دیانا دادمهر

دیانا دادمهر کیست ؟ عکس قبل از تغییر جنسیت و نام اصلی او

دیانا دادمهر یکی از سلبریتی های ساکن ترکیه می باشد که فالوورهای زیادی دارد در این مقاله می خواهیم شما را با این شاخ مجازی آشنا کنیم و درباره خانواده دیانا دادمهر صحبت کنیم.  اگر می خواهید درباره او اطلاعاتی به دست بیاورید تا پایان مقاله همراه ما باشید.

دیانا دادمهر کیست؟

دیانا دادمهر کیست؟

دیانا دادمهر یکی از شاخ های مجازی معروف می‌ باشد که فالوورهای زیادی دارد. لازم به ذکر است که به شما بگوییم او یک ترنس می باشد وی زمانی که به تایلند مهاجرت کرد عمل تغییر جنسیتش را انجام داد. بیوگرافی دیانا دادمهر این گونه است که او متولد ۱۳ خرداد ماه سال ۱۳۶۶ می باشد. او پس از مهاجرت به ترکیه با احداث سایت شرط بندی فوتبال اقدام به کسب درآمد و حاشیه برای خود کرد.

دیانا دادمهر در ایران

دیانا دادمهر در ایران

دیانا در ایران به دنیا آمده است و حدودا تا سن ۲۴ سالگی نیز در این کشور زندگی می کرد. این خانم زمانی که در ایران بود شخصیت و ظاهره پسرانه داشت. وی بعد از این که عمل تغییر جنسیت انجام داد برای همیشه از ایران به ترکیه مهاجرت کرد.

دیانا گاهی در رابطه با ظاهره پسرانه خود و این که در ایران با چه مشکلاتی رو به رو بوده است توضیحاتی می دهد. وی یکی از افراد حمایتگر اقلیت های جنسیتی می باشد و همیشه در رابطه با قضاوت نکردن آن ها صحبت می کند.

دیانا تحصیلات دانشگاهی خود را در ایران گذرانده است. وی در این زمان علاوه بر تحصیل فعالیت های شغلی و کاری نیز داشته چرا که به گفته دیانا، هزینه دانشگاه بر عهده خوده او بوده است.

عکس های دیانا دادمهر را در کجا ببینیم؟

برنامه های زیادی هستند که شما می توانید عکس های این شاخ مجازی را در آن ببینید یکی از برنامه ‌هایی که می ‌توانید عکس های او را در آن مشاهده کنید گوگل می باشد. البته برنامه‌ های دیگری مانند اینستاگرام و فیسبوک و توییتر و برنامه‌ های دیگری از این قبیل هستند که می توانید عکس ها این فرد را در آن برنامه‌ ها ببینید.

اینستاگرام دیانا دادمهر چند فالوور دارد؟

اینستاگرام دیانا دادمهر چند فالوور دارد؟

در این بخش از مقاله می خواهیم به شما بگوییم که پیج اینستاگرام این فرد چقدر فالوور دارد اگر می خواهید بدانید که پیج او چقدر فالوور دارد در این مقاله همراه ما باشید. همان طور که می دانید این فرد یک شاخ مجازی می باشد که فالوورهای زیادی دارد. این شاخ مجازی در اینستاگرام ۱۱ هزار و ۸۰۰ فالوور دارد او تا کنون ۱۱۰ پست در اینستاگرام منتشر کرده است؛ شما هم اگر مایل باشید می توانید پیج این فرد را فالوو کنید و جزو فالوورهای او شوید.

البته شما می توانید در اینستاگرام لایو دیانا دادمهر را ببینید و متوجه شوید که او در لایوهایش چه صحبت هایی می کند. دیانا دادمهر اینستا را یکی از برنامه هایی می داند که امروزه افراد زیادی در آن فعالیت می ‌کنند و با فعالیت در این برنامه به معرفی می رسند.

