نسیم اقدم

نسیم اقدم کیست؟ | بررسی ماجرای تیر اندازی نسیم در مقر یوتیوب

نسیم اقدم یا همان نسیم نجفی اقدم یکی از سلبریتی های اینستاگرام پر سر و صدای سال ۱۳۹۷ بوده است. او فعال در زمینه حقوق حیوانات بوده است و همچنین در هر شبکه ای که فعالیت داشت، گیاهخواری را تبلیغ می نمود. او در پلتفرم های زیادی مانند اینستاگرام، تلگرام و یوتیوب فعالیت داشت.

نسیم اقدم کیست؟

نسیم اقدم کیست؟

در بیوگرافی نسیم اقدم می خوانیم که نسیم نجفی اقدم در فروردین سال ۱۳۵۸ در شهر ارومیه به دنیا آمد. او از همان سال های آغاز کودکی گوشت خواری را ترک کرده بود و به گیاهخواری روی آورده بود. بعد ها که ویدیو سازی را آموزش دید، سعی کرد مردم را نیز به این کار تشویق نماید. او در همان سنین جوانی به شهر سن دیگو کالیفرنیا مهاجرت کرده بود. او در شبکه های مجازی مانند اینستاگرام، تلگرام و یوتیوب اقدام به ساخت ویدیوهایی با محتوای انتقادی نسبت به پلتفرم یوتیوب کرده بود و اعتقاد داشت این پلتفرم نباید در اختیار هر کسی قرار گیرد. همین انتقاد و اعتراض های او سبب شد که در سال ۱۳۹۷ به مقر یوتیوب برود و در آن جا عملیات تیر اندازی راه بیندازد که در این بین تعداد زیادی از افراد حاضر در صحنه، آسیب ببینند. او به سمت چند نفر به صورت مستقیم تیراندازی کرده بود.

آدرس پیج اینستاگرام نسیم اقدم چیست؟

نسیم اقدم در شبکه های مجازی بسیار فعال بوده است و در پلتفرم هایی مانند اینستاگرام، ویدیوهای زیادی را منتشر می کرده است. نسیم اقدم اینستا را به عنوان راهی برای ارتباط با مردم می دانست. اکثر ویدیو های او درباره گیاهخواری و آشپزی بوده اند. تا قبل از مرگ و در حقیقت خودکشی نسیم اقدم، او طرفداران بسیاری را توانسته بود در فضای مجازی به دست آورد.

عکس های نسیم اقدم را در کجا ببینیم؟

برای دیدن تصاویر نسیم اقدم باید سری به دنیا اینترنت و پلتفرم های مجازی موجود بزنید. تصاویر و عکس های این چهره در پلتفرم هایی مانند اینستاگرام، یوتیوب و تلگرام موجود است. کلیپ های پر سر و صدا و حتی انتقاد آمیز او نیز در تمامی شبکه های مجازی یافت می شوند. هم چنین می توان با سرچ کردن در اینترنت یعنی با جست و جو کردن نام این شخصیت در گوگل به عکس های او دست پیدا کرد و دختری صاحب چنین ماجراهایی را پیدا نمود. هم چنین در برخی از فن پیج های او می توان عکس هایش را مشاهده کرد.

ماجرای حمله به ساختمان مرکزی یوتیوب توسط نسیم اقدم چه بود؟

در روز سه شنبه مورخ ۱۴ فروردین ماه سال ۱۳۹۷ ناگهان خانمی در دفتر مرکزی یوتیوب که در شهر سن برونو در ایالت کالیفرنیا آمریکا بود، شروع به تیراندازی به افراد مختلف و کارکنان کرد. در این اتفاق حدود ۴ نفر به شدت زخمی شدند و سرانجام آن زن با شلیک گلوله ای خودش را نیز کشت. این چهره نسیم اقدم بود که چنین جنایتی را در سال ۱۳۹۷ مرتکب شد. دلیل این کار این بود که کانال یوتیوب نسیم به دلیل نقض یکسری قوانین توسط یوتیوب مسدود شده بود و او با این جنایت و تیراندازی سعی داشت تا اعتراض خودش را نسبت به این قضیه نشان دهد.

