آرین زمان

آرین زمان کیست؟ | بررسی رابطه این تراول بلاگر با صدف بیوتی

آرین زمان از سلبریتی های اینستاگرام این سال ها است. این چهره از دوستان نزدیک صدف بیوتی است و این بلاگر آرایشی موفق نقش زیادی را در معرفی آرین زمان ایفا کرده است. امروزه آرین در زمینه های عکاسی، مدلینگ و همچنین سفر بلاگر اینستاگرام است.

آرین زمان کیست؟

آرین زمان کیست؟

در اخبار منتشر شده درباره بیوگرافی آرین زمان آمده است که او متولد ۱۲ فروردین ماه سال ۱۳۷۴ است. آرین در شهر ریدجو کالاریا که شهری معروف در کشور ایتالیا است، به دنیا آمد. او عاشق کشور ایتالیا است و اصالت خودش را ایتالیایی می داند. او با این که سال های زیادی را در کشور ایران گذرانده است، لهجه اروپایی زیادی در تلفظ کلمات به زبان فارسی دارد. خانواده آرین زمان همه اصالتا از کشور ایران هستند. مادر او متولد شهر تهران و پدرش متولد شهر اصفهان می باشند. امروزه مادر آرین نیز در کشور ایتالیا زندگی بسیار مرفهی دارد. آرین هر از گاهی به مادرش در سیسیل سر می زند و ویدیو ها و تصاویر این دیدار ها را در پیج اینستاگرامش منتشر می کند.

آرین برای اولین بار در سال ۲۰۰۹ پیج پابلیکش را در اپلیکیشن اینستاگرام فعال کرد. او تصاویر و ویدیو هایی از خودش منتشر کرد و سعی داشت تا در زمینه مدلینگ بتواند در دنیا مجازی فعالیت داشته باشد. امروزه حدودا ۵ سال است که آرین به صورت حرفه ای در زمینه بلاگری در این پلتفرم محبوب اجتماعی فعالیتش را ادامه داده است. معرف و مشوق اصلی آرین و انتخاب راه بلاگری توسط او، صدف بیوتی بوده است. صدف که از بلاگر های موفق در زمینه لوازم آرایش در اینستاگرام است، با استوری های زیادی پیج دوستش آرین را به مردم معرفی کرد. او در هر سفر از آرین استوری های زیادی منتشر می کند که هنوز هم می توانید این فیلم و عکس ها را در اینستاگرام صدف بیوتی ببینید.

عکس های آرین زمان را در کجا ببینیم؟

برای دیدن تصاویر آرین زمان، راه های متفاوتی وجود دارد. یکی از راه های دیدن عکس های این بلاگر محبوب، سرچ کردن نامش در موتور جستجو گوگل است. با جستجو کردن نام او می توانید تصاویر و اطلاعات زیادی از زندگی او را در سایت های خبری مربوط به زندگی سلبریتی ها و بلاگر های فضا مجازی پیدا کنید. از راه های دیگر مشاهده تصاویر این بلاگر مدلینگ و سفر، مراجعه به پیج اینستاگرام آرین است. او در پیج اصلیش در اینستاگرام به شدت فعالیت دارد و هر روز استوری های مختلفی از خودش منتشر می کند. یک بلاگر به خوبی این نکته را می داند که رمز موفقیتش در ارتباط بیش ترش با مخاطبانش خلاصه می شود.

صفحه اینستاگرام آرین زمان چیست؟

آدرس صفحه اینستاگرام آرین زمان چیست؟

آرین زمان اینستا را مکانی برای ارتباط با مخاطبانش انتخاب کرده است. صفحه اینستاگرام اصلی آرین به نام arian-zamani در این پلتفرم اجتماعی قرار دارد. آرین هر روز در اینستاگرامش تصاویر و ویدیو هایی را منتشر می کند. او با لهجه و اصطلاحات بامزه و گاها غلطی که به کار می رود توانسته است به بیش از ۵۸۰ هزار فالوور واقعی دست یابد.