لایو دیانا دادمهر

لایو دیانا دادمهر

دیانا دادمهر از آن دسته اینفلوئنسرهایی می باشد که از طریق انتشار عکس و فیلم های شخصی و غیر اخلاقی به شهرت رسیده است. وی معمولا استوری ها و پست هایی از خود منتشر می کند که در بیشتره آن ها نیمه برهنه می باشد.

هم چنین یکی از راه های دیده شدن این خانم لایو هایی است که با طرفدارانش به اشتراک می گذارد. وی در این لایوها حول موضوعات غیر اخلاقی و نامناسب صحبت می کند. یکی از انتقادهایی که در رابطه با لایوهای دیانا می شود مربوط به همین موضوعاتی است که بیان می کند زیرا افراد زیر ۱۸ سال نیز او را دنبال می کنند.

به هر حال دیانا دادمهر از طریق همین لایوها در اینستاگرام به شهرت رسید. او هم چنان بدون کم ترین توجه به انتقادهای وارد شده به فعالیت خود ادامه می دهد.

یوتیوب دیانا دادمهر چگونه می‌ باشد؟

همان طور که می دانید یوتیوب هم یکی از برنامه‌ های جهانی است که امروز افراد زیادی در آن فعالیت می‌ کنند یکی از افرادی که در این برنامه فعالیت می‌ کنند دیانا دادمهر می باشد. او توانسته با فعالیت در این برنامه به معروفیت زیادی برسد و توجه افراد زیادی را به خود جلب کند. این فرد با کلیپ هایی که در یوتیوب منتشر می کند توجه افراد زیادی را به خود جلب کرده است. شما هم اگر مایل باشید می‌ توانید چنل یوتیوب این فرد را سابسکرایب کنید و جزو سابسکرایبرهای او شوید. البته شما می توانید ویدیوهایی از مصاحبه با دیانا دادمهر را در یوتیوب ببینید و متوجه شوید که در مصاحبه‌ هایش از او چه سوالاتی پرسیده بودند.

کلاب هاوس دیانا دادمهر چگونه می‌باشد؟

کلاب هاوس دیانا دادمهر چگونه می‌باشد؟

کلاب هاوس یکی از شبکه‌ های اجتماعی است که این شاخ مجازی در این برنامه فعالیت می‌ کند. لازم به ذکر است که به شما بگوییم این فرد فالوورهای زیادی در کلاب هاوس دارد او ویدیوهای زیادی در این برنامه منتشر کرده است. البته این شاخ مجازی برنامه کلاب هاوس را در پیج اصلی اینستاگرامش تبلیغ کرده است و به فالوورهایش گفته است که شما می‌ توانید در کلاب هاوس مرا دنبال کنید و جزو فالوورانم شوید.

دوست پسر های دیانا دادمهر چه افرادی بودند؟

در این بخش از مقاله می‌ خواهیم برخی از پسرهای این فرد را به شما بگوییم و نام آن ها را به شما خواهیم گفت اگر می‌ خواهید با دوست پسرهای این شاخ مجازی آشنا شوید در این قسمت از مقاله همراه ما باشید؛ زیرا اطلاعاتی درباره دوست پسر های او به شما خواهیم داد. یکی از دوست پسر های این فرد مسعود ترکیبی می باشد که در این قسمت از مقاله اطلاعات دقیقی درباره مسعود ترکیبی به شما خواهیم داد.

حامد

دیانا دادمهر و حامد رابطه خوبی با هم داشتند البته آن ها علاقه زیادی به هم داشتند اما به دلیل برخی از مشکلات با هم کات کردند عکس های زیادی از این دو فرد معروف در گوگل موجود می باشد که شما می توانید عکس های آن ها را ببینید.

مسعود ترکیبی

مسعود ترکیبی یکی دیگر از دوست پسر های این فرد معروف می ‌باشد عکس های زیادی از دیانا دادمهر و مسعود ترکیبی در گوگل و اینستاگرام و فیس بوک و برنامه ‌های دیگری از قبیل موجود هستند این دو فرد علاقه زیادی به هم داشتند.

