سارا اسلامی

سارا اسلامی تیک تاکر ایرانی در ترکیه که بازداشت شد

سارا اسلامی یکی از تیک تاکرهای ایرانی معروف است که در اینستاگرام به فعالیت می پردازد. او از طریق شبکه اجتماعی اینستاگرام برای هواداران پست هایی قرار می دهد که این پست ها لایک بسیاری را به خود اختصاص می دهند. در ادامه به بیوگرافی سارا اسلامی می پردازیم.

سارا اسلامی کیست؟

سارا اسلامی کیست؟

سارا اسلامی یکی از سلبریتی های اینستاگرام است که در فضاهای اجتماعی کلیپ می سازد و این کلیپ ها را در قالب پست و استوری در اینستاگرام برای هواداران به اشتراک می گذارد. این تیک تاکر در حال حاضر در ایران زندگی می کند ولی در رسانه های متعددی منتشر شد که او از ایران رفته و به کشور ترکیه مهاجرت کرده است. این اینستاگرامر متولد سال ۱۳۸۰ می باشد که از کودکی علاقه بسیاری به مدلینگ داشته است به همین دلیل در این زمینه قدم گذاشته است.

این دختر بیست ساله توانسته از طریق مدل بودن و فعالیت های بسیار در فضای مجازی افراد زیادی را به خود جذب کند و هواداران زیادی دارد به طوری که تعداد فالوور های او به ۵۲۴ هزار نفر رسیده است. در زیر هر پست وی بی نهایت کامنت وجود دارد که همه نشان دهنده علاقه کثیر افراد به سارا است و اغلب دنبال کننده های او دهه هشتادی هستند.

عکس های سارا اسلامی را در کجا ببینیم؟

برای دیدن عکس ها و تصاویر او که از مدل های اینستاگرام است؛ می توانید از دو روش اقدام کنید و اولین راه این است که نام سارا اسلامی را در جستجوگر گوگل سرچ کرده و به قسمت تصاویر سر بزنید و راه دیگر این است که در اینستاگرام نام او را سرچ کرده و به صفحه شخصی او سر بزنید و تمامی پست ها و تصاویر وی را مشاهده کنید و جزو فالوور های این تیک تاکر جوان بشوید.  در کانال های تلگرامی نیز تصاویری از این تیک تاکر های جوان منتشر می کنند و می توانید با سرچ کردن هشتک سارا اسلامی در این کانال ها به راحتی به تصاویرش دست پیدا کنید.

آدرس پیج اینستاگرام سارا اسلامی چیست؟

برای دسترسی به پیج او در اینستاگرام می توانید اسم به او را به لاتین در قسمت جستجوگر اینستا سرچ کنید و به پیج شخصی وی دست پیدا کنید و او را دنبال کنید. وی در صفحه اش از فعالیت هایش در عرصه مدلینگ نیز تصاویری منتشر کرده است و دنبال کننده هایش در زیر هر پست کامنت های محبت آمیز بسیار زیادی گذاشته اند که سارا با خواندن آن ها انگیزه فراوانی برای ادامه به کارش پیدا می کند و حرفه اش را با شوق بیشتر دنبال می کند و روز به روز تعدادد هوادارانش بییشتر می شود.

دوست پسر سارا اسلامی کیست؟

دوست پسر سارا اسلامی کیست؟

گفته شده است که نام دوست پسر وی عباس احمدی است. سارا کلیپ های بسیاری در مرورگر های مختلف با دوست پسرش منتشر کرده است و برای دیدن این کلیپ ها کافی است در قسمت جستجوگر مرورگر های مختلف نام سارا و دوست پسرش را سرچ کرده و به قسمت ویدیو ها سر بزنید و کلیپ ها را مشاهده کنید. در یک استوری سارا اعلام کرد که این دو با هم دوست هستند و در جواب این که آیا شما نامزد هستید پاسخ داد که خیر هنوز به آن مرحله نرسیده ایم و عباس دوست پسر من است. عباس احمدی نیز یکی از تیک تاکر های جوان و دهه هفتادی است که در اینستاگرام بسیار فعال است.

سارا و عباس هر دو در یک اکیپ دوستانه حضور دارند که می توان از اعضای این اکیپ معروف به متین امینی و دیانا رحیمی و رکسانا و محمد روشنفکر و ارسلان کاشی و لئو رضا اشاره کرد. این گروه با همکاری های گسترده ای توانسته اند در دل جوانان بسیار جا باز کنند و هر کدام به تنهایی دنبال کننده های بسیار زیادی دارند و از بین آنها محمد روشنفکر و نیکا فلاحی و همین طور رکسانا به ترکیه مهاجرت کرده اند و بقیه آن ها تا به حال از مهاجرت به کشور های دیگر سخن نگفته اند.

درآمد این اینستاگرامر از کجاست؟

به علت داشتن فالوور های زیاد سارا وی از راه تبلیغات در پیج خود و همین طور مدلینگ بودن درآمدی کسب می کند. پیج های کاری و محصولاتی معمولا به افاردی که دنبال کننده ی بسیاری دارند پیشنهاد کار می دهند و این افراد با تبلیغ از محصولات در استوری ها و پست هایشان می توانند آن کالا را به فروش برسانند و همینطور درآمدی نیز کسب کنند که این موضوع شامل حال سارا نیز می شود. درآمد این تیک تاکر از هر تبلیغ برابر با ۳ الی ۴ میلیون می باشد که اگر در هر ماه تعداد چشم گیری تبلیغ کند، درآمدی حدود ۴۰ الی ۵۰ میلیون به دست می آورد که برای یک تیک تاکر جوان این مبلغ بسیار زیاد و چشمگیر می باشد.

