گوردون هیوارد

گوردون هیوارد (Gordon Hayward) بکستبالیست معروف آمریکایی

گوردون هیوارد از جمله بازیکنانی می باشد که در تیم های مطرحی در رقابت‌های کنفرانس شرق مشغول به بازی می باشد و سابقه نسبتا طولانی در این رقابت ها دارا می باشد. وی در سال ۲۰۲۰ به تیم مطرح شارلوت هورنتس پیوسته است و هم اکنون نیز در این تیم حضور دارد.

گوردون هیوارد کیست؟

گوردون هیوارد کیست؟

گوردون هیوارد بازیکن مطرح بسکتبال می باشد که در تاریخ ۲۳ مارس ۱۹۹۰ در کشور آمریکا به دنیا آمده است و هم اکنون ۳۱ سال سن دارد. این بازیکن فعالیت حرفه‌ای خود را از سال ۲۰۱۰ یعنی زمانی که ۲۰ سال سن داشته است آغاز کرده است. این بازیکن در طی ۱۱ سال سابقه خود در رقابت‌های کنفرانس شرق Nba در سه تیم مطرح این کنفرانس بازی کرده است. وی در سال ۲۰۱۰ به تیم یوتا جاز پیوست و سابقه ۷ سال بازی در این تیم را در کارنامه ورزشی خود دارد. این بازیکن در سال ۲۰۱۷ به تیم بوستون سلتیکس پیوست و در این تیم نیز به مدت سه سال مشغول به خدمت شد. گوردون هیوارد نهایتا در سال ۲۰۲۰ به تیم شارلوت هورنتس پیوست و هم اکنون نیز در این تیم حضور دارد.

عکس های این بازیکن را از کجا ببینیم؟

برای مشاهده عکس های این بازیکن مطرح بسکتبال راه های مختلفی موجود می باشد که در ادامه مبحث به آنها می پردازیم. در ابتدا می توانیم به صفحه رسمی اینستاگرام این بازیکن مراجعه کنیم و عکس هایی را که با دیگران به اشتراک می گذارد تماشا کنیم. مرورگر گوگل گزینه قابل دسترس و مناسبی برای این امر می باشد. در صفحات فن پیج این بازیکن نیز می توان عکس های مختلف از این بازیکن را تماشا کرد.

آدرس پیج اینستاگرام گوردون هیوارد چیست؟

این بازیکن در برنامه اینستاگرام حضوری فعال دارد و دنبال کنندگان به نسبت زیادی نیز دارد. نشانی صفحه اینستاگرامی گوردون هیوارد به آدرس gordonhayward می باشد که یک میلیون و سیصد هزار نفر دنبال کننده دارد.

جوایز و افتخارات گوردون هیوارد

این بازیکن در سال ۲۰۰۹ همراه با تیم ملی آمریکا موفق به کسب مدال طلا شده است.

چه حاشیه هایی برای گوردون هیوارد به وجود آمد؟

طی سال‌های اخیر انتقادهایی از این بازیکن شده است که باعث ایجاد حواشی پیرامون او شده است.

این بازیکن در کدام تیم بازی می کند؟
Boston Celtics’ Gordon Hayward waves as he steps off the basketball court after speaking with members of the media and taking part in a photo shoot, Thursday, Sept. 13, 2018, at the team’s practice facility, in Boston. Hayward is working his way back from a broken leg. (AP Photo/Steven Senne)

این بازیکن در کدام تیم بازی می کند؟

وی هم اکنون در تیم شارلوت هورنتس مشغول به فعالیت می باشد.

همسر این بازیکن کیست؟

گوردون هیوارد در سال ۲۰۱۴ با رابین هیوارد ازدواج کرده اند.

ملیت این بازیکن

این بازیکن ملیت آمریکایی دارد و برای تیم ملی این کشور نیز بازی هایی را انجام داده است.

سوالات متداول

 1. گوردون هیوارد کیست؟

  هیوارد بازیکن مطرح بسکتبال می باشد که در تاریخ ۲۳ مارس ۱۹۹۰ در کشور آمریکا به دنیا آمده است.

 2. ملیت این بازیکن

  این بازیکن ملیت آمریکایی دارد و برای تیم ملی این کشور نیز بازی هایی را انجام داده است.

 3. این بازیکن در کدام تیم بازی می کند؟

  وی هم اکنون در تیم شارلوت هورنتس مشغول به فعالیت می باشد.

 4. همسر این بازیکن کیست؟

  هیوارد در سال ۲۰۱۴ با رابین هیوارد ازدواج کرده اند.

به این مقاله امتیاز دهید :
mohammad jorjandi

محمد جورجندی مدرس امنیت در فضای مجازی هستم و فعالیت سایت های شرط بندی را بررسی می کنم. همچنین در تلاشم تا بهترین سایت ها را به شما معرفی کنم.