کلاب هاوس آرین زمان

کلاب هاوس، اینستاگرام و یوتیوب آرین زمان از جمله شبکه های مجازی این بلاگر به حساب می آیند. عمده فعالیت و پست های آرین در پیج اینستاگرامش منتشر می شود. با این حال این بلاگر محبوب در برنامه کلاب هاوس نیز، به خصوص در عید ۱۴۰۰، فعالیت زیادی داشت. آرین در عید امسال تقریبا هر روز در برنامه کلاب هاوس حضور داشت. او در روم های مختلفی شرکت می کرد و حتی در برنامه معروف کلاب هاوس سال تحویل که در آن چهره های مطرحی مانند عوامل شبکه من و تو، ابی و خوانندگان مشهور، صدف بیوتی و دیگر بلاگر ها حضور داشتند، شرکت کرد. امروزه آرین فعالیت زیادی در این شبکه ندارد و سعی می کند تمرکز و فعالیتش را بیش تر در اینستاگرام و یوتیوبش به مخاطبان نشان دهد. برنامه کلاب هاوس، بر خلاف زمان اولیه انتشارش، امروزه محبوبیت آن چنانی نزد مردم ندارد. آرین و بلاگر های دیگر سعی می کنند فعالیشان را روی محل اصلی کسب درآمدشان که حساب های اینستاگرامیشان است، قرار دهند.

درآمد آرین زمان از کجاست؟

درآمد آرین زمان از کجاست؟

شغل اصلی آرین، بلاگری در زمینه سفر است. او در هر سال به مسافرت های زیادی می رود و سعی می کند از این تفریح همیشگی اش پول به دست آورد. آرین در این سفر ها با معرفی رستوران ها و مخصوصا هتل ها و مکان هایی که در آن ها اقامت دارد، به درآمد بالایی می رسد. هتل های زیادی با آرین قرارداد کاری امضا کرده اند. این هتل ها بهترین اتاق ها و بهترین سرویس های خودشان را به بلاگر ها می دهند و در عوض مطمئن هستند که روی بهترین آن ها سرمایه گذاری کرده اند. بلاگر هایی مانند آرین، با معرفی این هتل ها و نشان دادن سرویس های خوبشان، مردم زیادی را به رفتن به این مکان ها ترغیب می کنند.

ماجرای رابطه وی با صدف بیوتی چه بود؟

آشنایی صدف بیوتی، بلاگر معروف و محبوب اینستاگرام در زمینه لوازم و مواد آرایشی، با آرین زمان مربوط به زمانی است که آن ها در یک ایونت که به اینفلوئنسر های معروف دنیا مرتبط بود، شکل گرفت. این دو بلاگر که زمینه کاریشان با یکدیگر شباهتی ندارد در این ایونت با هم آشنا شدند و تا به امروز نیز دوست هستند. آن ها در سفر های زیادی یکدیگر را همراهی کرده اند و دوستان بسیار خوبی به حساب می آیند.

علت مهاجرت او از ایران چه بود؟

آرین به قصد تحصیل در کشور ایتالیا، از کشور ایران مهاجرت کرد. او در دانشگاه میلان ایتالیا، که از دانشگاه های مطرح جهان است، در رشته های ارتباطات تجاری به همراه روابط عمومی درس خوانده است. به گفته خود آرین این درس ها کمک زیادی به فعالیت امروزه او در اینستاگرام کرده اند.

چه حاشیه هایی برای آرین زمان به وجود آمد؟

آرین معمولا تنها سفر نمی کند و در این سفر ها، حتی اگر کاری باشند، یکی از دوستانش را به همراه دارد. تعداد دوستان دختر آرین بسیار زیاد هستند و اغلب دوستان دختر او در سفر ها به همراه آرین حضور دارند. این مسائل باعث شده است شایعات زیادی در رابطه با بی بند و باری این شخص در اینستاگرام و شبکه های اجتماعی شکل بگیرد.