بهادر وحشی

بهادر وحشی یکی از افراد معروف می باشد که چند وقتی بود گفته می شد که بهادر وحشی با این شاخ مجازی رابطه دارد که این حرف کاملا دروغ بود زیرا آن ها هیچ وقت باهم دوست نشدند و رابطه‌ ای بین آن ها نبود. البته برخی از افراد می گفتند که آن ها با هم دوست هستند ولی این حرف دروغ بود زیرا آن ها هیچ علاقه‌ ای بهم ندارند.

حاشیه های دیانا دادمهر چگونه هستند؟

حاشیه های دیانا دادمهر چگونه هستند؟

این شاخ مجازی حواشی زیادی دارد یکی از حواشی های او این بود که گفته می شد این فرد با مسعود ترکیبی ازدواج کرده است که این حرف کاملاً دروغ بود. زیرا آن ها چند وقت پیش با هم کات کردند و دیگر هیچ رابطه ای بین آن ها نیست اگر شما درباره دوستی آن ها خبری شنیدند بدانید که آن خبر دروغ است.

این بلاگر ازدواج کرده است؟

این بلاگر تا کنون ازدواج نکرده است و فقط چندین بار افرادی را به عنوان نامزد خود به فالوورها نشان داده است. این خانم معتقد است که ازدواج موضوع مهمی نیست چرا که بدون ازدواج هم می توان به یک نفر وفادار بود.

مدتی پیش دیانا برای این که در اینستاگرام بیشتر دیده شود شایعاتی برای خود به وجود آورد. وی پستی در این فضا منتشر کرد که لباس عروس به تن داشت و آقایی با کت و شلوار در کنارش ایستاده است. همه دنبال کننده های این خانم فکر می کردند که او ازدواج کرده است تا این که مشخص شد همه این اخبار شایعه می باشد.

دیانا دادمهر بارها در مورد ازدواج صحبت کرده است. وی در این رابطه می گوید که علاقه ای به ازدواج ندارم ولی اگر روزی عاشق شخصی بشوم برای همیشه با او زندگی خواهم کرد.

دیانا دادمهر اهل کجاست؟

در این بخش از مقاله به شما خواهیم گفت که این فرد اهل کجاست. اگر می خواهید درباره اینکه او اهل کجاست اطلاعاتی به دست بیاورید در این قسمت از مقاله همراه ما باشید. در این قسمت از مقاله به شما خواهیم گفت که او اهل کجاست. این فرد اصالتاً اهل ایران می باشد اما متاسفانه درباره اینکه در کدام شهر به دنیا آمده هیچ اطلاعاتی رسانه‌ ای نشده و ما نمی‌ دانیم که او در کدام شهر به دنیا آمده است. ما درباره اینکه او اهل کجاست فقط می دانستیم که او در کشور ایران به دنیا آمده است و اصالتاً ایرانی می باشد. اگر شما می خواهید بدانید که او متولد کدام شهر است می توانید در سایت های مختلف گوگل جستجو کنید و بگردید تا متوجه شوید که او متولد کدام شهر می باشد.

دیانا بدون آرایش چگونه می‌ باشد؟

این شاخ مجازی عکس های زیادی بدون آرایش منتشر کرده است. چهره او بدون آرایش هم زیبا می باشد اما زمانی که آرایش می کند چهره اش جذاب تر و زیبا تر می شود که همین سبب می‌ شود توجه افراد زیادی به او جلب شود. شما می توانید عکس هایی از بدون آرایش این فرد معروف را در برنامه هایی مانند گوگل و اینستاگرام و توییتر و فیس‌ بوک و برنامه ‌های دیگری از این قبیل ببینید و متوجه شوید که چهره او بدون آرایش چگونه می باشد. افراد زیادی هستند که چهره او را بدون آرایش دوست ندارند اما برخی از افراد چهره بدون آرایش او را دوست دارند.

