بردیا کچیان

بردیا کچیان اینستا چگونه معروف شد؟ بیوگرافی و آدرس پیج اصلی او

بردیا کچیان یکی از تیک تاکرهای ایرانی می باشد که تا به اکنون توانسته افراد بسیاری را مجذوب خود کند. او در اکثر سرویس های مجازی نظیر یوتیوب، تلگرام لایکی، اینستاگرام به فعالیت پرداخته است. در ادامه به بیوگرافی بردیا کچیان می پردازیم.

بردیا کچیان کیست؟

بردیا کچیان کیست؟

بردیا کچیان یکی از سلبریتی های اینستاگرام می باشد که تقریبا بیست و سه سال دارد. او کلیپ های بسیاری برای هواداران به اشتراک می گذارد که در اکثر این کلیپ ها مادرش و دوست دخترش صبا در کنار او حضور دارند و این واینر را همراهی می کنند. او دو سه سال است که در اینستاگرام فعالیت می کند ولی خیلی زود توانست به اوج شهرت و محبوبیت برسد. بردیا علاقه بسیاری به فوتبال دارد اما هیچ وقت حرفه ای این رشته را دنبال نکرده است. او با شخصی به نام صبا در رابطه بود تا این که هم اکنون با هم ادواج کردند. جالب است بدانید او رقص تانگو با همسر را در عروسی برای هوادارانش به اشتراک گذاشته است. بردیا در رشته کامپیوتر به تحصیل پرداخته است.

عکس های بردیا کچیان را در کجا ببینیم؟

اگر علاقه مند هستید تا عکس های بردیا کچیان از مدل های اینستاگرام را ببینید می توانید نام او را در موتور جستجو گوگل وارد کنید و از سایت های متعدد تصاویر او را با مادر و همسرش مشاهده کنید. امروزه تصاویر این واینر در فضاهای مجازی بسیاری دیده می شود که شما می توانید به راحتی به آن ها دسترسی داشته باشید. یکی از راه هایی که می توان تصاویر او دسترسی داشت اینستاگرام این واینر می باشد. او در این پیج کلیپ های طنز و عکس های بسیاری را برا ی هواداران به اشتراک گذاشته که هر کدام لایک و کامنت بسیاری را به خود اختصاص داده است. شما می توانید از این طریق راحت تصاویر او را در مکان های مختلف مشاهده کنید.

آدرس پیج اینستاگرام بردیا کچیان چیست؟

آدرس پیج اینستاگرام بردیا کچیان چیست؟

این روز ها اکثر مردم در پیج اینستاگرام فعالیت می کنند و عکس ها و تصاویر خود را در این پیج در قالب پست و استوری قرار می دهند که این ها شامل بردیا کچیان نیز می شود. او در اینستاگرام حدودا یک میلیون فالوور دارد و صد پست در پیج خود قرار داده است که هر کدام لایک و کامنت های بسیاری را به خود اختصاص داده اند. شما می توانید نام بردیا کچیان را به لاتین در قسمت جستجوگر این فضا وارد کنید و به پیج اصلی و فن پیج های او دست یابید. او در این پیج کلپ های شاد  طنز برای فالوورانش منتشر کرده است. این واینر به تازگی با صبا ازدواج کرده و فیلم عروسی اش را در این پیج گذاشته و در کپشن نوشته بخشی از تانگوی من و صبا برای شما که درخواستش را داشتید.

دوست دختر بردیا کچیان کیست؟

او با شخصی به نام صبا از شاخ های اینستاگرام در رابطه بود و با هم کلیپ های بسیاری را برای هواداران به اشتراک می گذاشتند. صبا در تمام کلیپ های این واینر حضور فعال دارد و رابطه شان بسیار عاشقانه می باشد در نهایت این دوستی به ازدواج منجر شد و بردیا با انتشار کلیپ عروسی اش به هوادارانش اعلام کرد که ازدواج کرده است. صبا دختری زیباست که تقریبا هم سن بردیا می باشد. در یکی از سایت ها اعلام شد که صبا و بردیا به رابطه شان خاتمه دادند اما اینطور نیست و این شایعه ای بیش نمی باشد.

درآمد این اینستاگرامر از کجاست؟

این تیک تاکر از طریق انتشار دادن کلیپ های طنز برای افراد توانسته افراد بسیاری به خود جذب کند و روز به روز به فالوورانش بی افزاید. امروزه که شاید بازار کار خیلی خوب نباشد و افراد نتوانند با یک شغل زندگی خود را اداره کنند اینستاگرام و دیگر فضاهای مجازی راهکار بسیار خوبی می باشد که بردیا هم این شیوه را پیش گرفته است. او با تولید محتوا کردن در این پلتفرم هوادار بسیاری دارد به همین علت محصولات و پیج های کاری آن ها را تبلیغ می کند و به ازای این تبلیغ ها مبلغی را دریافت می کند. به طور کل او در هر ماه حدودا بین پانزده تا بیست میلیون درآمد دارد که این میزان درآمد برای شخصی هم سن او به عنوان شغل دوم خیلی خوب است. او از طریق انتشار دادن کلیپ ها در سرویس یوتیوب نیز به کسب درآمد پرداخته است.

