دالاس ماوریکس

پیش بینی بازی دالاس ماوریکس در لیگ nba + بررسی شرایط تیم

تیم دالاس ماوریکس در سال ۱۹۸۰ تاسیس شد و در بخش جنوب غربی کنفرانس غربی قرار دارد. این تیم بازی های خود را در ورزشگاه امریکن ایرلاینز سنتر برگزار می‌ کند مالک این تیم مارک کیوبن و مدیر کل ان دانی نلسون می باشد. تیم Dallas Mavericks در شهر دالاس ایالت کالیفرنیا قرار دارد.

تاریخچه تیم دالاس ماوریکس

تاریخچه تیم دالاس ماوریکس

تیم دالاس ماوریکس (Dallas Mavericks) در سال ۲۰۰۰ توسط مارک کیوبن یک میلیاردر مشهور آمریکایی از صاحب سابق آن یعنی هندری راست پرو به قیمت ۲۸۵ میلیون دلار خریداری شد. جالب است بدانید مارک کیوبن در حال حاضر هم صاحب این تیم می باشد. این تیم مقام نایب قهرمانی را در سال ۲۰۱۱ در مسابقات ان بی ای از آن خود کرد و این قهرمانی ها جزو بالاترین افتخار هایی است که این تیم تا کنون به آن رسیده است؛ از میان افراد مشهور جسیکا سیمپسون و دیوید هاسلهوف از هواداران این تیم به شمار می ‌روند.

تیم دالاس ماوریکس چه بازیکنانی دارد؟

از بازیکنان معروف و خوب این تیم می‌ توان به لوکا دانچیچ در پست پوینت، کریستاپس پورزینگس در پست پاور فوروارد، بوبان ماریانوویچ در پست سنتر، موزز براون در پست سنتر اشاره کرد.

پرحاشیه ترین بازی دالاس ماوریکس چه بود؟

از بازی های هیجان انگیز و جنجالی تیم Dallas Mavericks می‌ توان به بازی این تیم با تیم لس آنجلس کلیپرز اشاره کرد؛ در این بازی بسیار جذاب یکی از بازیکنان تیم به نام لوکا توانست با بازی درخشنده خود تیم دالاس ماوریکس را از تیم مقابل جلو بیاندازد و در آخر پیروزی را از آنِ این تیم کند. این بازی شامل جدال نفسگیر هر دو تیم بسیار قوی بود و هر دو تیم توانستند بازی خوبی از خود ارائه دهند؛ در نهایت عملکرد خوب تیم Dallas Mavericks باعث کسب یک برد بزرگ در مقابل تیم لس آنجلس کلیپرز شد.

رنگ های پیراهن این تیم

از رنگ های پیراهن این تیم (Dallas Mavericks) می توان به رنگ مشکی، نقره ای، سورمه ای و آبی می باشد.

اسم قدیمی تیم دالاس ماوریکس چه بود؟

رقیب تیم دالاس ماوریکس

تیم Dallas Mavericks در رده بندی جدول اتحادیه ملی بسکتبال در نتیجه چهارم قرار دارد و با تیم یوتا جاز که در رده سوم این رده بندی قرار دارد بر سر جایگاه رقابت می کند.

اسم قدیمی تیم دالاس ماوریکس چه بود؟

تیم دالاس ماوریکس از سال ۱۹۸۰ تا کنون با همین نام Dallas Mavericks شناخته می شود و شناخته شده بین مردم دوستدار بسکتبال است.

سرمربی فعلی تیم دالاس ماوریکس چیست؟

سرمربی فعلی تیم Dallas Mavericks ریک کارلایل می باشد . ریچارد پریستون کارلایل معروف به ریک کارلایل در تاریخ ۲۷ اکتبر سال ۱۹۵۲ در نیویورک به دنیا آمد. او بازیکن سابق ان بی ای و مربی تیم دالاس ماوریکس می باشد. این مربی با سابقه بازی در تیم های مختلفی از جمله ایندیانا پیسرز، دیترویت پیستونز و بوستان سلتیک را دارد.