سارا به تازگی در عرصه مدلینگ نیز فعالیت هایی داشته و چند عکس از فعالیت در حرفه اش را در صفحه اینستاگرام خود قرار داده است بنابر این، این نیز یک کسب درآمد برای وی به حساب می آید. مد برایش به حساب می آید. البته سارا اسلامی به دلیل این که دوست ندارد کسی از زندگی شخصی وی اطلاعاتی بدست بیاورد از زندگی خصوصی اش زیاد صحبت نکرده است و به همین علت در سایت های مختلف نیز اطلاعات مفیدی از او به چشم نمی خورد.

سارا اسلامی چند سال دارد؟

وی یک تیک تاکر بسیار جوان است و او متولد ۱۳۸۰ است اما با این سن کم در فضای مجازی بسیار معروف بوده و فعالیت بسیار زیادی در اینستاگرام دارد. تعداد فالوور های او در مقایسه با تیک تاکر های همسنش زیاد است و او حدود ۵۲۴ هزار دنبال کننده دارد. وی استوری ها و پست های بسیار جذابی در صفحه اش منتشر می کند تا بتواند به تعداد هوادارانش بی افزاید. بعضی از شاخ های مجازی برای جذب فالوور حاشیه های جنجالی برای خود می سازند تا مورد توجه واقع گردند و از این روش اشخاص زیادی را به خود جذب می کنند.

سارا اسلامی دستگیر شده است؟

سارا اسلامی دستگیر شده است؟

سارا تمام سعی خود را می کند تا حاشیه ای برای خود ایجاد نکند و دستگیر نشود که البته او در این کار بسیار موفق بوده و اطلاعات زیادی درباره زندگی شخصی خود در اینترنت وجود ندارد و تا به حال سابقه دستگیری ندارد. او اصلا علاقه ای به بحث های سیاسی ندارد و سعی می کند در کلیپ هایش از چنین موضوعاتی دوری کند و به مسائل اجتماعی بپردازد.

خانواده این اینستاگرامر در ایران زندگی می کنند؟

خانواده این تیک تاکر جوان در تهران ساکن هستند و خود سارا نیز در تهران زندگی می کند. سایت های متعدد خبر از مهاجرت سارا به ترکیه را پخش کرده بودند که سارا همه ی آن ها را تکذیب کرد و گفت در تهران زندگی می کند و تا به حال قصد مهاجرت نداشته است و البته شاید در آینده به مهاجرت کردن فکر کند.

آیا سارا اسلامی عمل زیبایی انجام داده است؟

سارا اسلامی بعد از معروف شدن در اینستاگرام به زیبایی خود افزود و عمل های بسیاری انجام داده است. وی عمل بینی انجام داده است و همین طور برای جذابیت بیشتر گونه و لب هایش را پروتز کرده است. سارا به زیبایی خود بسیار اهمیت می دهد و تمام تلاشش را می کند تا زیبا به چشم آید و او در اکیپ دوستانه که متشکل از ارسلان کاشی و متین امینی و مهم تر از همه عباس احمدی یا همان دوست پسرش حضور دارد و فعالیت های گسترده ای با هم دارند. به علت حضور در این اکیپ خفن و دهه هشتادی به چهرش بینهایت رسیدگی می کند تا فالوور های بیشتری کسب کند.

سارا اسلامی و عباس احمدی چه رابطه ای با هم دارند؟

سارا اسلامی و عباس احمدی چه رابطه ای با هم دارند؟

سارا اسلامی در چند جا و در چند کلیپ اعلام کرده است که عباس احمدی دوست پسر وی می باشد و کلیپ های جذاب بسیاری با عباس گرفته و در صفحه اش قرار داده است و البته برای دیدن این کلیپ ها  می توانید در مرورگر های مختلف نام سارا اسلامی و عباس احمدی را سرچ کنید کلیپ های جنجالی وی را مشاهده کنید. عباس نیز یک تیک تاکر معروف در اینستاگرام است و به تنهایی کلیپ های زیادی منتشر کرده است و همین طور وی دنبال کننده های زیادی دارد.

سوالات متداول

 1. نام دوست پسر این تیک تاکر جوان چیست؟

  سارا اسلامی با شخصی به نام عباس احمدی در ارتباط است و او را دوست پسر خود معرفی کرده است. سارا در کنار عباس احمدی در کلیپ های بسیاری دیده شده است.

 2. دوست پسر سارا همانند سارا در اینستاگرام فعالیت دارد؟

  عباس احمدی نیز یکی از تیک تاکر های معروف اینستاگرام است. وی فعالیت بسیار زیادی در اینستا دارد و بیشتر کلیپ هایش با حضور سارا است و عباس نیز بسیار طرفدار دارد. سارا و عباس در اکیپ معروف متین امینی و ارسلان کاشی و دیانا رحیمی و بقیه افراد حضور پر رنگی دارند.

 3. سارا در چه عرصه هایی فعالیت می کند؟

  وی در صفحه اینستاگرامش تصاویری به اشتراک گذاشته است که نشان می دهد سارا در حرفه ی مدلینگ نیز فعال است. وی در کنار تبلیغ های متعدد در صفحه اش منبع درآمدی از راه مدلینگ بودن برای خود ایجاد کرده است.

 4. فالوور های سارا چقدر است؟

  وی دنبال کننده ها زیادی دارد که تعداد آن ها به ۵۲۴ هزار نفر رسیده است. سارا به دنبال افزودن به فالوور هایش است و تمام تلاش خود را در این زمینه می کند.

به این مقاله امتیاز دهید :
mohammad jorjandi

محمد جورجندی مدرس امنیت در فضای مجازی هستم و فعالیت سایت های شرط بندی را بررسی می کنم. همچنین در تلاشم تا بهترین سایت ها را به شما معرفی کنم.