دیانا رحیمی

دیانا رحیمی کیست؟ عکس ها و رابطه های این تیک تاکر معروف

دیانا رحیمی یکی از تیک تاکرهای ایرانی و فعالان در برنامه اینستاگرام می باشد او با اکیپ ارسلان کاشی همکاری دارد، دیانا رحیمی در بیست و سوم آذر ماه هزار و سیصد و هشتاد و یک در تهران متولد شد او اصالتا شیرازی است اما در تهران زندگی می کند، وی توانست با ساختن کلیپ های طنز، عاشقانه و دابسمش معروف شود او با ۱۹ سال سن یک و نیم میلیون نفر دنبال کننده و هوادار دارد. دیانا در دبیرستان رشته علوم انسانی را گذراند اما پس از محبوبیت در اینستاگرام درس را رها کرد و در این زمینه به فعالیت پرداخت، دیانا تک فرزند می باشد و خواهر و برادری ندارد او اعتقاد دارد که دوستانش از خواهر و برادر نداشته اش به او نزدیک ترند و در کنار آنها بسیار خوشحال است.

دیانا رحیمی کیست؟

دیانا رحیمی کیست؟

دیانا رحیمی از سلبریتی های اینستاگرام متولد بیست و سوم آذر ماه هزار و سیصد و هشتاد و یک می باشد، او در زمینه اینستاگرام فعالیت می کند و تاکنون فالوور های زیادی جمع کرده است، او تنها فرزند خانواده اش می باشد و خواهر و برادری ندارد اما رفقای زیادی دارد دیانا می‌ گوید این رفیق ها از خواهر و برادر واقعی به من نزدیک ترند، رفیق صمیمی دیانا، نیکا فلاحی می باشد که همراه محمد روشن فکر به ترکیه مهاجرت کرده است دیانا بعد از مهاجرت نیکا خیلی ناراحت و افسرده شده بود اما کم کم خود را جمع کرد و به ادامه کارهایش در اینستاگرام پرداخت.

دیانا اهل کدام شهر است؟

دیانا اصالتا اهل شیراز شهر شعر و ادب می باشد، وی در دبیرستان رشته علوم انسانی را گذراند اما بعد از مشهور شدنش در اینستاگرام بعد از اخذ دیپلم درس را رها کرد و به فعالیت در اینستاگرام پرداخت که بسیار در این حیطه موفق شد و جز برترین بلاگرین اینستاگرام شد.

عکس های جدید دیانا رحیمی را از کجا ببینیم؟

برای دیدن عکس های دیانا رحیمی می توانیم از مرورگر تلفن همراه و یا pc استفاده کنیم تنها کافی است نام دیانا رحیمی را در قسمت جستجو وارد کنیم در این صورت با حجم انبوهی از عکس های این بازیگر رو به رو خواهیم شد، همچنین می توانیم از طریق برنامه‌های اینستاگرام، توییتر و یوتیوب دیانا را دنبال کنیم و عکس و فیلم هایی را که به اشتراک می گذارد ببینیم، دیانا در یوتیوب نیز فعالیت زیادی دارد و یک چنل اختصاصی دارد، شما می توانید با دنبال کردن چنل دیانا رحیمی از کلیپ های او دیدن کنید و لذت ببرید.

آدرس پیج اینستاگرام دیانا رحیمی چیست؟

اینستاگرام امروزه علاوه بر پیام‌ رسان بودن به یک برنامه جهت کسب درآمد تبدیل شده است، تقریبا تمام افراد جامعه از این برنامه استفاده می کنند، دیانا رحیمی نوجوان بسیار زیبایی است که توانسته است جایگاه خوبی در اینستاگرام پیدا کند. همچنین او یکی از مدل های اینستاگرام نیز می باشد. او توانسته از این راه به معروفیت دست یابد، آیدی پیج او diyana.rh2 می باشد که حدود یک میلیون و نیم دنبال کننده دارد.

