ با برند های ایرانی و خارجی همکاری می کند و کسب درآمد می کند. پانیذ دوستان زیادی ندارد و در همه جا با مادرش است. او با افراد زیادی در اینستاگرام تبادل دارد و پیج های افراد هم سن و سال خود را استوری و معرفی می کند. پانیذ علاقه زیادی دارد که هم سن های او وارد این عرصه شوند و معروف بشوند او گفته است که از شرایط زندگی خود راضی است و خانواده خود را خیلی دوست دارد.

پانیذ اسماعیلی پیج اینستاگرام دارد؟

پانیذ اسماعیلی از شاخ های اینستاگرام در اینستا با آیدی panizesmaili7672 فعالیت می کند. او حدودا دو نیم میلیون دنبال کننده دارد و کلیپ ها و شات عکاسی و مدلینگ خود را منتشر می کند. در این پیج حدود ۱۵۶ پست بارگزاری کرده است و این پیج دست مادر پانیذ است. پانیذ در سال ۱۳۹۷ کلاس های بازیگری را شروع کرد و در حرفه هنر استعداد خاصی دارد. کمی نگذشته بود که پیشنهادات زیادی برای او ارسال شد. مادر و پدر او هنوز تصمیم نگرفتند و گفتند که پانیذ باید خودش تصمیم بگیرد که درچه مسیری می خواهد قدم بگذارد.

پانیذ طرفدار دو آتیشه پرسپولیس است و لباس های قرمز را به شدت دوست دارد. مادرش می گوید که پانیذ از کودکی عاشق پرسپولیس بوده و اگر ما شبکه را رد می کردیم و نمی گذاشتیم او فوتبال تماشا کند او شروع به گریه کردن می کرد. اکنون هم او همیشه می گوید آرزویش این است که در استدیو فوتبال حضور داشته باشد و تیم پرسپولیس را تشویق کند.

عکس های پانیذ اسماعیلی را در کجا ببینیم؟

عکس های پانیذ اسماعیلی را در کجا ببینیم؟

عکس های مدلینگ پانیذ را می توانید در پیج شخصی او  در اینستاگرام مشاهده کنید. البته با سرچ اسم او در گوگل نیز عکس های او در سایت های مختلف موجود است و می توانید آن ها را ببینید. پانیذ کانال یوتیوب نیز دارد و مادر او عکس های مدلینگ تو را در آن جا منتشر می کند. پانیذ بسیار شکمو است و در زمان تولد او ۲ کیلو ۴۰۰ گرم بوده است و عاشق بستنی و نوشابه است. تو عاشق رفتن به کنسرت و تئاتر است.

شغل پدر پانیذ اسماعیلی چیست؟

شغل پدر پانیذ تجارت است و شغل ثابتی ندارد و مدام در حال عوض کردن شغل است. خانواده پانیذ از لحاظ اقتصادی دارای وضعیت خوبی هستند. اتاق خواب پانیذ اسماعیلی بسیار مورد توجه عموم مردم قرار گرفته است و انتقاد های زیادی برای اتاق خواب او به وجود آمد. عقد خاله پانیذ اسماعیلی بسیار تجملاتی و جنجالی بود مادر پانیذ که عکس های از این عروسی از پانیذ منتشر کرد و لباس های متفاوتی به تن پانیذ کرد و شات های جالبی از او منتشر کرد.

قسمتی از این جشن عقد مشخص بود که مجدد مردم انتقاد های از وضعیت اقتصادی این خانواده کردند و گفتند که مقداری از این درآمد را خرج مردم نیازمند کنند تا پانیذ زمانی که کودک است کار خوب را یاد بگیرد. یکی دیگر از حاشیه های که دردسر ساز شد برای این خونواده عکس های تولد پانیذ اسماعیلی بود و این تولد بسیار جنجالی و باکلاس بود. آن ها از خواننده معروف بهنام بانی دعوت کرده بودند تا در تولد پانیذ حضور داشته باشد.

الهام حسینی مادر پانیذ اسماعیلی

مادر پانیذ، الهام حسینی که حامی و پشتیبان او بوده است و استارت این معروفیت را مادر او زده است. مادر پانیذ پیج او را مدیریت می کند و بیشتر استوری ها از خود مادر اوست. الهام حسینی چالش های در پیج پانیذ برگزار می کند و می خواهد دختران هم سن پانیذ نیز دیده شوند و به معروفیت برسند.

درآمد پانیذ اسماعیلی چقدر است؟

پانیذ پیچی به تعداد ۲.۵ میلیون دنبال کننده دارد و پیچی به این تعداد دنبال کننده می تواند درآمد زیادی داشته باشد. او با تبلیغات محصولات متفاوت و پیج های متفاوت درآمد های زیادی کسب می کند. این تدارکات تبلیغات ایده مادر اوست و به وسیله مادرش اداره می شود. او در بیو پیج خود شماره واتساپ گذاشته است و تبلیغات را در آن جا مدیریت می کند. یکی از افشاگری پانیذ اسماعیلی که اخیرا صورت گرفته بود، مردم واکنش شدیدی به پدر مادر این دختر نشان دادند و گفتند که استفاده‌ ابزاری از او می کنند. او بچه است و نمی تواند تصمیم بگیرد. وظیفه پدر و مادر اوست که این وضعیت را کنترل کنند. عکس های پانیذ اسماعیلی و مادرش در پیج او موجود است و اخیرا بیشتر شات های مدلینگ او به همراه مادرش است.