دیانا دادمهر قبل از عمل تغییر جنسیت چطور بود؟

این شاخ مجازی یک ترنس می باشد او زمانی که در ایران زندگی می کرد عمل تغییر جنسیت انجام نداد اما زمانی که به کشور تایلند مهاجرت کرد عمل تغییر جنسیتش را انجام داد و هم اکنون یک دختر می باشد. شما می توانید اطلاعات دقیقی درباره عمل تغییر جنسیت او را در سایت های مختلف گوگل ببینید و متوجه شوید که او در چه سالی عمل تغییر جنسیت انجام داده است. یکی از سایت هایی که شما می توانید در این باره اطلاعاتی به دست بیاورید سایت ویکی پدیا می باشد.

ترنس مهدی رازدار دیانا قبل از عمل چگونه بود؟

مهدی رازدار نام ترنس دیانا قبل از عمل بود؟

در این قسمت از مقاله می خواهیم درباره مهدی رازدار یا همان دیانا قبل از عمل صحبت کنیم. همان طور که می ‌دانید این فرد یک ترنس می باشد نام او قبل از عمل تغییر جنسیت مهدی رازدار بود. اما بعد از عمل نامش را به دیانا دادمهر تغییر داد و هم اکنون نامش دیانا می باشد. شما می توانید عکس هایی از مهدی رازدار یا دیانا قبل از عمل تغییر جنسیت را در برنامه های مختلفی ببینید متوجه شوید که چهره‌ اش چگونه بوده است.

عکس دیانا قبل از عمل بینی

عکس های زیادی از قبل عمل بینی این فرد معروف در برنامه‌ های مختلفی منتشر شده است. یکی از برنامه ‌هایی که شما می‌ توانید عکس قبل عمل دیانا دادمهر را در آن ببینید گوگل می باشد. البته برنامه های دیگری هم هستند که شما می توانید عکس های او را در آن ها ببینید. همان طور که گفتیم برنامه های دیگری مانند اینستاگرام و توییتر و فیس بوک و برنامه دیگری از این قبیل هستند که می توانید عکس هایی از قبل از عمل بینی این فرد را در آن ببینید.

تصادف شدید دیانا دادمهر

مدتی پیش دیانا دادمهر تصادف بسیار شدید و مرگباری با اتوموبیل خود داشت. این خانم در حین رانندگی تمرکز خود را از دست می دهد و چپ می کند. خوشبختانه دیانا در این اتفاق آسیبی نمی بیند و فقط بینی او می شکند. هم چنین قسمت هایی از بدن وی نیز کبود می شود ولی به طور کلی از این اتفاق به صورت یک معجزه نجات پیدا می کند.

دیانا بعد از این که تصادف کرد از همان ابتدا فیلمی از خود و شرایط پیش آمده در قالب استوری با فالوورها به اشتراک گذاشت. ماشین این خانم به طور کلی خراب شده است و تنها لاشه ای از آن به جا مانده است. طبق صحبت های دیانا، ماشین وی به اندازه ای آسیب دیده است که هر شخصی او را می بیند فکر می کند راننده آن قطعا مرده است.

خبر تصادف دیانا دادمهر نه تنها در اینستاگرام منتشر شد بلکه در شبکه های خبری ترکیه هم درمورده آن صحبت کردند.

خانواده دیانا دادمهر

خانواده دیانا دادمهر

با وجود این که دیانا دادمهر یک اینفلوئنسر معروف می باشد هنوز تصویری از خانواده او در فضای مجازی منتشر نشده است. وی دو خواهر و یک برادر دارد که به همراه پدر و مادرشان در شیراز زندگی می کنند. خانواده دیانا افرادی به شدت مذهبی می باشند. این موضوع را بارها دیانا در صحبت های خود بیان کرده است.