فعالیت دیانا در دیگر شبکه های اجتماعی

فعالیت دیانا در دیگر شبکه های اجتماعی

دیانا رحیمی در برنامه های توئیتر، کلاب هاوس و تیک تاک نیز فعالیت می کند، شما می توانید با دنبال کردن او در این برنامه ها از عکس ها و فیلم هایی که به اشتراک می گذارد استفاده کنید و لذت ببرید، همچنین دیانا در یوتیوب نیز فعالیت زیادی دارد و کلیپ هایش را در آنجا به اشتراک می گذارد، او در چنل یوتیوبش دنبال کنندگان زیادی دارد، شما نیز می توانید به صفحه او بروید و دکمه سابسکرایب را بزنید تا پس از آن فیلم های این بلاگر به صورت خودکار برای شما نمایش داده شود، تنها ایراد یوتیوب فیلترینگ بودنش می باشد که آن هم با نصب یک فیلتر شکن قابل رفع شدن است.

حاشیه های دیانا رحیمی

یکی از حواشی که برای دیانا رحیمی ساخته شد خبر ازدواجش با ارسلان کاشی بود اما این خبرها اصلا جدیت نداشت و دیانا این خبر را تکذیب کرد او گفت ما تنها یک اکیپ می باشیم و با کمک هم فیلم اینستاگرامی می سازیم وی اعلام کرد که ارسلان کاشی تنها یک هم تیمی و همکار است و فقط در تهیه کلیپ ها همراه یکدیگر قرار می گیریم.

دیانا رحیمی در ایران زندگی می کند؟

دیانا رحیمی در ایران و در شهر تهران زندگی می کند، دیانا اصالتا اهل شهر شیراز شهر شعر و ادب می باشد، او یکی از مشهورترین بلاگرهای اینستاگرام می باشد، دیانا رحیمی با مشهور شدنش درآمد بسیاری به دست آورد و جز ثروتمندان تلقی می شود او تا امروز به فعالیت هایش ادامه داده است و قصد دارد خیلی پیشرفت کند و دنبال کنندگان زیادی جذب کند.

شغل دیانا رحیمی چیست؟

دیانا یک بلاگر بسیار معروف می باشد، او درآمد بسیار زیادی در اینستاگرام دارد، وی با گذاشتن فیلم های طنز و کلیپ های معنی دار توانست جایگاه بسیار خوبی در اینستاگرام پیدا کند، دیانا با تبلیغاتی که در اینستاگرام می گذارد پول زیادی می گیرد، او یک میلیون و نیم دنبال کننده دارد و هزینه هر تبلیغش در استوری هایی که می گذارد نزدیک به ۵ میلیون تومان می باشد، دیانا جز افراد ثروتمند محسوب می شود، او با این شغل توانست با سن کمش درآمدزایی خوبی برای خود و خانواده اش داشته باشد.

دوست پسر دایانا رحیمی کیست؟

دیانا رحیمی تاکنون وارد رابطه نشده است، او دوست پسری ندارد و سینگل می باشد، هرچند به تازگی برای او حواشی ساخته شد مبنی بر اینکه دیانا رحیمی با ارسلان کاشی در رابطه است، اما دیانا به این حواشی پایان داد و اعلام کرد که ارسلان کاشی تنها یک هم تیمی و همکارش است و فقط در تهیه کلیپ ها همراه یکدیگرند، او گفت که تنهاست و قصد ندارد با کسی وارد رابطه شود، وی ازدواج را محدودیت می داند و در حال حاضر نمی خواهد ازدواج کند.

آیا دیانا رحیمی از ایران رفت؟

آیا دیانا رحیمی از ایران رفت؟

دیانا یکی از سرشناسان اینستاگرام می باشد او با سن کمش توانسته است در بین مردم جامعه جایگاه خود را پیدا کند، او در حال حاضر در ایران زندگی می کند و فعلا قصد مهاجرت ندارد، او باور دارد که باید در کشور خودمان زندگی کنیم وقتی دوستش نیکا فلاحی به ترکیه مهاجرت کرد دیانا بسیار ناراحت شد و چند وقتی افسردگی گرفت، اما اکنون با دیگر افراد اکیپشان از قبیل نیکا فلاحی، ارسلان کاشی، عسل ایزدیان، متین امینی، محمد روشنفکر، رضا برزگر و عباس کلیپ می سازد و تلاش دارد حالش را خوب کند.

