پل جورج

بیوگرافی پل جورج بسکتبالیست فوق حرفه در nba

پل جورج از چهره های شناخته شده و مطرح در ورزش بسکتبال کشور آمریکا می باشد که در رقابت‌های nba حضور دارد. وی از سال ۲۰۱۹ تاکنون در تیم لس آنجلس کلیپرز فعالیت دارد و در فصل جاری این رقابت‌ها نیز با این تیم به توافق رسیده است و برای این تیم به میدان خواهد رفت.

پل جورج کیست؟

پل جورج کیست؟

پل جرج در دوم مه ۱۹۹۰ در کالیفرنیا کشور آمریکا متولد شده است و هم اکنون ۳۱ سال سن دارد. وی از سن ۲۰ سالگی خود در لیگ حرفه ای مسابقات nba حضور داشته است. پل جورج در سال ۲۰۱۰ و هنگامی که ۲۰ سال سن داشته است به عضویت تیم ایندیانا در آمده است و تا ۷ سال پس از آن نیز در این تیم حضور داشت. وی در سال ۲۰۱۷ به تیم مطرح و شناخته شده و قدرتمند اکلاهما سیتی پیوست و تنها دو سال در این تیم حضور داشت. وی در سال سال ۲۰۱۹ به تیم کنونی اش لس آنجلس کلیپرز پیوست و هم اکنون نیز در این تیم حضور دارد.

عکس های پال جورج را از کجا ببینیم؟

برای مشاهده عکس های این بازیکن مطرح ورزش بسکتبال می توان به موتور جستجوی گوگل مراجعه کرد.

آدرس پیج اینستاگرام پل جورج چیست؟

این بازیکن از جمله معدود افراد معروفی می باشد که علاقه ای به حضور در فضای مجازی ندارد و صفحه رسمی اینستاگرام نیز ندارد.

جوایز و افتخارات پل جورج

این بازیکن از بازیکنان مطرح و با کیفیت رقابت‌های ان‌بی‌ای می باشد که تاکنون به قهرمانی های مختلفی در رقابت های مختلف دست پیدا کرده است که از جمله آنها می‌توان به پنج قهرمانی در رقابت‌های ان‌بی‌ای آل استار و هم چنین سه قهرمانی در رقابت‌های باشگاهی ان‌بی‌ای اشاره کرد.

چه حاشیه هایی برای پال جورج به وجود آمد؟

این بازیکن بسکتبال تاکنون حواشی مختلفی را تجربه کرده است. مطرح ترین حاشیه ای که این بازیکن تجربه کرده است می‌توان به مصدومیت شدیدش در بازی آماده‌سازی تیم ملی آمریکا جهت حضور در رقابت‌های جام جهانی ۲۰۱۴ اسپانیا اشاره کرد. این مصدومیت از شدید ترین مصدومیت های ورزش بسکتبال به شمار می آید.

این بازیکن در کدام تیم بازی می کند؟

این بازیکن در کدام تیم بازی می کند؟

پل جورج از سال ۲۰۱۹ تا کنون در تیم لس آنجلس کلیپرز مشغول به بازی می باشد.

همسر این بازیکن کیست؟

این بازیکن مطرح تاکنون در این خصوص صحبتی را انجام نداده است.

ملیت این بازیکن

پل جورج متولد سال ۱۹۹۰ در کالیفرنیا می باشد و ملیتی آمریکایی دارد.

سوالات متداول

 1. پل جورج کیست؟

  پل جرج در دوم مه ۱۹۹۰ در کالیفرنیا کشور آمریکا متولد شده است و هم اکنون ۳۱ سال سن دارد. وی از سن ۲۰ سالگی خود در لیگ حرفه ای مسابقات nba حضور داشته است.

 2. ملیت این بازیکن چه می باشد؟

  پل جورج متولد سال ۱۹۹۰ در کالیفرنیا می باشد و ملیتی آمریکایی دارد.

 3. چه حاشیه هایی برای پل جورج به وجود آمد؟

  این بازیکن بسکتبال تاکنون حواشی مختلفی را تجربه کرده است. مطرح ترین حاشیه ای که این بازیکن تجربه کرده است می‌توان به مصدومیت شدیدش در بازی آماده‌سازی تیم ملی آمریکا جهت حضور در رقابت‌های جام جهانی ۲۰۱۴ اسپانیا اشاره کرد.

 4. این بازیکن در کدام تیم بازی می کند؟

  پل جورج از سال ۲۰۱۹ تا کنون در تیم لس آنجلس کلیپرز مشغول به بازی می باشد.

به این مقاله امتیاز دهید :
mohammad jorjandi

محمد جورجندی مدرس امنیت در فضای مجازی هستم و فعالیت سایت های شرط بندی را بررسی می کنم. همچنین در تلاشم تا بهترین سایت ها را به شما معرفی کنم.