در واقع دیانا هنگامی که تصمیم داشت عمل تغییر جنسیت انجام دهد توسط خانواده اش حمایت نشد. بنابراین بدون آن ها به مالزی سفر کرد و عمل خود را انجام داد. بعد از این عمل خانواده اش دیگر او را نپذیرفتند و با او قطع رابطه کردند. دیانا نیز تنها به ترکیه مهاجرت کرد و به گفته خودش هم چنان خانواده خود را ندیده است و از آن ها خبری ندارد.

شغل دیانا دادمهر

در رابطه با شغل دیانا دادمهر باید بگویم که این خانم به عنوان یک اینفلوئنسر در اینستاگرام تبلیغات زیادی انجام می دهد. وی از این طریق درآمد بسیار خوبی نیز به دست می آورد. هم چنین او یکی از گردانندگان سایت بازی انفجار می باشد و طرفدارانش را به فعالیت در سایت خود تشویق می کند.

از طرفی این خانم در صحبت های خود می گوید که در یک شرکت هم مشغول به کار می باشد. دیانا دادمهر به سبب شهرت خود در اینستاگرام راه های درآمدی زیادی دارد اما مهم ترین و پر درآمد ترین آن، سایت شرط بندی می باشد.

زندگی دینا بعد از معروفیت در فضای مجازی از نظر اقتصادی به طور کامل تغییر کرد. این خانم قبلا شرایط مالی آن چنان مناسبی نداشت اما بعد از شناخته شدن در اینستاگرام و آشنایی با سایت های شرط بندی مبالغ خوبی به دست آورد. اگر از صفحه اینستاگرام دیانا دیدن کنید تصاویری از ماشین و خانه او مشاهده خواهید کرد که با درآمد خود خریده است.

این اینستاگرامر هم اکنون با چه کسی در رابطه است؟

دیانا از زمانی که در اینستاگرام به شهرت رسید چندین بار با افراد مختلف وارد رابطه شد. وی عکس و ویدیوهایی با این افراد در صفحه شخصی خود منتشر می کرد. متاسفانه هیچ کدام از این رابطه ها با دوام نبود و هربار به دلیل خاصی از آن ها جدا می شد.

دیانا دادمهر بعد از آخرین جدایی که داشت مدت زیادی با کسی وارده رابطه نشد اما اخیرا ویدیوهایی را در کناره فردی به نام حامد منتشر می کند. این آقا نیز در اینستاگرام صفحه ای دارد و ویدیو هایی از خود در حال خوانندگی منتشر می کند.

سوالات متداول

 1. بیوگرافی دیانا دادمهر چگونه است؟

  این گونه است که او متولد ۱۳ خرداد ماه سال ۱۳۶۶ می باشد که هم اکنون ۳۴ سال سن دارد.

 2. آیا‌ دیانا دادمهر و مسعود ترکیبی باهم دوست بودند؟

  این شاخ مجازی با مسعود ترکیبی با هم چند وقتی دوست بودند و رابطه داشتند اما بعد از گذشت چند وقت با هم کات کردند.

 3. مصاحبه با دیانا دادمهر را از طریق چه برنامه هایی می توان دید؟

  مصاحبه های او را از طریق اینستاگرام و یوتیوب و فیسبوک و برنامه های دیگری از این قبیل می‌ توانید ببینید.

 4. آیا طلاق دیانا دادمهر واقعیت داشت؟

  چند وقتی بود گفته می‌ شد که او از همسرش طلاق گرفته است که این حرف‌ کاملا دروغ بود زیرا او ازدواج نکرده است.

۵/۵ - (۱ امتیاز)
mohammad jorjandi

محمد جورجندی مدرس امنیت در فضای مجازی هستم و فعالیت سایت های شرط بندی را بررسی می کنم. همچنین در تلاشم تا بهترین سایت ها را به شما معرفی کنم.