آیا تا به حال مصاحبه ای با وی انجام شده است؟

آیا تا به حال مصاحبه ای با وی انجام شده است؟

مصاحبه هایی که با آرین انجام شده اند، اکثرا لایو های دوستانش در اینستاگرام است. او با بلاگر های زیادی در کشور های مختلف دوست است و به همین دلیل تا به حال در لایو های زیادی بوده است. آرین در پیج اینستاگرام خودش هم لایو های پرسش و پاسخ زیادی با فالوورانش منتشر می کند.

دوست دختر آرین زمان کیست؟

آرین دوست دختر ویژه ای ندارد و امروزه او مجرد است. این بلاگر محبوب به این زودی ها قصد ازدواج ندارد و علاقه ای هم به این موضوع که بخواهد ارتباطاتش را به یک شخص محدود کند نیز ندارد. آرین در این سال ها نشان داده است که از روابط آزادانه با دختر های مختلف بیش تر لذت می برد تا این که بخواهد تنها با یک دختر در ارتباط عاشقانه باشد.

آرین زمان مدل است؟

آرین زمان مدل است؟

آرین زمان بلاگر بسیار محبوب و موفقی است که یکی از شاخه هایی که در اینستاگرام به آن مشغول است، مدل بودن است. آرین زمان در صنعت مدلینگی در این سال ها توانسته است به خوبی استعدادش را نشان دهد. او با برند های پوشاک مختلفی تجربه همکاری داشته است. از برند های مختلف پوشاک، پیشنهادات بسیار خوبی در ایران و کشور های اروپایی برای او در این زمینه ارائه می شود.

لایو های آرین در رابطه با چه موضوعاتی است؟

آرین زمان در اینستاگرام در هر زمینه ای فعال است. در این سال ها او در استوری، پست گذاشتن، انتشار تصاویر، ویدیو و در نهایت انتشار لایو های مختلف از بسیاری از بلاگر های دیگر، فعال تر بوده است. آرین در عید سال ۱۴۰۰ تقریبا هر شب لایوی در صفحه اینستاگرامش منتشر می کرد و در آن به پرسش های مخاطبانش پاسخ می داد. آرین تا به امروز لایو های زیادی در پیج های مختلف اینستاگرامی که دارد منتشر کرده است. اصلی ترین موضوع لایو های او را می توان به ارائه اطلاعات از سفر هایش به مردم دانست. او سعی می کند در تمامی قسمت های مسافرت هایش، مخاطبانش را در لایو و استوری های جالبی که می گیرد، همراه خود نگه دارد.

سوالات متداول

سوالات متداول

 1. آرین در چه شهری به دنیا آمد؟

  آرین در شهر ریدجو کالاریا که شهری معروف در کشور ایتالیا است، به دنیا آمد.

 2. چه بلاگری آرین زمان را به مخاطبان معرفی کرد؟

  این چهره از دوستان نزدیک صدف بیوتی است و این بلاگر آرایشی موفق نقش زیادی را در معرفی آرین زمان ایفا کرده است.

 3. آرین در چه زمینه هایی بلاگر است؟

  امروزه آرین در زمینه های عکاسی، مدلینگ و همچنین سفر بلاگر اینستاگرام است.

 4. موضوع اصلی لایو های اینستاگرامی پیج آرین زمان چیست؟

  اصلی ترین موضوع لایو های او را می توان به ارائه اطلاعات از سفر هایش به مردم دانست.

۵/۵ - (۱ امتیاز)
mohammad jorjandi

محمد جورجندی مدرس امنیت در فضای مجازی هستم و فعالیت سایت های شرط بندی را بررسی می کنم. همچنین در تلاشم تا بهترین سایت ها را به شما معرفی کنم.