آتوسا حقیقی

عکس های آتوسا حقیقی و دوست پسرش که حاشیه ساز شد

آتوسا حقیقی چهره معروف فضای مجازی و از سلبریتی های اینستاگرام می باشد که عاشق رنگ صورتی است، او با فعالیت بسیار چشم گیر خود در برنامه های اجتماعی سرانجام توانست طرفداران زیادی بدست بیاورد. او با عنوان ژاتیس در فضای مجازی مانند اینستاگرام، تلگرام، یوتیوب و تیک تاک فعالیت بسیار زیادی دارد و تبدیل به یکی از چهره های دوست داشتنی فضای مجازی شده است و از این درآمد بسیار خوبی داشته است. شما دوستان و همراهان گرامی می توانید در ادامه با بیوگرافی آتوسا حقیقی بیشتر آشنا شوید و لذت ببرید.

آتوسا حقیقی کیست؟

آتوسا حقیقی کیست؟

ژاتیس با نام اصلی آتوسا حقیقی یکی از سلبریتی و تیک تاکرهای ایرانی می باشد. ۱۹ اسفند سال ۱۳۸۰ می باشد و با این سن کم توانسته است معروفیت زیادی بدست بیاورد و از این طریق درآمد زیادی با تبلیغات در پیج خود کسب کرده است. ژاتیس حقیقی در رشته هنری طراحی لباس تحصیل کرده است و مدتی در زمینه مدلینگ فعالیت نسبتا چشم گیری داشته است. او متولد شهر بزرگ تهران به دنیا آمده است و دوست پسر او، با نام امیر محمد متولد دهه ۸۰ با قد ۱۷۷ با یکدیگر در یک خانه زندگی می کنند. این چهره پرطرفدار فضای مجازی و حرفه مدلینگ فعالیت نسبتا زیادی در برنامه فوق العاده و پر طرفدار تیک تاک دارد و به عنوان یکی از تیک تاکرهای معروف ایرانی شناخته می شود و توانست با داشتن خلاقیت در ساخت کلیپ های طنز، عاشقانه و انجام چالش های مجازی طرفداران زیادی بدست بیاورد. او همچنین از طرفداران خود خواسته است چنل یوتیوب آتوسا حقیقی را دنبال کنند و از فعالیت او بازدید کنند.

عکس های آتوسا حقیقی را در کجا ببینیم؟

عکس های آتوسا حقیقی را در کجا ببینیم؟

امروزه روش های آسان و متعددی برای دیدن عکس شخص مورد نظر خود وجود دارد که یکی از این روش ها سرچ کردن نام فرد مورد نظر در جستجوگر گوگل یا مشابه آن می باشد، شما دوستان عزیز و همراهان گرامی می توانید عکس یا کلیپ مورد علاقه خود را در شبکه های اجتماعی پیدا کنید مثلا با سرچ کردن بیوگرافی آتوسا حقیقی و امیر یا عکس های آتوسا حقیقی با رلش، از بیوگرافی او و دوست پسر او مطلع شوید واز دانلود عکس لذت ببرید. همچنین می توانید با دنبال کردن صفحه اینستاگرام آتوسا حقیقی از اقدامات روزمره این شاخ مجازی و فعال مطلع شوید و از دیدن عکس ها و کلیپ های او و همکارانش لذت ببرید.

آدرس پیج اینستاگرام آتوسا حقیقی چیست؟

امروزه بازار داغ اینستاگرام کابران و علاقه مندان زیادی دارد که آتوسا حقیقی از مدل های اینستاگرام با اسم هنری ژاتیس به عنوان یکی از کاربران فعال و پرطرفدار اینستاگرام شناخته می شود. او در صفحه اینستاگرام خود از اقدامات روزمره و طریقه زندگی یا همان لایف استایل، استوری و پست منتشر می کند. شما دوستان عزیز و کاربران شبکه مجازی اینستاگرام می توانید صفحه این دختر دهه هشتاد را دنبال کنید و از دیدن کلیپ ها و چالش های او گروه خلاقش لذت ببرید. در اینستاگرام صفحه های فیک زیادی از کاربران معروف به قصد سو استفاده از عنوان آن ها ساخته می شود، شما عزیزان می توانید صفحه اصلی اینستاگرام او را با ای دی zhatiis ، با ۷۴۱ هزار دنبال کننده ، دنبال کنید.