بردیا کچیان چند سال دارد؟

بردیا کچیان چند سال دارد؟

بردیا در هیچ رسانه یا در لایو هایی که برگزار می کند نگفته که چند سال دارد اما اینطور که از طاهر او پیداست او حدودا بیست و سه سال دارد. او با این سن هم خواننده اس و هم یکی از شاخ های مجازی است و به طور کل آینده درخشانی دارد. او با انتشار دادن این کلیپ ها پیشنهاد های متعددی برای بازیگری داشته که هیچکدام را قبول نکرده است. اگر شما بردیا را دیده باشید او پسری لاغر است که شاید سنش از بیست و سه سال کمتر باشد.

خانواده این اینستاگرامر در ایران زندگی می کنند؟

خانواده بردیا در حال حاضر در ایران زندگی می کنند اما از ان جایی که هر کسی کمی که شهرت پیدا می کند کشورش را ترک می کند پیش بینی می شود این واینر به همراه خانواده اش این کشور را ترک کند. در حال حاضر در رسانه های متعددی منتشر شد که خانواده بردیا ایران را ترک کردند و به کشور دیگری مهاجرت کرده اند در صورتی که چنین نیست و آن ها در ایران زندگی می کنند. خانواده بردیا او را برای ساخت این کلیپ ها حمایت بسیاری کردند و بر خلاف دیگر واینر ها که خانواده شان مخالف کار های ان ها هستند اما بردیا مشوق بسیاری داشته است.

این اینستاگرامر مهاجرت کرده است؟

در اکثر فضا های مجازی منتشر شد که بردیا کچیان به ترکیه مهاجرت کرد در صورتی که او هنوز به کشور دیگری مهاجرت نکرده است. شاید او چند سال آینده کشورش را ترک کند چرا که همه اینستاگرامر ها رویای زندگی در استانبول را در سر می پرورانند. برای اطلاعات بیشتر می توانید بردیا کچیان ویکی پدیا را در موتور جستجو وارد کنید و از این طریق به اطلاعات جامعی از این واینر دست یابید.

دابسمش های بردیا کچیان را از کجا ببینیم؟

دابسمش های بردیا کچیان را از کجا ببینیم؟

این واینر تا به اکنون دابسمش و کلیپ های طنز بسیاری را برای هواداران به اشتراک گذاشته که هر یک هوادار خاص خود را داشته است. دابسمش و کلیپ های طنز این واینر در شبکه های مجازی مختلف و سرویس هایی نظیر آپارات و یوتیوب برای هواداران به اشتراک گذاشته است. شما می توانید نام این واینر را موتور جستجو وارد کنید و به کلیپ ها و دابسمش های او دست یابید. این واینر حتی برای روز های محرم نیز یک کلیپ غمگین گذاشت که خودش به همراه دختری شش ساله در آن ایفا نقش کرد. می توان گفت تمام کلیپ ها بردیا به همراه مادرش است و جالب است که مادرش او را در کلیپ ها همراهی می کند. بردیا کچیان و مادرش همانند دو دوست با هم صمیمی هستند.

آیا این تیک تاکر در سرویس یوتیوب فعالیت دارد؟

او در فضاهای مجازی متعددی به فعالیت پرداخته که یکی از آن ها سرویس یوتیوب می باشد. او در این پلتفرم کلیپ های خود را برای هواداران منتشر کرده تا در این سرویس نیز همانند اینستاگرام هوادار بسیاری را از آن خود کند. این سرویس برای افراد فعال همانند بردیا که روزانه پست و استوری های بسیاری را برای هواداران قرار می دهد به ازای لایک و کامنت هزینه ای را به دلار برای آن ها واریز می کند که به علت این ویژگی جالب توانسته افراد بسیاری را به خود جذب کند. بردیا کچیان در یوتیوب نیز هواداران بسیاری دارد.

چه حاشیه هایی برای این تیک تاکر به وجود آمد؟

این تیک تاکر حاشیه های بسیاری دارد که یکی از آن ها ماجرای مهاجرتش است. او اصلا قصد مهاجرت ندارد اما در سایت ها و رسانه های بسیاری منتشر شد که بردیا به کشور ترکیه مهاجرت کرد. بردیا در لایو هایش گاهی رفتاری دارد که باعث می شود برای او حاشیه ایجاد شود البته باید بگوییم بعضی وقت ها افرادی همانند بردیا خودشان کاری می کنند که برایشان حاشیه ایجاد شود تا شهرت پیدا کنند. در برخی از سایت ها گفته شد که این واینر ارتباطش با صبا را خاتمه داده و اکنون با شخص دیگری در رابطه است در حالی که بردیا و صبا با هم ازدواج کردند و عاشقانه همدیگر را دوست دارند.

سوالات متداول

 1. بردیا کچیان کیست؟

  او یکی از تیک تاکر و واینر های جوان است که در اینستاگرام به فعالیت پرداخته است و هواداران بسیاری را به خود جذب کرده است.

 2. آیا این واینر ازدواج کرده است؟

  او چندین سال است که با صبا در رابطه بوده و در نهایت با انتشار یک کلیپ خبر ازدواجش را اعلام کرد.

 3. چگونه به کلیپ های این واینر دست یابیم؟

  می توانید نام او را در مرورگر خود وارد کنید و از سایت های متعدد و یا پیج های اینستاگرام به کلیپ های این واینر دست یابید.

 4. آیا او از ایران رفته است؟

  در سایت های بسیاری منتشر شد که این واینر مهاجرت کرده است اما او هنوز از ایران نرفته است.

به این مقاله امتیاز دهید :
mohammad jorjandi

محمد جورجندی مدرس امنیت در فضای مجازی هستم و فعالیت سایت های شرط بندی را بررسی می کنم. همچنین در تلاشم تا بهترین سایت ها را به شما معرفی کنم.