خانواده نسیم چه واکنشی را بعد از این اتفاق از خود نشان دادند؟

خانواده نسیم پس از این اتفاق ناگوار، در مصاحبه ای تاسف و ناراحتی خودشان را نشان دادند. آن ها این نکته را بازگو کرده بودند که نسیم هرگز دختر خشنی نبوده است و حتی تیراندازی با اسلحه را نیز هرگز آموزش ندیده است. آن ها اعتراف کردند که هیچ وقت فکر نمی کردند دخترشان اسلحه داشته باشد، چه اینکه با آن اسلحه به مردمان بی گناه شلیک هم بکند.

علت مرگ نسیم اقدم چه بود؟

علت مرگ نسیم اقدم چه بود؟

نسیم اقدم پس از تیراندازی به افراد مختلف در ساختمان مرکزی یوتیوب، در نهایت اسلحه را به سمت خودش گرفت و با شلیک گلوله ای به زندگی خود پایان داد. او که از به نتیجه رسیدن اعتراض هایش نا امید شده بود، مطمئن بود که پس از این حمله زندانی شدن و شاید مرگش حتمی است. این احتمالی است که برای خودکشی نسیم وجود دارد.

همسر نسیم اقدم کیست؟

نسیم اقدم در زندگی کوتاهی که داشت، ازدواج نکرد و مجرد مانده بود. او همیشه اعلام می کرده است که هرگز عشق را در زندگی تجربه نکرده است.

ماجرای هشدار پدر وی به پلیس ها چه بود؟

یک هفته قبل از این اتفاق، نسیم به طور ناگهانی از منزل فرار کرده بود. خانواده نسیم بسیار دنبال او گشته بودند و سرانجام با پیگیری های فراوان، پلیس ماشین نسیم را پیدا کرده بود. خانواده نسیم به خصوص پدر نسیم بسیار تلاش کردند تا پلیس را قانع کنند که ممکن است نسیم کار خطرناکی را انجام دهد، اما پلیس به آن ها اطمینان خاطر داده بود که او در همان نزدیکی ها پنهان شده است.

چرا وی اعتقاد داشت که برای بیان عقاید خود اول باید معروف شود؟

نسیم معتقد بود تا چهره معروفی نباشی نمی توانی هیچ گاه حرفت را به کرسی بنشانی. علت فعالیت زیاد او نیز در شبکه های اجتماعی مختلف ریشه در همین باور او داشت. او منتظر بود تا با کمک شبکه های مجازی به محبوبیت خوبی برسد و پس از آن ایده ها و عقایدش را منتشر کند.

تحصیلات نسیم اقدم چه بود؟

نسیم پس از اتمام درسش در کالج، خیلی زود درس و تحصیل را رها می کند و شروع به دنبال کردن علاقه اش و مسیری که در سر دارد، می کند. او سعی کرد تا مطالعات زیادی در زمینه های گوناگون داشته باشد و خودش را در آینده از زنان تاثیر گذار کشورمان می دید.

آیا بعد از اقدام به تیراندازی در ساختمان یوتیوب، کسی هم کشته شد؟

آیا بعد از اقدام به تیراندازی در ساختمان یوتیوب، کسی هم کشته شد؟

در اتفاقی که در دفتر مرکزی یوتیوب افتاد، بیش تر از آن که کسی صدمه جسمی ببیند، آسیب روانی بود که به مردم آن جا وارد شد. در این واقعه ناگوار حدود ۴ نفر به شدت زخمی شدند و در نهایت خود نسیم اقدم با اسلحه که در دست داشت، اقدام به خودکشی کرد. در فیلم حمله نسیم اقدم به یوتیوب بسیاری از این تصاویر موجود هستند. پلیس انگیزه اصلی نسیم اقدم را شخصی و خانوادگی عنوان کرده بود.