پانیذ اسماعیلی بازیگر است؟

پانیذ اسماعیلی بازیگر است؟

پانیذ از ۵ سالگی به کلاس بازیگری رفت و در آن جا نیز موفق بود و خیلی زود مطالب را می آموخت. او طبع هنری بالایی دارد و این انگیزه که مادر او به وجود آورده است به وسیله خانواده تشدید می شود. مادر پانیذ در حوزه مدلینگ فعالیت دارد و می خواهد پانیذ در همه حرفه های حضور داشته باشد. پیشنهاداتی به پانیذ برای بازیگری شده است ولی آن ها جوابی ندادند. یکی یاز هشتگ های که یک مدت زیاد شده بود هشتگ پانیذ اسماعیلی گیلاس بود که این هشتگ مربوط به چالش پانیذ بود که مادر تو تدارک دیده بود. در این چالش با آهنگ انتخاب شده ای لباس های زیبا بر تن بچه های می کردند تا آن ها هم مانند پانیذ شانس معروف شدن داشته باشند.

پانیذ اسماعیلی در کودک شو حضور داشت؟

پانیذ علاقه زیادی دارد که به برنامه کودک شو برود. حتی پدر او امید اسماعیلی درخواستی مبنی بر دعوت پانیذ به برنامه کوک شو فرستاد. ولی مجری برنامه پژمان بازغی با این دعوت مخالفت کرد و گفت که بچه های مهم تری هم هستند که بخواهند حضور داشته باشند. پانید علاقه زیادی به حضور در کنسرت و برنامه های زنده دارد و مادر او گفته است که تمام  سعی خود را می کند تا پانیذ به علایق خود برسد.

دلیل معروف شدن پانیذ چه بود؟

حضور پانیز در فضای مجازی از ۲ سالگی او آغاز شد. مادر او که در حوزه مدلینگ فعالیت دارد با انتشار عکس های از پانیذ او را در فضای مجازی معرفی کرد. پانیذ به دلیل زبان شیرینی که داشت خیلی زود به دل مردم نشست و دنبال کننده های او به مرور زمان افزایش یافتند. اکنون او در پیج خود دابسمش و کلیپ های جالبی می گذارد که این کلیپ ها با همکاری مادر او است. پانیذ هنوز مدرسه نمی رود و تمام وقت خود را برای طرفداران خود گذاشته است. مادرش گفته است که پانیذ عاشق فالوور هایش است و گفته است که دوست دارد با آن ها آشنا شود.

علت مهاجرت خانواده پانیذ چه بود؟

علت مهاجرت خانواده پانیذ چه بود؟

خانواده اسماعیلی در شهریور ۱۴۰۰ مهاجرت کردند و به ترکیه رفتند. علت این مهاجرت به طور کلی مشخص نشد ولی پدر پانیذ علت این مهاجرت را تنوع و موفقیت بیشتر در حوزه کاری اعلام کرد. پانیذ در ایران مدرسه نرفت و مادر پانیذ گفت که دوست دارد دخترش تحصیل خود را در خارج کشور شروع کند. پانیذ به کلاس زبان خارجه می رود و عاشق یادگیری زبان مختلف است. باید گفت که این همه انگیزه و هیجان یادگیری در بچه به این سن به دلیل هول دادن و انگیزه دادن خانواده است. آن ها به تازگی خانه جدیدی در ترکیه اجاره کردند و شروع به خریدن وسایل خانه کردند.

استوری های که این روز ها الهام حسینی می گذارد، آن ها مدام در حال درست کردن خانه و مرتب کردن خانه هستند. مادر پانیذ می گوید که درست است که به شدت سخت شروع کردن زندگی جدید در کشور جدید ولی به موفقیت دخترم می ارزد و امیدوارم اشتباه نکرده باشم. این مهاجرت فرصت شغلی برای مادر پدر پانیذ نیز بود که بتوانند شروع موفق تری داشته باشد. مادر پانیذ قصد دارد سالن مدلینگ خود را در ترکیه یا کشور دیگری که هنوز اسمی از آن نبردند تاسیس کند. او گفته است که پانیذ اصلی ترین مدل این سالن مدلینگ خواهد بود.

سوالات متداول

 1. پانیذ اسماعیلی چند سال دارد؟

  او متولد ۱۲ آذر ۱۳۹۳ است.

 2. پانیذ در چه حرفه ای مشغول است؟

  او فعالیت خود را در حوزه مدلینگ آغاز کرد.

 3. پدر پانیذ کیست؟

  پدر پانیذ اسماعیلی، امید اسماعیلی است.

 4. مادر پانیذ در چه حوزه ای مشغول به کار است؟

  آلهام حسینی در حوزه مدلینگ ایرانی و خارجی مشغول به کار است.

به این مقاله امتیاز دهید :
mohammad jorjandi

محمد جورجندی مدرس امنیت در فضای مجازی هستم و فعالیت سایت های شرط بندی را بررسی می کنم. همچنین در تلاشم تا بهترین سایت ها را به شما معرفی کنم.