دیمین لیلارد

بهترین حرکات دیمین لیلارد به همراه بیوگرافی و عکس های او

Damien Lillard در تاریخ ۱۵ ژوئیه سال ۱۹۹۰ در شهر اوکلند یالت کالیفرنیا به دنیا آمد و هم اکنون ۳۱ سال سن دارد این بازیکن بسکتبال در پست پوینت گارد با شماره ۳۰ پورتلند تریل بلیزرز لیگ بازی می کند در ادامه به بیوگرافی دیمین لیلارد می‌ پردازیم.

دیمین لیلارد کیست؟

دیمین لیلارد کیست؟

این بازیکن بسکتبال فعالیت خود را از سال ۲۰۱۲ آغاز کرد و از همان سال وارد لیگ ان بی ای شد. Damien Lillard تحصیلات خود را در کالیفرنیا به اتمام رساند. قد و وزن دیمین لیلارد ۱۹۱ متر و وزن ۸۸ کیلو گرم یا ۱۹۵ پوند می باشد.

عکس های دیمین لیلارد را از کجا ببینیم؟

شما می ‌توانید عکس‌ های دیلارد را با جستجو عناوینی مانند بهترین بسکتبالیست های جهان، بهترین بازیکن بسکتبال جهان، بهترین بازیکنان بسکتبال جهان، Damien Lillard در بسکتبال، بسکتبال ملی آمریکا، ام وی پی بسکتبال، دیمین لیلارد در تیم ملی، Damien Lillard و همسرش، دیمین لیلارد و لبران جیمز، بازی Damien Lillard، بهترین حرکات Damien Lillard، حقوق استفن کری و سن Damien Lillard در سایت های معتبر بیابید و مشاهده کنید.

آدرس پیج اینستاگرام دیمین لیلارد چیست؟

Damien Lillard ویکی پدیا در اپلیکیشن های مختلفی مانند دیلارد اینستا و یوتیوب فعالیت می کند و شما می توانید با جستجوی نام این بازیکن مشهور در این اپلیکیشن ها اکانت شخصی او را بیابید و دنبال کنید.

جوایز و افتخارات دیمین لیلارد

از افتخارات و جوایز Damien Lillard می ‌توان به کسب عنوان جایزه سال بهترین تازه‌ کار ان بی ایی در سال ۲۰۱۳ کسب مقام در تیم آل استار nba در سال ۲۰۱۴، کسب مقام قهرمانی در nba ال استار در سال ۲۰۱۴، ۲۰۱۵، ۲۰۱۸ و ۲۰۱۹ اشاره کرد.

چه حاشیه هایی برای دیمین لیلارد به وجود آمد؟

از حاشیه های Damien Lillard می ‌توان به رکورد شکنی تاریخی او اشاره کرد در زمانی که تیم های دنور ناگتس و پورتلند تریل بلیزرز در مسابقات پلی آف nba با یک دیگر رقابت می ‌کردند. Damien Lillard بازیکن ستاره تیم پورتلند، تریل بلیزرز توانست ۱۲ پرتاب سه امتیازی انجام دهد و یک رکورد تاریخی را در این بازی از خود به جای بگذارد اما با این حال این تیم در این بازی نتوانست پیروز شود.

این بازیکن در کدام تیم بازی می کند؟

این بازیکن در کدام تیم بازی می کند؟

Damien Lillard از سال ۲۰۱۲ تا کنون در تیم پورتلند تریل بلیزرز در پست پوینت گارد با شماره صفر بازی می کند.

همسر این بازیکن کیست؟

در اخبار و رسانه های رسمی هنوز در مورد همسر و ازدواج او خبری منتشر نشده است.

ملیت این بازیکن

Damien Lillard در شهر اوکلند ایالت کالیفرنیا در ایالات متحده آمریکا به دنیا آمده است و ملیت آمریکایی دارد جالب است بدانید که او به نمایندگی از تیم ایالات متحده آمریکا در مسابقات بسکتبال شرکت کرده است.

سوالات متداول

 1. دیمین لیلارد در چه تاریخی متولد شد؟

  Damien Lillard در تاریخ ۱۵ ژوئیه سال ۱۹۹۰ متولد شد.

 2. Damien Lillard چند سال سن دارد؟

  Damien Lillard هم اکنون ۳۱ سال سن دارد.

 3. دیمین لیلارد در چه پستی بازی می کند؟

  Damien Lillard در پست پوینت گارد بازی می کند.

 4. Damien Lillard بازیکن کدام تیم در لیگ ان بی ای است؟

  Damien Lillard بازیکن تیم پورتلند تریل بلیزرز در لیگ ان بی ای می باشد.

به این مقاله امتیاز دهید :
mohammad jorjandi

محمد جورجندی مدرس امنیت در فضای مجازی هستم و فعالیت سایت های شرط بندی را بررسی می کنم. همچنین در تلاشم تا بهترین سایت ها را به شما معرفی کنم.