دیانا رحیمی قبل از عمل

دیانا رحیمی تاکنون تنها عمل زیبایی که انجام داده است عمل زیبایی بینی است، او در گذشته بینی بزرگی داشت و از آن رنج می برد به همین خاطر بینی اش را عمل کرد، عکس های زیادی از روز عمل بینی دیانا در اینترنت موجود است که می توانید با سرچ کردن در گوگل آنها را ببینید، دیانا رحیمی عمل زیبایی دیگری انجام نداده است و صورتش از اول زیبا بوده است، دیانا جز زیباترین بلاگران ایرانی است و توانسته است یک میلیون و نیم دنبال کننده را جذب خود کند.

دیانا رحیمی در ترکیه

دیانا رحیمی اصالتا شیرازی است و در تهران زندگی می کند، او علاقه ای به زندگی در خارج از کشور ندارد و اعتقاد دارد باید در کنار خانواده و در کشور خودمان زندگی کنیم، زیرا او تک فرزند است و دوست دارد در کنار خانواده اش در ایران بماند، هر چند زمانی که نیکا فلاحی دوست صمیمی اش همراه محمد روشنفکر به ترکیه رفت دیانا برای مهاجرت ترغیب شد اما با وجود ناراحتی زیاد برای دوری از دوستش سرش را گرم ساخت کلیپ های مختلف به همراه اکیپش کرد و توانست با دوری نیکا کنار بیاید.

چالش دیانا رحیمی

دیانا رحیمی چالش های زیادی انجام داده است از جمله چالش های معنی دار و دپ که به کمک اکیپش از جمله نیکا فلاحی، ارسلان کاشی، عسل ایزدیان، متین امینی، محمد روشنفکر، رضا برزگر و عباس این چالش ها را ضبط کرده و در پیجشان می گذارند، آنها در این کار بسیار موفق بوده اند و مخاطبین زیادی جذب کرده اند.

سوالات متداول

سوالات متداول

 1. دیانا رحیمی کیست؟

  دیانا در اینستاگرام فعالیت می کند وی به کمک اکیپش از جمله نیکا فلاحی، ارسلان کاشی، عسل ایزدیان، متین امینی، محمد روشنفکر، رضا برزگر و عباس به ساخت کلیپ ها می پردازند، دیانا متولد بیست و سوم آذر ماه هزار و سیصد و هشتاد و یک می باشد او در دبیرستان رشته علوم انسانی را گذراند اما پس از محبوبیت در اینستاگرام درس را رها کرد و در این زمینه به فعالیت پرداخت.

 2. آیدی اینستاگرام دیانا رحیمی چیست؟

  اینستاگرام امروزه بسیار در بین مردم جامعه گسترش یافته است آیدی پیج او diyana.rh2 می باشد که یک میلیون و نیم دنبال کننده دارد، او یکی از بلاگرین سرشناس ایرانی می باشد.

 3. همسر دیانا رحیمی چیست؟

  دیانا تاکنون وارد رابطه ای نشده است و علاقه ای به این کار ندارد، او مجرد است و قصد ازدواج ندارد، حواشی برای دیانا ساخته شد که با ارسلان کاشی وارد رابطه شده است اما این اخبار کذب بوده است و دیانا مجرد است.

 4. آیا دیانا رحیمی به خارج از ‌کشور مهاجرت کرده است؟

  دیانا در تهران زندگی می کند، او علاقه ای به زندگی در خارج از کشور ندارد و اعتقاد دارد باید در کنار خانواده و در کشور خودمان زندگی کنیم، زیرا او تک فرزند است و دوست دارد در کنار خانواده اش در ایران بماند

به این مقاله امتیاز دهید :
mohammad jorjandi

محمد جورجندی مدرس امنیت در فضای مجازی هستم و فعالیت سایت های شرط بندی را بررسی می کنم. همچنین در تلاشم تا بهترین سایت ها را به شما معرفی کنم.