مبین رعیتی

مبین رعیتی دختر است یا پسر؟ بررسی راز های شخصی این شاخ مجازی

در متن می خواهیم به زندگی یک لزبین و تامبوی سرشناس اینستاگرامی به نام مبین رعیتی از تیک تاکرهای ایرانی بپردازیم و شما را بیشتر در جریان نوع زندگی و سبک رفتاری این فرد قرار دهیم. امیدواریم که این اطلاعات جامع و کامل باشد و بتواند اطلاعاتی که شما از خواندن این متن می خواهید به دست آورید را در اختیارتان بگذارد. خوشحال می شویم تا انتها با ما همراه ما باشید.

مبین رعیتی کیست؟

مبین رعیتی کیست؟

مبین رعیتی با نام کامل مبینا رعیتی یکی از سلبریتی های اینستاگرام است؛ در ۲۹ خرداد سال ۱۳۷۹ هجری شمسی در مهرشهر کرج متولد شده است شغل پدر او آزاد و مادر وی خانه دار می باشد او بعد از شروع فعالیتش در اینستا گرام نام خود را از مبینا به مبین تغییر داد. در رشته حسابداری مشغول به تحصیل بوده است و به عکاسی و فیلمبرداری علاقه دارد و در حد حرفه ای انجام می دهد. حیوان مورد علاقه او سگ می باشد او در اینستا گرام فعالیت حرفه ای دارد و با ساخت کلیپ و ویدئو های مختلف و دابسمش توانسته است توجه کاربران را به خود جذب کند او یک تامبوی لزبین است در اینجا لازم است تعریفی از تامبوی داشته باشیم تامبوی به افرادی گفته می شود که دختر هستند ولی منش و رفتار پسرانه دارند و به فعالیت های مردانه علاقه دارند اندام جنسی آنها زن می باشد ولی سبک زندگی مردانه دارند. برای درک بهتر موضوع تعریفی از لزبین هم خواهیم داشت لزبین به افرادی می گویند که تمایل به هم جنس خود دارند و مبین رعیتی یک تامبوی لزبین می باشد.

خواهر مبین چه کسی است؟

او یک خواهر بزرگتر از خودش به نام سارینا دارد که گرایشات و افکار عادی دارد و رشته تحصیلی اش موسیقی است او در بسیاری از کلیپ های مبین رعیتی حضور دارد و در این مسیر به مبین رعیتی کمک می کند.

مبین در چه زمینه ای مشغول به فعالیت می باشد؟

مبین رعیتی با فعالیتی که در اینستاگرام به عنوان یکی از مدل های اینستاگرام دارد و کلیپ ها و عکس هایی که از خود به اشتراک گذاشته و دابسمش هایی که می سازد توانسته است فالوئرهای زیادی داشته باشد بیشتر قشر نوجوان و جوان دهه ۷۰ و ۸۰ مخاطبین او می باشند و کارها و فعالیت های او برای این قشر جذاب و مورد توجه بوده است به طوری که در اینستا فن پیج های خیلی زیادی از او را می بینیم از این جهت عکس های او را می توان راحت در صفحات اینترنتی پیدا کرد. طرفداران او می توانند با جستجو نام مبین رعیتی به راحتی در صفحات اینترنتی عکس های او را مشاهده کنند و با دسترسی به سایت آپارات فیلم های او را نیز مشاهده کنند.

آدرس پیج اینستاگرام مبین رعیتی چیست؟

مبین رعیتی عکس ها و کلیپ ها و ویدئو های مختلفی تولید کرده است و در صفحه اینستاگرامی خود به اشتراک می گذارد که بیشتر محتوای کارهای او جنبه سرگرمی و طنز دارد او لایو های مختلفی منتشر می کند که بیشتر لایو های او دونفره است و دوستان خود را به لایو دعوت می کند لایو های مبین رعیتی بیشتر جنبه سرگرمی و فان دارد مثلا یکی از لایو های او با شکیبا غلامی بود که در آن شکیب غلامی (او هم یک لزبین است و با ورودش به اینستاگرام نام خود را از شکیبا به شکیب تغییر داده است) به نازنین زنگ می زند و می گوید که مبین تو را رها کرده تا واکنش نازنین را ببینن چگونه است که نازنین این حرف را قبول نکرد و گفت که به مبین اطمینان کامل دارد.علاقمندان به این گونه لایو ها و کلیپ ها و دیگر تولیدات مبین رعیتی می توانند با جستجو نام مبین رعیتی در قسمت جستجو اینستاگرام به پیج او و فن پیج هایی که طرفدارانش دارند دسترسی پیدا کنند او به دلیل محبوبیتش در نزد طرفدارانش فن پیج های زیادی در اینستاگرام دارد.

حاشیه های مبین رعیتی

حاشیه های مبین رعیتی

کسانی که در اینستاگرام به صورت حرفه ای مشغول فعالیت هستند و از این راه کسب درآمد می کنند با حاشیه های گوناگونی مواجه هستند که خواسته یا ناخواسته این حاشیه ها به وجود می آیند گاهی اوقات این حاشیه ها توسط کاربران و یا طرفداران ایجاد می شود و گاهی هم از طرف خود فرد ایجاد می شود. معمولا این افراد برای کسب درآمد بیشتر در اینستاگرام و تبلیغات باید بیشتر دیده شوند و راهی نیست جز ایجاد حاشیه و خود را بر سر زبان ها انداختن تا بتوانند از این طریق فالوئر های خودشان را بیشتر کنند. بیشتر شدن فالوئر ها مساوی است با درآمد بیشتر که مبین رعیتی هم از این قضیه مستثنا نیست و حاشیه هایی پیرامون این تامبوی لزبین وجود دارد.