چه بازیکنان قدیمی معروفی در این تیم حضور داشته اند؟

از بازیکنان قدیمی تیم Dallas Mavericks می ‌توان به لوکا دانچیچ و کریستاپس پورزینگس اشاره کرد. لوکا دانچیچ در تاریخ ۲۸ فوریه سال ۱۹۹۹ در اسلوونی به دنیا آمد. بازیکن معروف بسکتبال در پست گارد و مهاجم ریز تک بازی می کند. لوکا دانچیچ از سال ۲۰۱۵ تا ۲۰۱۸ در تیم رئال مادرید و سال ۲۰۱۸ تا کنون در تیم Dallas Mavericks بازی می کند. کریستاپس پورزینگیس در تاریخ ۲۲ اوت سال ۱۹۹۵ در لیبی پایا لتونی به دنیا آمد. این بازیکن بسکتبال در پست فوروارد قدرتی و سنتر بازی می کند و سال ۲۰۱۵ تا کنون از جمله بازیکنان این تیم می باشد.

آخرین بازی تیم دالاس ماوریکس با کجا بود؟

آخرین بازی تیم Dallas Mavericks در ۲۹ نوامبر سال ۲۰۲۱ با تیم کاوالیرز در ان بی ای برگزار شد که در این بازی تیم کاوالیرز با کسب ۱۱۴ امتیاز بر ۹۶ امتیاز تیم ماوریکس مغلوب شد و برد این بازی از آن تیم رقیب شد.

این تیم چه افتخاراتی کسب کرده است؟

از جمله جوایز و افتخارات تیم Dallas Mavericks می توان ‌به کسب یک بار مقام قهرمانی در سال ۲۰۱۱ ، کسب دو بار عنوان قهرمانی در مسابقات کنفرانس در سال ۲۰۰۶ و ۲۰۱۱ و کسب یک بار عنوان قهرمانی در قهرمانی های بخشی در سال ۱۹۸۷، ۲۰۰۷ و ۲۰۱۰ اشاره کرد.

اخبار دالاس ماوریکس را از کجا دنبال کنیم؟

اخبار دالاس ماوریکس را از کجا دنبال کنیم؟

شما می توانید اخبار تیم Dallas Mavericks را با جستجوی عناوین کلیدی مانند بازی های Dallas Mavericks، کنفرانس غرب و شرق، دالاس ماوریکس لیکرز، دالاس ماوریکس هیوستون راکتس، پورتلند تریل بلیزرز دالاس ماوریکس، دالاس ماوریکس دنور راکتس در سایت های مختلف بیابید و دنبال کنید.

این تیم چند بار قهرمان ان بی ای شد؟

از جمله جوایز و افتخارات تیم Dallas Mavericks می توان ‌به کسب یک بار مقام قهرمانی در سال ۲۰۱۱ ، کسب دو بار عنوان قهرمانی در مسابقات کنفرانس در سال ۲۰۰۶ و ۲۰۱۱ اشاره کرد.

سوالات متداول

 1. تیم Dallas Mavericks در چه سالی تاسیس شد؟

  این تیم در سال ۱۹۸۰ تاسیس شد.

 2. تیم دالاس ماوریکس در کدام کنفرانس قرار دارد؟

  این تیم در کنفرانس غرب nba قرار دارد.

 3. تیم Dallas Mavericks بازی های خود را در کدام ورزشگاه برگزار می کند؟

  این تیم بازی های خود را در ورزشگاه امریکن ایرلاینز سنتر برگزار می‌ کند.

 4. تیم Dallas Mavericks درکجا قراردارد؟

  این تیم در شهر دالاس ایالت کالیفرنیا قرار دارد.

به این مقاله امتیاز دهید :
mohammad jorjandi

محمد جورجندی مدرس امنیت در فضای مجازی هستم و فعالیت سایت های شرط بندی را بررسی می کنم. همچنین در تلاشم تا بهترین سایت ها را به شما معرفی کنم.