دوست پسر آتوسا حقیقی کیست؟

دوست پسر آتوسا حقیقی کیست؟

آتوسا با نام اصلی ژاتیس حقیقی چهره معروف در شبکه های اجتماعی در ایران می باشد. او در دهه هشتاد متولد شده است و تا چند سال پیش سینگل بوده است ولی در این اواخر خبر جنجالی و حاشیه سازی درباره رابطه عاشقانه او با پسری به نام امیر در اینستاگرام پخش شده است. پس از گذشت چند ماه سرانجام هر دو آن ها از حقایق پرده برداشتند و رابطه عاشقانه خود را با یک دیگر به صورت رسمی اعلام کردند. امیر دوست پسر ژاتیس با نام کامل امیر محمد متولد دهه هشتاد می باشد، غذای ایرانی مورد علاقه او فسنجان است. خواننده مورد علاقه امیر رپر فوق العاده معروف بهزاد لیتو، سپر خلسه و کوروش می باشند و باقد ۱۷۷ سانتی متر با آتوسا دوست دختر خود در یک خانه زندگی می کنند. آن ها در استوری خود اعلام کردند از سبک زندگی خود بسیار راضی می باشند و در آینده قصد تشکیل خانواده ای گرم و صمیمی را دارند و عاشق یک دیگر نیز می باشند.

درآمد این اینستاگرامر از کجاست؟

امروزه روش های کسب درآمد به صورت مجازی، به دلیل جدید بودن و راحتی، طرفداران زیادی در سرتاسر دنیا دارد که شبکه های اجتماعی یکی ازروش درآمد زا شناخته شده است. آتوسا حقیقی فعال شبکه مجازی با ساخت کلیپ های متعدد و جنجالی، همین طور پخش حاشیه و ساخت آن برای بیشتر شناخته شدن در فضای مجازی مانند اینستاگرام، یوتیوب و تیک تاک توانست پول زیادی از طریق انجام تبلیغات در استوری خود بدست می آورد. او و گروهش با ابداع چالش های متفاوت و ساخت کلیپ های پرطرفدار بازدید کنندگان زیادی در داخل و خارج از کشور بدست آوردند که از این طریق هرچقدر تعداد بازدیدکنندگان را بتوانند افزایش دهند مبلغ دریافتی برای تبلیغات هم بیشتر خواهد شد.

خانواده این اینستاگرامر در ایران زندگی می کنند؟

خانواده این اینستاگرامر در ایران زندگی می کنند؟

آتوسا حقیقی در تهران به دنیا آمده است و با شروع فعالیت در اینستاگرام برعکس تفکر خود، با استقبال خوبی از سمت خانواده روبرو شد و توانست با حمایت آنها سختی های کار را نادیده بگیرد و علاقه خود را در این زمینه پیگیری مداوم کند و سرانجام به موفقیت نسبتا چشم گیری رسیده است. او در یکی از مصاحبه های خود با طرافداران خود به صورت لایو از وابستگی شدید او به خانواده صمیمی و مهربانش گفته است و توضیح داد: من هیچ وقت نمی توانم دوری خانواده را تحمل کنم با اینکه من و امیر محمد دوست پسرعزیزم در خانه جدا با یک دیگر زندگی می کنیم ولی من هر روز به منزل پدر و مادرم می روم و اگر یک روز از آن ها به صورت کامل دور و بی خبر باشم افسرده می شوم.