نسیم اقدم چند سال سن داشت؟

در این اتفاق ناگوار، نسیم اقدم جوانی ۳۹ ساله بود. به گفته خانواده اش او هرگز روحیه خشن و وحشی نداشت. عاشق زندگی و دنیای رنگ ها بود و حیوانات را بسیار دوست می داشت. هیچ کس روزی را باور نمی کرد که نسیم اقدم به سمت کسی گلوله بکشد. او هنوز یک شخص جوان بود .و رویاهای زیادی را در سر داشت.

به گفته خود نسیم اقدم، بهترین روزهای زندگی اش در چه کشوری بود؟

قبل از آن که نسیم به همراه خانواده اش به آمریکا مهاجرت کند، در شهر مهرشهر واقع در کرج زندگی می کردند. نسیم همیشه اعتقاد داشت بهترین دوران زندگی اش روزهایی بود که در این شهر در کنار خوانواده و نزدیکانش زندگی می کرد. او می گفت که زندگی کردن در ایران از حال و هوای دیگری برخوردار می باشد و واقعا زندگی کردن در ایران را بسیار دوست داشت و همیشه می خواست که بتواند تا اخرین روز های عمر خود را در این کشور یعنی در ایران زندگی کند. با اینکه شرایط برای او در آمریکا بسیار مناسب بود و آزادی عمل بیشتری نسبت به ایران داشت اما باز هم برای ایران بسیار دلتنگ می شد.

نظر وی درباره گیاه خواری چه بود؟

نسیم از سنین کودکی به علت علاقه زیادی که به حیوانات داشت، سعی می کرد گوشتخواری را ترک کند و به سمت گیاهخواری روی آورد. او بعد ها در سنین جوانی اش، مردم را نیز به این کار دعوت می کرد و گوشتخواری را نوعی توهین به دنیا تلقی می کرد. در شبکه های مجازی، نسیم کلیپ های زیادی از خودش را در این باره منتشر می کرد. تشویق های دائم و مکرر او به گیاهخواری همیشه واکنش های مثبت را به دنبال نداشت. او بارها در شبکه های مجازی حتی به مرگ نیز تهدید شده بود. او گوشتخواری را نوعی جنایت می دانست و این جمله اصلا به ذائقه گوشتخواران، که در دنیا کم هم نیستند، خوش نیامده بود. او تصاویر زیادی از چالش ها و رژیم های مربوط به گیاهخواری را با طرفداران خودش به اشتراک می گذاشت.

آیا نسیم اقدم مدافع حقوق حیوانات بود؟

نسیم اقدم به شدت به حیوانات علاقه داشت. او به همین دلیل گیاهخواری را انتخاب کرده بود تا هیچ وقت باعث صدمه و مرگ حیوانات نشود. همچنین او به شدت مردم را از استفاده محصولات حیوانی در پوشاک خود مانند پوست و چرم حیوانات، منع می کرد. از نسیم ویدیو های زیادی با این مضامین در فضای مجازی موجود است. عقیده او طرفداران زیادی را برایش به وجود آورده بود.

سوالات متداول

سوالات متداول

 1. نسیم اقدم متولد چه سالی است؟

  نسیم اقدم متولد فروردین ماه سال ۱۳۵۸ است.

 2. نسیم در کدام شهر به دنیا آمده بود؟

  نسیم متولد شهر ارومیه است و در تا دوران جوانی در ایران زندگی می کرد.

 3. نسیم در چه کشوری اقدام به آن جنایت کرد؟

  نسیم اقدم در ساختمان مرکزی یوتیوب در آمریکا این جنایت را مرتکب شد.

 4. واکنش نسیم اقدم بعد از تیراندازی چه بود؟

  نسیم اقدم بعد از تیراندازی، اقدام به خودکشی کرد.

به این مقاله امتیاز دهید :
mohammad jorjandi

محمد جورجندی مدرس امنیت در فضای مجازی هستم و فعالیت سایت های شرط بندی را بررسی می کنم. همچنین در تلاشم تا بهترین سایت ها را به شما معرفی کنم.