مبین رعیتی در ایران زندگی می کند؟

مبین رعیتی در ایران زندگی می کند او فعالیت خود را در اینستاگرام به صورت حرفه ای دنبال می کند ودر حال حاضر قصد خروج و مهاجرت از ایران را ندارد او علاوه بر اینستاگرام در یوتیوب هم فعالیت دارد و به تبلیغ کلاب هاوس هم پرداخته است و عنوان کرده که کلاب هاوس یک برنامه خوبی است ولی هنوز در بین مردم ایران جا نیوفتاده و به زودی به یک برنامه پر طرفدار تبدیل خواهد شد همچنین او از فالوئرهایش خواسته که این برنامه را نصب کنند و از آن استفاده کنند.

شغل مبین رعیتی چیست؟

مبین رعیتی این تامبوی لزبین ایرانی به صورت حرفه ای در اینستاگرام فعالیت دارد و به جایگاه خوبی در این حرفه رسیده است او توانسته با ساخت کلیپ و دابسمش و چالش هایش توجه کاربران اینستاگرامی را به خود جذب کند و در بین آنها به محبوبیت برسد و همچنین تعداد فالوئرهایش را روز به روز بیشتر کند از این رو در پیج خود تبلیغات انجام می دهد و هزینه های هنگفتی از این تبلیغات کسب می کند و منبع در آمدی برای خود فراهم کرده است.

دوست دختر مبین رعیتی کیست؟

در کلیپ هایی که مبین رعیتی از خود و نازنین کریمی منتشر کرده است می توان رابطه صمیمی آن دو نفر را دید که این رابطه فراتر از یک دوستی معمولی است و در کلیپ ها علاقه شدید این دو نفر و رابطه بسیار صمیمی آن ها کاملا مشهود است . رابطه آن دو نفر بعد از مدتی به مشکل خورد و آن دو تمام عکس ها و کلیپ های مشترک خود را از پیج های خود حذف کردند. علت این جدایی خیانت نازنین کریمی عنوان شده است. بعد از آن مبین رعیتی با دختران دیگری دوست شد ولی عنوان کرده بود که هیچکس برای او مثل نازنین کریمی نمی شود.

آیا مبین رعیتی از ایران رفت؟

آیا مبین رعیتی از ایران رفت؟

مبین رعیتی در ایران زندگی می کند او ساکن مهر شهر کرج است‌ و فعالیت های خود را در اینستاگرام در ایران انجام می دهد و توانسته است در این حرفه در کشور خود خوب ظاهر شود.

مبین رعیتی قبل از عمل

کسانی که در اینستاگرام کار می کنند و به تولید محتوا و کلیپ در این زمینه می پردازند باید چهره ای زیبا و جذاب داشته باشند تا در نگاه اول مورد توجه کاربران قرار بگیرند و پیجشان دیده شود و تعداد فالوئر هایشان افزایش پیدا کند مبین رعیتی هم به همین دلیل عمل هایی انجام داده است هر چند که چهره او قبل از عمل هم زیبا بود وعکس هایی از او با مغنه و شال است که مربوط به قبل عمل های او می باشد گفته شده او عمل های سختی انجام داده است که بنا به گفته خودش به دلیل وجود هورمون های مردانه مجبور بوده است و گاهی این عمل ها به شدت سخت بوده و او بعد از عمل بیمار شده است. اما چهره او بعد از عمل بسیار جذاب تر از قبل شده است‌.

چالش مبین رعیتی

کلیپ ها و ویدئوهایی که مبین تولید و در صفحه اینستاگرامی خود منتشر می کند بیشتر جنبه سرگرمی و طنز دارد او در صفحه خود چالش هایی را هم انجام داده است که مورد توجه فالوئر هایش قرار گرفته است. چالش های او برای کاربران هم نسل خودش بسیار جالب و مورد توجه بوده است و محتوای اکثر آن ها سرگرمی و طنز بوده است.

چالش مبین رعیتی

طرفداران مبین بیشتر چه کسانی هستند؟

بیشتر فالوئرهای مبین رعیتی هم نسلان خودش هستن که کارهای او و عکس ها و آهنگ هایی که او در صفحه خود به اشتراک می گذارد برای آنها بسیار جالب و جذاب است.

سوالات متداول

 1. نظر مبین رعیتی در مورد کلاب هاوس چیست؟

  مبین در پیج خود به تبلیغ کلاب هاوس پرداخته است و گفته کلاب هاوس یک برنامه خوبی است ولی هنوز در بین مردم ایران جا نیوفتاده و به زودی به یک برنامه پر طرفدار تبدیل خواهد شد همچنین او از فالوئرهایش خواسته که این برنامه را نصب کنند و از آن استفاده کنند.

 2. مبین رعیتی متولد چه سالی است و در کجا به دنیا آمده است؟

  مبین متولد ۲۹ خرداد ۱۳۷۹ هجری شمسی در مهرشهر کرج می باشد.

 3. آیا اعضای خانواده مبین رعیتی در کلیپ هایی که او می سازد وبه اشتراک میگذارند فعالیت دارند؟

  سارینا خواهر مبین در کلیپ هایی که مبین می سازد حضور دارد و فعالیت می کند.

 4. علت جدایی مبین رعیتی از دوست دختر خود نازنین کریمی چه بوده است؟

  علت این جدایی خیانت نازنین کریمی عنوان شده است. بعد از آن مبین با دختران دیگری دوست شد ولی عنوان کرده بود که هیچکس برای او مثل نازنین کریمی نمی شود.

به این مقاله امتیاز دهید :
mohammad jorjandi

محمد جورجندی مدرس امنیت در فضای مجازی هستم و فعالیت سایت های شرط بندی را بررسی می کنم. همچنین در تلاشم تا بهترین سایت ها را به شما معرفی کنم.