آیا آتوسا حقیقی عمل زیبایی انجام داده است؟

به تازگی انجام عمل های زیبایی بین سلبریتی ها و شاخ های مجازی به صورت بسیار گسترده رواج پیدا کرده است و هر شخص حداقل یک عمل زیبایی روی صورت با بدن خود انجام داده است. ژاتیس حقیقی یکی از چهره های معروف اینستاگرام و تیک تاک عمل زیبایی بینی را انجام داده است و به گفته ژاتیس در یکی از مصاحبه های زنده خود با طرفداران اینستاگرام، از عمل جراحی بینی خود بسیار راضی می باشد و از دکتر زیبایی بسیار حرفه ای خود تشکر ویژه کرده است و در ادامه در واکنش به سوال جنجالی یکی از طرفداران حاضر در لایو، گفت: من تا به حال به جز عمل جراحی بینی هیچ عمل زیبایی دیگری انجام ندادم و به نظر خودم لازم نیست تعغیر دیگری در بدن یا صورت خود انجام بدهم و از طرفداران خود صمیمانه درخواست کرد که به این حواشی کذب دامن نزنند.

این اینستاگرمر مهاجرت کرده است؟

این اینستاگرمر مهاجرت کرده است؟

خیلی از کاربران و دنبال کننده های ژاتیس حقیقی یا آتوسا در شبکه های اجتماعی حاشیه های زیادی مانند مهاجرت آتوسا از ایران به ترکیه همراه امیر دوست پسر او منتشر کرده اند که در این اواخر امیر و ژاتیس در لایو اینستاگرام خود این موضوع را تکذیب کردند و در ادامه امیر توضیح داد: من و آتوسا عاشق زندگی کردن در ایران کنار خانواده و دوستان نزدیک خود هستیم و تصمیم نداریم هیچ وقت ایران را به قصد مهاجرت برای همیشه ترک کنیم چون ژاتیس وابستگی شدیدی به خانواده خود دارد.

لقب آتوسا حقیقی چیست؟

آتوسا حیقی مدل و چهره مشهور اینستاگرامی مدتی در رشته مدلینگ فعالیت کرده است و توانست رزومه نسبتا خوبی در این زمینه کسب کند، سپس با شروع فعالیت خود دراینستاگرام نام خود را به ژاتیس حقیقی تعغیر داده است و به عقیده خود او این اسم هنری برای او شانس می آورد.

سوالات متداول

 1. شغل آتوسا حقیقی چیست؟

  اتوسا حقیقی دررشته هنری طراحی لباس تحصیل کرده است و سپس وارد عرصه مدلینگ شد، او توانست با ورود به دنیای اینستاگرام فعالیت خود را در این عرصه شروع کند و تبدیل به یکی از چهره های معروف شبکه های اجتماعی شود و او از طریق تبلیغات در صفحه خود درآمد دارد.

 2. دوست پسر آتوسا حقیقی کیست؟

  دوست پسر آتوسا حقیقی امیر محمد نام دارد، او متولد دهه هشتاد می باشد و همراه آتوسا در یک خانه مشترک زندگی می کنند. امیر محمد یکی از چهره های شناخته شده در اینستاگرام، یوتیوب و تیک تاک می باشد.

 3. آتوسا حقیقی از عمل زیبایی خود راضی می باشد؟

  آتوسا با نام هنری ژاتیس حقیقی چهره معروف اینستاگرام و تیک تاک عمل زیبایی بینی انجام داده است و به گفته او در یکی از مصاحبه های زنده خود با طرفداران اینستاگرام، از عمل جراحی بینی خود بسیار راضی می باشد ولی هیچ عمل دیگری انجام نداده است.

 4. آتوسا حقیقی با کدام یک از چهره های معروف اینستاگرام همکاری می کند؟

  آتوسا حقیقی و گروهش توانستند با ابداع چالش های متفاوت و ساخت کلیپ های پرطرفدار بازدید کنندگان زیادی در شبکه های اجتماعی بدست بیاورند. آن ها چالش هایی در غالب جرعت و حقیقت می سازند و با کمی خلاقیت آن ها را به پر بازدید ترین کلیپ های هفته تبدیل می کنند. گروه آتوسا تشکیل شده از ارسلان کاشی، دیانا رحیمی، نیکا فلاح، متین امینی، محمد روشنفکر، عسل ایزدیان و رضا برزگر می باشد.

به این مقاله امتیاز دهید :
mohammad jorjandi

محمد جورجندی مدرس امنیت در فضای مجازی هستم و فعالیت سایت های شرط بندی را بررسی می کنم. همچنین در تلاشم تا بهترین سایت ها را به شما معرفی کنم.